קליברים – איך לקנות את הקליבר הנכון

אחד המוצרים החשובים ביותר במסגרת כלי עבודה, הן עבור אנשי מקצוע והן עבור אנשים פרטיים שמעוניינים לבצע עבודות שונות בבית בעצמם, הוא קליבר. אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים של כלי זה, בין אם זה בחנויות ובין אם זה באתרי אינטרנט שונים. 

ניתן למצוא קליברים רגילים וכן קליברים דיגיטליים עם פונקציות שונות. מן הסתם, כל קליבר, על פי סוג הדגם והאופן בו הוא בנוי ומעוצב, והפונקציות השונות שהוא כולל, מאפשר לנו לבצע עבודות שונות בהתאם. לכן, אנחנו צריכים לבדוק לפני הכל, מה הם הצרכים שלנו, לשם מה אנחנו בוחרים להשתמש בו וכיצד אנחנו מעוניינים לעשות זאת. 

כפי שאנחנו יכולים להבין, יש הבדל בין קליבר שמיועד לשימוש מקצועי של בעל מקצוע, לבין קליבר שמיועד לשימוש ביתי לצרכים יותר בסיסיים, פשוטים, צרכים סטנדרטיים. על כן, אנחנו גם לא צריכים להשקיע הרבה כסף ברכישת קליבר יוקרתי אם אין לנו מה לעשות איתו. מצד שני, אם אנחנו רוצים להיעזר בקליבר לצרכים מקצועיים, רצוי שיהיה לנו מתקן דיגיטלי, איכותי, מתקן שנוכל לעשות בו שימוש נרחב. 

איך קונים קליברים בצורה נכונה

ראשית, כאמור, עלינו לאפיין בצורה נכונה את הצרכים שלנו, כך אנחנו נוכל לדעת בדיוק איזה מתקן אנחנו צריכים, איזה מכשיר יכול לעזור לנו. 

שנית, אנחנו צריכים לבדוק את המתקנים השונים שקיימים בשוק למשל באתר TALMIR, מה הם מכילים, מה ההבדלים ביניהם, ואיך אנחנו יכולים להשתמש בהם ולהפיק תוצאה אופטימאלית עבורנו. 

שלישית, אנחנו צריכים לבחון לא רק את האיכות של המוצר מבחינה מקצועית, אלא גם מבחינת החומר ממנו הוא עשוי, עד כמה הוא עמיד, עד כמה הוא חזק, וכן מה קורה אם הוא מתקלקל.

מדפסות

מוצר בסיסי ובעל תפקיד חשוב מאוד, בבתים, משרדים ובתי עסק – מדפסת. כל כך הרבה תועלת מביאה המדפסת בכנפיה, והיא משמשת אותנו ברמה יומיומית. כן, כל אחד מאתנו עושה שימוש רב בכלי הזה. וחשוב לנו להפיק ממנו את המלוא התועלת. הבה ונבין באילו מקרים והזדמנויות עלינו לבצע הדפסות, ומתי מדפסת מהווה הדבר הנכון במקום הנכון.

שימושים שונים למדפסת

  • שימוש ביתי – אמנם בעבר המדפסת הייתה מוצר משרדי לחלוטין, אך ככל שהשנים חולפות והמוצרים נעשים לקטנים ולידידותיים יותר, ובמקביל גם המחירים שלהם יורדים, עוד ועוד אנשים רוכשים לעצמם מדפסת ביתית לשימוש יומיומי. מדפסת זו מאפשרת להם לבצע הדפסות לצרכים ביתיים. אלו מסמכים רפואיים, אישורים שהתקבלו. וכן, גם דפי ציור לילדים או דפי עבודה. מדפסות אלו מביאות עימן ברכה לבית, והן מאפשרות למשתמשים לבצע הדפסות רבות בעלות נמוכה יחסית.
  • שימוש משרדי – אם בבית היא ממלאה תפקיד חשוב, במשרד לא כל שכן. בכל משרד יש שימוש רציף ומרובה מאוד במדפסת. המדפסת משמשת להדפסת מסמכים, הזמנות, סיכומים, קבלות וכן הלאה. אמנם אחוזים ניכרים מהמסמכים עברו הסבה דיגיטלית. אבל יחד עם זאת עדיין הדפסות מלוות אותנו בחיי היום יום במשרד.
  • שימוש בבתי עסק – בכל חנות ובית עסק מסוג שונה מבצעים הדפסות. אלו הצעות מחיר שמגישים ללקוחות, תוכניות ושרטוטים, חלוקות עבודה בין אנשי הצוות, הודעות לצוות וכן הודעות ללקוחות שמבקרים בחנות.
  • מוסדות לימוד – מסתבר כי אחת הצרכניות המשמעותיות ביותר בענף ההדפסות הוא מוסדות לימוד. בבתי ספר ובגני ילדים עושים שימוש מרובה בדפי שכפול. אלו דפי עבודה, דפי משימות, דפי צביעה ועוד כהנה וכהנה. גם הודעות להורים יש שעדיין שולחים בגרסה מודפסת.

מדפסות מתקדמות לשימוש מעולה

יש להבין כי כדי שהמדפסת תוכל לעמוד בעומס ולבצע את המשימה שלה בצורה מושלמת, עלינו לבחור אותה בשימת לב רבה. לוודא כי היא מתאימה לשימוש שלנו. שהיא מפיקה הדפסות ברמת איכות נאותה, והיא משרתת אותנו בנאמנות, מבלי שיהיה עלינו לשרת אותה יתר על המידה. מדפסת איכותית וטובה כפי שניתן למצוא כאן תעשה יופי של עבודה בעלות נמוכה יחסית.

איך לימודי תכנות בגיל צעיר יכולים לסייע לנו בעתיד?

לא מעט הורים בוחרים כיום לשלוח את הילדים שלהם לחוגים עשירים במיוחד אשר יבטיחו להם הנאה גדולה תוך שילוב של לא מעט חומרי לימוד רלוונטיים ומהנים. בעזרת בחירה נכונה של חוג מעשיר נכון הילד שלכם יצליח להנות ממגוון עשיר של פעילויות לצד ערכים לימודיים מגוונים. אחד החוגים השכיחים ביותר כיום אשר הורים בוחרים בו במטרה להעשיר את הידע של הילדים שלהם בתחומים נבחרים הוא חוג תכנות.

גישה חיובית לכל עולם ההיי טק כבר מגיל צעיר 

בעזרת חוג תכנות הילדים שלכם יקבלו את בסיסי המידע הרלוונטים ביותר לכל עולם ההייטק והטכנולוגיה. ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי העולם הולך לקראת שיפורים טכנולוגיים גדולים אשר משפיעים על שוק התעסוקה בשנים האחרונות. אם עד לפני מספר שנים המקצועות הבכירים ביותר היו עורכי דין, רופאים ורואי חשבון הרי לנו שכיום כל עולם ההייטק כבש את שוק המשרות הנחשקות ביותר.

שיפור משמעותי של סיכויי הילד שלכם להשתלב בעולם ההיי טק כשיגדל

בעזרת חוגי תכנות או קורסים כמו קורס פיתוח אפליקציות לילדים, הילדים שלכם יחשפו לידע מקצועי ורלוונטי בעולם ההיי-טק ובעזרתו הם יצליחו למלא אחר משימות מהנות ומאתגרות במיוחד. מעבר לידע החשוב אותו הילדים שלכם יקבלו בחוג זה הם יצליחו להתמודד עם קשיים, הצלחות, משימות ומטרות שהציבו לעצמם במטרה להגיע לתוצרים טכנולוגיים שונים. לכן חוג תכנות לגילאים צעירים נחשב כיום לאחד החוגים הבכירים ביותר אשר יבטיחו את המירב עבור הילדים שלכם.

התמודדות עם קשיים, מטרות, יעדים והצלחות – הכל בחוג אחד

מעבר להנאה הגדולה של הילדים בחוג התכנות, ללא כל צל של ספק או עתיד להשפיע על עתיד התעסוקה שלהם ועל הצלחתם להשתלב בכל עולם ההייטק. פעמים רבות אנשים מרגישים כי עולם ההייטק לא מדבר אליהם בשל העובדה הפשוטה כי כאשר הם היו ילדים אולם זה היה בחיתוליו. חוגים אלה אשר מקנים גישה לכל עולם ההייטק כבר מגיל צעיר הדבר יצליחו לשנות את התפיסה, ולשפר משמעותית את סיכוייו של הילד שלכם להשתלב בעולם ההייטק עם משכורת מכובדת ותנאים מעולים.

אולי יעניין אתכם גם פיתוח אתרים לילדים שמידע לגבי כך תמצאו בלינק זה

ציוד מדידה לחשמל – חשוב לקנות ציוד מקצועי

מאז שאתה זוכר את עצמך החלום שלך היה להיות חשמלאי? למדת, הוצאת תעודה וכעת אתה רוצה להתחיל לתת שירות ללקוחותיך הרבים בתחום? אם כך, ברור מדוע אתה מתלבט ומדוע אתה תוהה איך לעשות את זה נכון. כדאי לדעת: אחד מהדברים הכי חשובים שיש זה לדאוג לציוד מדידה לחשמל, והאמת היא, שצריך גם לדאוג שהציוד הזה יהיה כמה שיותר איכותי. לכן, רגע לפני שאתה קונה את הציוד שלו אתה זקוק בלי שאתה בודק את הדברים לעומק, אנחנו מציעים לך לברר היטב כל מה שניתן אודות הציוד בלינק הזה https://avitalbs.com/product/led-emergency-exit-sign-vega-5w.

איך לבחור ציוד מדידה?

ההתלבטות לגבי בחירת ציוד המדידה ברור, כי כל מי שעוסק בתחום הזה רוצה כמובן לחסוך כמה שהוא רק יכול על הקניה. עם זאת, כדאי לדעת שלא תמיד המחיר הוא הפונקציה היחידה, שכן בפועל יש עוד כמה נתונים ששווה להתייחס אליהם. לדוגמא: איך עובד הציוד? עד כמה הוא מדויק? ואם מומחי חשמל אחרים שעושים שימוש באותו ציוד ממליצים עליו בחום? ציוד חשמל שלא יהיה מספיק מקצועי לא יוכל לעזור לך ולא תוכל כך לתת ללקוחותיך העתידיים שירות מספיק טוב. לכן חשוב גם לברר מי ייצר את הציוד, כי כל הפרטים הללו יכולים להעיד על ציוד איכותי וטוב יותר.

איפה ניתן לרכוש היום ציוד מדידת חשמל?

כמו כל דבר אחר, גם ציוד כזה אתה יכול לקנות היום בחנויות פיזיות או באינטרנט באתר של אביטל אנרגיה חיובית. אם אתה רגיל לקנות כל דבר שאפשר אונליין, בוודאי תשמח לדעת שגם את הציוד הזה תוכל לקנות היום ברשת האינטרנט. קניית ציוד מדידה חשמלי אונליין לרוב תהיה זולה יותר והקניה עצמה גם תהיה נגישה ונוחה. לכן, אם אתה רוצה לשבת במשרד החדש שלך בנחת, לבדוק סוגים שונים של ציוד ולבחור את הטוב ביותר, ברשת האינטרנט תמצא מגוון אפשרויות. אין כל סיבה ללכת לחנויות פיזיות שמוכרות ציוד כזה ולשלם להן פי שניים, אז למה אתה מחכה? בימינו רכישת ציוד מדידה חשמלי בקלות ובנוחות כבר אפשרית כך ששווה לבדוק זאת.

האם באמת ניתן למנוע כניסה לא רצויה לאזורים שמורים בעסק שלך?

בקרת כניסה

בית העסק שלכם הוא המקום החשוב לכם ביותר. כי הרי מדובר בבייבי שלכם, במקום בו אתם משקיעים את כספכם ומרצכם, וזאת מתוך כוונה להצליח בחיים ועל הדרך, גם לחיות ברווחה. עם זאת, גורמים עבריינים, אנשים לא רצויים ושאר מזיקים, עלולים לנסות לחדור אל בית העסק, מתוך רצון לחבל או לגנוב ממנו מידע וחפצים.

בשל האפשרויות כי תתרחש עבירת רכוש, גניבת מידע או כל עבירה אחרת במקום העבודה, רבים מעוניינים לבטח בצורה הרמטית את בית העסק אשר ברשותם.

אבל האם ניתן למנוע כניסה של גורמים לא רצויים אל בית העסק?

התשובה היא חד משמעית: כן! כדי למנוע כניסה של גורמים עבריינים או מזיקים לבית העסק באמצעות בקרת כניסה, רצוי בתחילה להבין מהם המקומות הרגישים ביותר במקום. כמו למשל משרדים בהם מחשבים יקרים, מחסנים, עמדות שירות ועוד.

כעת לאחר ההגדרה, יש לאבטח במידה רבה את אותם אזורים, ולהקפיד כי כל בית העסק יהיה סגור הרמטית מפני אנשים שאינם רצויים. במקרים בהם התקיימה פריצה אל בית העסק, אל המערכות, אל המרכזייה, המחשבים או אל ציוד אחר – חשוב לפנות אל רשויות האכיפה, ולהגיש תלונה באופן רשמי.

מהם העזרים הנוספים שבאמצעותם אפשר לאבטח את מקום העבודה?

באמצעות אביזרים כמו מרכזיה ומערכות אינטרקום מתקדמות, אינטרקום אלחוטי שמתחבר לנייד, טלוויזיה ומצלמות אבטחה איכותית: אפשר למגן בצורה מעולה את בית העסק. מלבד זאת, ישנן חברות אבטחה ותקשורת אשר מקנות אבטחה של עסקים באמצעות מערכות אבטחה ביומטריות, מצלמות אבטחה מתקדמות, מערכות זיהוי פנים חכמות, מרכזיה טלפונית בטכנולוגיית ענן, מערכת אבטחה איכותית ויסודית.

עוד אפשר לבחור ולהתקין מערכות לגילוי אש, מערכות סלולריות ומערכות אלחוטיות מתקדמות. עוד תמצאו אמצעי מולטימדיה יעילים, כמו מערכות אשר מספקות הגנה נקודתית על מקומות רגישים, תוך יצירת גיבוי ושליטה בענן. באמצעות כל אלה, תוכלו להפוך את בית העסק שלכם ליעיל, שמור, ומאובטח.

הטכנולוגיה מתקדמת והרדיו הופך להיות אונליין

אם בעבר כדי להאזין לשידורי הרדיו היה צורך בכיוון ואיתור התחנה, בחירת תדר מדויק, ואף שימוש במי שנמצא בחדר כדי שיחזיק את האנטנה – הרי שהיום, בעולם אינטרנטי מתקדם, אפשר להאזין לרדיו בקלות דרך נייד, המחשב או הטלוויזיה. מלבד זאת, ההאזנה לרדיו ברכב גם היא הפכה לקלה יותר: זאת בשל תדרים מכוילים ותשתיות תקשורת מתקדמות, וגם מפני שאפשר להאזין לרדיו און ליין, ישירות מהנייד.

רדיו אונליין

מלבד היתרונות הברורים של האזנה קלה לרדיו דרך האינטרנט, מה עוד תספק האזנה און ליין?

אם אתם בוחרים לשמוע גלגלצ’ אונליין, או כל תחנה אחרת: הרי שתוכלו להרחיב את עולמכם ולהאזין בקלות לתוכניות רדיו. עוד תוכלו לשמוע את הפלייליסט של גלגל”צ או של כאן 88, כמו גם של תחנות רדיו פופולאריות אחרות כמו ‘קול הקמפוס’, אקו 99 , גלי צה”ל ועוד. בכך אפשר להנות ממידע מרוכז אודות שידורים, תוכניות ושירים שהושמעו התחנה.

חשוב לדעת!

מרבית תחנות הרדיו בארץ משדרות רדיו און ליין, בעוד שבאתרי האינטרנט ניתן למצוא בקלות את האתר המתאים להאזנה. עבור האזנה דרך סמארטפון, ישנן אפליקציות שניתן להוריד בחינם ובאמצעותן להאזין לכל תוכנית או תחנה.

קלות השידור

כאשר מאזינים לרדיו דרך האינטרנט, אפשר לבחור בכל תחנה שנרצה להאזין לה, ולעשות זאת מהנייד או דרך המחשב. נוסף לכך, ישנן ספקיות תקשורת שמקנות תכנים וערוצי רדיו להאזנה דרך הטלוויזיה.

מי שיאזין לשידורים של תחנות הרדיו השונות, יוכל לבחור את התוכניות שהוא רוצה לשמוע, להאזין לתוכניות באופן רטרואקטיבי, להכיר את זמני השידורים והתכנים, להשתתף בהגרלות או בחידונים, ולהנות ממגוון סגנונות מוזיקה. באמצעות האינטרנט אפשר להכיר  את שעות התוכניות, ובכך לדעת מתי אפשר להאזין לתוכניות מעניינות או למוזיקה בסגנונות שונים ומתקופות שונות.

“אל תכבי את הרדיו הישן” – איך אפשר לשמוע כל תוכנית רדיו בקלות?

להבדיל מהדרך באמצעותה היה ניתן להאזין בעבר לרדיו, כיום, באמצעות שידורים אינטרנטיים – ניתן לשמוע שירים מוזיקה ותוכניות רדיו בכל מקום, בכל שעות היום.

דרך הסמארטפון אפשר להאזין למוזיקה בעת נהיגה, בזמן העבודה, בנסיעה על אופניים או קטנוע, בזמן עבודה על המחשב ועוד. נוסף לכך, מי שגר בחו”ל יכול דרך האזנה און ליין לבחור בכל תחנת רדיו ישראלי ולהפך: מי שרוצה לשמוע רדיו מארצות שונות, יוכל גם כן לבחור את התחנה בקלות.

לסיכום, הדרך בה אפשר להנות מתכנים שונים והקלות שבאמצעותה אפשר לבחור תחנה ולהאזין לה, מכל מקום בארץ או בעולם – הפכה לקלה ונגישה יותר עקב האזנה לרדיו און ליין. בשל כך, רבים מאחסנים את מקלט הרדיו הישן בבוידם, ועוברים להאזנה אינטרנטית, אטרקטיבית ונוחה.

מדריך לשיפור ביצועיי המחשב

כונן SSD

אנשים רבים חווים תסכול יום – יומי, כאשר המחשב שלהם מסרב לעמוד בקצב הנדרש. מחשב שעובד בצורה איטית, נתקע כל הזמן ולא מוכן לעבוד בקצב של העולם המודרני, יכול לגרום לכל אחד לצאת מכליו. אך לפני שאתם מתחילים להתעצבן, כדאי שתקראו את המדריך לשיפור ביצועיי המחשב. מאמר זה יכול לספק כלים פשוטים, אשר יוכלו לשפר את מהירות העבודה של המחשב שלכם. אחד הטריקים הפשוטים ביותר, הוא כמובן לכבות ולהדליק מחדש את המחשב. כאשר מדובר על בעיה נקודתית, ריסטרט פשוט יכול לפתור את כל הבעיות שלכם. כמובן שאם מדובר על מחשב איטי, אשר עושה בעיות מזה תקופה, הריסטרט כנראה לא יצליח לעשות את הקסם, ויהיה צורך להבין מה בדיוק מאט את פעולת המחשב.

מדריך לשיפור ביצועיי המחשב – מידע חשוב וזמין עבור כל אחד

ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מהירות העבודה של המחשב, לכן חשוב לבודד את הגורמים הבעייתיים ביותר ולוודא האם הם אשמים בבעיה. בחלק מהמקרים למשל, המחשב עובד לאט בגלל תוכנה מסוימת. כיבוי התוכנה יכול לשנות את כל מהירות העבודה של המחשב. כמו כן, אנשים רבים מתלוננים על אינטרנט שעובד לאט, דבר שיכול להיגרם כתוצאה מחיבור אינטרנט בעייתי או צורך דחוף לנקות את הדפדפן שלכם. אופציה נוספת היא תוכנת אנטי וירוס אשר רצה ברקע ומפריעה לעבודה התקינה של המחשב. כמובן שיכול מאוד להיות שהמחשב שלכם נדבק בווירוס, לכן חשוב להפעיל את תוכנת האנטי וירוס, לוודא שהיא מעודכנת ולעשות סריקה יסודית של כל המחשב.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר, היא מחשב שפשוט לא מספיק חזק כדי להתמודד עם כל העומס, הדבר נכון במיוחד במקרים בהם מדובר על מחשב ישן. לכן אחת הפעולות הראשונות שיש לבצע, היא התקנה של מערכת הפעלה חדישה ומעודכנת יותר. אופציה נוספת, היא החלפה של הקונן הקשיח הישן בקונח קשיח חזק ומשוכלל יותר. כונן SSD למשל, מהווה את אחת האופציות הטובות ביותר, אשר מאפשרות לחזק את הביצועים של המחשב, בעלות נמוכה יחסית. אם בעבר היה מדובר על מחירים גבוהים, היום ניתן למצוא כוננים זולים ומשתלמים יותר.

מהי אפליקציית טיק טוק שמשגעת את כולם?

אפליקציית טיק טוק

בני הנוער של היום עושים לא מעט פעולות של גדולים, ועל כן כאשר אפליקציית טיק טוק הגיחה לחייהם, הם שמחו שמעתה גם הם יוכלו להיות מפיקים מוזיקליים, במאים ואף מעצבים, וכל זאת לצד מוזיקה שעושה הרבה שמח ומייצרת תוצאות שכיף לשתף הלאה. במה מדובר? באפליקציה שאומנם מגיעה אלינו מסין, אך היא כבר כבשה את ארה”ב וגם את ישראל, כאשר היא משאירה הרבה מאחור את יו טיוב, אינסטגרם ופייסבוק, ולו מבחינת היקף ההורדות. כיצד האפליקציה עובדת? האפליקציה שמאפשרת לייצר סרטונים קצרצרים בני 15 שניות. פשוט בוחרים את השיר הרצוי, עושים ליפסינג, משלבים כמה תנועות ומגבים את הכול בפילטרים ואפקטים, כך שהתוצאה מאוד מרשימה ומעלת חיוך.

לצחוק להופיע ולמתוח גבולות

בני נוער אוהבים לזוז, לשיר, להתל, לצחוק, להופיע, למתוח גבולות ולחלום גבוה, ועל כן טוב לדעת שכל זאת מאפשרת האפליקציה טיק טוק. לאור הדברים אין זה מפתיע שהאפליקציה כה פופולארית במגוון יעדים בעולם, ופה נציין שיש בני נוער שמייצרים סרטונים וישר משתפים וגורפים עוקבים ויש בני נוער שמייצרים סרטונים ומשאירים אותם אצלם – לא מחפשים לשתף, מלבד חברים ובני משפחה, כך שמתאפשרת שליטה ובחירה. עם זאת, מי שמייצר קליפים מוצלחים וזוכה ליהנות מריבוי של עוקבים, עשוי לגלות שלא רק מדובר בחלופה ראויה לבהייה במסך הטלוויזיה ולגלישה באינסטגרם, אלא גם מדובר במקור הכנסה. למה הכוונה? ובכן נערה בעלת חשבון פופולארי באפליקציית טיק טוק עשויה להרוויח מהרצת קמפיין סכומים יפים של כמה אלפי שקלים.

פוטנציאל שיווקי

משרדי פרסום רבים זיהו את הפוטנציאל השיווקי, וזאת כי יש לאפליקציה יתרון מובהק, היא מראש פונה לקהל יעד מוגדר – לבני נוער בני 10-14, כאשר הרוב הגורף הינן בנות, למרות שכיום גם בנים מוצאים עניין באפליקציה, כי בין היתר היא מאפשרת לעשות ליפסינג למערכונים, תחום שיותר מדבר לבנים. עם זאת, בדיקה מהירה מעלה שלא ניתן להעלות בטיק טוק הודעות ופרסומות שיווקיות, ועל כן האופציה לעקוף את המכשול מיוחסת לפרסומות סמויות. כך למשל אפשרי לשווק באמצעות האפליקציה מותגי ביגוד, הופעות, מסעדות, שירים חדשים שרצים ברשת ועוד. באופן שכזה מרוויחים פעמיים – הן פרסומת יצירתית ושפועלת על התת מודע והן סינון של פרסומות באפליקציה.

קידום

לצד העובדה שניתן לקדם מוצרים ושירותים, גם ניתן לקדם דרך האפליקציה אתרים עסקיים. כיצד? פשוט מאוד באמצעות קישורים. ידוע שלסרטונים ותמונות יש כוח רב בכול הנוגע לעולם השיווק, ועל כן אם אתר עסקי מחזיק בקישור שמפנה לסרטון שמופיע באפליקציה, הרי שמדובר בכלי שיווק אורגני, כאשר מי שרק מעט יצירתי, יכול באמצעות הסרטון להפנות קישור לאתר עצמו. דרכים לא חסרות – צריך רק לרצות.

שנסכם?

האפליקציה הסינית הצליחה בענק, עקפה מתחרות ראויות ואף מוכיחה את עצמה בתחום השיווק, אם כי באופן מתון ונקודתי. היא פונה לבני נוער ולא רק לבנות, היא קשורה לתחום הדיגיטלי אך גם מאפשרת להיות אקטיביים, היא מושתתת על משחק אך היא גם חצי מקצועית, היא מיועדת להעברת הזמן בכיף אך גם מנותבת ככלי שיווק ועוד. מכאן שאם יש לכם ילד או ילדה בגילאי 10-14 מוטב שתכירו גם לה/ו את אותה אפליקציה שמשגעת את כולם, אך היו מוכנים שמעתה והלאה תהיו מחויבים לצפות מדי שבוע באינספור סרטונים, אך מצד שני הם קצרצרים והילדים שלכם חתומים עליהם, כך שמדובר בהשקעת זמן ראויה.

סוגי בקרות כניסה

המאמר באדיבות ZBM

בקרת כניסה למקומות עבודה זהו דבר בסיסי ביותר וכל מקום עבודה חייב שיהיה לו מכשיר או שעון נוכחות כזה שישלוט על הכניסה והיציאה של העובדים אל המקום וממנו.

אז אם בעבר היו לנו את כרטיסי הנוכחות העשויים קרטון, הרי שכיום העולם השתכלל ויש לנו היום את כרטיסי הנוכחות הדיגיטליים שהם כבר גם נוטשים אט אט את מקומם, זאת לטובת טביעת האצבע הביומטרית.

כרטיס נוכחות דיגיטלי

אז בעוד שאת כרטיס הנוכחות של פעם היה צריך לחדש בכל חודש בגלל הסיבה הפשוטה כי אלו היו כרטיסים העשויים קרטון, הרי שאת הכרטיס הדיגיטלי אין צורך להחליף או לחדש ובקלות רבה ניתן לעשות בו שימוש קבוע ותכוף בכל חודש.

אך האמת היא שגם לכרטיסי הנוכחות הללו ישנו חיסרון. הוא עשוי להיאבד! אם כרטיס הנוכחות אובד, הרי שהעובד וגם המעביד נתקלים בבעיה קשה.

בעיה נוספת שיש לנו עם כרטיסי הנוכחות הללו  היא הבלאי שלהם. קורה לא פעם שהכרטיסים הללו מפסיקים להגיב או אז יש לחדש אותם. ועדיין לא הזכרנו את הבעייתיות של זיוף נוכחות. כלומר האפשרות לתת לעובד אחר להעביר עבורנו את הכרטיס גם אם לא הגענו למקום העבודה.

זיהוי ביומטרי

כיום נפוץ מאוד הזיהוי הביומטרי. הזיהוי הביומטרי נעשה על ידי טביעת האצבע שלנו כאשר אותה אין כל אפשרות לזייף. העובד לעולם לא יוכל לשלוח את האצבע שלו לעבודה אם הוא עצמו לא מתייצב שם באופן פיזי…

אין ספק כי הזיהוי הביומטרי הוא הזיהוי הכי אמין והכי אישי.

אך בכל זאת גם כאן ישנן חסרונות. האצבע היא לא תמיד במיטבה. לא פעם קורה והעור מתקלף או שהיד מזיעה ואורך זמן רב עד שמצליחים להעביר את טביעת האצבע הנכונה שהמכשיר יזהה ויקבל.

בקרת כניסה במובייל

ישנה אפשרות לבצע נוכחות באמצעות אפליקציה ייחודית במובייל. הדבר יעיל במיוחד עבור עובדים שיוצאים לשטח כמו טכנאים, דיילים וכדומה.

כיום בעידן המחשב, כל המידע מועבר ישירות אל המחשב והחישובים נעשים בקלות ובמהירות.

כל מקום עבודה יכול היום לבחור באמצעי המתאים לו וליהנות מבקרה צמודה ואמינה.

פתרונות הנגשה לכבדי שמיעה

אתם יודעים מה ההבדל הגדול ביותר בין המאה השמונה עשרה למאה עשרים ואחת? אם כן אין ספק כי יש הרבה מאוד הבדלים אך נראה כי ההבדל העיקרי הוא שכיום מי שסובל מלקות יכול לחיות באיכות חיים הרבה יותר גבוהה מאשר בעבר. העובדה כי יש לכם לקות מסוימת או נכות לא צריכה למנוע מכם לעשות מה שאתם רוצים מלעבוד בכל עבודה שאתם רוצים ועד לרוץ מרתון. אחת הסיבות שכיום אין בעיה להיות אדם עם לקות מסוימת זה העובדה כי כיום יש מכשירים טכנולוגיים מן המעלה הראשונה אשר מקלים מאוד על החיים שלנו ומאפשרים לנו לחיות חיים הרבה יותר טובים ובריאים. הדוגמא הובלטת ביותר לכך היא בתחום של הנגשה לכבדי שמיעה כאשר אנו כמובן מדברים על מכשירי שמיעה או טלפונים מוגברים. תודות למכשירים אלו מי שסובל משמיעה לקויה יכול לחיות את חייו בצורה הרבה יותר טובה וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

האם זה משנה איזה מכשיר שמיעה אני קונה?

כאשר אנו מדברים על מכשירי שמיעה אנו צריכים לזכור כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה מכשיר אנו קונים. עליכם להבין כי לא כל המכשירים הם באותה רמה ויש מכשירים טובים יותר וטובים פחות וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. על כן אתם צריכים להבין כי עליכם לעשות הכול בכדי לקנות את המכשיר האיכותי ביותר והטוב ביותר שיש כמו המכשירים של חברת אודיוקר. ככל שתקנו מכשיר יותר איכותי כך הוא ישרת אתכם בצורה יותר טובה וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. על כן לעולם אל תתפשרו על המכשיר שאתם קונים ואל תזלזלו בכך.

אל תבחרו מכשיר שמיעה מבלי לקבל עליו המלצות

אז כיצד נוכל לדעת כי אנו קונים את המכשיר הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש? התשובה היא שאנו צריכים לשים לב טוב טוב האם יש לנו המלצות על המכשירים. עליכם להבין שברגע שיש לכם המלצות על המכשירים אתם תוכלו להיות בטוחים כי הם ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר וכך תוכלו לקנות אותם בלב שקט.