כך תתמודדו עם הצפות גשם

הצפות הגשם – מהם? מדובר בהצפות הנגרמות בעקבות ממטרים כבדים ומרובים השוטפים את האזור, מערכת הביוב איננה מסוגלת להכיל את כל כמויות המים, וכתוצאה מכך רחובות שלמים מתמלאים במים (בעיקר הרחובות הנמוכים ביותר בעיר, מנהרות ועוד), בתים פרטיים (בעיקר אלו שבקומת קרקע) ובניינים (בעיקר קומת הכניסה וקומות תת קרקעיות ופיר המעלית). במקרים כאלו הנזק לרכוש הוא גדול, ולעיתים זה מסתיים אף באובדן חיי אדם.

היערכות

כדי למנוע הצפה משתמשים בדרך כלל בשירותי חברת שאיבת ביוב מקצועית. כשלב ראשון נעשה שימוש בביובית. הביובית – מהי? מדובר במשאית היכולה לשאוב כמויות מים אדירות. באמצעות צינור לחץ, היא שואבת את כל מאגרי המים הנמצאים במערכת הביוב, ואף את כל החפצים שעלולים לגרום לסתימה. כך זה מבטיח שבבוא העת מערכת הביוב תתמודד טוב יותר, אך צריך לדעת שלא את כל ההצפות ניתן למנוע. 

כאשר יש סתימה שאינה נשאבת עם המים, החברה מכניסה מצלמה טרמית כדי לאתר את המיקום המדוייק, ואז באמצעות הביובית פותחים בזרם מים ומאסיבי, הקורע ומפרק את הגושים שחוסמים. במקרים שגם זה לא עוזר, לא נותרת ברירה ומגיעים פיזית למקום, חותכים את מקטע הצינור החסום ומחליפים אותו בחדש, שכמובן כל זה נעשה במומחיות רבה ובציוד מתאים.

שאיבה במקרי הצפה

לאחר ביצוע ההתכוננות המתוארת לעיל – מאגרי הביוב ריקים לחלוטין ממים ומזבל העלול לגרום לסתימות, ונכונים לקלוט כמויות גשמים נורמטיביות. אך במקרים נדירים, כאשר עונת הגשמים ברוכה במיוחד, ויורדים בבת אחת כמויות עצומות של גשמים במשך שעות, הביוב מתמלא עד אפס מקום ומתחיל להציף את הרחובות, ראו כאן לדוגמא

במקרים כאלו – חשוב להזמין באופן מידי את חברות הביוב. באמצעות הביוביות הן שואבות כמויות אדירות של מים ובוץ, ואחרי כמה סיבובים הן מורידות את מפלס המים שברחוב עד לריקון מלא. לכן חשוב להזמין את הביובית כמה שיותר מהר, ובכך להקטין את הנזק לרכוש ולחיי האדם. 

שירותי הביובית ניתנים גם לרכוש פרטי. אתם מבינים שהבית עומד להתמלא במים? הזמינו מיד ביובית, כדי למנוע או לצמצם את הנזקים.

ספת כושר לחסוך את חדר הכושר

ספת כושר הינו מכשיר כושר ביתי. ספות כושר הן חלק ממכשירי הכושר הביתיים, שניתן לרכוש, על מנת לבצע תרגילים בשכיבה, שכן הספה היא מאוד נוחה, וניתן לבצע בה את התרגילים הקשים ביותר בקלות ובנוחות. אימון משקולות חופשיים ניתן לבצע, על גבי ספת כושר, שזהו אחד האימונים המרכזיים ביותר, על מנת לפתח ולהאריך את השרירים באימוני משקולות. חשוב מאד להשקיע ברכישה של ספת כושר יציבה וחזקה כמו זו, על מנת שתוכלו להנות מאימוני כושר טובים במיוחד, בעיקר בזמנכם הפנוי.

מהי ספת כושר?

ספת כושר היא מכשיר חיטוב, המאפשר לכם המתעמלים להרים משקולות בנוחות ולחטב את הגוף, ובעזרתן ניתן לבצע על הספה מגוון רחב מאד של תרגילים, התורמים למסת השריר ולעיבוי ולהארכת שרירים. כמו כן ניתן למצוא ספות כושר גם בחדר הכושר, אך ניתן בהחלט לקנות את ספת הכושר ולהתאמן בבית בנוחות ובלי הפרעות.

מה הן היתרונות של ספת כושר?

 • ספות כושר מחירן זול יחסית– מחירה זול יחסית, לעומת מכשירי כושר אחרים.
 • ביצוע תרגילי כושר בבית– ניתן לבצע את התרגילים האלו בבית ברוגע ובלי הפרעות, וגם לשלב אימון מתח עם אביזרים ייעודיים לכך.

תרגילים רבים ניתן לבצע תרגילים רבים בספות כושר כמו:

 • חיזוק שרירי הליבה
 • כפיפות בטן
 • הרמת משקולות
 • שכיבות סמיכה
 • תרגילי חיזוק אגן
 • תרגילי מתח
 • חיזוק שרירי הברכיים
 • חיזוק שרירי הרגליים

איזה סוגי ספות כושר קיימות?

ספות כושר מתחלקות ל4 קטגוריות עיקריות:

 • ספות כושר, המיועדות לאימון הבטן בלבד
 • ספות כושר המיועדות לאימון משקלות, אשר ניתן להתאמן בעזרתן בעזרת יד קדמית בלבד עם כרית או בלי כרית.
 • ספות כושר עם כן משקולות.
 • ספות כושר עם שילוב של כופפי ברך.

איך בוחרים ספת כושר?

קיימות מגוון רחב של ספות כושר ולכן חשוב לבחור את הספה המתאימה ביותר, לפי האימון הרצוי, וכן חשוב לבצע סקר שוק בין כל החנויות הווירטואליות ובין חנויות הספורט, וכך לבחור במחיר הזול ביותר. לכן על מנת להיות אתלטים מקצועיים וסתם לשמור על כושר כדאי לכם לרכוש ספת כושר וכך תוכלו לבצע תרגילים בנוחות.

טלסקופים

מכשיר הטלסקופ עוזר לצפות בכוכבי לכת ועצמים הנמצאים אי שם בחלל, כמו גם לצורך צפייה בציפורים וגם לצרכים צבאיים שונים. הטלסקופ הראשון הומצא לפני מאות שנים, אך הוא נחשף אל הציבור כאביזר שעשוע בלבד המציג עצמים מרוחקים באופן קסום לצורך אחיזת עיניים. הפיזיקאי הדגול גלילאו גליליי הוא זה שהחליט לחקור לעומק את תכונותיו של הטלסקופ, ולכן הקדיש את מרבית זמנו כדי לייצר אחד כזה שבאמצעותו ניתן לחקור תופעות אסטרונומיות. המצאתו נתקלה בקשיים וחוסר אמונה, וחלק מהמדענים אף האשימו אותו בבניית מכשיר מתעתע המציג דברים באופן מלאכותי ולא אמיתי.

מאז המצאתו ועד היום מדובר על היסטוריה, וכיום כמובן שתגליותיו זכו להכרה נרחבת נוסף על שימוש חשוב בטלסקופים מסוגים שונים כדי לחקור את החלל ולגלות ממצאים אסטרונומים חדשים. הטלסקופים האופטיים נחלקים לשלושה סוגים שונים, כל אחד מהם עובד באמצעות עדשות או מראות לצורך איסוף גלי אור ולהציגם כתמונה ברורה לעין הצופה המתבונן דרך הטלסקופ.

טלסקופ שובר אור

טלסקופ שובר אור הינו מכשיר לצפייה בעצמים מרוחקים באמצעות עדשה ועינית ייעודיים האוספים את קרני האור, ומציגים תמונה חדה וברורה. העדשה שנמצאת בעינית של הטלסקופ מסוגלת לאסוף כמות גדולה מאוד של אור, כך שהיא שוברת את קרני האור המגיעות אליה ומציגה תמונה ממוקדת ובהירה של עצמים הנמצאים במרחק רב.

מכיוון שעדשת הטלסקופ שובר אור הינה בעלת קוטר קטן, טלסקופים מסוג זה מיועדים בעיקר לשימוש על ידי אסטרונומים חובבים המסתפקים בצפייה בכוכבים בעזרת טלסקופים קטנים יחסית ולא מקצועיים ומשוכללים יותר. מכיוון שעדשת הטלסקופ שובר אור מסוגלת להציג תמונה ממוקדת וברורה דרך עדשה קטנה, עדשות כאלו נמצאות בשימוש גם במצלמות ומשקפות המאפשרות צפייה ומיקוד בעצמים מרוחקים.

טלסקופ מחזיר אור

טלסקופ אופטי נוסף שמיועד לצפייה בעצמים מרוחקים הינו טלסקופ מחזיר אור. טלסקופ מסוג זה עובד על מראות שמחזירות את גלי האור כך שנוצרת תמונה ברורה וממוקדת של עצם הנמצא רחוק. ההבדל העיקרי בין טלסקופ כזה לטלסקופ שובר אור הוא בעיקר בגודל של כל מכשיר – כאשר הטלסקופ מחזיר אור או גדול בהרבה מזה ששובר את האור על גבי העדשה.

אולי יעניין אתכם גם: איך לבחור משקפות מקצועיות

עלייה חדה בשיעורים הפרטיים אונליין בעקבות וירוס הקורונה

לא ברור איך תסתיים שנת 2020, אך כבר עכשיו, למרות שחלפו רק שלושה חודשים אנחנו יכולים כבר להגדיר אותה כשנת הקורונה. המגיפה שהחלה בסין, התפשטה בכל העולם ומאלצת אותנו להתאים את עצמנו לתנאים החדשים שהיא מכתיבה, בין היתר זה אומר שחלקנו צריכים להיות בבידוד ואחרים צריכים לעבוד או ללמוד מהבית, על מנת להקטין כמה שניתן את רמת החשיפה והסיכון לחלות במחלה. 

אחד הדברים שהמגיפה הובילה אליהם, היא עלייה חדה בהזמנת מורים פרטיים עבור שיעורים פרטיים אונליין. בין אם מדובר בתלמידי בית ספר או תיכון ובין אם מדובר בסטודנטים ובגורמים אחרים, כל מי שרשום במסגרת לימודית מסוימת, יכול להשתמש בכלים אונליין לצורכי לימודים, על מנת שהוא יוכל ללמוד מהבית מבלי לצאת ממנו, כל עוד המצב לא בטוח. 

דוגמא טובה לכך אפשר לראות בקרב תלמידים ביסודי או בתיכון, אשר נזקקים לשיעורים פרטיים. במצב רגיל, הם היו פונים כנראה למורים ומורות, מגיעים אליהם הביתה בשביל ללמוד. אך וירוס הקורונה גרם למצב אחר, עלייה חדה בשיעורים פרטיים אונליין. אפשר למצוא שיעורים כאלה בדרכים שונות, בין אם זה אתרים ספציפיים של מורים, אתרים ספציפיים של שיעורים פרטיים בתחומים שונים ועוד. 

מה היתרונות של שיעורים אונליין

כמובן שבעת מגיפה כמו וירוס קורונה, כזו שמאלצת אותנו להישאר בבית, היתרון הבולט זו היכולת ללמוד דרך המחשב בצורה קלה, פשוטה, מבלי שנצטרך לוותר על אף שיעור. כך אנחנו יכולים ללמוד את כל החומר, בדיוק כפי שהיינו עושים אם לא היה שום דבר ואם המצב היה רגיל. 

עם זאת, לשיעורים אונליין יש יתרון נוסף והוא, אנחנו יכולים ללמוד את השיעור דרך המחשב, וכן לעבור על כל החומר מיד לאחר מכן. מאחר ואנחנו לא יכולים או לא רוצים לצאת מהבית, אז זה הפתרון הטוב ביותר עבורנו. 

> בדקו כאן אודות מורים פרטיים במתמטיקה

צריך לומר שבמקרים רבים, מדובר על שיעורים שגם נשמרים במחשב כך שאנחנו יכולים לחזור אליהם שוב ושוב, אם אנחנו לא מבינים משהו. אפשר כמובן ליצור קשר עם המורים בכל עת ולקבל מהם הסברים נוספים.

ציוד אלקטרוניקה

בעידן הנוכחי שבו רוב האנשים משתמשים בטכנולוגיה על בסיס יומיומי, הגיוני להניח כי ציוד אלקטרוניקה מהווה את אחד המרכיבים המהותיים ביותר בחייו של כל אדם ואדם. אומנם רוב האנשים כלל אינם מודעים לכך, אך למעשה הם משתמשים באלקטרוניקה כמעט כל רגע פנוי בחייהם. למשל, השימוש במחשב מצריך כבל מתאים לצורך טעינה, בדיוק כפי שהצפייה בטלוויזיה מצריכה שימוש בכבל שמתחבר לחשמל לצד כבל נוסף שמתחבר למחשב, לדי וי די או לכל מכשיר אחר המספק צפייה ישירה. מעבר לכך, כדאי לזכור כי רוב האנשים מחוברים למכשיר הסלולארי שלהם לכל אורך היום, דבר שדורש מהם את הצורך להצטייד בכבלים המתאימים. יש צורך בכבל הטענה ובכבל סנכרון, על מנת להעביר את הקבצים והתמונות מהמכשיר למחשב.

ציוד אלקטרוניקה – מי בכלל זקוק לכך?

כאמור, היום כמעט כל אחד זקוק לציוד אלקטרוניקה כמו רסיברים משוכללים, היות ואנו משתמשים בציוד טכנולוגי מגוון לכל אורך היום. כל אחד זקוק לכבל טעינה לפלאפון שלו, למחשב הנייד שלו וכמובן לאייפד ולשאר המוצרים הטכנולוגיים השונים. אך מה ניתן לעשות, במידה והכבל המקורי נאבד או נשחק? במקרים מסוג זה, יהיה צורך לגשת לחנות שמתמחה בתחום, על מנת להתאים לעצמכם את הכבל האידיאלי ביותר עבור המכשיר שלכם. חשוב לבחור בכבל איכותי, שיוכל לשמש אתכם לאורך השנים ולספק עבודה חלקה ויעילה של המכשיר החשמלי. מומלץ כמובן להזמין את הכבלים ואת שאר הציוד האלקטרוני אונליין, היות וזוהי הדרך היעילה והמהירה ביותר לקבל את הציוד הדרוש לכם. מומלץ לעבוד עם חנות מוכרת וידועה, על מנת להבטיח לעצמכם מוצרים איכותיים המגיעים עם אחריות. כמו כן, ניתן תמיד להיעזר במוכרים, על מנת לאתר עבורכם את הכבל או את הציוד האלקטרוני הדרוש לכם. 

לסיכום, בעידן הנוכחי ציוד אלקטרוני כמו באתר הזה מהווה חלק משמעותי מהחיים. כל אחד זקוק למפצלים, על מנת להשתמש במספר מכשירי חשמל בו זמנית. מעבר לכך, כמעט כולם זקוקים למתאמים, על מנת להשתמש בלפטופ שלהם בחו”ל או כדי להפעיל את מייבש השיער למשל. החוכמה היא לרכוש ציוד אלקטרוניקה איכותי ומקצועי, במחירים משתלמים ומחברה מוכרת וידועה.

חבילות נטפליקס – מה הכי מתאים לכם

המאמר באדיבות SmartCut

מאז שנטפליקס הפציע ועלה אל התודעה של הצופים בתור אופציית צפייה בטלביזיה בעלות מאוד נמוכה, השירות הפך להיות מאוד פופולארי בקרב צופים בארץ ובכל רחבי העולם. כעת יש לא מעט תכנים אשר משודרים גם בעברית, כולל סדרות מהארץ, סדרות מדובבות ותוכן שמיוצר על ידי נטפליקס באופן מקורי.

השידורים של האפליקציה הזו כבר זמינים לכל אדם שלו יש מכשיר טלביזיה חכמה או ממיר שבו היא ניתנת להורדה, והתוספת הזו של שידורים שצופים בהם בסטרימינג הפכה להיות דבר מבוקש ואהוב על צופים שהתוכן הזה רלבנטי עבורם. זה לא סוד שחברת נטפליקס הגדילה את המשתמשים שלה בצורה רחבה, ולצד הגדילה הזו יש גם צמיחה בעלות של החבילה, כאשר לחברה יש שלוש חבילות עיקריות לטובת הלקוח שרוצה את התוכן בהתאמה הכי יעילה.

חבילה בסיסית

החבילה הראשונה של נטפליקס היא החבילה הבסיסית. היא מאפשרת לצפות בכל התכנים שישי לנטפליקס להציע, רק באיכות של צפייה רגילה ובשימוש במכשיר אחד בכל פעם, ולא ביותר ממכשיר אחד בו זמנית. העלות נכון להיום של חבילה זו היא כ-32 ₪.

חבילת סטנדרט

החבילה שנקראת חבילת סטנדרט היא כזו שבה כבר אפשר לצפות בשני מכשירים בו זמנית, וכאן איכות הצפייה כבר משדרגת את עצמה אל איכות של HD שזו החדות הפופולארית והמינימלית של צפייה בתוכן טלביזיה. עבור חבילה הזו העלות היא כ-46 ₪ לחודש.

חבילת פרימיום

חבילת הפרימיום היא זו שעולה הכי הרבה כסף, עבורה משלמים כ-60 ₪, והיא מאפשרת צפייה גם באיכות הכי גבוהה נכון להיום של אולטרה HD וגם צפייה בעד ארבעה מכשירים בו זמנית, מה שנוח למשפחה גדולה שבה יש משתמשים רבים תחת קורת גג אחת.

איך יודעים מה הכי מתאים
אז, איך יודעים מה הכי משתלם לשלם, בייחוד כאשר לא מעט משתמשים הם כאלה שלהם יש שידורי טלביזיה נוספים שעליהם הם משלמים זכום לא מבוטל מידי חודש? הדבר מאוד תלוי בכמות הדיירים שנמצאים בבית אחד, ובתוכן שמעניין במידה שב רוצים להשקיע את הסכום שיניב את התוצאה הכי טובה.

 

הסרת שיער בלייזר – כל היתרונות

היום ניתן למצוא לא מעט יתרונות לטיפולי הסרת שיער בלייזר. מדובר ללא ספק באחת השיטות היעילות והמהירות ביותר, לצורך קבלת גוף חלק ונטול שיער. אנשים רבים חולמים להגיע למצב, שבו הגוף שלהם לא יצריך מהם להתעסק ללא הרף בשיער המיותר שנוטה לצמוח בכל מקום. תארו לעצמכם שאתן מסוגלות ללכת לים או לבריכה בכל רגע נתון, ללא שום צורך לדאוג מרמת השעירות של הרגליים, בתי השחי או המפשעות שלכן. כמובן שהדבר נכון גם לגבי גברים, היות וטיפולי לייזר לצורך הסרת שיער, אינם מהווים את נחלתן הבלעדית של הנשים. היום ניתן למצוא יותר ויותר גברים שבוחרים לטפח את הגוף שלהם ולהיפטר מהשיער המיותר שעלול לצמוח על העורף, הגב, הכתפיים, הבטן, החזה וכדומה.

> קראו על הטכנולוגיה החדשה להסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר – למה גם לכם מגיע?

קודם כל, חשוב להדגיש כי לעומת רוב השיטות האחרות שקיימות היום בשוק לצורך הסרת שיער, הרי שטכנולוגיית הלייזר מאפשרת להגיע לתוצאות האיכותיות ביותר תוך זמן קצר ביותר. אומנם נכון כי ניתן למצוא בשוק שיטות מיושנות יותר כמו למשל שימוש בשעווה או במחט חשמלית, אך טכנולוגיית הלייזר מספקת לכל אחד גוף חלק לצמיתות, תוך טיפולים בודדים בלבד. מעבר לכך, זמן הטיפול קצר ביותר, במיוחד כאשר טורחים להגיע לקליניקה מקצועית שמצוידת במכשירים החדשים ביותר בשוק. מכשירים אלו מאפשרים לכל מטופל ליהנות מטיפול נטול כאבים, בזכות ידית הקרח שמקררת את אזור הטיפול ובכך מונעת כל תחושה של כאב או אי נוחות (הכירו טיפול פנים מומלץ). זוכרים את טיפולי השעווה או טיפולי מריטת השיער עם מחט? עכשיו אתם יכולים להירגע, כי טיפולי הלייזר אינם כואבים ואינם מאופיינים בשום תופעות לוואי. למעשה, המכשירים החדשים מתאימים לכל מטופל, ללא קשר לצבע העור שלו או לצבע השיער שלו. ניתן בצורה ידנית לבחור את אורך הגל המתאים לכל מטופל, ובכך להבטיח את התוצאות היעילות ביותר, ללא שום סיכון לכוויות.

לסיכום, הסרת שיער בלייזר נחשבת ללא ספק לדרך היעילה, המהירה והאיכותית ביותר, כדי להיפטר אחת ולתמיד משיער הגוף המיותר. לאחר מספר טיפולים בודדים ומהירים, תוכלו להסתובב חלקים ללא שום בעיה.

מילוי למפיץ ריח מקלות – חסכוני, שומר על הסביבה וכו’

אין אחד מאיתנו שלא התמודד עם הבעיה הזאת. נכנס למבנה, נכנס לרכב, וצריך להתמודד עם ריחות מאוד לא נעימים במקום. בין אם זה בגלל שהוא סגור, בין אם זה בגלל שמבשלים בו או מכינים בו דברים עם חומרים בעלי ריחות קשים, בין אם זה בגלל שלא דאגו ולא שמרו על הניקיון שלו ובין אם זה מסיבות אחרות. 

הפתרון, מעבר לזה שאנחנו צריכים לפתוח חלונות ולאוורר אותו או מעבר לזה שאנחנו צריכים לנקות אותו, זה להשתמש במפיצי ריח שיוצבו במקום, וכך כל הזמן אנחנו נוכל ליהנות מריחות נעימים. לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מפיצי ריח מקלות אשר אפשר להציב אותם בכל מיני מקומות, בין אם זה בבית, עסק, רכב או כל מקום סגור אחר, ואנחנו לא צריכים לעשות דבר. הם כבר ידאגו להפיץ לנו ריחות נעימים במקום. 

למקלות אלו יש יתרונות רבים כמו שנוכל לראות מיד. חשוב להבהיר, אנחנו יכולים למצוא מפיצים בריחות שונים, ולהתאים אותם למה שאנחנו מחפשים ואוהבים באמצעות מילוי למפיץ ריח מקלות שניתן לרכוש. 

מה היתרונות של מפיצים אלה

ראשית, הם חסכוניים. אנחנו לא צריכים לעשות שום דבר, לא צריכים להפעיל חשמל או שום דבר אחר. פשוט להציב אותם במקום וזהו. 

שנית, הם שומרים על הסביבה. לא רק בגלל שהם מפיצים ריח נעים, אלא בגלל שהם מונעים מאיתנו את הצורך להשתמש בדברים אחרים, כלומר, אנחנו לא צריכים להשתמש באלמנטים שעלולים להזיק לסביבה. 

שלישית, כאמור, הם מתאימים לכל מקום, אנחנו יכולים ליהנות משלל ריחות, אפשר לשלב אותם עם דברים אחרים. 

ארבע, הם פשוטים. לא נדרש פה תחכום מיוחד בשביל להשתמש בהם, וצריך לומר, הם גם בטוחים, לא מדובר במוצר מסוכן לשימוש. 

 

המשפיעים הגדולים על עולם האופנה לילדים

אנחנו אוהבים לגדל אותם, לטפח אותם, להשקיע בהם את כל חיינו ולהעניק להם את הטוב ביותר. הילדים שלנו הם החלק המרכזי בחיינו, ולא מעט מהם מושפעים מכוכבי רשת בולטים כמו למשל ילדי הסלבס, שגורמים לנו לרצות להלביש את הילדים שלנו כמוהם ולהנות מכל הטרנדים החדשים. בכתבה הבאה נביא בפניכם את הילדים והמותגים המשפיעים ביותר בתעשיית האופנה לילדים. הולך להיות מרתק, אז אל תפספסו.

משנה לשנה מובילי האופנה הולכים ונעשים יותר ויותר צעירים, כאשר חלקם כוכבי רשת שהתפרסמו בזכות כישרון מסוים וחלקם מייצרים באז מרשים שגורם לכל הורה לרצות להלביש את ילדיו בדיוק כמוהם. זוהי תופעה נפוצה מאוד בחו”ל, בפרט בבירה הבריטית, שם המשפיען הבולט ביותר הוא הנסיך ג׳ורג׳, שכל מה שהדוכסית קייט מידלטון מלבישה לו נחטף מיד מהמדפים. גם אחותו הקטנה הנסיכה שארלוט נחשבת לפאשניסטית אמיתית כבר בגילה המאוד צעיר. נראה שבית המלוכה לא לבד בסיפור הזה, וברשת ישנם לא מעט כוכבים שבהחלט כדאי לעקוב אחריהם מקרוב. בואו ונכיר כמה מהם:

ריף רפאל דדון – בנה של נטלי דדון

נטלי דדון היא אחת הכוכבות הלוהטות שלא פספסה (כמעט) אף תכנית ריאליטי, והשתתפה בין השאר באח הגדול ובהישרדות. נטלי מנהלת חשבון איסטגרם פעיל מאוד ומתוקשר, עם 684 אלף עוקבים. בשיטוט בדף של נטלי ראינו לא מעט את בנה ריף, שהפך כבר לאושיית אינסטגרם עם 46 אלף עוקבים. ריף הקטן נחשב משפיען גדול ואף פרסם לאחרונה את מותג דייסון.

שמלות לילדות

אנסטסיה אברבוך  –דוגמנית בובתית

אנסטסיה אברבוך היא לא רק הבת של קופץ המוט האגדי ואלוף אירופה לשעבר אלכס אברבוך. אנסטסיה מתחזקת חשבון אינסטגרם מושקע עם 125 אלף עוקבים, ובין היתר מדגמנת לחברות ומותגים רבים כמו למשל מותג בגדי הילדות נד נד (המתחזק בעצמו חשבון איסטגרם פעיל עם למעלה מ-3000 עוקבים, עמוס בסטוריס של שמלות לילדות לאירועים, לבת מצוות וכו’) ומותגים בינלאומיים. כבר בגילה הצעיר הפכה אנסטסיה למשפיענית ידועה בעולם האופנה, כזו שגורמת לאימהות פאשניסטיות להתאהב בבגדים שהיא לובשת ולרצות לקנות גם לבנותיהן.

לורן אלון – אושיית אינסטגרם שהפכה למעצבת אופנת ילדים

לורן אלון היא רק בת 25, אמא  ל-3 ילדים, ונחשבת לאושיית אינסטגרם משפיענית. לורן היא המייסדת והבעלים של מותג האופנה לילדים Donik Kids. עם למעלה מ – 17 אלף עוקבים, אין פלא שהמותג שלה מצליח מאוד ופופולארי בקרב אימהות שאוהבות להלביש את ילדיהן בסטייל הורס. הבגדים שלורן מעצבת ניחנים במראה עדכני, אורבני וסופר קולי. מה שבולט בבגדי המותג שלה הוא המשפטים שהיא מדפיסה על חלק מהדגמים כמו “אל תשכחו לחייך”, “כל יום הוא היום שלך” ועוד.

רומיאו בקהאם

קפיצה קטנה לחו”ל מגלה לנו לא מעט ילדים המשפיעים על עולם האופנה, ובניהם רומיאו בקהאם, בנם המפורסם של של ויקטוריה ודיוויד, שעל אף גילו הצעיר (בן 17 בלבד) כבר לא מעט שנים בתעשיית האופנה. רומיאו מייצר יחד עם אחיו קמפיינים ומקדם מוצרים אקסקלוסיביים שונים. עם 2.7 מיליון עוקבים באינסטגרם, אין זה פלא שחברות אופנה רבות עומדות אצלו בתור.

כבל נאופרן – לשם מה הוא טוב

כשאנחנו רוצים להקים מערכות שונות, בין אם זה בבית או בעסק, מערכות טכנולוגיות ואחרות, הרי באופן טבעי אנחנו נחפש אמצעים וכלים שיוכלו לעמוד בתנאי הסביבה. למשל, אנחנו נחפש אמצעים וכלים שיוכלו לעמוד בסביבה רטובה, סביבה לחה, סביבה יבשה ועוד. הכל במטרה שהמערכת תעמוד לאורך זמן ותעבוד בצורה תקינה ללא שום בעיה.

מה שיכול לשרת אותנו בין היתר, זה כבל נאופרן. כבל ייחודי, שיכול לעמוד בתנאים שונים. החל מהתקנה בסביבה יבשה, רטובה, לחה, כמו כן, הוא יכול להתאים לנו להתקנה במקומות פתוחים או סגורים (בתוך תעלות מותאמות), מדובר בכבל גמיש, שניתן להתקין אותו בצורות שונות.

חשוב להדגיש, הייחוד של הכבל הוא לא רק בכך שהוא מתאים לתנאים סביבתיים שונים או בכך שהוא גמיש, אלא גם בכך שהוא יכול לשרת אותנו לצרכים רבים, בין היתר, הוא יכול להתאים לשימוש במנועים, ציוד חשמלי, כלי עבודה, כלים ומכשירים לבית או לעסק ועוד.

כיצד נבחר את הכבל הנכון עבורנו

כאמור, אנחנו יכולים למצוא כבלי נאופרן באורכים שונים, כבלים שיכולים להתאים לנו לכל צורך ולכל עניין, בין אם זה לשימוש על חלקים מכניים, בין אם זה לשימוש על חלקים ספציפיים בבית או בעסק, ולכל צורך אחר.

היתרונות הגדולים של כבל זה, הם הגמישות, החוזק והעובדה שהוא עמיד בפני תנאים סביבתיים שונים. לכן, חשוב מאוד שאנחנו נלמד ונבחן את המאפיינים שלו, על מנת שנוכל להשתמש בו בצורה אפקטיבית לאורך זמן מבלי שהוא ייהרס.

ניתן לרכוש את הכבל במקומות שונים, כולל בקרב חברות שמתמחות בייצור ושיווק שלו, רצוי מאוד לפני שאנחנו רוכשים, לברר האם הוא מתאים לצורך הספציפי שאנחנו מבקשים להשתמש בו.