אקווריום

הימצאותו של אקווריום בבית הוא פריט מרגיע המעניק שלווה רבה לבני הבית. לשבת מול האקווריום מדי פעם ולהביט בתנועה של הדגים, זו תחושה נפלאה לבני הבית ולאורחים.

רכישת אקווריום

לקוחות רבים מקבלים החלטה לרכוש אקווריום, הן כדי שיהיו חיות בבית והן כיוון שמדובר במוצר נוי המוסיף יופי רב לכל בית.

ההיצע של האקווריומים הוא גדול מאד, החל באקווריומים קטנים בעלי נפח קטן המתאימים למספר קטן של דגים, אקווריומים בינוניים אשר בהם נמצאים סוגי דגים רבים ועד אקווריומים ענקיים שהם ממש רהיט דומיננטי בבית ומכילים הרבה מאד דגים.

> בדקו פילטר מומלץ לאקווריום

יש אקווריומים המונחים על שולחנות תואמים המסוגלים לשאת את משקלו של האקווריום מזכוכית וגם את כמות המים בהתאם לגודלו. כמו כן שולחנות פינתיים בכמה גוונים שעליהם מונחים אקווריומים ענקיים.

המטרה היא להעניק לדגים תחושה שהם בטבע ולכן על רצפת וצידי האקווריום מניחים פריטי קרבון הנראים כמו אבנים וסלעים, כמו כן מטמינים בין הקרבון צמחי מים ייעודיים ובדרך זו יוצרים עבור הדגים סביבה הקרובה ככל האפשר לסביבתם הטבעית. 

כל לקוח רוכש דגים עבור האקווריום שלו. ההיצע הוא נרחב ביותר, קיימים דגים קטנים, בינוניים וגדולים המתאימים לנפח הקיים. במגוון גדול מאד של צבעים, יש דגים שבנויים מכמה צבעים, חלקם זוהרים ומרהיבים ביופיים.

אחזקה שוטפת של האקווריום

בכל אקווריום קיים ציוד שממחזר את המים מספר פעמים ביום על פי כמות המים בו, כמו משאבה ומסנן. כמו כן מחממי מים, תאורת לד (הקליקו לבדיקת תאורה לאקווריום באתר בית הובי) וכיסוי כדי שהדגים לא יקפצו החוצה. אחת לתקופה חשוב לנקות את האקווריום כדי ליצור חיים נעימים יותר לדגים.

למען הדגים מתאמים שעה קבועה כדי להעניק להם מזון כך שיוכלו להמשיך לשחות בכיף ברחבי האקווריום.

מקררים – איך בוחרים?

המקרר שלנו הוא המוצר החשוב ביותר שיש לנו בבית משום שמוצר זה מכיל את האוכל, השתייה, התרופות וכול מה שדרוש לנו כדי לחיות בצורה בריאה וחסכנית. בתחילת המאה העשרים ואחת השתמשו מרבית הישראלים בבלוקים של קרח כדי לקרר מזון. עם הזמן התפתחה משמעותית הטכנולוגיה וכיום אפשר למצוא מקררים חכמים, כאלה שמקררים מים ומגישים אותם בכוס, ישנם מקררים שמצפצפים כשהם נותרים פתוחים זמן רב מידי ואפילו כאלה ששומרים על המשקל שלנו עם התראה לגבי צריכת מזון לא מבוקרת. כן, הקדמה כבר כאן. אבל כיצד בוחרים את המקרר המתאים ביותר? הנה מספר טיפים טובים:

גודל

כאשר אנו בוחרים מכשירי חשמל חשוב לשים לב לגודל של המוצר. בחרו מקרר שמתאים במידות שלו למרחב המגורים או למרחב אחר. בחנויות אפשר למצוא מקרר 4 דלתות, מקררים 2 דלתות, מקררים שקופים עם דלת הזזה ואף מקררים קטנים או משרדיים, ראו מקררים 4 דלתות באתר עוצמה למשל. האופציות מגוונות ושונות. לפני הרכישה יש למדוד את המרחב שבו תרצו להציב את המקרר ולבחור בצורה מדויקת את המוצר המתאים למרחב. 

דגם

כעת חשוב לבחור דגם מומלץ. אם בעבר היו חברות כמו אלקטרה או אמקור שולטות בתחום מכשירי החשמל, הרי שכיום יש מגוון רחב של אופציות לבחירה החל ממקררים של שיאומי עד למותג Haier, שמציע מקררים בזול. 

מקפיא – למטה או למעלה

בחרו את המקרר ע”פ הצרכים והיכולת שלכם. אחד הדגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה הוא מיקומו של המקפיא. החליטו לפני הרכישה אם תרצו מקרר עם מקפיא תחתון או עליון. 

יכולות ואיכות

לבסוף יש לאמוד את היכולות של המקרר ואת איכותו בדומה לרכישת כיריים גז. יש לחפש המלצות מגולשים וחוות דעת ולבחור מכשיר כחשמל שיכול לספק לכם פעילות טובה, חסכון ותקינות לאורך זמן. בכך תבצעו קנייה טובה.

מכונות אריזה אוטומטיות – למי זה מתאים

מכונות אריזה אוטומטיות נחשבות כיום למכונות האריזה הכי מתקדמות וטובות שיש. מדובר על מכונות שיכולות לארוז סוגים שונים של מוצרים ברצף ובמהירות רבה ללא התערבות של ידי אדם. כלומר, על העובדים לפקח על המכונות בלבד ולא להתערב בפעולה שלהן באופן כלשהו. אין ספק שמכונות אריזה אוטומטיות יכולות להיות מאוד יעילות כיום עבור מגוון רחב של צרכים ועל כן, חשוב לבחון איזה מכונות קיימות כיום ועבור איזה צרכים, קראו בהרחבה.

היתרונות של מכונות אריזה אוטומטיות

מכונות אריזה אוטומטיות ללא ספק מהוות מכונות אריזה יעילות ואיכותיות יותר ממכונות אריזה חצי אוטומטיות או מכונות אריזה ידניות. מדובר על מכונות שיכולות לחסוך זמן רב אשר יכול להיות מושקע בפעילויות אחרות שיקדמו את העסק. המכונות אורזות כל סוג של מוצרים ברצף ולאורך זמן ללא התערבות של ידי אדם- דבר שללא ספק יכול לחסוך לעסק בעלויות כח אדם בטווח הרחוק. חשוב לדעת שמכונות אריזה אוטומטיות גם מבצעות הרבה פחות טעויות וכן, הבקרה עליהן היא הרבה יותר פשוטה. על אף שלא פעם מחיר המכונות הללו יכול להיות גבוה, חשוב לזכור שבטווח הרחוק יותר של שימוש במכונות המדוברות, ההשקעה הכלכלית תחזיר את עצמה ואף העסק יגיע למצב שבו הוא מרוויח בשל חיסכון בכח אדם ועוד.

סוגי מכונות אריזה אוטומטיות

אם אתם תוהים למי בעצם מתאימות מכונות אריזה אוטומטיות הרי שמדובר על מכונות הנפוצות בעיקר במפעלים או בעסקים העוסקים באיגוד מוצרים שונים יחד לצורך מכירתם. מדובר על מכונות נחוצות מאוד במגזר התעשייתי בטרם רוכשים את המכונה או המכונות הטובות והיעילות ביותר בהתאם לצרכים שלכן, חשוב מאוד לפנות לחברות המתמחות במכונות אלה. חשוב מאוד שהמכונה תותאם לצרכים של כל עסק ברמה המדויקת ביותר.

שיתוף מסמכים לארגונים – 3 שירותים מובילים

אם עד לפני מספר לא רב של שנים הייתם נדרשים לשלוח מיילים רבים במטרה לשתף קבצים עם עמיתים לעסק, הרי לכם שכיום יז לא מעט פלטפורמות חכמות אשר מאפשרות שיתוף קבצים בצורה קלה וידידותית למשתמש. פלטפורמת אלה כוללות לא מעט יתרונות משמעותיים על פני האפשרות הישנה של שליחת מיילים בשל העובדה הפשוטה כי שיתוף קבצים נעשה בקלות, במהירות וביעילות רבה הרבה יותר. ישנה אפשרות בשיתוף קבצים בה כל המשותפים בקובץ יכולים לראות את כלל השינויים אשר נעשים על הקובץ בשונה מהדך הישנה של שליחת המיילים אשר אילצה אתכם לשלוח מייל עדכני בכל פעם שערכתם שינויים.

הצליחו לקצר משמעותית את זמני שיתוף הקבצים שלכם

מעבר לכך מערכות מתקדמות אלה של שיתוף מסמכים וקבצים מבטיחות לכם את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר כל שתוכלו לשתף גם קבצים מאוד אישיים של בית העסק שלכם ללא כל חשש. אחת המערכות המתקדמות ביותר היא מערכת BOX המאפשרות לכל העושים בה שימוש ליהנות ממגוון גדול של יתרונות על פני פלטפורמות מקבילות ובוודאי על פני האפשרות של שליחת מיילים לשיתוף קבצים. בצידה וגם אתם מעוניינים להצליח לחסוך לא מעט זמן ומאמץ ולייעל את שירותי בית העסק שלכם, חשוב ש בדקו אודות הפלטפורמה המתקדמת BOX לשיתוף קבצים קל, מהיר ובטוח.

שיתוף בלחיצת כתור

מעבר לכלל היתרונות של מערכת זו בהקלת שיתוף קבצים, היא אף תדאג לוודא שכל הקבצים נשמרים ללא כל חשש לאיבודם. מערכות רבות מגיעות עם ארכיון הכולל קבצים ישנים במיוחד כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהקבצים שלכם לא ילכו לאיבוד. בחירה נכונה של שימוש בפלטפורמת BOX תצליח לייעל משמעותית את התנהלות בית העסק שלכם ולחסוך לכם לא מעט זמן.

ניסור בטון בירושלים – איך אנחנו יכולים למצוא את האנשים המתאימים לעבודה

אם אנחנו נחפש אינסטלאטורים או חשמלאים נניח, אז לא תהיה לנו בעיה למצוא, בין אם זה דרך האינטרנט, רשתות חברתיות, חברים ובני משפחה וגורמים אחרים שיכולים לספק לנו את המידע הרלוונטי אשר יכול לעזור לנו בתהליך החיפוש. 

אך כשאנחנו נדרשים לשירותים של בעלי מקצוע בתחומים “מיוחדים” יהיה לנו הרבה פעמים קשה יותר למצוא את הגורם המקצועי שיוכל לעזור לנו. למשל, אם אנחנו מחפשים מומחים בתחום של ניסור בטון בירושלים, אז אנחנו נתקשה יותר למצוא גורם מקצועי שיכול לעזור לנו, בין היתר בגלל שמדובר במקצוע פחות שכיח, פחות נפוץ, סביר להניח שגם פחות אנשים נעזרים בבעלי מקצוע בתחום זה, לכן לא תמיד יהיה לנו במי להיעזר על מנת לקבל המלצות ולהחליט את מי לשכור. 

אנחנו רוצים להציג בפניכם גורמים וכלים שונים שיכולים לעזור לכם בתהליך החיפוש. זאת על מנת להקל עליכם. צריך לציין, בשביל למצוא גורם מקצועי שמתמחה בנושא של ניסור בטון בירושלים, הרי שעלינו להיות בטוחים תחילה שזה אכן מה שאנחנו מחפשים וכן עלינו לבחון פרמטרים כמו ניסיון, ידע מקצועי, כלים ואמצעים, וכן היבטים של זמינות ועלויות. 

כיצד נוכל למצוא גורמי מקצוע בתחום

ראשית, אנחנו יכולים תמיד להיעזר בבעלי מקצוע בתחומים שונים שיכולים לעזור לנו בנושא. למשל קבלנים או בעלי מקצוע אחרים שעוסקים בתחום הבנייה כמו בולדוזר פיתוח.

שנית, אנחנו יכולים להיעזר גם באתרי אינטרנט ספציפיים שמתעסקים בנושא. כמובן, שעלינו לבחון תחילה עד כמה באמת הם יכולים לספק לנו מידע אמין ואיכותי, מוטב לבחון מספר גורמים בטרם אנחנו נחליט האם להיעזר בגורם כזה או אחר.

שלישית, יש מקרים בהם נוכל להשאיר את הבחירה בידי מי שמנהל עבורנו את הפרויקט, בהנחה ומדובר בבניית מבנה או שיפוץ. 

 

על זכויות יוצרים בפיתוח פטנט

המאמר באדיבות כץ פרזנטי

כדי למקסם את הרווחיות העסקית, קמעונאים משתמשים באביזרים שונים, כדי לייצר ולספק מוצרים מיוחדים לתצוגה של סחורות למכירת מוצריהן. אז איך באמת נוכל להגן על הייחודיות שלנו? לשם כך הומצא הפטנט וזכויות היוצרים עליו.

על זכויות יוצרים בפיתוח פטנט |

פרנק קרול, מייסד קבוצת קלרקס, התחיל בדרכים קטנות כבעלים של עסק של איש אחד בענף החנויות: הוא עיצב מערכות תצוגה והרכיב אותן (בדרך כלל מפלסטיק אקרילי). 

עם התקדמות הזמן, עלייה בהזמנות של לקוחות חשובים הביאה אותו להקים את קליירקס לייצור ומכירה של מגוון מוצרי תצוגה, כולל מערכות מדפים, מתלים ופריטי נקודת מכירה, ראו כאן.

פטנטים וזכויות יוצרים |

עוד לפני שהקים את קליירקס, מר קרול היה מודע לכך כי נראה כי המתחרים משתמשים בכמה מהרעיונות שלו בעיצובים שלהם. הוא התייעץ עם מומחים בתחום הקניין הרוחני (IP) והם המליצו ​​לו שבעוד שיכול היה לקבל קצת פגיעות בזכויות יוצרים, יתכן שחלק מהעיצובים שלו יוכלו להיות זכאים להגנת פטנטים.

בעזרת תמיכה כספית של המכון האירי למחקר ותקנים, הוגשו פטנטים על שני מוצרי התצוגה העיקריים שייצרו ונמכרו על ידי קליירקס. “אם הם לא היו מכסים את עלות הפטנטים של שני המוצרים הראשונים שלנו לא היינו יכולים להרשות לעצמך הגנה”, אומר קרול.

קליירקס וזכויות יוצרים |

אחד המוצרים שקליירקס הגישה בקשת פטנט עבורם הצליח מהר מאוד, ולפני שהוענק לו הפטנט המקביל, הופיעו עותקים של מוצר זה בשוק. פעולה בנושא זכויות יוצרים נגד חברה בריטית הצליחה בכך שההעתקה נפסקה ללא צורך לפנות לבית משפט.

מתחרה מהותי יותר החל לייצר ולמכור מוצר הדומה מאוד למוצר המוביל בסדרת קליירקס והחל בפעולה מהירה של הפרת פטנטים.

משטחי ספוג

משטחי ספוג הם משטחים איכותיים מאד של ספוג אשר עשויים לסייע לכל אדם, כדי לעשות סדר בחפציו האישיים והמקצועיים. 

משטחי ספוג 

יצרן הספוג מייצר ספוגים בטיב מעולה אשר מורכבים מכמה שכבות של ספוג. שיטת העבודה מאפשרת לחתוך את המשטח לכל עומקו בכל צורה נדרשת, או להשתמש רק בחלק משכבת העומק וזאת בהתאם לגובהו של המוצר, ראו באתר רומבו.

הפריטים אשר אותם רוצים לאחסן בתוך שכבת הספוג, מוכנסים פנימה לתוך הספוג במיקומים שיוצרים עבורם וכך הם מוגנים ודבר זה מונע שבר או כל פגם אחר, במיוחד כאשר מדובר במוצרים עדינים ובעלי ערך כספי גבוה. 

אחסון מוצרים במשטחי הספוג 

קיימים שני גדלים של המשטחים הללו, האחד בגודל 100*60 * 3 ס”מ והשני בגודל זהה אך מעט דק יותר בעומק של 2 ס”מ. אם מעוניינים לדוגמה לאחסן בהם כלי עבודה, מניחים את המברג על המשטח וחותכים את כל היקפו באמצעות סכין יפנית. בספוג נוצר חור בצורה הגיאומטרית של מברג ספציפי זה ולכן הוא מוכנס לצורה שהתקבלה. בהמשך חותכים מיקומים לכלי עבודה נוספים, כמו מברגים בגדלים אחרים, צבת, מפתח שוודי, פטיש או כל כלי עבודה אחר אשר משמש את איש המקצוע ביום יום.

משטחי ספוג מוכנים 

בתום עבודת ההכנה, מתקבל משטח ובו חורים בגדלים שונים אשר בכל אחד מהם מקובע ציוד אחר. היתרונות של אחסון בשיטה זו הם רבים, מכיוון שלכל מוצר יש את המקום המיועד לו, האיש הטכני מוודא לפני היציאה לעבודה וגם בסיומה שכל המשטחים מלאים ולא חסר פריט זה או אחר. לעיתים מדובר בפריטים בעלי ערך כספי גבוה וחסרונם יקשה על העבודה השוטפת וארגז הכלים מאורגן ומסודר וידוע איפה נמצא כל אביזר.

הכשרת חריגות בניה – מה זה אומר?

ישנם מקרים רבים בהם אנשים נאלצים להתמודד עם חריגות בניה. במקרים אלה על פי רוב הם ידרשו לפרק את המבנה על השטח החורג מגבולם ואף לשלם קנסות מכובדים. אך ישנה אפשרות להכשיר מבנים שנבנו בחריגות בניה, ראו דוגמא כאן. פירוש צעד זה הוא הפיכת חריגת הבניה הלא חוקית, לחוקית ומאושרת כך שאין כל חשש מפני תלונות השכנים או רצונות ודרישות העירייה. על מנת לעשות זאת נכון קיימת חשיבות רבה לדעת לבחור חברה מקצועית ומיומנת אשר יודעת לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר. 

חשוב לדעת לבחור נכון את החברה הנכונה והמקצועית ביותר בתחום – כך תהפכו את חריגת הבניה שלכם לחוקית ומאושרת

לא מעט אנשים אשר נקלעו בעבר למצב בו מבנה שברשותם חורג מגבולו, לא ידעו לפנות בזמן לחברית מספיק מקצועיות אשר מציעות שירות מיומן ובעל ניסיון רב שנים בתחום מה שהביא לתוצאות שאינן מיטביות. במקרים רבים הרשות העירונית תדרוש מבעלי הנכס לפרק את החלק החורג ובמקרים רבים אף יחייבו אותו בקנס של ממש. לכן, על מנת להצליח להתמודד בצורה מיטבית ולהכשיר את המבנה החורג, קיימת חשיבות רבה לדעת לבחור נכון חברה מספיק מקצועית, מנוסה ואמינה.

הדרך לבחירה נכונה

במטרה לזהות חברה כזו, חשוב ליצור קשר עם כמה שיותר חברות אשר מציעות שירותים בתחום זה. לאחר שיצרתם קשר עם מספר חברות תוכלו לבצע פעולות סינון לאיתור החברה הטובה והאמינה ביותר. חשוב להבין, בחירה שאינה נכונה יכולה לעשות את ההבדל בין הכשרת חריגת הבניה שלכם לבין פירוקה ואף תשלום קנס על כל השנים שעמדה ללא הכשר. הקפידו לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות כל חברה מאנשים אשר בחרו לשכור את שירותיה בעבר במטרה לאתר חברה מוצלחת שאכן מצליחה להכשיר חריגות בניה בפועל, כמו חברת לבנות בשקט תכנון אדריכלי!

מתנה או שוברים לחג – מה כדאי לקנות לעובדים?

מעסיקים רבים כיום בוחרים לעשות שימוש בשוברים לחג עח מנת לפנק את כלל העובדים שלהם בשי לחג. עד לפני מספר שנים שהשוברים עוד היו בתחילת דרכם, מעסיקים רבים היו חושבים ארוכות על מתנות שיהיו מספיק מתאימות לצרכים של העובדים שלהם. פעמים רבות הקשרים בין מעסיקים לעובדים אינם קרובים עד כדי הכרה של כלל הצרכים האישיים מה שמקשה רבות על קניית מתנה מוצלחת שתשמח את כלל העובדים. על כן רבים כיום בוחרים לעשות שימוש באפשרות זו של שוברים כמתנה לחג.

 

שוברים המכובדים על ידי מגוון רשתות לבחירה

 

כיום יש שוברים לעובדים רבים הכוללים כמות גדולה של רשתות מוכרות בהם ניתן לרכוש מוצרים עם השוברים השונים. אפשרות מקנה יתרון משמעותי לשוברים בעזרתם כל המועסקים יוכלו לרכוש את כל העולה על רוחם במגוון גדול של חנויות שונות לבחירה.ניתן לומר כי בעזרת שוברים אלה כמעט שאין סיכוי שהמקבלים אותם לא ימצאו מתנה מספקת עבור הצרכים שלהם. לכן בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר מעסיקים אשר בוחרים באפשרות זו של שוברים כמתנה לחג.

 

ניתן לעשות שימוש בשוברים זמן רב לאחר קבלתם

 

יתרון נוסף שיש לשוברים הוא תוקפם. ניתן לקנות בעזרת השוברים זמן רב לאחר קבלת השובר מה שאומר כי גם במידה והמועסק אינו צריך דבר מהרשתות אשר מכבדות את השובר, הוא יכול להמתין זמן רב עד שיצטרך ורק אז לרכוש את מבוקשו. אפשרות זו גורמים לאנשים רבים לבחור עבור יקיריהם בשוברים שונים בתור מתנה גם אם הם מכירים אותם היטב (ראו כאן). ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי השוברים הם האפשרות הטובה ביותר למתנה מדוייקת לטעם המקבל בשל העובדה הפשוטה כי הוא בוחר את המתנה.

קפסולות בטעמים – לבחור את הקפסולה הנכונה עבורנו

למה לנו לשתות קפה בטעם אחד, טעם ספציפי, אם אנחנו יכולים כל בוקר ליהנות מקפה איכותי, בטעמים שונים? זה הרעיון של קפסולות של חברת נספרסו. אנחנו יכולים לרכוש מספר שרוולים, וליהנות כל בוקר מקפסולה בטעם אחר, על פי הצרכים והרצונות שלנו. 

כל קפסולה של חברת נספרסו, מגיעה לא רק בטעם אחר אלא היא גם מגיעה ברמת חוזק שונה. כלומר, אנחנו יכולים ליהנות מקפסולות שנחשבות חלשות, אם אנחנו לא רגילים לשתות קפה אספרסו חזק, אך אנחנו יכולים ליהנות גם מקפסולות חזקות, אם אנחנו אוהבים קפה שמרגישים אותו היטב, קפה מר ואיכותי, כזה שיכול להשאיר אותנו ערים מספר שעות, בלי שום בעיה. 

חשוב להדגיש, חברת נספרסו מייצרת כל הזמן קפסולות בטעמים חדשים, הרבה פעמים הן מבוססות על טעמים בינלאומיים. למשל, אפשר למצוא קפסולות שמקורן באתיופיה, קולומביה, הודו ומדינות אחרות. כמו כן, החברה מייצרת קפסולות בטעמים שונים, כמו למשל קפסולות בטעם וניל, קפסולות מרירות יותר או מרירות פחות, ועוד שורה ארוכה של דוגמאות. כמו כן, החברה מייצרת קפסולות לאספרסו ארוך, אספרסו קצר, עם ובלי קפאין. 

כיצד בוחרים את הקפסולה שלנו

ראשית, עלינו לבחון מה החברה מייצרת, מה היא מציעה לנו ועד כמה זה משתלם לקנות קפסולה כזו או אחרת. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון את סוג החוזק של הקפסולה, זאת על מנת שנוכל להחליט האם זה מתאים לנו, האם זה חזק מדי או חלש במידה. 

שלישית, רצוי להזמין כמה וכמה דוגמאות, לפחות בפעם הראשונה, כך אנחנו יכולים ליהנות מהמגוון ולראות מה נכון עבורנו. אפשר לבדוק אופציה, לקנות שרוולים משולבים בשביל ליהנות מאפשרויות שונות ולא רק מאפשרות אחרת, ספציפית.