גדרות במבוק – כדאי או קנייה מיותרת?

גדרות במבוק זו קנייה חשובה ומומלצת כדי להעניק לכל בני הבית פרטיות מלאה. מדובר בנושא שהוא חשוב מאד וגדרות העשויים מבמבוק הם הפתרון המושלם לכך.

גדרות במבוק 

במבוק הוא החומר המתאים ביותר להתקנת גדר פנימית בבתים פרטיים ובדירות גן כיוון שהוא מאסיבי, כל מוט עומד בפני עצמו באופן זקוף והוא אינו מתקפל עם הזמן. אפשר לרכוש אותו בגוון הטבעי שלו שהוא חום בהיר, או לחלופין את הדגמים הצבועים בצבעי ונגה או שחור. בכל אחת מהאופציות, הבמבוק מוסיף יופי רב לגינה. 

רוב הלקוחות רוכשים את עמודי הבמבוק המאסיביים או לחלופין במבוק שזור.

היתרונות של גדרות במבוק 

כאשר מתקינים גדרות במבוק, מציבים כל אחד מהם באופן אנכי, מצמידים אותו לגדר הקיימת ממתכת או מעץ ומצופפים את העמודים הללו זה לזה. בדרך זו סוגרים ואוטמים את היכולת של העוברים והשבים לראות מה קורה בתוך החצר או בתוך הגינה. 

זוהי הגנה מצוינת וחשובה עבור כל בני הבית ובמיוחד עבור ילדים שנמצאים לפעמים לאורך שעות לבד בביתם, עד שההורים חוזרים מהעבודה. 

מצד שני, גדר זו גם מסתירה לבני הבית את הנעשה ברחוב וכך הם נמצאים בביתם או סביב הבית וכל מה שקורה בהיקף אינו רלוונטי עבורם. 

> בדקו גדרות לגינה באתר וידר

קנייה כדאית או מיותרת 

לאור היתרונות הרבים של גדר במבוק, אין ספק שמדובר בקנייה כדאית שתוסיף הגנה, פרטיות ויופי לכל דירת גן או בית פרטי.

עקב כך קיימת תחושה רבה הרבה יותר של נינוחות ושל ביטחון בחצר הפרטית. הדבר חשוב במיוחד בבתים שבהם יש בריכת שחייה קבועה או זמנית בגינה ואין כל רצון שהעוברים והשבים יראו את בני המשפחה בבגדי הים שלהם.

שלט מואר דגם נמו שם משפחה ורחוב

שלט מואר דגם נמו שם משפחה ורחוב יכול להיות שימושי במיוחד, עבור כל מי שמעוניין להוסיף טאצ’ אישי לבית שלו. אומנם נכון כי אין מדובר בפריט חובה, אך חשוב להבין כי הפרטים הקטנים, הם אלו שמשפיעים בסופו של דבר על התחושה הפנימית שלנו. לכן מי שישקיע בשלט מואר ומעוצב, המעדכן את עוברי האורח לגבי שם הרחוב ושם המשפחה שגרה במקום, יוכל להרוויח לעצמו תחושה ביתית ונעימה יותר. שלט מסוג זה יכול להתאים הן לבית פרטי והן לבית משותף, כך שכל אחד יכול להרוויח מתליית השלט. הדבר מקל על חברים ומשפחה לאתר את הבית שלהם, הוא מקל על הדוור להביא לכם את הדואר שלכם ויכול למנוע טעויות מביכות, כאשר אנשים מנסים להגיע לשכנים שלכם, אך טועים בכתובת ומגיעים לבית שלכם.

כל הסיבות לרכוש שלט מואר דגם נמו שם משפחה ורחוב 

כאמור, שלט מסוג זה יכול לתרום המון לתחושה הכללית של כל מי שגר בבית. מדובר על שלט שמספק אינפורמציה חיונית עבור כל מי שמעוניין להגיע לביקור ולאתר את הכתובת שלכם בקלות ובפשטות. אך מעבר לכך, השלט מעיד למעשה על העובדה כי מדובר על הבית שלכם, ולכן הוא נותן תחושת ביטחון וקביעות. שלט זה מאופיין בעיצוב קלאסי, הכולל קווים ישרים ומראה אסתטי. מעבר לכך, השלט של יולס שלטים מכיל שיפוע עדין מהחלק העליון שלו לחלק התחתון, דבר שמעניק לו מראה מיוחד וייחודי יותר. השלט מכיל מסגרת בצבע לבן והא מכיל כמות גדולה של נורות לד, אשר מבטיחות כיסוי אחיד ומושלם לכל השלט, על מנת לוודא כי שם הרחוב ושם המשפחה יהיו מוארים באופן תמידי. ניתן כמובן לבחור את הכיתוב המתאים לכם, מתוך הידיעה כי השלט עמיד בפני גשם ואבק.

דוד קצב – מומחה במערכות ומשאבות מים

דוד קצב הינו מומחה בעל שם, ניסיון ומוניטין בתחום תיקון, טיפול ותחזוקה של מערכות ומשאבות מים והבעלים של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים בע”מ. החברה עוסקת בניקוי וחיטוי של מאגרי מים, תשתיות מים, צנרת ביוב, פתיחת סתימות, שאיבת הצפות ועוד. צוות המומחים של החברה הינו בעל ידע מקצועי במתן מענה איכותי ומהיר לכל בעיה ותקלה בתחום משאבות מים וזאת באמצעות כלים, ציוד ושיטות עבודה מתקדמים ויעילים.

מענה מהיר ואפקטיבי לכל תקלה ובעיה בתחום משאבות מים

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים בע”מ פועלת מזה 13 שנים וזאת בזמינות מרבית המאפשרת הגעה לכל אירוע ותקלה במהירות רבה. דו קצב שהינו המנכ”ל והבעלים של החברה מקפיד להעניק ללקוחותיו הרבים רמת שירות גבוהה ואחריות מקצועית לכל עבודה. צוות מקצועי של החברה יגיע עד לפתח ביתכם או למקום בו קיימת תקלה בתשתית המים והביוב, יאתר ויאבחן את מקור הבעיה, יבין את צרכי הלקוח  ויעניק מענה ופתרונות מידיים ויעילים. החברה עוסקת בתחזוקה של חדרי משאבות ומעניקה שירות ללקוחות פרטיים, בתי עסק, חברות וגופים ציבוריים. אנשי המקצוע של החברה נבחרים בקפידה והינם בעלי מיומנות לביצוע תיקונים ושיפוצים במערכות מים בצורה מיטבית תוך עמידה בסטנדרטי האיכות והבטיחות הגבוהים והמחמירים ביותר בתחום.

התמחות, ידע וניסיון מקצועיים עשירים

דוד קצב הינו המנכ”ל והבעלים של חברת דודי מערכות ומשאבות מים בע”מ ולזכותו רקורד עשיר של הצלחות בתחום וזאת על בסיס ניסיון, ידע והכשרה מקצועיים הכוללים:

  • מנהל מערכות אינסטלציה
  • מומחה בתחום טיפול ותחזוקה של משאבות, חדרי משאבות ומערכות מים.
  • טיפול ותחזוקה של מאגרי מים וטיהור תשתיות.
  • מומחה בטיפול בהצפות ושאיבת מים.
  • שירותי סניקה ותשתיות.
  • ועוד…

פתרונות חדשניים להתקנה, תחזוקה ותיקון מערכות מים

החברה פועלת בשיתוף פעולה הדוק ובתיאום מלא עם מכון התקנים ומשרד הבריאות ומחזיקה בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים בתחום. דוד קצב מספק חוות דעת מקצועית ובדיקות מומחים היכולות לשמש כראיות במקרה של הגשת תביעות כנגד הגורם האחראי במקרים של נזקי מים. החברה בראשותו של דוד קצב מספקת פתרונות חדשניים ויצירתיים שנועדו להבטיח שימוש אפקטיבי וארוך טווח במערכות מים וכל זאת באדיבות וביחס אישי לכל לקוח.

קונה עתיקות

יש לכם תכשיטים שאף אחד לא עונד? קיבלתם דירה בירושה ומחפשים קונה עתיקות? תוכלו לפנות לרוכשי עתיקות מקצועיים, קונה יודאיקה וכלי כסף, או מפני תכולת דירות ולקבל תמורה מדהימה עבור העתיקות שלכם. אותם קונים מקצועיים יודעים מצד אחד להעריך את המוצרים הללו ומצד שני לזהות כמה הם שווים. כמובן שחשוב לפנות רק לרוכשי עתיקות שזה באמת המקצוע שלהם ולהיזהר מאנשים שמנסים לעשות על הגב שלכם כסף ולרכוש את הפריטים שלכם במחיר זול לעומת מה שהם שווים.

מדוע שווה לבדוק?

זה נכון שרוב הפריטים והעתיקות הקיימים אצלנו הגיעו אלינו בירושה או כאשר רכשנו רהיט או חפץ בשוק הפשפשים ולכן הערך שלהם לא באמת כל כך גבוה. רובנו רוכשים משהו שאנחנו אוהבים, דברים שמוצאים חן בעינינו ועם הזמן, אנחנו פשוט מבינים שאנחנו לא משתמשים בהם יותר וחושבים אולי היינו יכולים להרוויח עליהם סכום כסף מסוים. יחד עם זאת, יש גם לא מעט מקרים בהם אנשים ממש מופתעים כי הערך של החפץ או העתיקה שלהם מאוד גבוה והם שווים לא מעט. ניתן לחלק את סוגי העתיקות לכמה קבוצות:

  • תכשיטים – צמידים, עגילים, שרשראות, טבעות ועוד.
  • כלי כסף וכלי זהב עתיקים – צלחות כסף מיוחדות, מוצרי יודאיקה, כוסות יין, צלחות לחג, פמוטים…
  • ספרים – הערך של ספרים עתיקים מאוד גבוה הן בהיבט הסנטימנטלי והן בהיבט הכספי. גם מפות עתיקות יכולות להיות שוות לא מעט.
  • ריהוט עתיק – כסאות, שולחנות, שידות…

שימו לב כי יש לא מעט אנשים אשר מתבלבלים בין המושג עתיקות לבין המושגים וינטג‘ או רטרו וזה ממש לא אותו דבר. רק מוצרים וכלים הקיימים מעל 100 שנה נחשבים לעתיקה או ענתיקה. המושג וינטג‘ מתייחס לפריטים של בין 20-70 שנה אחורה. המילה רטרו מתייחסת בדרך כלל לחידוש חפצים או רהיטים בסגנון מסוים כדי לשמרם.

כמה עולה שיש? כך תוכלו לאמוד אם המחיר שקיבלתם הגון

כיול יש לא מעט סוגים שונים של שיש בישראל. בחירה נכונה של סוג השיש הנכון יאפשר לכם ליהנות ממגוון גדול של יתרועות על פני כלל האפשרויות השונות. על כן כמעט בכל בית בישראל בוחרים לשלב במטבח שיש איכותי ועמיד אשר יאפשר לעבוד במטבח ברמת הנוחות המקסימלית. אך מעבר למטבח, ישנם עוד לא מעט מקויות בדירה בהם אנשים רבים בוחרים לשלב שיש. אז איך תדעו כמה עולה שיש והאם המחירים שנותנים לכם אכן הוגנים? ראשית חשוב לפתוח ולומר שמחירי השיש נמדדים לפי מטרים. ככל שתידרשו לכמות גדולה יותר של חומר תידרשו לשלם יותר. המחיר נקבע על פי מטר אחד ולאחר מדידת הצרכים שלכם תוכלו להכפיל את המחיר שקיבלתם למטר ולקבל את המחיר הסופי שתידרשו לשלם.

ערכו סקר שוק ושמעו כמה שיותר הצעית מחיר

במטרה לוודא שהמחיר שקיבלתם אכן הוגן, קיימת חשיבות רבה לערוך סקר שוק במטרה להכיר את המחירים השונים. ישנם אנשים אשר מנצלים את תמימות הלקוחות ובוחרים לדרוש מחירים גוהים משמעותית ולעיתים אף  בעשרות אחוזים יותר מהמחיר האמיתי. לכן חשוב מאוד לבדוק את נושא המחיר לשם השוואת מחירים עם עוד מגוון ספקים שונים.

כך תצליחו לקבל את המחיר הטוב וההוגן ביותר

בדירה זו תאפשר לכם לקבל קנה מידה של המחירים הממוצעים בשוק וכך תוכלו לדעת האם המחיר שקיבלתם אכן עומד במחירי הממוצע אי גבוה משמעותית ואינו הוגן. כיול בעידן האינטרנטי בדיקה זו יכולה לקחת לכם כמה דקות בודדות וכמה לחיצות כפתור פשוטות הלבד. בדקו היטב את הנושא במטרה להצליח לבחור נכון את השיש הטוב ביותר לצרכים שלכם במחירים הטובים ביותר שניתן לקבל.

נכתב בשיתוף אתר שיש ניר צבי

באילו מצבים נדרש שירות סיוד גגות?

יש מספר מצבים שבהם כדאי יהיה לחשוב על סיוד הגג, כמו לדוגמה: מצב שבו הסיוד האחרון שבוצע בגג היה לפני שנים רבות. השמש שאליה הגג שלכם חשוף הורסת אותו ולעיתים גורמת גם לבעיות שונות באיטום. לכן ברור מדוע כחלק מתהליך האיטום לא פעם בוחרים גם לסייד את הגג וכדאי שתיקחו בחשבון גם אתם את האפשרות הזאת. בנוסף לכך, כמובן שגג מסויד נראה יפה יותר כך שאם אתם עושים שימושים שונים בגג, כדאי יהיה לחשוב גם על הסיוד שלו, ראו דוגמא בכתובת  http://www.itum-yashir.co.il

האם זו עבודה שמומלץ לבצע לבד?

לכאורה לא צריך להשקיע יותר מידי כדי לבצע סיוד של גגות, כי בסך הכול צריך סיד מתאים. עם זאת, כדאי לדעת שבפועל זה לא לגמרי מדויק כי סיוד של גג מהווה אתגר רציני לעיתים. לדוגמא, איך מגיעים לגג? צריך סולם גבוה במיוחד ולא לכל אחד מאתנו יש סולם כזה בבית. בנוסף, סיוד הגג צריך להתבצע בצורה מקצועית ביותר כי אחרת מהר מאוד תמצאו את עצמכם צריכים לחזור על הפעולה הזאת. לכן, אם אתם לא רוצים להשקיע בכך זמן רב מידי ואם אתם לא רוצים להתפשר על תוצאה בינונית, הזמינו חברה מקצועית שתוכל לסייד את גג ביתכם. 

איך לבחור חברה לסיוד גגות? 

בין אם אתם מחפשים שירותי סיוד גגות ואיטום מקצועיים ובין אם אתם רוצים רק לסייד את הגג, כדאי שתבדקו במי אתם בוטחים ואל מי אתם מתקשרים. רצוי להזמין חברה שמעסיקה את אותו צוות עובדים מזה שנים רבות, כי הניסיון מעיד על מקצועיות כמעט תמיד. בנוסף, ראוי גם לברר מראש כמה זה יעלה כי לא תמיד חובה לשלם מחיר מאוד גבוה על סיוד ועל איטום גגות.

טיח חוץ ופנים

טיח חוץ ופנים יכול לשמש כל אדם, שמעוניין לבצע שיפוץ בדירה או בבית שלו. טיח פנים למשל, יכול לשמש בתור חיפוי עבור קירות ותקרות פנימיים. טיח זה אינו מושפע ממזג האוויר, ולכן אינו מצריך התייחסות מיוחדת. לעומת זאת, טיח חוץ משמש לצורך חיפוי של קירות חיצוניים, ולכן הוא מושפע הן מקרני השמש היוקדות והן והגשם והלחות. מסיבות אלו בדיוק, טיח חוץ חייב להיות עמיד וחזק יותר מאשר טיח הפנים, היות והוא אמור להתמודד עם כל סוגי פגעי מזג האוויר. כמו כן, טיח חוץ חייב להיות עמיד במים, אחרת קירות המבנה יסבלו מנזילות והופעה של עובש וכתמי רטיבות.

טיח חוץ ופנים – נקודות חיוניות שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי כאשר מדובר על טיח פנים, ניתן לעשות את העבודה בכמה דרגות שונות של איכות. בכל מקרה, יש צורך להקפיד על שכבה ראשונה חזקה במיוחד, ולאחר מכן, ניתן להוסיף שכבות נוספות קלילות יותר. ניתן היום למצוא טיח פנים מסוגים שונים עבור שיפוצים, כמו למשל טיח לפי סרגל, טיח לפי סרגל בשני כיוונים וטיח מייקים. בכל מקרה, לפני הטיוח הראשון יש צורך לבצע עבודות הכנה, אחרת העבודה תהיה פחות איכותית ופחות מקצועית. 

לעומת זאת, כאשר מדובר על טיח חוץ, יש צורך להקפיד על טיוח ב- 3 שכבות. השכבה הראשונה למשל, הינה הרבצה צמנטית, שתפקידה לשמש בתור שכבת יסוד לצורך מניעת חדירה של מים. טיח זה מבוסס על צמנט וחומרי איטום דוחי מים, שמותזים על הקיר. לאחר מכן, עוברים לשכבה השנייה, שתפקידה ליישר את הקיר עד ליצירת מישור אחיד. השכבה השלישית נועדה כדי לקבוע את המראה הסופי של הקיר, ולכן היא יכולה להכיל טיח מסוגים שונים ואף לשלב חיפוי קירות.

 

הדברת חולדות – איך מבצעים אותה בצורה נכונה

תהליך של הדברה בבית או בעסק, חייב להתבצע באופן מאוד מדוד, מאוד שקול, הוא חייב להתבצע על פי כללים, על פי תוכנית עבודה סדורה. אחרת גם המזיקים שאנחנו רוצים להדביר, לא ייפגעו מכך, וגרוע יותר, אנחנו עלולים להיפגע יותר, בטווח הקצר או הארוך. 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות במקרה של הדברת חולדות. מדובר על תהליך הדברה שנעשה במקרים בהם מתגלות חולדות בבית או בעסק, בין אם זה כתוצאה מבעיה במערכת הביוב או מסיבה אחרת. אותן חולדות עלולות לשאת מחלות שונות אשר יגרמו לנו להיות חולים, מעבר לכך שהן משפיעות על שגרת החיים שלנו ופוגעת באיכות שלהם. 

תהליך הדברת חולדות, כאמור, חייב להתבצע בצורה מסודרת ומאורגנת אחרת, שכן בלי תוכנית מסודרת אנחנו עלולים לא להשיג את המטרה שלשמה ביצענו את ההדברה. זו אחת הסיבות מדוע עלינו להזמין אנשי מקצוע שיבצעו את התהליך, ולא לבצע אותו בעצמנו, בהכרח. 

כיצד מתבצע תהליך הדברה בצורה נכונה 

ראשית, יש לאבחן את מקור ומהות הבעיה. זה לא מספיק לדעת שיש חולדות, אלא יש לדעת מהיכן הן מגיעות, כיצד הן נכנסות אל תוך המבנה, איך בדיוק הן מתפרסות על פני השטח. חשוב לדעת גם כמה ימים זה כבר קורה ולאילו מקומות החולדות הצליחו להגיע. 

שנית, יש להרחיק כל דבר שניתן מהמקום, על מנת שיהיה אפשר להדביר אותו בצורה ממוקדת וטובה. במקרים מסוימים, יהיה צורך גם להדביר את אותם דברים שהרחקנו, בין אם זה רהיטים או חפצים אחרים, קראו בהרחבה גם באתר של זיסמן הדברות.

שלישית, יש לבצע את תהליך ההדברה בצורה מסודרת, נקייה, מהירה ויש לחזור על הפעולה מספר פעמים, וכן לבדוק מה התוצאות שלה בכל פעם.

איטום גגות ביריעות ביטומניות לעומת שיטות אחרות

היום ניתן למצוא לא מעט שיטות שונות של איטום גגות. למעשה מדובר על חלק חיוני משלבי בניית הבניין, היות ואף אחד לא רוצה לקום בבוקר ולגלות שהגג דולף. אחת משיטות האיטום הפופולאריות ביותר, היא איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות. שיטה זו נחשבת לאחת השיטות המומלצות ביותר, היות ומדובר על שיטה יעילה, אמינה ומוכחת. מעבר לכך, היא אינה מצריכה תחזוקה שוטפת, ולכן אין שום צורך בהוצאות נוספות על תיקונים ועבודות תחזוקה. כמו כן, כדאי לדעת כי יריעות ביטומניות עשויות מחומרים חזקים ועמידים במיוחד, לכן הן יכולות להחזיק מעמד לאורך שני עשורים ואף יותר. מדובר על השקעה משתלמת ביותר, עבור כל מי שלא מעוניין להתעסק עם ענייני איטום אחת לשנתיים – שלוש.

איטום גגות ביריעות ביטומניות או איטום בשיטה אחרת?

כאמור, היום ניתן למצוא באתר http://www.otmim.co.il לא מעט שיטות איטום שונות ומגוונות, אך ההמלצה לרוב היא לבחור בשיטת איטום גגות ביריעות ביטומניות. מדובר למעשה על כיסוי הגג ביריעות חזקות ואיכותיות, תוך כדי שימוש בחומר מקשר, המגדיל את היאחזות היריעות אל הגג. היריעות נחשבות לחזקות ועמידות יותר משאר חומרי האיטום השונים, אך הן מתאימות בעיקר לגגות שאינם מכילים יותר מידי מכשולים, כגון דודי שמש וכדומה. לעומת זאת, איטום באמצעות זפת למשל, נחשב גם כן לנפוץ אך לפחות יעיל. זיפות הגג הינה שיטה וותיקה ומוכרת, היא נחשבת לזולה יותר ומתאימה לכל סוגי הגגות. אך הזפת מצריכה טיפול קבוע וזיפות מחדש אחת למספר שנים. מומלץ למשל, לסייד את הגג אחת לשנה, על מנת למנוע את המסת הזפת, היות והדבר יפגע ביכולות האיטום שלה. 

לסיכום, איטום גגות ביריעות ביטומניות נחשב ליעיל ומומלץ יותר מאשר זיפות גגות, אך כמובן שיש להתאים את השיטה המושלמת לכל סוג של גג.

כיורים עם עיצובים מיוחדים

כשאנחנו בוחרים לעצב חדר אמבטיה חדש, אחד הדברים שיכולים להשפיע על העיצוב, אחד הדברים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, זה שלכל פרט ופרט בחדר יש משמעות, בין אם זה מבחינת עיצוב, בין אם זה מבחינת סגנון ובין אם זה מבחינות אחרות, בוודאי מבחינת שימוש. לכל פרט בחדר יהיה משמעות מיוחדת ועל כן, עלינו להקפיד עליו. 

כך למשל, אם אנחנו מעוניינים ליהנות מעיצוב מיוחד וכן אפשרות שימוש פרקטית, אזי שאנחנו צריכים להקפיד שכל הפריטים בחדר יהיו גם יפים וגם ברי שימוש. דוגמא טובה לכך הם כיורים. 

כפי שאנחנו יכולים להניח אפשר למצוא מספר דוגמאות של כיורים עם עיצובים מיוחדים, בין אם מדובר בכיורים מרובעים, מעוגלים, כיורים בצבעים וגוונים שונים, כיורים עם אלמנטים מיוחדים שהופכים אותו למשהו הרבה יותר מיוחד, משהו שונה, אשר הופך את החדר להרבה יותר מעניין ויחד עם זאת, השימוש בו הוא הרבה יותר פרקטי ונוח. 

כיצד בוחרים כיור מעוצב לחדר אמבטיה

לפני שנציג מספר נקודות לבחירת כיור מעוצב, חשוב להדגיש, אנחנו מכוונים לחדר אמבטיה מתוך הנחה שבחדר זה אנחנו נקפיד יותר על בחירת כיור מעוצב, אך זה לא אומר שאנחנו לא יכולים לבחור כיור מעוצב גם למטבח. 

כאמור, יש מספר נקודות שיכולים להשפיע על בחירת כיור מעוצב לחדר אמבטיה. 

נקודה ראשונה, הסגנון של חדר האמבטיה. איך הוא מעוצב, אילו חלקים נכללים בו, באיזה צבע, באיזה סגנון. 

נקודה שנייה, הגודל של החדר כולו וגודל השטח שמיועד לצורך התקנת הכיור, כך שנוכל להתקין ולהשתמש בו בצורה נוחה ופשוטה. 

נקודה שלישית, אנחנו צריכים לבחור כיור חזק, עמיד, כיור שישרת אותנו זמן רב, וכן שיהיה לנו מאוד נוח לתחזק אותו.