מוצרים מומלצים לשיפור ולאיזון המערכת ההורמונלית והמינית

מוצרים לאיזון המערכת ההורמונלית

כיום, גברים ונשים רבים סובלים מחוסר איזון של המערכת ההורמונלית והמינית. חוסר איזון במערכת ההורמונלית עלולה להופיע כעייפות, ירידה/עלייה במשקל הגוף, שינויים במצבי הרוח, אי אונות אצל גברים ושינויים בווסת אצל נשים. התסמינים עשויים לגרום לאי-נוחות רבה לסובל מחוסר האיזון ההורמונלי, ולשם כך יש כמה מוצרים מומלצים לשיפור ולאיזון המערכת ההורמונלית והמינית. ישנם מוצרים תרופתיים בצורת הורמונים שניתנים על ידי גורם רפואי מוסמך, אך קיימים גם מוצרים טבעיים בצורת תוספי תזונה שניתן להשיגם בבתי מרקחת וחנויות הפארם למיניהם. כמובן, שיש לשים לב שההמלצות הבאות אינן מחליפות את שיקול דעתו של ייעוץ רפואי ובמקרה של הופעת תסמינים חריגים יש לפנות לייעוץ רפואי.מוצרים לאיזון המערכת ההורמונלית

שימוש במוצרים מן הטבע ושינוי הרגלים

על מנת לשפר ולאזן את המערכת ההורמונלית והמינית, יש את האפשרות הטבעית, שהיא כוללת את האופציה של נטילת תוספי תזונה טבעיים הייחודיים לטיפול בבעיות מסוג זה, ראו מוצרי חברת וידה. תוספי התזונה מכילים חומרים טבעיים כגון תמציות פרחים ושמנים מסוימים, הנודעים ביכולתם לסייע למערכת ההורמונלית והמינית. שימוש בחומרים אלה מהווה יתרון טבעי – בריאותי, שכן החומרים שמכילים תוספי התזונה מכילים חומרים מן הטבע, ולא נרקחו מחומרים כימיים ותעשייתיים. שימוש במוצרים מסוג זה ושילוב של שינוי הרגלים להרגלים בריאותיים לאורך זמן, עשוי לסייע בשיפור המערכת ההורמונלית והמינית. הרגלים מומלצים לשם טיפול בחוסר האיזון הם: אכילה מאוזנת ובריאה, שינה טובה, צריכת תה ירוק והימנעות ממצבי דחק ולחץ.

שימוש במוצרים כימיים – תרופתיים

שימוש בעזרים כימיים תרופתיים עשוי לסייע למערכת ההורמונלית והמינית בכך שבשימוש במוצרים אלה ישנם חומרים הגורמים להפרשת הורמוני מין, שכן הלוקים בחוסר איזון הורמונלי חווים עודף או חוסר באותם הורמונים. יש לציין כי השימוש במוצרים אלה לרוב הוא על ידי מרשם מרופא בלבד, שכן החומרים הפעילים במוצרים אלה הינם הורמוני מין וחומרים תרופתיים הגורמים להפרשה של הורמוני מין. ראוי לציין כי שימוש במוצרים מסוג זה לאורך זמן מומלץ אך ורק במינונים נמוכים, שכן ישנם עדויות לכך שהשימוש במוצרים כימיים תרופתיים במינון גבוה עלול לגרום לעלייה בסיכון לחלות בסרטן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *