לימודי פסיכומטרי על חשבון המדינה – מי זכאי?

היום המדינה מאפשרת לייצר שיווין חברתי בקרב התושבים, דבר שמוביל לקורסים שונים המיועדים בדיוק לצורך זה. אחד הקורסים המוכרים והפופולאריים ביותר, הוא קורס פסיכומטרי על חשבון המדינה הן עבור מי שמעוניין לשפר פסיכומטרי גרוע, והן עבור מי שניגש אליה גם בפעם הראשונה. קורס זה מותאם במיוחד עבור אנשים שסובלים מעיוורון או מלקות ראייה ובעלי תעודת בגרות. הקורס כולל ליווי צמוד של עובדת סוציאלית, מורים המספקים שיעורי עזר, טכנולוגיה מונגשת וכמובן מקריאים. הקורס כולל שימוש בספרי לימוד מונגשים, הוא נערך בסביבה מונגשת ומספק למעשה את הפתרון המושלם עבור כל אדם שסובל מליקוי ראייה. מדובר על קורס שנמשך כ – 4 חודשים, אשר במהלכו ניתן לקבל את כל הידע והטכניקות השונות לצורך ההצלחה בבחינה הפסיכומטרית. ההשתתפות בקורס ללא תשלום עבור כל מי שמאושר על ידי הביטוח הלאומי.

לימודי פסיכומטרי על חשבון המדינה – פרטים נוספים

מעבר לקורס שמותאם במיוחד עבור אנשים הסובלים מליקויי ראייה, ניתן למצוא קורסים נוספים שניתנים בחינם על ידי המדינה. למשל, המשרד לשיווין חברתי מציע קורס אונליין עבור כל אדם שמעוניין לעבור את הבחינה בהצלחה, וללא עלות. הקורס מוצע בשני מסלולים, כאשר המסלול הראשון ניתן ללא תשלום והוא כולל תכנית של 60, 90 או 120 ימים – בהתאם לבחירת התלמיד. הקורס כולל שיעורי וידאו הזמינים לצפייה ללא שום הגבלה, הם כוללים את כל חומר הלימוד הדרוש לבחינה כולל טריקים ונקודות חשובות שיש להתעכב עליהן. התרגול כולל שאלות פסיכומטריות הלקוחות מבחינות קודמות, וכמובן מגיע עם פתרון מלא של כל השאלות המופיעות בו. הקורס מכיל גם 8 סימולציות מלאות, כולל פתרונות מלאים ומפורטים. במהלך כל הקורס ניתן להיעזר בצוות המדריכים המקצועיים (כפי שמוצע לכם בלינק זה), אשר זמין לצורך מענה על שאלות או נושאים לא ברורים. המסלול השני מציע את הקורס בצורה מתוגברת, בעלות של 250 ₪. המסלול כולל את הקורס הבסיסי בנוסף לשיעורים כיתתיים אונליין, שיעורים פרטיים אונליין ובדיקת חיבורים.

לסיכום, היום ניתן למצוא לימודי פסיכומטרי על חשבון המדינה, בצורות ובסוגים שונים. קיים קורס אונליין שיכול להתאים למי שנהנה ללמוד בצורה עצמאית, או קורס פיזי עבור מי שסובל מליקויי ראייה. כמו כן, ניתן למצוא מלגות שונות שיוכלו לסייע במימון הקורס.

עדיין לא שמעתם על מיינפול-ניר?

מיינפול-ניר הינו אימון ייחודי המועבר על ידי המומחה הידוע בתחומו, ניר קראוזה , מאמן אישי ומנחה מיינדפולנס ומדיטציה.

המומחיות של ניר היא ביכולותיו ללמד אנשים להפחית את הלחץ בחייהם, ולהיות בקשב לעצמם (מיינדפולנס). האהבה לאנשים, היכולת לעזור להם בחייהם הפרטיים, והחזון הבלתי מתפשר לחברה נינוחה, שלווה, שפויה וחומלת יותר בארצנו הקטנטונת.

מי אתה ניר קראוזה?

בוגר תכנית ההכשרה של המרכז הבינתחומי בהרצליה למיינדפולנס, עם ניסיון של 29 שנים בתרגול מדיטציה וכלים רבים של מודעות עצמית וסביבתית בלתי פוסקת. בעברו ניר היה איש הייטק שהתפרנס היטב, השכלתו הנרחבת כוללת בין השאר תואר שני בהצטיינות במדעי המחשב, הישגים מדהימים בתחום המתפתח שהביא על ארצנו את השם סטארט אפ ניישן. ניר בחר לעזוב הכל ולהתרכז בשלווה הפנימית שלו ובשלווה הפנימית של אחרים.

ניר קראוזה, מרצה ומנחה מנוסה של סדנאות מיינדפולנס להפחתת מתחים (קראו בהרחבה), יעזור לכם להוריד את כמויות הלחץ והסטרס (stress), מחייכם בצורה משמעותית שתעשה פלאים לאורח החיים שלכם ותשפיע על כלל הסובבים אתכם ובעיקר על עצמכם.

הכלים שניר מלמד בשיטתו הייחודית

חשוב להכיר כלים אפקטיביים להתמודד עם השגרה הישראלית, מלאת המתח והלחץ. ניר כאן בדיוק בשבילכם, לפתור את בעיות הלחץ. שיטת המיינדפולנס היא השיטה המובילה בעולם להתמודדות אמיתית וחסרת פשרות עם לחצים ובכך לשיפור איכות החיים שלכם. אלפי מחקרים מדעיים הוכיחו שוב ושוב את היעילות והתועלת של שיטת המיינדפולנס במגוון תחומים.

מיינדפולנס עם מיינדפולניר

שיטתו של ניר, בשמה “מיינדפולניר” ללימוד מיינדפולנס, מדיטציה, להפחתת מתחים, לשיפור הריכוז ולנוכחות אמיתית כאן ועכשיו בכל סיטואציה, הוכיחה את עצמה לא פעם.

התוצאות מהסדנאות הקודמות איתו נראות על פני השטח ואפשר לומר בפה מלא שהן משנות חיים.

קורס מיינדפולנס אונליין בשיטתו הייחודית של ניר מציע ךךמוד את מדיטציות מיינדפולנס – אימונים מוחיים מוכחים לחיים מלאי שלווה, ריכוז ובריאות. אלפי מחקרים מדעיים במגוון תחומים כגון: בפסיכולוגיה, מדעי המוח ומדעי הרפואה מוכיחים  שבוגרי הקורס במיינדפולנס נהנים מרמת אושר גבוהה יותר, כמו כן ירידה בסטרס ושיפור בבריאות הפיזית והנפשית.

בואו לנשום לפני התגובה, להיכנס “פנימה” ולהתחבר לתחושות האמתיות שלנו.

8 רעיונות שישדרגו לכם את החוויה בים

עונת הרחצה נפתחה בצורה רשמית, וזו העת להכין את תא המטען ברכב עם כל הציוד שעושה את השהייה בחוף הים להכי מהנה שאפשר.

דואגים לצל
כשאר נמצאים על החוף במשך של שעה תמימה מתחילים להרגיש היטב את העוצמה שלקרני השמש החמות, וזו העת בה מחפשים מקלט ממנה עם צל נעים וטוב. לפני שיוצאים אל החוף כדאי לדאוג לצל שאותו יוצרים עם צליה לים או אוהל פתוח שמיועד במיוחד לחוף הים ומציע בריזה נהדרת לצד צל עליון ונפלא.


מחצלת לים

לשבת על החול החם זה דבר שנחמד אך לא בכל יום ולא עבור כל אדם. על מנת שלא להתמלא בחול גם כשאר שוכבים למנוחה קלה, זה רצוי להכין מבעוד מועד מחצלת שמגיעה בכל מיני גדלים כדי להתאים לכל כמות של מתרחצים שמגיעים אל חוף הים.

צידנית
כמעט כל משפחה שמגיעה אל חוף הים היא כזו אשר עושה זאת עם הבאה של אוכל טעים שאותו כיף לנשנש שם או אפילו לשבת לארוחה שלמה. כדי שהאוכל יישאר צונן ולא ייעשה מקולקל וחם, נשיאה של כל אלה בתוך צידנית תעשה את הכל להרבה יותר אטרקטיבי הבעת הארוחה.


קרחום
אם כבר לוקחים צידנית, הוספה של קרחום הופכת את כל אלה לצוננים, בייחוד כשאר מתכננים להביא בירה קרה כדי ליהנות ממנה על חוף הים. אין שום סיבה לשלם פי כמה מהעלות של בירה במסעדות שנמצאות שם וגובות מחיר מוגזם.


כסא חוף
לפעמים לשכב על מחצלת זו לא הפוזיציה הכי נוחה לכל אדם. אם שמים כמה כסאות מתקפלים שהם גם קלים
לנשיאה בתא המטען יכולים ליהנות מחווייה יותר נוחה בים.

שק שינה
לפעמים אנשים מגיעים אל חוף הים כדי לישון שם. נשיאה של שק שינה מתקפל היא כזו שהופכת את הלינה שם למחברת אל הטבע ופחות מחברת אל כל הרוח שנעשית קרירה ככל שהלילה מתקדם ובא.
מתנפחים לים

יש אנשים שלא אוהבים לסחוב כסאות ורוצים יותר פוזה של שכיבה. לשם כך בדיוק טובים המתנפחים שמגיעים בכל מיני גדלים ותצורות כדי להשיג את השכיבה שהכי מתאימה לאזור של חוף הים.
משחקים לילדים כדאי מאוד שלא לשכוח להביא דלי משחק שאיתו הילדים יכולים להעביר שעות ארוכות של משחק בחול הים.

למידע נוסף בנושא תוכלו להיכנס לאתר playa

איך להפסיד בכבוד?

הכלל בספורט תחרותי, כמו בספורט חובבני, כמו בחיים בכלל, אם אנחנו רוצים לדעת איך לנצח, אנחנו חייבים לדעת גם איך להפסיד בכבוד (דבר שניתן ללמוד ולפתח בתוכנית basketball coaching למשל). אנחנו חייבים לדעת לקבל את העובדה שיש מי שניצח אותנו והוא עשה את זה בצורה הגונה, מכובדת, ועלינו לקבל את הניצחון שלו. היכולת לדעת לקבל הפסד בכבוד, תשפר אותנו ותאפשר לנו לנצח בעתיד.

הרבה פעמים, כאשר אנחנו עוסקים בשאלה, למה הפסדנו ולמה אחרים ניצחו, אנחנו נוטים לזלזל בצד השני ואנחנו מתקשים לקבל את העובדה שהם ניצחו, אנחנו מייחסים את זה יותר לנקודה שאנחנו הפסדנו. אומנם יש מקרים בהם הניצחון נובע מטעויות של הצד השני, מצב אותו פרשני ספורט נוהגים לתאר “יותר ממה שקבוצה א’ ניצחה, קבוצה ב’ הפסידה”, אך בסופו של דבר, זה המצב. יש מי שניצח, בין אם הוא היה טוב יותר, נחוש יותר, מפתיע יותר, או מכל סיבה אחרת. אם אנחנו נדע לקבל את הניצחון שלו ולא לזלזל בו, הרי שאנחנו נלמד להבין מדוע הפסדנו ונדע להתמודד עם ההפסד שלנו טוב יותר.

מעבר לכך, יש גם נקודה של הוגנות והמשכיות. שני הצדדים עלו למגרש, בכל מצב צד אחד היה חייב לנצח והשני להפסיד (אלא אם כן מדובר על מקצועות שיש בהם תוצאת תיקו), היום אנחנו בצד של המפסידים, מחר אנחנו נהיה בצד של המנצחים.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לזכור היא ההמשכיות. בשביל שנוכל לבצע תחרויות ספורט לאורך זמן, אנחנו צריכים לקבל את ההפסד שלנו כמו כל שחקן קבוצתי, אחרת אף אחד לא ירצה לשחק נגדנו, ולא משנה באיזו תחרות מדובר. זה מצב מוכר אצל ילדים שמתקשים לקבל את ההפסד ונוהגים לריב ולהתעצבן אחרי כל משחק. הרבה פעמים, ילדים מסרבים לשחק איתם יותר בגלל זה.

כיצד מתמודדים עם זה? ראשית, לומדים שהחיים הם הרבה מעבר לניצחון והפסד במשחק כזה או אחר, שנית, לומדים שהחיים הם גלגל ענק, פעם אנחנו למעלה ופעם אנחנו למטה. אם נעבוד קשה ונתאמן בצורה נכונה, אנחנו נהיה יותר למעלה מאשר למטה, ולא נצטרך להתמודד עם הפסדים.

מה חשוב שיהיה בתיק ההחתלה שלך?

תיק החתלה

אם את חובקת תינוק חדש, את בוודאי יודעת כי בכל הקשור לרך הנולד: הביגוד שהוא לובש, הצעצועים, השמיכות והחיתולים, כולם פריטים קטנים, אך יעילים.

עם זאת למרות שהמוצרים של תינוקך קטנים במיוחד, את עדיין מוצאת עצמך לא פעם נאבקת עם תיק ההחתלה של התינוק, בעוד שאינך יודעת מה הכי חשוב לקחת.

כדי לעשות סדר ולהבין מה חשוב שיהיה בתיק החתלה, הכנו לך רשימה של חפצים חשובים עבור יציאה החוצה עם תינוקך:

בקבוקים – חשוב כי בתיק יהיו שני בקבוקים אחד שמכיל פורמולה, ואחד שמכיל מים. בכך תוכלי לספק לתינוק אוכל בעת הצורך ומים בימים חמים.

מגבונים לחים – מגבונים לחים ידועים כפריט חובה עבור כל אם או אב, בעוד שעם המגבונים תכלי לנקות את התינוק, את עצמך, כמו גם את הסביבה שלך במידה והתינוק הקיא, פלט, או עשה צרכים במקום ציבורי.

חיתולים – אל תשכחי לקחת עמך לפחות שני חיתולים, גם אם את יוצאים לשעה בלבד. בחרי חיתולים איכותיים שקל להחליף, תוך שאת שמה אותם במקום המיועד לחיתולים בתיק ההחתלה.

פירות וירקות – קחי איתך פרי אחד או שניים למקרה שאת או התינוק תהיו רעבים. פירות וירקות ובעיקר גזר או מלפפון: ירגיעו כאבי צמיחת שיניים. לכן מומלץ תמיד שיהיה איתך פרי או ירק טוב.

שמיכה דקה – ארזי שמיכה דקה עליה תכלי להניח את הפעוט בזמן ישיבה בפארק, או בגינה הציבורית. בחרי שמיכה נוחה ונעימה עבור התינוק ועבורך.

משחק או בובה – בחרי את המשחק שילדך אוהב ולא רוצה להפריד ממנו. פריט זה יכול להיות בובה רכה, שמיכה, חולצה או כל פריט אחר שהתינוק חייב לידו כל הזמן. אל תשכחי לארוז מוצץ לרגעים בהם הוא דרוש במיוחד.

ביגוד להחלפה –  אם בחרת תיק החתלה טוב ואיכותי, תוכלי באחד התאים להכניס גם ביגוד להחלפה. מכנסיים, בגד גוף וחולצה קטנה יספקו לך ישועה ברגעים בהם התינוק מתלכלך. באמצעות בחירת תיק החתלה איכותי – תכלי להשתמש בכל החפצים שאת צריכה וליהנות מקלות נשיאת התיק ומיעילות רבה.

עוד מידע ודוגמאות תוכלו למצוא באתר https://www.toosh-kids.com/

הטבות לסרטים בסינמה סיטי – מהם הסרטים החמים של האביב

הטבות לסרטים בסינמה סיטי

אין כמו לברוח מהחום והלחות בחוץ לעולם אחר, גדול מהחיים, חוויה קולנועית שתשאיר אתכם רעננים במזגן ותיקח אתכם ליקום מקביל. אם אתם מחזיקי כרטיס אשראי max תוכלו ליהנות ממגוון הטבות לסרטים המוקרנים ברשת סינמה סיטי – עיר הסרטים האולטימטיבית. המקום בו הקסם מתעורר לתחייה. תמיד יש משהו מעניין לראות, לבד, עם חברים, בן/בת זוג או הילדים. אספנו 5 סרטים שאסור לפספס באביב 2019 במגוון סגנונות. זה הזמן לחיות בסרט.

לילדים – הרפתקאות מסביב לעולם עם תומס הקטר
הדמות האהובה תומס הקטר בסרט באורך 60 דקות שמתאים לקטנטנים ולצופים הצעירים שאוהבים את הדמות ולהורים שמחפשים סרט לילדיהם (או שעה שלמה של שקט). בסרט זה תומר הקטר עוזב את סודור ופניו מועדות לעבר הרפתקה – להגשים את חלומו ולהפוך לקטר הראשון שהצליח להקיף את עולם. במהלך הסרט תור הקטר יעשה את הבלתי יאומן – יחצה מדבריות וג’ונגלים, יעבור הרים מסוכנים ובדרכו המלהיבה יפגוש חברים קטרים וביניהם את ניה, הקטרית מקניה, שגם תלמד אותו את הסוד הטמון בחברות אמת.

אקשן – הנוקמים סוף המשחק
כמה חיכיתם לחלק הזה של הנוקמים? ספרתם את הדקות? אז הנה הוא מגיע בהקרנת בכורה ב-25 לאפריל וזו ההזדמנות שלכם לחזות גם בגרסה התלת ממדית, שהופכת את ההרפתקה למוחשית ומלהיבה אפילו יותר. אז מה בסרט? זהו למעשה ההמשך ליצירה הקולנועית “מלחמת האינסוף” משנת 2018. לאחר שת’אנוס מחק מחצית מכל החיים ביקום, על הנוקמים הנותרים לעשות את כל מה שדרוש כדי לבטל את המעשה של הטיטאן המטורף. יש למה לחכות!

פאן – נוכלות עם סגנון
איך אפשר לעבור את האביב בלי קומדיה רומנטית בקנה? שמרו מקום ל”נוכלות עם סגנון” בכיכובן של שתי המלכות שיודעות לקורע מצחוק – רבל וילסון ואן האתווי. העלילה מגוללת את סיפורן של שתי נוכלות, האחת שאין לה כסף לשכר דירה והשנייה מהמעמד הגבוה, המתחרות ביניהן על ליבו של איש הייטק עשיר במיוחד ותצטרכו לחכות ולראות לבד מי מהן תוכל לרושש אותו ראשונה והאם יירקם כאן באמת סיפור אהבה. החל מה-9.5 בקולנוע.

דרמה – גם השמש היא כוכב
ואם אם מחפשים האביב הזה בסינמה סיטי סרט איכותי, לכו לראות את “גם השמש היא כוכב”. סרט המבוסס על רב המכר הנושא שם זה מאת ניקולה יון. הסרט מגולל מפגש בין סטודנט רומנטיקן בשם דניאל ביי לנטשה קינגסלי הפרגמטיסטית, ילידת ג’מייקה. השניים נפגשים ומתאהבים במהלך יום קסום אחד ברחבי העיר הרועשת והגועשת ניו יורק. ניצוצות עפים מידית בין שני הזרים, שאולי לעולם לא היו נפגשים לולא הגורל נתן להם דחיפה קלה. אך, האם הגורל יספיק כדי להפוך את הצעירים , הללו מחסרי סיכוי למוצאי שלל רב? כאשר נותרו רק שעות בודדות במה שכנראה יהיה יומה האחרון של נטשה ומשפחתה בארצות הברית, היא נאבקת בניסיון לגרש את משפחתה יחד עם ניצוצות האהבה שהיא חשה כלפי דניאל, אשר עובד קשה מאוד בכדי להוכיח לה שהם נועדו אחד לשני. הכינו את הממחטות! החל מה-16 במאי.

שומרים על טמפרטורה תקינה

מד טמפרטורה ולחות

ישנם מקומות שבהם השמירה על מאפיינים כמו טמפרטורה ולחות היא קריטית. אלה יכולים להיות מחסנים שבהם מוחזקים פריטים המצריכים קירור, לולי תרנגולות או אינקובטורים לגידול אפרוחים. למרבה המזל, היום קיימים אמצעים טכנולוגיים משוכללים לשמור על הטמפרטורה, וביניהם מד טמפרטורה ולחות. מכשירים אלה מאפשרים לבעלי העסקים ולעובדים להתנהל בראש שקט, בידיעה שהם יקבל התראה במקרה שבו יהיו שינויים קיצוניים בטמפרטורה.

מאפייני מד טמפרטורה ולחות שכדאי להכיר

כאשר בוחנים מד טמפרטורה ולחות, חשוב להכיר את המאפיינים השונים שכולל המכשיר על מנת לדעת להתאימו למחסן שלכם:

  • מהו טווח הטמפרטורה שמודד המכשיר – ישנם מכשירים המספקים מדידות בטווח דיוק של 0.1 מעלות צלסיוס.
  • מערכת התראה – כאשר בוחרים מד טמפרטורה חשוב לוודא שהוא יכול לשלוח התראה למייל אם מתברר שהטמפרטורה במבנה גבוהה מדיי או נמוכה מדיי.
  • הגנה – בקר איכותי מוגן מפני ידיהם של זרים באמצעות סיסמה. רק האנשים המורשים יכולים להקיש את הקוד.
  • מתקינים בקלות – מד הטמפרטורה והלחות ניתן להתקנה קלה, והוא מתאים לפרוטוקול התקשורת DHCP. כלומר, הפרוטוקול שעליו פועלת רשת האינטרנט.
  • למי זה מתאים – בקרי לחות וטמפרטורה מתאימים למגוון רחב של מקומות כמו חדרי קירור, חדרי שרתים ועוד.

איך בוחרים מד טמפרטורה ולחות?

לאחר שבחנו את יתרונותיו של מד הטמפרטורה והלחות, חשוב לבחור את המכשיר הנכון לבית העסק שלנו. ראשית, יש צורך לבדוק שאכן מדובר במכשיר איכותי, חד וברור. מכשיר שאינו מזייף נתונים. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהמכשיר מראה את הנתונים המדויקים, ושולח התראה למייל כשצריך. שנית, חשוב לבדוק את החברה המציעה את המכשירים ולוודא שמדובר בחברה אמינה, מוכרת ומקצועית. שלישית, כדאי להתאים את המכשיר לצרכים שלכם. קיימים, למשל, מכשירים המתאימים יותר לחדרי קירור, בעוד מכשירים אחרים מתאימים לחדרי מחשבים.

אז מה התקציב?

אחד הדברים הראשונים שאתם בוחנים כאשר אתם רוכשים מכשיר חדש לעסק הוא המחיר. כמובן, לא מומלץ לבחור במד טמפרטורה ולחות יקר מדיי, ומצד שני אל תתפשרו על האיכות. מוטב לקנות מכשיר יקר מעט יותר מהרגיל, ולדעת שהוא פועל היטב ולא יאכזב אתכם בזמן אמת.

גירושין בלי ילדים – האם זה בהכרח יותר קל?

פעמים רבות אנשים מגלים את האמת על בן הזוג או בת הזוג שלהם רק כאשר הם מתחתנים. ברגע שאנחנו
אחרי החתונה אנחנו מורידים את כל ההגנות שלנו ואז פתאום אנחנו מגלים כי אנו לא יכולים לבלות שנייה נוספת עם בן הזוג או בת הזוג וזאת בגלל שאנו מגלים כי הם בגדו בנו, בגלל שאנו לא סובלים פתאום את האופי שלהם או בגלל כל סיבה אחרת. על רקע זה ברור מדוע יותר ויותר זוגות מתגרשים גם לפני שהם הולידו ילדים ורק לאחר מספר שנים קצר מן החתונה שלהם. עליכם להבין כי גירושין בלי ילדים זה לכאורה יותר קל מכיוון שיש פחות נושאים לריב עליהם, אך פעמים רבות הגירושים עצמם הם לא פחות קשים וזאת עקב העובדה כי תמיד יש צד אחד אשר פחות רוצה להתגרש ויש צד אחד אשר יותר רוצה את זה.

במה עוד תלויה השאלה כיצד ההליך יתנהל?

עליכם להבין כי השאלה אם יש ילדים היא לא השאלה היחידה אשר משפיעה על אופי ההליך כגון הסכם מזונות ויש עוד דברים אשר משפיעים על כך. בין היתר אתם צריכים להבין שיש משמעות לשאלה כמה רכוש משותף יש לכם וככל שיהיה לכם יותר רכוש כך יהיה לכם קשה יותר להגיע להסכמות .לכן יש גם משמעות לשאלה מה סיבת הגירושין וכך לדוגמא אם הסיבה היא בגידה אזי זה ברור כי יהיה הרבה יותר קשה להתגרש. אם זו סיבה אחרת כמו למשל שינוי כיוון אזי סביר להניח כי הגירושין יעברו בצורה הרבה יותר טובה ומהירה וגם על כך אתם צריכים לחשוב.

מדוע לא כדאי להפוך את הגירושין למלחמה כוללת?

עליכם להבין כי לא משנה מהי סיבת הגירושין ולא משנה אם יש לכם ילדים או לא וכמה רכוש משותף יש לכם לא כדאי לכם להפוך את הגירושין למלחמה כוללת מכיוון שהדבר יפגע בכם בצורה קשה. גירושים מכוערים הם דבר מאוד לא נעים שיכול לגרום לצלקות קשות אצל שני בני הזוג ולכן כדאי תמיד להימנע מהם ולהשיג עורך דין גירושין מומלץ.

רעיונות מגניבים להדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות בירושלים, בדיוק כמו בשאר הארץ, הפכה לאחת הפעולות החביבות ביותר על לא מעט אנשים. היום ניתן למצוא מגוון עצום של חולצות שונות, העשויות מחומרים שונים ומגיעות בגדמים ובסגנונות מגוונים. אך עם זאת, מי לא היה רוצה שתהיה לו חולצה מיוחדת עם הדפס שהוא בעצמו בחר? ההדפס יכול להיות מצחיק, משעשע, מאתגר או ענייני, העיקר שאתם תאהבו אותו ותרגישו גאווה ללכת עם החולצה האישית שלכם. היום ניתן למצוא רעיונות מגניבים ומקוריים להדפסה על חולצות, הכל כמובן בהתאם למטרה ולצרכים שלכם. למשל, ניתן למצוא לא מעט רעיונות לחולצות מודפסות עבור חתונה, מסיבת רווקים, ימי גיבוש לעובדים, חולצות סוף מסלול או סיום טירונות ועוד. כמות הרעיונות היא אין סופית, והחוכמה היא רק לחשוב מחוץ לקופסא ולהגיע עם הרעיונות האישיים שלכם.

הדפסה על חולצות בירושלים – חשיבה מקורית ומשעשעת

כאמור, ניתן היום למצוא לא מעט רעיונות שונים להדפסה על חולצות, כאשר החלוקה היא לרוב בהתאם לסוג החולצה הנדרשת. כאשר מדובר על חולצות של סיום טירונות או סיום מסלול למשל, מומלץ לשלב על החולצה איורים משעשעים של המפקדים למשל או של סיטואציות משעשעות שהתרחשו במהלך התקופה הזאת. כמו כן, ניתן לשלב משפטים משעשעים, משפטים שאחד החיילים או אחד המפקדים פלט במהלך התקופה וגרמו להדים של צחוק ועוד. לעומת זאת, כאשר מדובר על חולצות מודפסות לצורך מסיבת רווקים או לחתונה, אפשר להדפיס תמונה של בני הזוג בשילוב עם איורים משעשעים. ניתן לשלב איורים מחיי היום – יום הצפויים לחתן הטרי (הכוונה לסיטואציות משעשעות כמובן, כמו שטיפה של ערימת כלים ענקית בזמן שבת הזוג צובעת את ציפורני הרגליים למשל), לשלב משפטים משעשעים ועוד. כאשר מדובר על ימי גיבוש לעובדים, ניתן גם כן לשלב משפטים אופייניים לעובדים השונים, תגובות רגילות של המנהלים או משפטים שונים שממחישים בצורה משעשעת ומלאת הומור את שגרת העבודה בחברה.

לסיכום, כל מי שמעוניין להזמין הדפסה על חולצות בירושלים, יכול ליהנות מכמות בלתי מוגבלת של רעיונות משעשעים ומלאי הומור ומקוריות. מומלץ כמובן לשלב רעיונות אישיים, כדי להפוך את החולצות לאטרקטיביות יותר.

5 טיפים לבחירת שעון נוכחות לעסק

העסק מתרחב והתחלתם להעסיק עוד עובדים? זה הזמן לבחור בשעון נוכחות לעסק שיסייע לכם לעקוב אחר שעות העבודה של עובדי החברה. שני האלמנטים החשובים ביותר בכל עסק, הם הלקוחות והעובדים משום שהם אלה שמניעים את העסק קדימה ומאפשרים לו להתקיים. על מנת לנהל את הלקוח, ניתן להיעזר במערכת CRM (שייעודה של המערכת הוא מאמר בפני עצמו), אבל כדי לתעד את נוכחות העובדים חשוב לבחור במערכת הכוללת שעון נוכחות. איך תבחרו את המערכת האידיאלית ביותר? ריכזנו 5 טיפים שימושיים.

שעון נוכחות לעסק

ניתן להפעיל באמצעות אפליקציה

בעבר, עובדים היו מדפיסים את שעות הנוכחות שלהם, אם זה נעשה על ידי כרטיס נייר או אם באמצעות החתמת טביעת אצבע על גבי משטח ייעודי. כיום, ניתן להיכנס למערכת ולתעד את שעות העבודה בדרכים שמתאימות לעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים. העדיפו שעון נוכחות שניתן להפעלה דרך אפליקציה או דרך הרשת, כך תוכלו להיות מעודכנים בזמן אמת בשעות העבודה של העובדים. חוץ מזה, זה הרבה יותר נוח, גם לכם וגם לעובדים.

מערכת ידידותית למשתמש

אף אחד לא רוצה שעון נוכחות מסורבל או מורכב מידי, ועל כן רצוי לבחור במערכת ידידותית ופשוטה עמה ניתן לעבוד מבלי להסתבך. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא אם ישנה תמיכה מצד המערכת במקרה הצורך, כמו גם הסברים פרקטיים הנוגעים לתפעולה השוטף.

דיווח משימות ביום העבודה

יש לא מעט סוגים של שעוני נוכחות, אבל כדי להפיק את המיטב מהמערכת, כדאי לבחור בשעון שמאפשר לעובד לדווח על ההספק שלו במהלך יום העבודה. שעון הנוכחות של ICOUNT למשל, מאפשר לעובדים לתזמן את המשימות שלהם ולבדוק כמה זמן במהלך היום הם מקדישים לכל משימה ומשימה. זה יאפשר לכם לעקוב אחר ההתקדמות המקצועית ולראות אם ישנם עיכובים בביצוע המשימות.

אפשרות לתקופת ניסיון

בחרו במערכת שמעניקה לכם את האפשרות להתנסות בה, ולו למספר ימים, רק כדי לוודא שאכן מדובר במערכת האידיאלית בעבור העסק שלכם. כמו כן, תקופת הניסיון אינה חייבת להיות חינמית, אלא במחיר סמלי לפרק זמן קצר.

מערכת שמזהה את מיקום העובד

אתם לא נמצאים מידי יום במשרד? מעסיקים עובדים שעובדים מהבית? בחרו בשעון נכוחות שמאפשר לכם לראות את המיקום הפיזי שממנו בוצעו דיווחי הכניסה והיציאה של העובדים. כמובן שעל העובד לאפשר למערכת גישה למיקום שלו, כשבדרך כלל הוא יקבל הודעה קופצת בה הוא מתבקש להעניק למערכת גישה.

בחירת שעון נוכחות לעסק חייבת להיעשות באופן מושכל, כשיש לקחת בחשבון את כל האלמנטים הכלולים במערכת. כיום ישנן מערכות חכמות שמאפשרות לעובדים לנהל במערכת את משימותיהם היומיות, תוך שניתן לתזמן את המשימה עצמה. העובדים מהווים חלק בלתי נפרד מהעסק, הם אלה שמסייעים לעסק לצמוח ולהתנהל באופן המיטבי, ולכן חשוב לבחור במערכת ייחודית, שתקנה להם ולכם את מלוא הכלים החיוניים.