מתנה או שוברים לחג – מה כדאי לקנות לעובדים?

מעסיקים רבים כיום בוחרים לעשות שימוש בשוברים לחג עח מנת לפנק את כלל העובדים שלהם בשי לחג. עד לפני מספר שנים שהשוברים עוד היו בתחילת דרכם, מעסיקים רבים היו חושבים ארוכות על מתנות שיהיו מספיק מתאימות לצרכים של העובדים שלהם. פעמים רבות הקשרים בין מעסיקים לעובדים אינם קרובים עד כדי הכרה של כלל הצרכים האישיים מה שמקשה רבות על קניית מתנה מוצלחת שתשמח את כלל העובדים. על כן רבים כיום בוחרים לעשות שימוש באפשרות זו של שוברים כמתנה לחג.

 

שוברים המכובדים על ידי מגוון רשתות לבחירה

 

כיום יש שוברים לעובדים רבים הכוללים כמות גדולה של רשתות מוכרות בהם ניתן לרכוש מוצרים עם השוברים השונים. אפשרות מקנה יתרון משמעותי לשוברים בעזרתם כל המועסקים יוכלו לרכוש את כל העולה על רוחם במגוון גדול של חנויות שונות לבחירה.ניתן לומר כי בעזרת שוברים אלה כמעט שאין סיכוי שהמקבלים אותם לא ימצאו מתנה מספקת עבור הצרכים שלהם. לכן בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר מעסיקים אשר בוחרים באפשרות זו של שוברים כמתנה לחג.

 

ניתן לעשות שימוש בשוברים זמן רב לאחר קבלתם

 

יתרון נוסף שיש לשוברים הוא תוקפם. ניתן לקנות בעזרת השוברים זמן רב לאחר קבלת השובר מה שאומר כי גם במידה והמועסק אינו צריך דבר מהרשתות אשר מכבדות את השובר, הוא יכול להמתין זמן רב עד שיצטרך ורק אז לרכוש את מבוקשו. אפשרות זו גורמים לאנשים רבים לבחור עבור יקיריהם בשוברים שונים בתור מתנה גם אם הם מכירים אותם היטב (ראו כאן). ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי השוברים הם האפשרות הטובה ביותר למתנה מדוייקת לטעם המקבל בשל העובדה הפשוטה כי הוא בוחר את המתנה.

מבצע מכירות באתר העסקי: כך תעשו זאת נכון!

מבצע מכירות באתר העסקי

כשאתם מקימים אתר אינטרנט עסקי, יש לכך מטרה אחת, אתם רוצים שהאתר יאפשר לכם למכור, על מנת שהגולשים אשר נכנסים לאתר יוכלו לרכוש את המוצרים בצורה פשוטה, נוחה וקלה בכל שעה ביום. לשם כך עליכם להקפיד על מספר דברים.

כיצד מבצעים מכירות באתר?

שרת

הדבר הראשון שעליכם להקפיד זה שהאתר ישב על שרת אחסון חזק ואיכותי, לכן, חשוב שיהיה לכם שרת וירטואלי חזק, שכן הוא יאפשר לגולשים ליהנות מחוויית גלישה ואתם תוכלו ליהנות מאפשרות להשתמש באתר שלכם בצורה אפקטיבית ונוחה.

מערכת חיפוש

האתר צריך להכיל מערכת חיפוש פשוטה, נוחה וזמינה, מערכת שתאפשר לגולשים שלכם למצוא כל מוצר ומוצר, כולל בעזרת פרמטרים ספציפיים, כולל אפשרויות סינון מתקדמות. כך תחסכו להם זמן וגם תייצרו עבורם חווית גלישה ברמה גבוהה.

מפרט

כל פריט שאתם מוכרים, חשוב שתספקו לגולשים שלכם מפרט טכני מלא, מידע מפורט ואמין על המוצר ועל דרך עבודתו. בצורה כזו, הם יוכלו להחליט האם המוצר רלוונטי עבורם או לא.

תשלום מאובטח

מן הסתם, אתם תרצו שהגולשים יבצעו את הרכישה דרך האתר ללא חשש. לכן עליכם להקפיד על כך, שתהיה להם אפשרות לשלם באשראי ובאופן מאובטח ללא חשש.

שירות לקוחות

אומנם מדובר באתר אינטרנט, אך חשוב שהוא יכיל אופציה של שירות לקוחות, בין אם זה באמצעות צ’אט, בין אם זה באמצעות פנייה ישירה אליכם, טלפון או בכל דרך אחרת.

תוכן

האתר חייב להכיל תוכן מקצועי, תוכן איכותי ורלוונטי שיאפשר לגולשים ללמוד על המוצרים ובכלל על השירותים של העסק.

עיצוב

מעל לכל זה, האתר צריך להיות מעוצב בצורה יפה, פשוטה ונעימה בשביל שהגולשים יוכלו ליהנות ממנו, יוכלו להתרשם מהמוצרים והפריטים השונים.

חשיבות המכירות באתר עסקי

אין ספק, היום אי אפשר להקים עסק בלי שיהיה לו אתר אינטרנט שיאפשר לגולשים לרכוש מוצרים ושירותים שהוא מייצר ומשווק.

בצורה כזו, אפשר להגדיל את סך הלקוחות, להרחיב את החשיפה של העסק וכמובן להגדיל את סך המכירות הכללי שלו לאורך זמן.

כיורים עם עיצובים מיוחדים

כשאנחנו בוחרים לעצב חדר אמבטיה חדש, אחד הדברים שיכולים להשפיע על העיצוב, אחד הדברים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, זה שלכל פרט ופרט בחדר יש משמעות, בין אם זה מבחינת עיצוב, בין אם זה מבחינת סגנון ובין אם זה מבחינות אחרות, בוודאי מבחינת שימוש. לכל פרט בחדר יהיה משמעות מיוחדת ועל כן, עלינו להקפיד עליו. 

כך למשל, אם אנחנו מעוניינים ליהנות מעיצוב מיוחד וכן אפשרות שימוש פרקטית, אזי שאנחנו צריכים להקפיד שכל הפריטים בחדר יהיו גם יפים וגם ברי שימוש. דוגמא טובה לכך הם כיורים. 

כפי שאנחנו יכולים להניח אפשר למצוא מספר דוגמאות של כיורים עם עיצובים מיוחדים, בין אם מדובר בכיורים מרובעים, מעוגלים, כיורים בצבעים וגוונים שונים, כיורים עם אלמנטים מיוחדים שהופכים אותו למשהו הרבה יותר מיוחד, משהו שונה, אשר הופך את החדר להרבה יותר מעניין ויחד עם זאת, השימוש בו הוא הרבה יותר פרקטי ונוח. 

כיצד בוחרים כיור מעוצב לחדר אמבטיה

לפני שנציג מספר נקודות לבחירת כיור מעוצב, חשוב להדגיש, אנחנו מכוונים לחדר אמבטיה מתוך הנחה שבחדר זה אנחנו נקפיד יותר על בחירת כיור מעוצב, אך זה לא אומר שאנחנו לא יכולים לבחור כיור מעוצב גם למטבח. 

כאמור, יש מספר נקודות שיכולים להשפיע על בחירת כיור מעוצב לחדר אמבטיה. 

נקודה ראשונה, הסגנון של חדר האמבטיה. איך הוא מעוצב, אילו חלקים נכללים בו, באיזה צבע, באיזה סגנון. 

נקודה שנייה, הגודל של החדר כולו וגודל השטח שמיועד לצורך התקנת הכיור, כך שנוכל להתקין ולהשתמש בו בצורה נוחה ופשוטה. 

נקודה שלישית, אנחנו צריכים לבחור כיור חזק, עמיד, כיור שישרת אותנו זמן רב, וכן שיהיה לנו מאוד נוח לתחזק אותו. 

קפסולות בטעמים – לבחור את הקפסולה הנכונה עבורנו

למה לנו לשתות קפה בטעם אחד, טעם ספציפי, אם אנחנו יכולים כל בוקר ליהנות מקפה איכותי, בטעמים שונים? זה הרעיון של קפסולות של חברת נספרסו. אנחנו יכולים לרכוש מספר שרוולים, וליהנות כל בוקר מקפסולה בטעם אחר, על פי הצרכים והרצונות שלנו. 

כל קפסולה של חברת נספרסו, מגיעה לא רק בטעם אחר אלא היא גם מגיעה ברמת חוזק שונה. כלומר, אנחנו יכולים ליהנות מקפסולות שנחשבות חלשות, אם אנחנו לא רגילים לשתות קפה אספרסו חזק, אך אנחנו יכולים ליהנות גם מקפסולות חזקות, אם אנחנו אוהבים קפה שמרגישים אותו היטב, קפה מר ואיכותי, כזה שיכול להשאיר אותנו ערים מספר שעות, בלי שום בעיה. 

חשוב להדגיש, חברת נספרסו מייצרת כל הזמן קפסולות בטעמים חדשים, הרבה פעמים הן מבוססות על טעמים בינלאומיים. למשל, אפשר למצוא קפסולות שמקורן באתיופיה, קולומביה, הודו ומדינות אחרות. כמו כן, החברה מייצרת קפסולות בטעמים שונים, כמו למשל קפסולות בטעם וניל, קפסולות מרירות יותר או מרירות פחות, ועוד שורה ארוכה של דוגמאות. כמו כן, החברה מייצרת קפסולות לאספרסו ארוך, אספרסו קצר, עם ובלי קפאין. 

כיצד בוחרים את הקפסולה שלנו

ראשית, עלינו לבחון מה החברה מייצרת, מה היא מציעה לנו ועד כמה זה משתלם לקנות קפסולה כזו או אחרת. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון את סוג החוזק של הקפסולה, זאת על מנת שנוכל להחליט האם זה מתאים לנו, האם זה חזק מדי או חלש במידה. 

שלישית, רצוי להזמין כמה וכמה דוגמאות, לפחות בפעם הראשונה, כך אנחנו יכולים ליהנות מהמגוון ולראות מה נכון עבורנו. אפשר לבדוק אופציה, לקנות שרוולים משולבים בשביל ליהנות מאפשרויות שונות ולא רק מאפשרות אחרת, ספציפית. 

מה חשוב לבדוק לפני שמשקיעים בנדל”ן בחו”ל?

השקעה בחו”ל עשויה להיות שווה וכדאית, אבל עלולה גם להפיל אתכם בפח ולגרום לכם לנזק כלכלי משמעותי. לכן צריך לזכור כי השקעות יש לבצע בשיקול דעת ועם הרבה אחריות. רק אחרי שבדקנו בצורה יסודית את הנתונים ווידאנו כי ההשקעה אכן נכונה לנו – נוכל לצאת לדרך. הבה ונפרט מה צריך לבדוק וכיצד ניתן לנהל השקעה באופן בטוח ואחראי, קראו בהרחבה!

מה שצריך לבדוק לפני השקעת נדל”ן בחו”ל

  • חובה לבדוק לפני הכול מהן אפשרויות ההשקעה שלנו. כלומר, מהו ההון העצמי אותו אנחנו רוצים לשים כעת על ההשקעה. כמו כן יש לבדוק אפשרות של משכנתא או הלוואה אחרת שתאפשר לנו להגדיל את סכום ההשקעה בצורה נבונה וכדאית.
  • בדיקת הנכס אותו אנחנו שוקלים לרכוש תיעשה בשימת לב מרובה. אף פעם לא כדאי לנו לסמוך על בדיקות של מישהו אחר. נכון יהיה לבחון את הנכס ולראות אותו במו עינינו. כי אין דומה שמיעה לראייה, ולפני שאנחנו משכיבים סכומים גדולים על רכישה אנחנו צריכים להיות בטוחים כי הנכס כדאי ושווה את הכסף שאנו עומדים לשלם עליו.
  • יש להבין כי בכל מדינה יש חוקי מס והתנהלות שונה בכל מה שקשור לרכישת נכסים. המשמעות של הנתון הזה היא שתשלומי מס עשויים לשנות את התמונה כולה ולהפוך עסקה שנראית שווה ומשתלמת לכזו שכדאי למשוך ידינו ממנה. לכן יש ללמוד היטב את החוק ולהיוועץ עם איש מקצוע שמכיר היטב את הנהלים במדינה הזרה. רק כך נוכל להיות בטוחים שלא נמצא את עצמנו משלמים סכומי כסף משמעותיים לרשויות המקומיות.
  • יש נכסים שמוגדרים כרווחיים וההכנסות מהם עשויות להיות גבוהות. אבל הביקוש באזור אינו מספק, ובפועל אי אפשר להרוויח עליהם הרבה. עלינו לבדוק את הנושא לעומק ולדעת מה מתרחש באזור.

> מידע נוסף מקיף ומקצועי ניתן למצוא באתר נדל”ן אחד על אחד!

גלגלים לריהוט- מתי כדאי להוסיף?

כאשר אנשים מחפשים ריהוט לבית, הם לרוב ישימו דגש הן על העיצוב שלו, הן על הפונקציונאליות שלו, הן על האיכות שלו ועוד. לא פעם, אנשים רוכשים רהיטים מבלי לשים לב לפרמטר אחד חשוב והוא: עד כמה הרהיט כבד. לא פעם אנשים לא חושבים שבכלל מדובר על פרמטר שיש להביא בחשבון כאשר מחפשים רהיטים לבית. אולם, חשוב מאוד לדעת שכובד הרהיט בהחלט מהווה פרמטר שיש לשים עליו דגש כאשר מחפשים ריהוט לבית שכן, לא פעם יש צורך להזיז את הריהוט בבית בכדי לשטוף את הבית או מכל סיבה אחרת ובשל כך, אין ספק שיש צורך לשים דגש על כמה הרהיט כבד בטרם רוכשים אותו.

 

מה עושים עם רהיטים כבדים?

אם לא שמתם דגש על כובד הרהיטים הרלוונטיים עבור ביתכם ורכשתם רהיטים כבדים או, אם אתם מעוניינים לרכוש רהיט כלשהו שמוצא חן בעינכם, על אף שהוא כבד, חשוב מאוד שתדעו שכיום ישנו פתרון גם עבור ריהוט כבד. אם יש בביתכם שולחן כבד מאוד או אם יש בביתכם ספרייה כבדה מאוד שאינכם יודעים כיצד להזיז אותם, כל שעליכם לעשות זה לבחור במקום הטוב ביותר לצורך הוספת גלגלים לריהוט. לא פעם, כאשר אתם בחנות בוחרים ריהוט, רצוי כבר לבחור את הרהיטים שאליהם תוסיפו גלגלים וזאת בכדי לנייד אותם בצורה קלה ונוחה. לא פעם, ריהוט כבד יכול להיות דקורטיבי ומרשים מאוד, אך בהעדר היכולת להזיז אותו בעת הצורך אפילו מעט, הרי שהוא מסרבל את כל ההתנהלות בבית מבחינת ניקיון, שטיפה ועוד.

 

היכן כדאי להוסיף גלגלים לריהוט?

אם החלטתם להוסיף גלגלים לריהוט, חשוב מאוד שתבחרו במקום הנכון לעשות זאת. גלגלים לריהוט על ידי חברה מקצועית, אשר ידוע כי היא מוסיפה גלגלים בצורה איכותית, חזקה ויציבה וכמובן, בטוחה לשימוש.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר https://www.adrtrading.co.il/.

סוכה למכירה

חשבתם לרכוש סוכה? להתארגן לחג ולהקים את דירת הארעי בה תשבו שבעת ימים? בין אם יש לכם חצר צמודה לבית ובין אם זה הגג או מרפסת – אתם מחפשים את הדרך הנכונה והטובה ביותר לבניית סוכה מתאימה. אין ספק שלא תמיד קל לבנות סוכה והאתגר עשוי להיות מורכב ומתיש. אבל אם רוכשים סוכה למכירה אפשרית וקלה – התוצאה עשויה להיות מרנינה. ניתן יהיה לבנות את הסוכה ללא מאמץ רב ובמהירות.

היכן רוכשים סוכה למכירה?

כאשר מתכננים סוכה יש מגוון אפשרויות ושיטות עבודה. אלו מאפשרים לכל אחד באשר הוא למצוא את הסוכה הנכונה והמתאימה ביותר לשטח שלו ולאפשרויות הבנייה שלו. בכל מקרה חשוב לזכור כי יש חברות שונות שמציעות סוכה למכירה, ואנחנו צריכים לדעת מה נכון לנו וכיצד עלינו לפעול כדי להצליח ברכישה כמו כאן, ולקבל לידינו את הסוכה המופלאה שבה נשמח במהלך ימות החג.

כמה עולה סוכה?

כאשר רוכשים סוכה יש להתייחס למספר מרכיבים. המרכיב הראשון הוא הדפנות. כמובן שבעניין זה יש להתחשב בנתוני השטח שיש לנו – האם מדובר על מרפסת סגורה שלה ארבע קירות, או שעלינו להקים את הסוכה בחצר פתוחה ויהיה עלינו להתמודד עם הקמת ארבע דפנות? המרכיב השני הוא הסכך. הסכך אלו כפות התמרים או המחצלות אותם נפרוס על גג הסוכה. חשוב לדעת כי הסכך צריך להיות מתאים מבחינת ההלכה, ועלינו לרכוש סכך שעונה על כללי ההלכה.

לקשט ולפאר את הסוכה

לאחר שסיימנו לבנות את הסוכה נוכל לעבור לשלב הבא, והוא שלב של קישוט הסוכה. חשוב לנו שהסוכה תראה יפה, ותאפשר לנו לחגוג בתוכה ברוב שמחה. לכן נדאג לשלב בה אלמנטים שונים כמו מנורות, תמונות וקישוטים שמשלימים את האווירה.

מה מיוחד בעגילים היפו אלרגניים?

עגילים הם כשיט פופולארי ומבוקש מאוד. ולא לחינם – הם בעלי השפעה רבה על המראה שלנו, ויש להם נוכחות משמעותית מאוד. לא פלא שאחוזים ניכרים בקרב האוכלוסייה טורחת לנקב חורים על מנת לענוד זוג עגילים. הגם שמדובר בסך הכול על פעולה שיש בה כאב ואולי גם סיכון קלוש. אך מסתבר שהאפשרויות שקיימות כיום כל כך טובות ועונות על הצורך, עד שהניקוב עצמו וגם הטיפול בחור לאחר מכן הפכו להיות קלים ונוחים במיוחד.

רגישות באוזניים ועגילים

לכל אדם יש רגישות ברמה זו או אחרת לגופים זרים. ואכן, כאשר עונדים עגילים עלולה להתפתח דלקת או זיהום. אלו נגרמים כתוצאה מכך שהגוף דוחה את העגיל ומאותת כי החשיפה של הגוף לעגיל אינו טוב ועלול להזיק. ואכן, במקרים כאלו חשוב מאוד להיות ערניים וקשובים, ולטפל בחורים בצורה הנדרשת. וזאת כדי למנוע את התפתחות האינפקציה ולרפא את האוזן. כמו כן יש לטפל בחורים לפי ההנחיות, ולמרוח משחות מתאימות כדי למנוע זיהומים. אמנם לכולם יש רגישות ברמה זו או אחרת, אבל יש רגישים יותר ויש רגישים פחות.

לענוד עגילים ראויים לענידה

בכל מקרה, בין אם אתם רגישים ובין אם לא, אף פעם לא נכון לענוד עגילים שלא ראויים לענידה. כלומר, לא כל חומר יכול לבוא במגע ישיר עם הגוף שלנו. החור הוא לא משחק ילדים והבריאות שלנו הינה בעלת ערך עליון. זו הסיבה לכך שמוצעים כיום עגילים היפו אלרגניים אשר מיוצרים בהתאם לצרכים הבריאותיים והם חותרים להבטיח כי האוזן תגיב היטב לעגילים, והם לא יגרמו לאינפקציות או זיהומים לא נעימים. עגיל היפו אלרגני איכותי יוכל למלא את התפקיד שלו בלי לחשוף אתכם לדלקות.

אולי יעניין אותך גם לדעת איך לטפל נכון בעגיל באוזן

נייר מעוצב – למה זה טוב?

חיתוכי קראדסטוק, גיליונות נייר, מארזי ניירות צבעוניים ומעוצבים, צורות ואלמנטים עשויי נייר ועוד – כולם משמשים ליצירת מגוון אלמנטים מקוריים. חיתוכי נייר מעוצבים מתאימים למגוון רחב של אנשים, החל מאמנים ויוצרים, עד לילדים, גננות, מורים ומדריכים. אבל למה מתאימות צורות חתוכות בגדלים וגוונים שונים? כמה  רעיונות יצירתיים בהמשך.

נייר מעוצב משמש כבר עשרות שנים ליצירה ואומנות. בעבר, פרסומאים ומנהלים קריאטיביים היו משתמשים בנייר מעוצב ומדבקות כדי לתאר תסריט או ליצור מודעה לדוגמא, ועם הזמן גם מעצבים, אומנים, מאיירים ושאר אנשים החלו להשתמש בנייר מעוצב ליצירת חפצי נוי ואומנות, ראו דוגמאות של מוצרי נייר מעוצבים. כיום אפשר למצוא את הפריטים היצירתיים האלה עבור מגוון שימושים, החל מעיצוב נייר מכתבים עד לעיצוב אלבומים./ עיצוב קופסאות/ רהיטים ועוד. 

מתי אפשר להשתמש בנייר מעוצב?

אם תרכשו נייר צבעוני ויפה, תוכלו לבצע מגוון פעולות כמו עיטוף קופסאות פלסטיק או עץ, חידוש רהיטים, עיצוב אלבומים, עיצוב לוחות שנה וכולי. עוד תוכלו לקשט חדרים ופריטים שונים וליצור מגוון רחב של יצירות באמצעות הדבקת האלמנטים המגוונים שתבחרו להדביק. רבים משתמשים לעיצוב ויצירה במארזים של ניירות מעוצבים וחתוכים על פי המידות הדרושות ליצירת פריטים מסוגים שונים, כמו קישוטים לבית ראו כאן

אבל היכן אפשר לקנות את המארזים?

מארזים של ניירות מעוצבים אפשר לרכוש בקלות דרך האינטרנט. כיום יש לא מעט חנויות און ליין שמציעות ניירות מעוצבים ומדבקות ושאר פריטים ליצירה ואומנות. באמצעות איתור הפריטים הדרושים תוכלו לייצר מגוון רחב של חפצי אומנות כמו גם מגוון קישוטים, מתנות, ושאר יצירות צבעוניות. בהצלחה! 

מכשירי כתיבה

לכל בית ובמיוחד אם גרים בו תלמידים או סטודנטים ובכל בית עסק יש צורך באופן רציף בהימצאותם של מכשירי כתיבה. אף על פי שעבודות רבות מתבצעות באמצעות המחשבים והתוכנות החדשניות עדיין יש צורך במכשירי כתיבה.

רכישת מכשירי כתיבה 

בבתים אשר בהם גרים ילדים בגילאים שונים אשר מבקרים בגני הילדים או בבתי הספר, קיים צורך תמידי בעפרונות, עטים, צבעים, דבק, מחברות בגדלים שונים הן משובצות והן שורה, סוגים שונים של קלסרים לעבודות, ניילוניות, דפי הדפסה ועוד.

גם הסטודנטים זקוקים לציוד רב של מחברות, טושים זוהרים כמו בכתובת זו, דפדפות, לוחות שעם, לוחות מחיקים ועוד. גם עבורם נוחה מאד השיטה של הרכישה המרוכזת שבה מזמינים משלוח מספק אחד, אשר מספק את כל סוגי הציוד במחירים הוגנים וכל הפריטים מגיעים הביתה תוך כמה ימים.

הגעת המשלוח והחשיבה קדימה מייתרת את הצורך להגיע בכל פעם מחדש לחנות מכשירי כתיבה כדי לרכוש מוצרים ספציפיים, אשר יש בהם צורך.

הזמנה של מכשירי כתיבה באינטרנט 

מי שמעוניין לרכוש מכשירי כתיבה, נחשף למידע באתר האינטרנט של הספק ובו מוצגים מוצרים רבים בכל קטגוריה. כל לקוח רואה לדוגמה כמה סוגי טושים או מחברות כאלה למשל, של יצרנים שונים, אריזות קטנות או גדולות ובהיצע נרחב של מחירים ומתוכם הוא בוחר בפריט הנראה לו האיכותי ביותר וכזה שישרת את המטרה באופן היעיל ביותר.

כך מתנהל הלקוח גם בנושאים אחרים, כאשר הוא מתלבט כמה חבילות נייר להדפסה לרכוש, הוא בוחן בהיבט הכלכלי מהי העסקה הכדאית ביותר, כיוון שזהו מוצר שיש לו שימוש כל הזמן בבית ובהתאם לכך הוא מקבל החלטה מהי הכמות שהוא מזמין.

גם עסקים רבים מזמינים בדרך זו את המלאי הנחוץ להם בשגרה עבור עובדיהם.