מדריך לשיפור ביצועיי המחשב

כונן SSD

אנשים רבים חווים תסכול יום – יומי, כאשר המחשב שלהם מסרב לעמוד בקצב הנדרש. מחשב שעובד בצורה איטית, נתקע כל הזמן ולא מוכן לעבוד בקצב של העולם המודרני, יכול לגרום לכל אחד לצאת מכליו. אך לפני שאתם מתחילים להתעצבן, כדאי שתקראו את המדריך לשיפור ביצועיי המחשב. מאמר זה יכול לספק כלים פשוטים, אשר יוכלו לשפר את מהירות העבודה של המחשב שלכם. אחד הטריקים הפשוטים ביותר, הוא כמובן לכבות ולהדליק מחדש את המחשב. כאשר מדובר על בעיה נקודתית, ריסטרט פשוט יכול לפתור את כל הבעיות שלכם. כמובן שאם מדובר על מחשב איטי, אשר עושה בעיות מזה תקופה, הריסטרט כנראה לא יצליח לעשות את הקסם, ויהיה צורך להבין מה בדיוק מאט את פעולת המחשב.

מדריך לשיפור ביצועיי המחשב – מידע חשוב וזמין עבור כל אחד

ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מהירות העבודה של המחשב, לכן חשוב לבודד את הגורמים הבעייתיים ביותר ולוודא האם הם אשמים בבעיה. בחלק מהמקרים למשל, המחשב עובד לאט בגלל תוכנה מסוימת. כיבוי התוכנה יכול לשנות את כל מהירות העבודה של המחשב. כמו כן, אנשים רבים מתלוננים על אינטרנט שעובד לאט, דבר שיכול להיגרם כתוצאה מחיבור אינטרנט בעייתי או צורך דחוף לנקות את הדפדפן שלכם. אופציה נוספת היא תוכנת אנטי וירוס אשר רצה ברקע ומפריעה לעבודה התקינה של המחשב. כמובן שיכול מאוד להיות שהמחשב שלכם נדבק בווירוס, לכן חשוב להפעיל את תוכנת האנטי וירוס, לוודא שהיא מעודכנת ולעשות סריקה יסודית של כל המחשב.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר, היא מחשב שפשוט לא מספיק חזק כדי להתמודד עם כל העומס, הדבר נכון במיוחד במקרים בהם מדובר על מחשב ישן. לכן אחת הפעולות הראשונות שיש לבצע, היא התקנה של מערכת הפעלה חדישה ומעודכנת יותר. אופציה נוספת, היא החלפה של הקונן הקשיח הישן בקונח קשיח חזק ומשוכלל יותר. כונן SSD למשל, מהווה את אחת האופציות הטובות ביותר, אשר מאפשרות לחזק את הביצועים של המחשב, בעלות נמוכה יחסית. אם בעבר היה מדובר על מחירים גבוהים, היום ניתן למצוא כוננים זולים ומשתלמים יותר.

כל היתרונות והשימושים בפרופילן גליקול

פרופילן גליקול הינו חומר נוזלי, חסר צבע, בעל מרקם צלול ובעל תכונה של ספיחת נוזלים. חומר זה משמש במגוון רחב של תעשיות שונות, בין היתר בתעשיית הקוסמטיקה. תעשייה זו משתמשת בחומר על מנת לשמור על מוצרי הקוסמטיקה השונים במרקם הנוכחי שלהם, היות והוא מונע מהם לקפוא בטמפרטורות נמוכות או לשנות את המרקם שלהם בטמפרטורות גבוהות. שימוש חשוב נוסף שלו בתעשיית הקוסמטיקה, הוא לאפשר למרכיבים הפעילים בקרמים ובמסכות העור השונות, לחדור לתוך העור. ללא עזרתו של החומר הזה, כל הקרמים שאנחנו מורחים על העור שלנו, לא היו יעילים בכלל. הוא זה שמאפשר לרכיבים הפעילים לחדור את ממברנת תאי העור, דבר שמאפשר לחומרים האלו להיכנס לתוך התא ולבצע את הפעולה שלהם.

פרופילן גליקול

כל מה שחשוב לדעת לגבי פרופילן גליקול

כאמור, מדובר על חומר כימי חסר ריח, חסר צבע ובעל טעם מתקתק. מדובר על חומר צמיגי והיגרוסקופי, בעל יכולות לספוח נוזלים וללחח. חומר זה מסיס הן במים והן בכוהל, דבר שמאפשר ללא מעט תעשיות שונות להשתמש בו לצרכים השונים שלהן. כאמור, הוא משמש בצורה יעילה במיוחד את תעשיית הקוסמטיקה, אשר משתמשת בו לא פעם בתור תוסף למוצרים השונים. תפקידו במקרים כאלו, הוא לאפשר את החדרת החומרים הפעילים לתוך תאי העור. מעבר לכך, ניתן להשתמש בחומר בתור ממס או בתור חומר מונע קפיאה, דבר ששומר על האיכות והמרקם של המוצרים השונים. יש לציין שבריכוז הנמוך שבו משתמשים בו בתעשיית הקוסמטיקה, הוא אינו רעיל ואינו גורם לשום נזק. בריכוזים גבוהים יותר, ניתן לראות אותו בתור חומר מונע קפיאה בשימושי התעשייה השונים.

שימוש נפוץ בחומר פרופילן גליקול נעשה בתעשיית המזון והתרופות. החומר משמש לצורך המסת תוספי מזון וחומרי טעם וריח שונים. יש לציין כי במקרים אלו, החומר מיוצר בגרסה כשרה, על מנת לשמור על כשרות המזון. בנוסף לכך, ניתן לראות אותו לא פעם בתעשיית התרופות, כאשר הוא משמש פעם נוספת בתור ממס של תרופות שונות המיועדות לבליעה או להזרקה. ניתן למצוא אותו גם בסיגריות אלקטרוניות ובמכונות עשן באירועים השונים.

ייעוץ זוגי – האם זה יעיל קידום זוגיות

ייעוץ זוגי

פנייה לייעוץ זוגי עולה על הפרק כאפשרות כאשר הקשר בין בני הזוג עולה על שרטון. זה יכול לקרות כתוצאה מריבים חוזרים ושנים, תסכולים, בעיות בעבודה, משברים אישיים ועוד. אנשי מקצוע מנוסים יודעים לטפל בסוגיות הכואבות ולהציע דרכים לגישור על המחלוקות. פנייה לייעוץ זוגי היא החלטה שחייב להתקבל במשותף על ידי שני בני הזוג, ולא מדובר במתנה או הפתעה אחרת, אלא בפעולה אשר תכליתה לסייע לבני הזוג לחוש בנוח זה עם זה. לכן חשוב לפנות לאיש מקצוע עם ניסיון מוכח, בדרך כלל פסיכולוג/ית, שהגעתם אליו דרך המלצות מחברים ומכרים שאתם בוטחים בהם.   כדאי מאוד לקבוע פגישת היכרות ולעמוד על טיבו של היועץ.

בייעוץ זוגי המטפל מקשיב לכם ומנתח יחד איתכם את הקושי העומד על הפרק. יתכן שמדובר בבעיה רפואית או פסיכולוגית ואפשר גם שהיחסים נפגעו בגלל טראומות, חשדות ובגידות. אם תבחרו איש מקצוע מיומן – תקבלו סיוע מקצועי כיצד להימנע מפירוק החבילה ולשקם את היחסים ביניכם. ייעוץ זה חשוב במיוחד כאשר מדובר במשפחה עם ילדים ויש הבנה משותפת שצריך לעשות כל מה שאפשר כדי למנוע מהמתח בין ההורים להשפיע עליהם. הצלחת טיפול זוגי מקצועי תלויה בראש ובראשונה במוטיבציה של בני הזוג להתגמש ולחפש פתרונות ויועץ זוגיות יידע גם לומר שאין טעם בהמשך – אם זו המסקנה שלו לאחר מספר מפגשים. יועץ ישר לא ינסה לקבוע לכם עוד ועוד פגישות אם יראה שאין התקדמות ואין טעם להמשיך בדרך זו.

אמון ביועצי הזוגיות הוא הכרח מבחינת בני הזוג. אם אין אמון כזה, מיד יצוצו ספקות וחששות וההתנהגות בפגישות לא תכלול שיתוף פעולה ורצון להקשבה. חוסר כנות בפגישה כזו היא מכשול מרכזי בדרך לשיפור היחסים, ובמקרה זה חבל על המאמץ וההשקעה הכספית. ייעוץ זוגי עשוי להיות יעיל ולהגיע לתוצאות המקוות רק כאשר בני הזוג מקבלים עליהם התחייבות לחתור למציאת פתרון, עונים בכנות ובגילוי לב לשאלות המופנות אליהם ומקשיבים לדברי המטפל הזוגי, שיעניק גם עצות מעשיות במטרה לפתור את הבעיה.

שיפור מיגון

שיפור מיגון

מבנה צריך להיות ממוגן כדי לספק ליושבים בו בטחון. ואכן, לא פעם מתרחשים מקרים בהם פעולות איבה פוגעים באנשים ובמבנים. ומבנה מוגן אכן סיפק הגנה על היושבים בו ומנע פגיעה. ואילו מבנה שאינו מוגן לא הגן על הנמצאים במקום, הללו נפגעו למרבה הצער. יש אזורים בארץ בהם המיגון הינו הכרחי ואפילו קריטי. לדוגמה אזור עוטף עזה. מדובר על אזור שיש בו יישובים רבים וגם ערים אשר חשופים לפגיעות ולטילים אשר משוגרים מרצועת עזה. התוצאות לעיתים הרות אסון וקוטפות צעירים כמבוגרים ללא אבחנה.

אזעקה – לאן נמלטים?

אזעקה מהדהדת בחלל. זו נועדה להתריע כי שוגר טיל ובשניות הקרובות הוא עלול לנחות באזור. כל הנמצאים באזור המדובר מנסים לתפוס לעצמם מחסה, להגן על עצמם ולשמור על חייהם. המקום המומלץ והטוב ביותר אשר אכן יספק הגנה הוא מרחב מוגן. יש אנשים אשר בביתם מרחב מוגן דירתי ויש להם לאן לברוח. יש בתים אשר למרבה הצער אין בהם ממ”ד – לאן בורחים? כמו כן יש מרחבים מוגנים אשר ניזוקו במהלך השנים, הם לא מגנים מספיק ויש צורך לשפר את המיגון. אך בכל מקרה כדאי לזכור כי המרחב המוגן אכן נועד לספק לכם מקום מפלט בעת צרה. ולכן חשוב לוודא כי הוא תקין ומספק הגנה.

שיפור מיגון

לשפר את המרחב המוגן

תהליך של מיגון כולל שלבים שונים, המטרה היא להביא לכך שהחדר יהיה ממוגן כיאות וימנע מקרים של אסונות ופגיעות בנפש. כאשר המרחב המוגן אינו מספק את ההגנה הנדרשת, הוא ניזוק, נפגע או ישן מאוד, יהיה נכון ומומלץ לפנות אל חברה מקצועית אשר מספקת שירותי מיגון. חברה כזו אשר יש לה ידע מקצועי נרחב וכן היכרות מעמיקה עם כל האלמנטים הנוגעים לתחום. החברה הזו תבדוק את החדר הקיים, תאתר בו ליקויים, ועל פי המסקנות תבצע את פעולות המיגון. וזאת כדי להצליח למגן את החדר בצורה הטובה ביותר ולאפשר לשוהים במקום לחוש מוגנים בעת חירום. מדובר על פעולה שעושה שימוש בחומרים שונים ובפעולות הרכבה מקצועיות – המטרה היא להשיג שיפור מיגון ולהציל בעת חירום את המצב.

פתרונות פיקוד לחשמל

מערכות החשמל הן חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. בבתי מגורים, בבנייני משרדים, במפעלים ובכל מבנה ושימוש. היות שכך יש צורך למצוא מגוון פתרונות אשר יוכלו להתאים את מערכת החשמל לשימוש, ולאפשר שליטה ופיקוד על מערכת החשמל באופן הנוח והיעיל ביותר. בין היתר יש צורך להתאים לכל מבנה פתרונות פיקוד לחשמל.

מי מבצע את הפעולה?

פעולות תכנון והרכבה של מערכות חשמל הן פעולות מורכבות מאוד אשר דורשות ידע והבנה רבה בתחום החשמל. עבור ביצוע פעולות אלו יש לפנות אל מהנדס חשמל כמו מאיר להב אשר עבר את ההסמכה הנדרשת עבור ביצוע פעולה זו. כמו כן יש לשים לב לכך כי מהנדס חשמל אשר התמחה בתחום ורכש יכולות ומיומנות, מסוגל להשלים את ביצוע ההתקנות והתאמת המערכת לשימוש הנדרש על הצד הטוב ביותר.

הבטיחות של מערכת הפיקוד

חשיבות יתרה נודעת לבטיחות של מערכת החשמל. היות ומדובר על מערכת מורכבת אשר כוללת בתוכה מתח גבוה, חובה להתייחס במלוא האחריות לפן הבטיחותי של העניין. כך שכל המערכת תהיה בטיחותית לשימוש ולא תציב את המשתמשים מול סיכונים.

התאמה לצרכים

כדי שמערכת פיקוד החשמל תשרת את המשתמשים כיאות חובה להתאים אותה היטב לצורך, מערכת גרילנדה למשל. לשם כך חשוב לאפיין את השימוש במבנה, לחשוב ולשקול את המאפיינים בשטח, ובהתאם לכך לתכנן את מערכת החשמל ואת מערכת הפיקוד. כשמתכננים את כל החלקים הללו כיאות ניתן להשיג את המטרה הרצויה – פתרונות פיקוד מתקדמים ונוחים לשימוש.

אמינות של מהנדס חשמל

אם חשוב לכם להיות מרוצים מהפעולה, אם הנכם רוצים להיות בטוחים שהפעולה תתבצע על הצד הטוב ביותר – יש לאתר מהנדס חשמל מקצועי ואמין. כלומר, אדם אשר יש לו ידע מקצועי נרחב וכן מיומנות אותה רכש במהלך השנים. אך מלבד זאת חובה להתייחס לפן של האמינות. כי ככלות הכול אתם רוצים לסמוך עליו ולתת בו אמון. שהוא אכן יוכל למלא את התפקיד הנדרש בלי שתהיה לכם סיבה לחשוש ובלי שתחושו לאחר מעשה כי אינכם מרוצים מהעבודה. אתרו מהנדס מומלץ והיו מרוצים מהעבודה ומהתוצאות.

רעיונות למתנה לבר מצווה

כאשר הילד שלכם מגיע לגיל המצוות, מדובר על אירוע מיוחד שחייבים לחגוג בצורה האיכותית והמושקעת ביותר. זהו הרגע שבו הילד הופך לנער, הוא עולה לתורה ולוקח על עצמו את עול המצוות. מדובר על אחד האירועים המרגשים ביותר בכל משפחה, כאשר הילד הקטן נכנס לעולם המבוגרים והופך לחלק מהעם היהודי בצורה הרשמית ביותר. אירוע מסוג זה חייבים לחגוג עם המשפחה והחברים, אך מעבר לאירוע עצמו, יש צורך לפנק את הילד במתנה מיוחדת ובעלת חשיבות ומשמעות. לא מדובר כאן  על עוד יום הולדת, לכן יש צורך לחשוב על מתנה מיוחדת שתוכל לשמש את הילד לאורך השנים ולהוות תזכורת לרגע המרגש הזה.

רעיונות למתנה לבר מצווה – כי זה הזמן להשקיע

כאמור, אירוע בר המצווה נחשב לאירוע החשוב והמשמעותי ביותר בחייו של כל נער, לכן חשוב לחגוג אותו היטב ולפנק את הנער במתנה בעלת ערך ומשמעות מיוחדת. רעיון למתנה מסוג זה, יכול להיות כיפה אישית. מדובר על כיפה המעוצבת בהתאם לטעם האישי של ההורים, כאשר הם אלו שבוחרים את הבד שממנו עשויה הכיפה, הגודל שלה, הצבע שלה וסוג ההדפס או הציור שיופיע עליה. ניתן למשל להזמין כיפה עם שם, אשר כמובן תכיל את שם בעל השמחה. מדובר על מתנה בעלת משמעות, אשר תהפוך למזכרת מהיום שבו הילד נכנס באופן רשמי לעולם התורה. מעבר לכך, ניתן למצוא מגוון רחב של רעיונות שונים למתנת בר מצווה, כמו למשל משחקי מחשב חדשים, טיסה לחו”ל, נעלים ממותגות, בגדים יוקרתיים, סמארטפון חדש וכדומה.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט רעיונות שונים למתנה לבר מצווה באתר סימנים קטנים, היות ואנחנו חיים בעידן של שפע. היום רוב הילדים מקבלים את כל הבגדים ואת כל הצעצועים שהם רוצים, לכן החשיבות של מוצרים אלו יורדת בעיניהם. אך מתנה בעלת ערך ומשמעות עמוקה יותר, כגון כיפה עם שם למשל, נחשבת למתנה המועדפת ביותר. כיפה אישית הינה כיפה שהילד יוכל לחבוש לא רק בבר המצווה שלו, אלא גם בחגים, באירועים ובכל זמן אחר שבו הוא ירצה להרגיש קרוב יותר למסורת ולשורשים שלו.

חדרים לפי שעה לא רק מה שאתם חושבים

המאמר באדיבות IRoon

משום מה כאשר אומרים לאנשים חדרים לפי שעה הם ישר חושבים על חדרים ברמה נמוכה אשר נועדו למטרה אחת ויחידה אשר לא נזכיר אותה פה. אז נכון אפשר לומר כי יש חדרים אשר נועדו לנושא זה, אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי יש הרבה מאוד חדרים איכותיים אשר נועדו למטרות אחרות ויש לתת את הדעת על כך. על רקע זה יש לציין כי יש חדרים רבים אשר אנשים משתמשים בהם למגוון מטרות, כמו מנוחה וחופש מן הילדים, מילוי מצברים, פגישה עסקית, מנוחה בעת נסיעה ארוכה ועוד. אפשר גם להגיד שאם החדרים לפי שעה היו משמשים רק למטרה אחת לא הייתה להם זכות קיום מכיוון שספק גדול אם הם היו מצליחים להרוויח די כסף ועל כן אתם צריכים להבין כי חדרים אלו הם ממש לא רק סיפור אחד אלא הרבה יותר מזה.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני שוכר חדר לפי שעה?

לא משנה מאיזה סיבה אנו שוכרים חדרים לפי שעה בנתניה אנו חייבים לוודא כי הם יהיו ברמה מסוימת. קודם כל נרצה לוודא כי החדרים מנוקים באופן קבוע, כי המצעים בהם מוחלפים וכי הם יפים ונקיים. לצד זאת נרצה להבטיח כי הם מצוידים בכל הרהיטים הנחוצים כמו מיטה נוחה, טלוויזיה מפנקת, ג’קוזי ועוד. ברגע שנבטיח את כל הדברים הללו נוכל להיות בטוחים כי החדרים הם ברמה גבוהה וכי כדאי לנו לעשות בהם שימוש ולהזמינם. אם החדרים לא יהיה ברמה זו אנו נהיה בבעיה וספק גדול אם נהנה מן השהות בהם שוב ללא קשר לשאלה למה שכרנו אותם.

מדוע כדאי כל כך לשכור את החדרים הללו באינטרנט? כיום הדרך הטובה ביותר להזמין חדרים ולא משנה אם זה חדר ללילה או לשעה זה דרך האינטרנט מכיוון שכך אנו יכולים לשכור את החדרים בצורה הטובה ביותר שיש. כך אנו יכולים להשוות מחירים וכך אנו יכולים גם להשוות את הרמה של החדר ולהיות בטוחים כי אנו בוחרים את החדר הטוב ביותר

יש המון וטרינרים בתל אביב אז איך תבחרו?

הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? הארנבת שלכם חסרת תאבון?

מתגוררים בתל אביב ומרוב וטרינרים כבר לא יודעים במי לבחור?

תנו לנו לעזור לכם בבחירה הטובה ביותר בעבור חיות המחמד שלכם.

על קופט חולים לבעלי החיים שלכם כבר שמעתם?

אם לא, זה הזמן להתוודע לשירות וטרינרי בתל אביב של תורן- קופט חולים, השירות בעבורכם ובעבור חיות המחמד האהובות שלכם.

וטרינר בתל אביב

רשת מרפאות מוכרת בפריסה ארצית

כמו בבחירות שלכם בחיים, תרצו להגיע לקופת חולים אשר מספקת רפואה איכותית במחירים הוגנים, תעדיפו רשת מוכחת ומוכרת על סניף בודד.

כל גם בבחירות שלכם בטיפול בכלב האהוב שלכם, בחתולה היקרה שלכם, או בחמוסים המתוקים שלכם.

בחרו בעבורם את הטוב ביותר.

וטרינר תורן היא קופת חולים לבעלי חיים

חיות המחמד הן המטופלות בקופט החולים, הצוות הטיפולי במרפאת החיות הינו וטרינרים מוסמכים ששמו להם לחזון לספק סל שירותים מגוון ורחב במיוחד בעבוד החיות היקרות, שלא פעם הן החברות הטובות ביותר של האדם.

השירותים אותם וטרינר תורן- קופט חולים מספקת בעבור חיות המחמד

סל שירותים רפואיים מלא וכולל. סל השירותים כולל בכל מהכל בכל הקשור בחיית המחמד שלכם. משלב ההמלטה ועד לשלב הבגרות, וטרינר תורן למענכם ולמען חיית המחמד שלכם. בין השירותים שאנו מציעים תמצאו חיסונים שגרתיים, אשפוזים, רפואת מומחים, ניתוחים כירורגים ועוד..

פתוחים בעבורכם 24 שעות ביממה

במיקום הכי מרכזי ונוח ברחוב אבן גבירול

כל השירותים בעבורכם ובעבור חיית המחמד האהובה שלכם. הכל במחירים משתלמים, באווירה טובה, והכי חשוב במקצועיות מעל הכל!

לחצו ללמידע גם על: מרפאה וטרינרית בפלורנטין

המחירים שלנו

אני נמצאים בניסיון מתמיד לספק שירותים נוחים לכל כיס. המחירים שאנו מספקים הינם מחירים הוגנים במיוחד.

כמובן שהאיכות שלנו במגוון הטיפולים הינה הרמה הגבוהה ביותר בתחום. הוטרינרים שלנו מוסמכים, רגישים ואיכותיים במיוחד. שירות ללא תחרות במחירים משתלמים.

צרו קשר

פתוח רצוף 24 שעות ביממה – וטרינר במקום! גם לילות, שבתות וחגים

אל תהססו להתקשר בכל שעה, זמינים בעבורכם תמיד! למען בריאות הכלבים והחתולים שלכם.

03-6209929

דיור מוגן

בריאות זו מתנה. וככל שאנחנו מתבגרים יותר כך אנחנו לומדים להעריך את המתנה הזו. היא כבר לגמרי לא מובנת מאליה, ואנחנו מייחלים לעוד שנים של בריאות והרגשה טובה. אך גם קשישים בריאים צריכים מענה שמתאים לצרכים שלהם. הם אמנם יכולים להישאר לגור באותה סביבה אליה היו רגילים. אך במקרים רבים טוב יותר להתאים להם סביבת מגורים הולמת לגילם הנוכחי. וזאת כדי לאפשר להם חיים נוחים בהתאם לצרכיהם המיוחדים.

דיור מוגן

מה הם צריכים?

בשלב זה של החיים שלהם היום יום נראה אחרת. דיור מוגן נועד לענות על הצרכים ולאפשר להם להזדקן בכבוד.

חברה – הפן החברתי הוא עניין בעל חשיבות רבה עבור כל אחד מאתנו. כולנו רוצים להיפגש ולשוחח, לבלות ולהיות אהובים על אחרים. בדיור מוגן נהנים הקשישים מחברה בת גילם. כולם באותו שלב של החיים והשפה ביניהם משותפת.

ליווי רפואי – קשיש גם אם הוא נחשב לבריא, זקוק לתמיכה רפואית ולביצוע בדיקות מפעם לפעם. חשוב שהוא יהיה תחת מעקב רפואי צמוד. בדיור מוגן קיים מערך רפואי קבוע אשר דואג לכל הקשישים המתגוררים במקום.

פעילות – הפעילות בגיל השלישי חשובה ביותר. בשלב זה המוח חייב לפעול ולהתנסות כדי לשמור על צלילות. הגוף צריך להיות פעיל כדי לשמור על גמישות. בדיור מוגן מתאימים לדיירים פעילות מתאימה, כך שכל אחד מבין השוהים במקום יוכל לבחור לעצמו את הפעילות הרצויה והנחוצה לו.

דאגה לכל קשיש – הקשיש אמנם עצמאי וגם נחשב בריא. אבל יחד עם זאת חשוב שיהיה מי שדואג לו, מי שעוקב אחר מצבו והבריאות שלו. מי שישים לב למצב הרוח שלו וכן הלאה. בדיור מוגן יש אנשי צוות מקצועיים אשר נפגשים בקביעות עם הקשישים. הם דואגים לרווחתם ומנסים למצוא את הדרך לאפשר להם איכות חיים טובה.

תעסוקה מועילה – גם אנשים שהיו בעבר עסוקים מאוד מוצאים את עצמם בגיל השלישי עם זמן פנוי. אין עבודה, אין כוחות גוף לצאת ולעשות, אין משימות בוערות, והחיים עלולים להיות ריקניים… בדיור מוגן נהנים הקשישים מעיסוקים מועילים ומחברה חמה ומקבלת.

מהי אפליקציית טיק טוק שמשגעת את כולם?

אפליקציית טיק טוק

בני הנוער של היום עושים לא מעט פעולות של גדולים, ועל כן כאשר אפליקציית טיק טוק הגיחה לחייהם, הם שמחו שמעתה גם הם יוכלו להיות מפיקים מוזיקליים, במאים ואף מעצבים, וכל זאת לצד מוזיקה שעושה הרבה שמח ומייצרת תוצאות שכיף לשתף הלאה. במה מדובר? באפליקציה שאומנם מגיעה אלינו מסין, אך היא כבר כבשה את ארה”ב וגם את ישראל, כאשר היא משאירה הרבה מאחור את יו טיוב, אינסטגרם ופייסבוק, ולו מבחינת היקף ההורדות. כיצד האפליקציה עובדת? האפליקציה שמאפשרת לייצר סרטונים קצרצרים בני 15 שניות. פשוט בוחרים את השיר הרצוי, עושים ליפסינג, משלבים כמה תנועות ומגבים את הכול בפילטרים ואפקטים, כך שהתוצאה מאוד מרשימה ומעלת חיוך.

לצחוק להופיע ולמתוח גבולות

בני נוער אוהבים לזוז, לשיר, להתל, לצחוק, להופיע, למתוח גבולות ולחלום גבוה, ועל כן טוב לדעת שכל זאת מאפשרת האפליקציה טיק טוק. לאור הדברים אין זה מפתיע שהאפליקציה כה פופולארית במגוון יעדים בעולם, ופה נציין שיש בני נוער שמייצרים סרטונים וישר משתפים וגורפים עוקבים ויש בני נוער שמייצרים סרטונים ומשאירים אותם אצלם – לא מחפשים לשתף, מלבד חברים ובני משפחה, כך שמתאפשרת שליטה ובחירה. עם זאת, מי שמייצר קליפים מוצלחים וזוכה ליהנות מריבוי של עוקבים, עשוי לגלות שלא רק מדובר בחלופה ראויה לבהייה במסך הטלוויזיה ולגלישה באינסטגרם, אלא גם מדובר במקור הכנסה. למה הכוונה? ובכן נערה בעלת חשבון פופולארי באפליקציית טיק טוק עשויה להרוויח מהרצת קמפיין סכומים יפים של כמה אלפי שקלים.

פוטנציאל שיווקי

משרדי פרסום רבים זיהו את הפוטנציאל השיווקי, וזאת כי יש לאפליקציה יתרון מובהק, היא מראש פונה לקהל יעד מוגדר – לבני נוער בני 10-14, כאשר הרוב הגורף הינן בנות, למרות שכיום גם בנים מוצאים עניין באפליקציה, כי בין היתר היא מאפשרת לעשות ליפסינג למערכונים, תחום שיותר מדבר לבנים. עם זאת, בדיקה מהירה מעלה שלא ניתן להעלות בטיק טוק הודעות ופרסומות שיווקיות, ועל כן האופציה לעקוף את המכשול מיוחסת לפרסומות סמויות. כך למשל אפשרי לשווק באמצעות האפליקציה מותגי ביגוד, הופעות, מסעדות, שירים חדשים שרצים ברשת ועוד. באופן שכזה מרוויחים פעמיים – הן פרסומת יצירתית ושפועלת על התת מודע והן סינון של פרסומות באפליקציה.

קידום

לצד העובדה שניתן לקדם מוצרים ושירותים, גם ניתן לקדם דרך האפליקציה אתרים עסקיים. כיצד? פשוט מאוד באמצעות קישורים. ידוע שלסרטונים ותמונות יש כוח רב בכול הנוגע לעולם השיווק, ועל כן אם אתר עסקי מחזיק בקישור שמפנה לסרטון שמופיע באפליקציה, הרי שמדובר בכלי שיווק אורגני, כאשר מי שרק מעט יצירתי, יכול באמצעות הסרטון להפנות קישור לאתר עצמו. דרכים לא חסרות – צריך רק לרצות.

שנסכם?

האפליקציה הסינית הצליחה בענק, עקפה מתחרות ראויות ואף מוכיחה את עצמה בתחום השיווק, אם כי באופן מתון ונקודתי. היא פונה לבני נוער ולא רק לבנות, היא קשורה לתחום הדיגיטלי אך גם מאפשרת להיות אקטיביים, היא מושתתת על משחק אך היא גם חצי מקצועית, היא מיועדת להעברת הזמן בכיף אך גם מנותבת ככלי שיווק ועוד. מכאן שאם יש לכם ילד או ילדה בגילאי 10-14 מוטב שתכירו גם לה/ו את אותה אפליקציה שמשגעת את כולם, אך היו מוכנים שמעתה והלאה תהיו מחויבים לצפות מדי שבוע באינספור סרטונים, אך מצד שני הם קצרצרים והילדים שלכם חתומים עליהם, כך שמדובר בהשקעת זמן ראויה.