איך תדעו שבחרתם כלי עבודה חשמליים איכותיים

בעבר, שימשו כלי העבודה בעיקר את אנשי המקצוע. אבל כיום, ניתן לראות יותר ויותר אנשים שמשתמשים בכלי העבודה על מנת לבצע מלאכות שונות בעצמם כגון תיקונים קלים, בניית מוצרים בשיטת “עשה זאת בעצמך” ועוד. אנשי המקצוע שזוהי פרנסתם, יודעים כי על מנת לספק את רצון לקוחותיהם עליהם להשתמש בכלי עבודה איכותיים. ובשנים האחרונות, התחילו גם המשתמשים החובבניים להבין את החשיבות שברכישת כלי עבודה אלקטרונית והם מוכנים להשקיע בקניית כלי עבודה מקצועיים ובטיחותיים.

שני פרמטרים שאסור לשכוח כאשר רוכשים כלי עבודה חשמליים

כאשר בוחרים כלי עבודה חשמליים, יש לשים לב לשני פרמטרים חשובים:

  1. יעילות – על מנת שניתן יהיה להשיג את התוצאות הטובות ביותר ואף המדויקות ביותר, יש לשים לב לבחור בכלי עבודה יעילים וקלים לתפעול. אלה יסייעו להגיע לתוצאה במינימום מאמץ ובתוך זמן קצר.
  2. בטיחות – כלי עבודה חשמליים מקצועיים חייבים להיות איכותיים ובטיחותיים על מנת לשמור על בטיחותם של המשתמשים בהם ולמזער ככל הניתן את הסיבוכים ואת הנזקים האפשריים.

כלי עבודה חשמלי – רק מיצרן מוכר ואמין

בקניית כלי עבודה חשמליים בלינק הזה לא כדאי להתפשר ויש לבחור את אלו שמיוצרים על ידי יצרנים מוכרים ואמינים, כאלה שמייצרים כלים איכותיים וקלים לשימוש, כאלה שעומדים מאחורי המכשירים שלהם ובמקרה של תקלה יש למי לפנות. בנוסף לכך, יש להקפיד לרכוש רק מכשירים שהם בעלי תו תקן ישראלי או בינלאומי, מכיוון שתו התקן מעיד על כך שהמוצר אכן איכותי ובטיחותי לשימוש.

לא לשכוח לערוך סקר מחירים

כל יצרן מבקש סכום אחר על כלי העבודה החשמליים שהוא מייצר, אך ההבדל במחיר נעוץ גם בחנויות המשווקות. על כן, חשוב לערוך סקר מחירים לפני שמשלמים סכום כסף גדול על כלי עבודה ולבדוק האם ניתן להשיג את אותו מוצר במחיר נמוך יותר או שיש מוצר דומה באיכות, שעולה פחות כסף ממכשיר של יצרן אחר. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם חברים ואנשים שכבר רכשו בעבר מוצר דומה ולשמוע מהם על חווית השימוש האישית ומהי ההמלצה שלהם עבורכם.

אריזות איכות לכל מטרה

אריזות איכות

יותר ויותר חברות אשר מייצרות מוצרים שונים, בין אם מדובר במוצרי אלקטרוניקה ובין אם מדובר במוצרים אחרים לבית או לעסק, מתייחסות היום בכובד ראש לכל הרעיון של אריזה. אנחנו יכולים לראות עיצובים ודוגמאות שונות של אריזות ומעבר לעניין של הנראות, אנחנו יכולים גם לראות, אריזות ברמה מאוד גבוהה, אריזות שמבוססות על פרמטרים שונים, כאלה שמאפשרים לנו להשתמש בהן בצורה אפקטיבית, בצורה איכותית לאורך זמן.

אנחנו יכולים למצוא באתר https://www.arizot-e.com/ אריזות איכות לכל מטרה, ולא רק לצורך אריזת מוצרים מסוג כזה או אחר. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא אריזות איכות שמתאימות לצורך אריזת מתנות, לצורך אריזת מארזים של שוקולדים, יינות ומוצרי מזון אחרים, אנחנו יכולים למצוא אריזות איכות לצורך שימוש ביתי, למשל, אם אנחנו רוצים לארוז תרופות מסוימות, מסמרים וברגים או כל דבר אחר.

מן הסתם, אנחנו יכולים למצוא אריזות בגדלים שונים, החל מכאלה שמתאימות למוצרים גדולים ועד כאלה שיכולות להתאים לצורך אריזות של פריטים קטנים שניתן להניח במגירה או בארון.

חשוב לזכור, קיים הבדל בין אריזות שמיועדות למוצרים, כפי שחברות מסוימות מתכננות ומייצרות, לבין אריזות שמיועדות לצורך מתנות או שימוש אישי. מדובר גם בחומרים אחרים וגם באיכות שונה של אריזות.

כיצד בוחרים אריזות איכות

ראשית, אנחנו צריכים לבדוק מה בדיוק אנחנו צריכים, לשם מה אנחנו נדרשים לאריזות כאלה או אחרת. בסופו של דבר, הבחירה צריכה להיות על בסיס מה שנכון עבורנו, על מנת שנוכל לארוז את הפריט בצורה נכונה, בטוחה וחזקה.

שנית, אנחנו נבחן את האריזה על פי נוחות השימוש בה, אנחנו צריכים לקחת בחשבון כמה זמן נצטרך שהפריט יהיה בתוך האריזה, איך אנחנו יכולים לאחוז בה ועוד שלל נקודות שמשפיעות על אופי השימוש.

מי צריך מדרסים?

באילו מצבים נצטרך מדרסים ולמי מומלץ להשתמש בהם? ובכן, טוב לדעת שלא כל אדם צריך מדרסים. כדי לדעת אם אתם צריכים מדרסים, מומחה במכון האורתופדי צריך לאבחן בצורה מדויקת את מבנה כף הרגל ולהחליט בשבילכם.

מי צריך מדרסים ומתי |

כשכף הרגל בנויה כמבנה בעל שתי קשתות, כלומר קשת אורכית וקשת רוחבית, מצב שכזה כנראה יביא את המומחה שיבדוק לכם את הרגל לידי החלטה שאתם תצטרכו מדרס כדי לאזן את הרגל, כדי שזו תאזן את הגוף, בעיקר בזמן הליכה.

מדרסי רכיבה – למה צריך את זה?

מדרסי רכיבה הם מדרסים חשובים הגורמים לשיפור הרכיבה ומסייעים לטפל בכאבים, ובעיות בכף הרגל כמו דורבן בעקב אצל רוכבים. הם מועילים לבעיות ביו-מכאניות בעת רכיבה ומשפרים את יעילות ותפוקת הרייסרים שאינם רוצים לאבד וואטים יקרים בזמן הרכיבה

דבר חשוב לא פחות, הם מעלים דרמטית את הרגשת הנוחות ברגל אצל כל רוכב שישקיע בהם. מגוון הבעיות הקיימות ברגלי רוכבים, הופך את ההשקעה במדרס למשהו שכל רוכב ייהנה ממנו.

האם ילדים צריכים מדרסים? |

כבר שנים רבות שממליצים המומחים על נעליים מיוחדות לילדים עם כף רגל שטוחה או בהונות מכופפות שפונות פנימה. מצבים אלה בעיקר, בולטים במיוחד כאשר הילד מתחיל ללכת. לאחר מספר שנים, כשהילד מגיע לגיל 5 – 6 ניתן כבר להבחין האם מדרסים יהיו נחוצים להם.

כיום, הרפואה האורטופדית מתקדמת יותר ומבינה טוב יותר את התהליך הטבעי של התפתחות כף הרגל, ויכולה לאבחן ולהמליץ על הטיפול האישי המתאים לילד ולאופן שבו הוא יתבצע

כיצד להתאים מדרסים למניעת כאבי גב |

התאמת מדרסים למניעת כאב גב אצל אבידור מדרסים יכולה להיות טיפול מעולה, ודבר זה יתאפשר אך ורק אחרי שביצענו בדיקה מקיפה של תנועתיות הגב, ווידאנו שאכן יש קשר יציבתי תנועתי הגורם לליקוי במבנה עמוד השדרה שמעמיס על המבנים האנטומיים הגורמים לגב לכאוב

מדרסים ביו-מכנים, מותאמים וייחודיים למבנה כף הרגל ומטרתם היא חלוקת עומסים שווה ותיקון המנח למנח באופן אופטימאלי למשתמש. לקיחת המידות למדרס, נעשית ללא משקל על הגוף ותוך תיקון מנח כף הרגל שתתאים לעמדה הרצויה.

מה הם השימושים של גדר ניידת

גדר ניידת

ישנם לא מעט שימושים בגדר ניידת, בגלל  היתרונות הלא מעטים, וכן ניתן למצוא את הגדר הניידת במגוון רחב של מקומות. הגדר הניידת היא מתקן ביטחון, שמטרתו לסמן שהכניסה לשטח מסוים מוגבלת. ניתן לגדר כל שטח שרוצים החל מרחובות ועד לאזור מסוים. הגדר הזו נפוצה בשימוש המשטרה ליצירת מחסום לאירועים אם כך ניתן לראות כי הגדר הזו היא בשימוש נרחב אם כן למי היא מתאימה? ולמה היא כל כך טובה?

למי מתאים להשתמש בגדר ניידת?

  • בכנסים או באירועים בהם משתתפים רבים- כמעט בכל אירוע כזה ניתן לראות את הגדר הניידת התוחמת את האזור לכניסת קהל או להכוונת התנועה. הגדר הניידת הינה הפתרון הטוב ביותר לכך משום, שניתן לחבר מספר גדרות יחד היוצרות מחסום מושלם.

 

  • אתרי בנייה- בסביבה של אתרים אלו אורבות סכנות רבות הן לעובדי המקום ולעוברים ושבים, לכן קיים צורך לתחום את האזור הזה. הגדר הניידת מהווה פתרון מעולה לתחום אזורים מסוכנים משום שהצבת הגדרות נעשית בצורה מהירה וקלה, וכן היא ניתנת להעברה ממקום למקום דבר שיש לו צורך באתרי בנייה.

 

  • חניונים- לעיתים קרובות, ניתן למצוא שימוש בגדר ניידת בחניונים למטרת חסימת תא קצר או חניה. גדר ניידת הינה הפתרון הטוב ביותר, ושימוש בה יעזור לבעלי החניון לבצע את החסימה בצורה טובה ללא סיכון עוברי אורח.

 

  • כשער כניסה בכניסה לישובים- ניתן למצוא את הגדר הניידת בשימוש כשער לכניסת הולכי רגל וכלי רכב. שער זה גם משמש את השומר המוצב לעיתים קרובות בישובים לשם תשאול כלי הרכב. בשני המקרים הגדר חוסמת את הכניסה והיציאה באופן בטיחותי.

יתרונות של גדר ניידת

לגדר ניידת יש מגוון רחב של יתרונות כמו שניתן לראות באתר https://srafim.co.il/, ביניהם ניתן למנות את ההתקנה הקלה של הגדר והאפשרות להזיז אותה ממקום למקום ללא כל בעיה, התאמה מלאה לצורך הגדר ניידת משמשת למגון רחב של שימושים ניתן לרכוש גדר ניידת בגודל, בצבע, ובחומר המתאימים במיוחד לשימוש המבוקש, מחירה הזול של הגדר הניידת מאפשר לחסום מקומות לכניסת אנשים או כלי רכב ללא הוצאות מיותרות.

אלו הם הטיולים בסגנון אחר

טיולי קרוואנים

כשאנחנו רוצים לצאת לטיולים בחו”ל, עומדות לרשותנו מספר אופציות, על מנת ליהנות מטיול איכותי, שונה ויוצא דופן. טיול שיגרום לי גם ליהנות וגם לצבור חוויות וזיכרונות עד לטיול הבא.

אנחנו יכולים כמובן לנסוע אל יעדים שונים במסגרת טיול רגיל, בין אם זה באופן עצמאי, בין אם זה דרך טיול מאורגן. הרעיון מוכר, מזמינים כרטיסים אל היעד, שוכרים חדרים בבית מלון, יוצרים מסלול לטיול, והנה לנו נסיעה כמו שאנחנו רוצים.

אך יש לנו גם אפשרות אחרת והיא לנסוע אל יעדים שונים בעולם, ולעשות את זה דרך טיול אחר. הכל כמובן על פי הבחירה שלנו, בהתאם ליכולות הכלכליות, היכולות הפיזיות וכן תנאים ויכולות אחרות.

בחלק הבא אנחנו נציג בפניכם כמה רעיונות לטיולים מסוג אחר בחו”ל. לפני כן חשוב להדגיש, לא משנה לאיזה סוג טיול אנחנו רוצים, הרי שעלינו לבחון עד כמה זה אפשרי, האם יש לנו את היכולת הכלכלית לייצר טיול כזה, האם יש לנו את כל מה שנדרש בשביל לעשות טיול מסוג כזה, בהתאם גם ליעד, למועד הנסיעה ועוד.

אילו סוגי טיולים אחרים קיימים

ראשית, אנחנו יכולים לנסוע אל יעדים שונים ולשכור שם קרוואן. השכרת קרוואנים בחו”ל זה דבר מאוד מקובל, מאוד פופולארי במדינות שונות, כולל בארצות הברית, אוסטרליה וכן במדינות שונות באירופה כמו לעשות טיול עם קרוואן בגרמניה. הרעיון הוא שאפשר לבלות מספר ימים בקרוואן, לנסוע ממקום למקום, כך חוסכים לינה בבתי מלון וגם אפשר לעצור במגוון רחב של מקומות, שאי אפשר להגיע אליהם בצורה רגילה.

שנית, טיול אופניים. לא מעט ישראלים יוצאים בשנים האחרונות לטיולי אופניים בחו”ל. הרעיון הוא, במקום להשתמש בכלי רכב רגילים, פשוט קובעים מסלול מסוים בו אפשר לטייל באופניים, ישנים בקמפינג או בהוסטלים, וכך אפשר ליהנות מהיעד בצורות אחרות, שונות מהרגיל.

שלישית, אנחנו יכולים לצאת לטיול שכולל טארקים, לינה בקמפינגים ועוד, טיול שכל כולו מתבצע בטבע. לא בשטחים עירוניים, לא במקומות מוכרים. הרבה יותר מאתגר, הרבה יותר מעניין וייחודי. לא רק צעירים בוחרים לעשות טיול כזה היום.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של בנדנה קרוואנים

איך להתאים המקרר למטבח

מקרר

אין ספק שאחד ממוצרי החשמל החשובים ביותר בבית כולו ובמטבח בפרט, הוא המקרר. שם אנחנו מאחסנים את האוכל שלנו, שם אנחנו מאחסנים הירקות והפירות, שם אנחנו מאחסנים את כל מה שאנחנו מבשלים ואופים. המקרר הוא המכשיר שבזכותו אנחנו יכולים לשמור על אוכל ושתייה למשך תקופה ארוכה, כך שאם חס וחלילה קורה משהו, יהיה לנו מה לאכול.

העניין הוא, שאנחנו צריכים לדעת כיצד להתאים את המקרר למטבח שלנו בשביל שנוכל להשתמש בו בצורה אפקטיבית וטובה לאורך זמן. אנחנו צריכים לחשוב כיצד לבחור מקרר שיחזיק מעמד זמן רב וישרת אותנו נאמנה. מן הסתם, יש לא מעט דברים שיכולים להשפיע על הבחירה שלנו, עלינו להתייחס לפרטים שונים ולחבר אותם ביחד, על מנת שבסופו של דבר נוכל לבצע את הרכישה הטובה ביותר עבורנו.

פרמטרים לבחירה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את גודל המקרר שאנחנו צריכים. נעשה זאת על פי מדדים שונים. למשל, על פי גודל המטבח, כך נדע איזה מקרר נוכל להכניס ולהציב בו. כמו כן אנחנו נבחן כמה אנשים מתגוררים בבית ואיזה מקרר הם צריכים. ככל שהמשפחה גדולה יותר כך היא תידרש למקרר גדול יותר, וכן אנחנו נבחר בגודל מקרר על פי היכולות הכלכליות שלנו.

שנית, אנחנו נבחר מקרר על פי התוכנות השונות שיש לו. למשל, האם הוא יכול לייצר קרח, כיצד הוא מחולק, האם הוא מצפצף כאשר הדלת פתוחה ועוד.

שלישית, אנחנו נבחר מקרר על פי רמת צריכה האנרגיה שלו. ככל שהוא ברמה חיובית יותר, קרי A, כך הוא יצרך פחות חשמל, מה שכמובן יצמצם משמעותית את העלויות האחזקה שלו לאורך זמן. בצורה כזו נהנה ממקרר איכותי יותר.

למעבר לקטלוג מקררים 4 דלתות, לחצו

מדריך לבחירת פינות אוכל

הפינה בה אנו אוכלים את הארוחות שלנו היא אחד המרחבים החשובים ביותר בבית, שכן במקום זה אנו מתכנסים כמעט בכול יום עם בני המשפחה. על שולחן האוכל אנו מגישים מגוון מאכלים טובים, סביבו אנו מארחים חברים, והילדים שלנו משתמשים בו לעיתים להכנת שיעורי הבית. לכן כאשר בוחרים את הרהיט שיוצב במרחב: יש לשים לב כי הוא מתאים עבור כל הצרכים שלנו.

ואכן בשוק צרכנות ענק שבו אינספור רשתות וחברות ריהוט, קשה לעיתים לבצע בחירה מושכלת ומתאימה. עם זאת, ישנם מספר כללי בסיס עבור המחפשים. אז כיצד בוחרים פינת אוכל? הנה כמה דגשים שיש לקחת בחשבון:

חומרים

נסו להבין מאיזה חומרים תרצו ששולחן האוכל יהיה עשוי. שולחנות כיום מיוצרים בעיקר מעץ מלא (או סיבית), או מאלומיניום משולב בזכוכית וישנם אנשים בוחרים שולחנות שיש ואבן. כדי לבחור פינת אוכל קלת משקל אך גם עמידה: בחרו כזאת שעשויה מעץ מלא ואיכותי.

התאמה למרחב

חשוב שהשולחן שתבחרו יהיה מתאים למרחב שבו תרצו להניח אותו. קחו את המידות המדויקות של החלל תוך שיש למדוד את המרחב שצריך להשאיר מסביב לשולחן, זאת על מנת שניתן יהיה להזיז את הכיסאות בנוחות ובקלות ולהתנהל סביב הריהוט ללא דוחק. גם את הכיסאות יש לבחור בקפידה, בעוד שחשוב לבחור בריהוט נוח ומכיל, שיהיה חזק אבל קל להזזה עבור ניקיון או הסבה סביב השולחן.

עיצוב

כעת יש לבצע התאמה של השולחן והכיסאות לעיצוב הבית. כיום ישנן פינות אוכל בסגנון מודרני, בסגנון כפרי, ישנם סגנונות שמזכירים אלמנטים של עיצוב פרובנס, או סגנון מלכותי ועתיק. חשוב לדעת כי בכול הנוגע לעיצוב אין חוקים ברורים, בעוד שבשנים האחרונות ישנו דגש על ביצוע התאמות הרמוניות, כמו למשל התאמה של כסאות צבעוניים ושונים במקצת אחת מן השני, עבור אל שולחן עץ עבה וכפרי. בעוד שסטים של מערכות ישיבה – יצאו מן האופנה.

איכות

לבסוף יש לשים את הדגש על איכות. בחרו ריהוט איכותי שמיוצר ע”י חנות רהיטים בצפון בצורה המדוקדקת ביותר, תוך קבלת אחריות ושירות תיקונים. את השולחנות לפינת האוכל אפשר להתאים על פי גודל ורוחב, כמו גם על פי היכולת לפתוח את השולחן, לשלב מגוון צבעים של כסאות תוך בחירת מוצרים שניתן לקבל עליהם מספר שנות אחריות ושירות תיקונים בעת הצורך.

 

כורסאות מעוצבות – שווה להשקיע בנוחות אבל מה עם היופי

אין כמו הרגע הזה שבו אנו שוקעים לכורסא לאחר יום מתיש. כורסאות לסלון הן חלק בלתי נפרד ממערכות ישיבה, ומטרתן לספק נוחות ואיכות. כיום, ישנו מגוון רחב של סוגי רהיטים, בעוד שאפשר לבחור כורסאות טלוויזיה, כאלה שנועדו לקריאה, כמו גם להוספת רהיט נוח ומזמין וגם מעוצב. אז כיצד בוחרים את העיצוב המתאים? הנה כמה דרכים לייפות ולייעל את מרחב המגורים:

בחירת כורסאות המתכתבות בצורה נכונה עם העיצוב

כל דירה שעברה תהליך של ריהוט ועיצוב, חייבת להיות כזאת שיש בה קו כללי שמנחה את העיצוב. בכך אפשר לפגוש בלא מעט סגנונות כמו הסגנון הכפרי, הסגנון המלכותי, המודרני, האקלקטי, זה שמאופיין בחפצי וינטג’ וכדומה. כאשר אתם בוחרים כורסא בסגנון כפרי, שימו לב כי יש לה נראות מתאימה והיא עשויה מהחומר המתאים וההרמוני למרחב.

מיקום

החליטו על מהיקום המתאים של הרהיט. כורסת הנקה למשל, יכולה להיות ממוקמת בסלון או בחדר התינוק. ישנן כורסאות מעוצבות שנועדו לחדר המתנה של משרד. גם כאן יש לבצע התאמה מלאה ולהציב את הרהיט במיקום הנכון. נסו לבחון תמונות של חללים מעוצבות כדי לקבל השראה בנוגע למיקום.

איכות

אל תתפשרו על איכות! בחרו כורסא מפנקת  אשר לה בד איכותי ורחיץ, וודאו שאפשר לנקות אותה בקלות. שימו לב כי אתם מקבלים אחריות ושירות תיקונים בעת הצורך. מערכות ישיבה וכורסאות עשויות מיקרופייבר יהיו בדרך כלל קלות לניקוי או דוחות כתמים.

מידות

לבסוף יש לבצע התאמה של הכורסאות למידות המרחב שלכם. המידה שתבחרו חייבת להיות מתאימה לשטח הנתון ולאפשר תנודה נוחה ללא הפרעות סביב הרהיט. המידות הסטנדרטיות של כורסאות, הן גובה  80 ס”מ, עומק של 75 ס”מ ורוחב של 63 ס”מ. בכך תוכלו להתאים כורסאות יפות עבור כל מרחב, בין אם מדובר במרחב מגורים פרטי עד למשרדים, חדרי תינוקות וילדים, חדר טלוויזיה, אל הסלון ואל שאר פינות מעוצבות במרחב.

 

האם כדאי לקנות מזרן קפיצים?

מזרן, בעידן שכזה, מקבל משמעות בריאותית באשר לרכישתו. ישנם מזרנים המעוצבים בצורה שאינה מזיקה לבריאות וכאלה, שאמנם עלותם דלה, אך בפן הבריאותי, הן יכולים להוות נזק רב לגוף ולאופי השינה.

האם כדאי לקנות מזרן קפיצים?

לפני שבודקים האם כדאי לקנות מזרן קפיצים, כדאי לברר למי מיועד המזרן ולאיזה גיל הוא הולך לשמש ומה מצבו הבריאותי של הנמען למזרן וכמובן אופן תפקודו בחיי היום יום באשר להליכתו ולמצב גבו ועוד ועוד..

מזרן עם קפיצים אינו יתאים לאנשים מבוגרים וכן לאנשים שרופא המשפחה המליץ להם פחות לישון על מזרן כזה בגלל מצב גבם או כל בעיה אחרת המצריכה הימנעות משינה על מזרן עם קפיצים. זה אומנם נחמד מאוד ויכול להיות כייף, אך גם לזה יש גבול וסייג משלו.

בדקו כיצד לרכוש מיטות נכון https://www.tomitot.co.il/product-category/mitot

למה ילדים אוהבים מזרן קפיצי?

לכל ילד יש את התחביבים האהובים עליו. יש ילדים שאוהבים גולות, אחרים אוהבים משחקי פלייסטיישן, אפילו גיימבוי עדיין ניתן לראות בקרב בני נוער גם בימינו אלה. לכל אחד יש את המשחקים שמושכים אותו דווקא, מאשר משחקים שיתאימו לאחרים

כאשר מדברים על מזרן קפיצי, הרי שילדים יכולים להיות בעננים רק מהמחשבה שהנה ההורים מביאים להם מזרן קפיצי ולא המזרן התקוע שקיבלו בגלל שקנו את המיטה של הילדים. זה מהנה זה ממכר ילדים אוהבים לקפוץ עליו ובעיקר להרוס אותו כמה שיותר מהר

למה מיועד מזרן קפיצים?

קיימים כמה סיבות מדוע מזרן קפיצים טוב לאנשים מסוימים, קראו על כך באתר מפעלי טום tomitot. יש אנשים שמזרן כזה הוא בשביל הבריאות שלהם. ישנם המון בני אדם בגיל העמידה ולא רק, שרופא המשפחה בעצמו ממליץ להם על שינה במזרן שכזה שכן הוא סובר שמזרן קפיצי מסוים יוכל לעזור להם לכאבי הגב

ישנם מזרני בריאות אחרים המגיעים לאלפי שקלים למזרן ומעבר לכך, קיימים מזרנים הנבנים בהתאמה אישית עבור המטופל ועבור גבו, כך שכשהוא ישים את ראשו וגופו על המזרן, הרי שהחיבור ביניהם יהיה טוב ליציבות הגב וכך דבר זה יוכל להביא להחלמתו המהירה והשלימה

איך מבקשים החזר מס הכנסה מהמדינה?

במדינת ישראל תשלום מס על ההכנסה מתבצע בכל חודש ותקף לכולם באופן מחייב.

תשלום המס החודשי מחושב לפי ממוצע ההכנסות של אדם מסוים בשנת המס, נתון זה עלול להיות לא מדויק ולעיתים אף להשתנות במהלך השנה, מסיבות שונות.

הדרך לגלות אם מגיע לכם החזר מס תינתן רק בסוף שנת המס הנוכחית, שתאפשר בדיקה יסודית ומדוייקת של הכנסותיכם, לעומת תשלום המס הנדרש מכם.

כל עובד שנוכו משכרו תשלומי מס גבוהים יותר ממה שהיה עליו לשלם באותה שנת המס, יהיה זכאי לבקש החזרי מס

 

מה עליכם לעשות?

תחילה יהיה עליכם להמתין עד לסוף שנת המס הנוכחית לשם ביצוע חישובים מדוייקים. כמו כן, תוכלו להגיש בקשה להחזרי מס עבור שנה מסוימת, עד למקסימום של 6 שנים מאותה שנה.

כל אדם המבקש החזר מס, יצטרך לגשת לסניף המתאים ולהגיש שם את הבקשה, דרישות החזרי מס דרך האינטרנט לא יתקבלו.

במידה והינכם שכירים, יהיה עליכם למלא טופס מסויים ולקבל ממעסיקכם עוד טפסים ספציפיים, שיהיה עליכם למלא בטרם הגשת הבקשה להחזר מס.

במידה והינכם עצמאיים, עליכם להציג דו”ח הוצאות אותו תוכלו להכין בעצמכם או בעזרת רואה חשבון, בנוסף למילוי הטפסים המתאימים עבור מס ההכנסה.

כמובן שכל אדם הדורש החזר יאלץ לצרף טופס או צילום צ’ק שיציגו את פרטי חשבון הבנק אליו יועברו ההחזרים.

במידה וברצונכם לדרוש החזרים על יותר משנת מס אחת, תצטרכו להגיש בקשה נפרדת ולצרף טפסים מתאימים, הנמצאים באתר של רשות המיסים או באחד הסניפים.

 

מה קורה עם התשלום?

החזרי התשלום יגיעו ישירות לחשבון הבנק שלכם על פי המסמכים שהגשתם וצירפתם.

לעובד שכיר, החזרי המס יופיעו בחשבון לאחר שנה מתחילת הליך הבקשה או עד שנתיים מסיום שנת המס שכבר שולמה.

עצמאיים יקבלו החזר לחשבון הבנק שלהם, בתוך 90 יום וזאת בלבד לאחר שהגישו דו”ח מתאים לרשות המיסים, או ב31 ביולי של שנת המס הבאה.

רשות המיסים תחזיר לכם את המגיע לכם במוקדם או במאוחר אך הם פועלים לפי שלבים וחוקים מסויימים לכן עליכם להיות סבלניים.