מהו האתר שבו משתמשים הכי הרבה כיום באינטרנט?

האינטרנט שינה את חיינו בצורה ניכרת וספק אם יש עוד אתר שממחיש זאת בצורה כה בולטת כמו פייסבוק. פייסבוק היא רשת חברתית, אך היא יותר מכך היא מקום המפגש המודרני שבו אנשים נפגשים זה עם זה ומחליפים דעות. ישנם אנשים אשר לא זזים בלי פייסבוק ומתחברים כל העת מהמובייל שלהם לאתר ובודקים מה חדש ומה התעדכן. חשבו על כך כי לפני פייסבוק כלל לא היו רשתות חברתיות ברמתה ואנחנו לא הכרנו עולם זה ותבינו כיצד פייסבוק שינתה את חיינו בצורה דרמטית. אם לגוגל אנחנו נכנסים ובודקים משהו ומיד לאחר מכן יוצאים מהאתר. הרי שבפייסבוק אנחנו גולשים הרבה יותר זמן ואנחנו בודקים באתר מה קורה בו באופן תדיר ולאורך זמן הרבה יותר ארוך.

כיצד אנחנו יכולים לנצל זאת לטובתנו?

העובדה שאנשים גולשים בפייסבוק כל כך הרבה זמן משפיעה על האופן בו אנחנו יכולים לעשות עסקים הקשורים לפייסבוק כשהכוונה היא כמובן פרסום בפייסבוק. העובדה שאנשים גולשים כל כך הרבה זמן בפייסבוק עוזרת לנו לבצע פרסום בפייסבוק בצורה הרבה יותר טובה ומבטיחה את איכות הפרסום שלנו. בפייסבוק ניתן לפלח את קהל המטרה של הפרויקט בצורה הרבה יותר טובה ולהגיע לקהלים הרבה יותר טובים ממה שהכרנו עד עתה וזהו יתרון עצום שמאפשר לנו להגיע לקהלים חדשים ואיכותיים שבדרכים אחרות לא היינו יכולים לקבל. הפרסום בפייסבוק עובד בצורה מדהימה ומאפשר לנו לפרסם באופן איכותי לקהלים מגוונים ולא פחות חשוב מכך לעשות זאת בזול יחסית.

כיצד נדאג כי הפרסום בפייסבוק יהיה ברמה הגבוהה ביותר?

פרסום בפייסבוק דורש מומחיות מאתנו ולא כול אחד יכול לבצע זאת ברמה גבוהה. כול מני פיצ’רים בפייסבוק משפיעים על התשלומים שנשלם לפייסבוק ואם אנחנו לא מכירים אותם הרי שנצטרך לשלם כסף רב לשווא עקב טעויות שלנו שקשורות למסע הפרסום. בכדי להבטיח כי לא נשלם סתם כסף לגוגל ונעשה מסע פרסום חכם והגיוני עלינו להבין כיצד פייסבוק עובדת. זו מומחיות שלמה כיצד לעבוד עם פייסבוק ועלינו להבין את המומחיות הזאת בכדי לבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. אל לנו לבצע פרסום בפייסבוק באופן עצמאי מכיוון שהדבר יכול להסתיים בהוצאה כספית מיותרת, ובנוסף אנחנו יכולים לא להגיע לקהל המטרה הרלבנטי לפרויקט שלנו. על כן אם אתם רוצים לפרסם בפייסבוק עליכם לבחור בחברה מנוסה ואמינה שביצעה בעבר פרסומים בפייסבוק ותעשה זאת בצורה הטובה ביותר.

מה יכול להוציא אותנו בימי הקיץ החמים החוצה?

הקיץ מגיע ואתו גל חום אכזר הפושט על ביתנו. אנחנו כל כך סובלים מהחום עד שאנחנו מתלבטים האם לצאת מהבית ומשתדלים כל הזמן להיות במזגן. המזגן הוא אחד מחברינו הטוב ביותר והוא מועיל לנו בצורה עצומה כאשר אנחנו רוצים להתנהל אל מול החום האיום והנורא. כך הקיץ הופך בבת אחת לעונה שנואה שאנו כמעט ולא יוצאים בה החוצה וממתינים עד יחלוף זעם. רבים בוחרים לאירופה אך גם שם בקיץ החום פושט על הארצות ולא ניתן לברוח ממנו. זוהי בעיה חמורה שרבים מנסים למצוא לה פתרונות ואנו לא יודעים כל כך מה לעשות בכדי לטפל בה בדרך הטובה ביותר שיש. אך יש לשים לב כי גם כאשר החום מבליח עדיין ניתן למצוא דברים לעשות כאשר אנחנו בוחרים ללכת אל אטרקציות מגוונות ושונות. אטרקציות יכולות להיות הפתרון הטוב ביותר בכדי להתמודד עם החום ואנו יכולים ליהנות תחת הצל שלהן בצורה ניכרת. כך גם הילדים ימצאו מה לעשות בקיץ ויוכלו לצאת מהבית מה שמהווה כמובן יתרון עצום וגדול.

מה הדבר הכי חשוב שהאטרקציה צריכה להיות?

כאשר החום הגדול מתקיף אותנו אנחנו צריכים למצוא פתרון לכך בצורה הטובה ביותר. על האטרקציה לשקף את הבעיה הזו ולמצוא לה פתרון בצורה הטובה ביותר. לכן כאשר אנחנו הולכים אל אטרקציה בקיץ היא צריכה להיות ממוזגת או עם מים וכך לפתור את הבעיה שלנו בצורה הטובה ביותר. זהו יתרון עצום שהאטרקציה שלנו יכולה לסייע לנו ואנו נהנה ממנה עד מאוד. ככל שהאטרקציה יותר מותאמת לקיץ כך אנחנו נוכל להיות בטוחים כי היא מתאימה לנו יותר וכך נוכל ליהנות ממנה יותר. אטרקציה ממוזגת מחזיקה בחובה יתרונות עצומים ואנו יכולים ללכת אליה לשעות רבות במזג האוויר החם וכך ליהנות הנאה עצומה שלא נקבל בשום פתרון אחר.

כיצד נבחר את האטרקציה הטובה ביותר?

ישנן אלפי אטרקציות ממוזגות שאנחנו יכולים ללכת אליהן ואשר פותרות את בעית החום בצורה הטובה ביותר. מקניונים שונים ומגוונים במרכזי הערים, עד פארקי מים מעניינים שהילדים יכולים ליהנות בהם עד מאוד. כל אלו מהווים את הפתרון הטוב ביותר לאטרקציה ואנחנו יכולים ליהנות ממנה עד מאוד. אז כיצד נבחר בין האטרקציות הללו? התשובה היא שאנחנו יכולים לחפש קופונים באינטרנט וללכת לפי המקום שיש לו קופון. קופונים מוזילים מאוד את מחירי האטרקציות ומכאן יתרונם הגדול.

איך מתמודדים עם החום?

ימי החום יכולים להביא עמם מגוון אלמנטים שיכולים להציק לנו: הרפס שפתיים, כאבי ראש, התייבשות, זוחלים, מזיקים, ועוד. אז כיצד מתמודדים עם תופעות החום? כמה טיפים בהמשך.

שמירה על בריאות

כפי שהזכרנו, בקיץ ישנן כמה תופעות שעלולות להיות מעיקות ועל מנת להתמודד עמן חשוב שנשמור על בריאות תקינה. כדי לשמור על בריאות בקיץ חשוב להקפיד לשתות הרבה וזאת על מנת שלא נתייבש. יש לשתות 8 כוסות מים ביום, וחשוב לא להרבות בשתיית קפאין. מוטב לאכול מאכלים צוננים וזאת כדי לשמור על הגוף צונן ולהימנע ממחלות כמו הרפס שפתיים.

שהייה במקומות מוצלים

חשוב לשמור על שהייה במקומות מוצלים. נסו לשהות במקומות בהם יש צל ולהימנע מחשיפה לשמש. אם אתם מטיילים בשעות החום הקפידו לחבוש כובע רחב שוליים ומרחו על גופכם קרם הגנה עם מקדם הגנה גבוהה המתאים לעורכם. אם אתם יוצאים לטבע, נעלו נעלי הליכה גבוהות שיגנו עליכם מהקשות נחשים. אם אתם מתלווים בבעלי חיים כמו כלבים, אל תוציאו אותם בשעות החום משום שלכלבים קשה לפסוע על אספלט חם או על אבנים חמות.

צננו את ביתכם

דאגו שביתכם יהיה מקום נעים וצונן. הרכיבו על החלונות רשתות על מנת שתוכלו לפתוח חלונות לאוורר. עוד חשוב להצטייד במזגנים ומאווררים על מנת שתוכלו ליהנות מאוורר ומיזוג נעים בבית. בשעות הערב כדאי לשבת בחוץ וליהנות מהאוויר החופשי שמביאות עמן רוחות הקיץ הנעימות. אם יש לכם בגינה שיחים גבוהים: עקרו אותם או גזמו אותם כדי להימנע מנחשים ועקרבים באזור.

מניעת כאבי ראש

בימי הקיץ רבים האנשים שסובלים מכבאי ראש וסחרחורות. לכן חשוב להיעזר במקרים אלה ברפואה הסינית שיכולה באמצעות דיקור להעביר כאבי ראש. עוד חשוב להרבות בפעילות גופנית כמו: יוגה, פילטיס ומדיטציה שיכולה להקל על כאבי הראש.

לסיכום, ימי הקיץ הם ימים כיפים שבהם ניתן ליהנות ולצאת לפעילויות רבות. עם זאת חשוב להקפיד על כל כללי הזהירות וזאת כדי לא לחלות, להיעקץ, להתעלף או להתייבש.

מעמד ללקים

בכל חנות שמוכרת מוצרי קוסמטיקה ויופי אשר מכבדת את עצמה, בוודאי אצל כל מי שבונה ציפורניים ועושה לק ואפילו אצל כל אישה שמחזיקה שורה ארוכה של צנצנות לק, אפשר למצוא מעמד לקים מהודר. זה חלק בלתי נפרד מהעניין.

כל מי שמחפשת מעמד לקים, יכולה למצוא שורה ארוכה של דוגמאות אשר ניתן להציב על השולחן, על המדף, על השידה ובכל מקום אחר שהיא תבחר. זה יכול להיות מעמד לק עם מדף אחד, כזה שנהוג להשתמש בו בבית או בקרב נשים שעובדות בבניית ציפורניים, וכן ניתן למצוא מעמד לקים אשר מכיל מספר מגשים, החל משניים ועד שמונה ועשרה מגשים. מעמד כזה מתאים בעיקר לחנויות שמוכרות לקים לקהל הרחב.

לפני שנסביר כיצד בוחרים מעמד ללקים, צריך לומר, שיש במבנה של המעמד אלמנטים מסוימים, לא רק פרקטיים אלא גם אלמנטים שקשורים לעיצוב, שחשוב מאוד להתייחס אליהם. הרי אם מדובר בחנות למכירת לקים או בסטודיו לבניית ציפורניים, אי אפשר לבחור במעמד לק פשוט, אלא זה צריך להיות מעמד לק מרשים, אופנתי, ייחודי. כזה שניתן להציב אותו במרכז החדר או במקום אחר. מעמד שניתן, גם לראות את כל הלקים שנמצאים עליו וגם הוא בעצמו מהווה פריט עיצובי מעניין ויפה.

כיצד בוחרים מעמד ללק

ראשית, הדבר תלוי במטרה של המעמד, לשם מה הוא משמש. אם מדובר במעמד פרטי לשימוש ביתי, אפשר לבחור מעמד שולחן, אך אם מדובר במעמד לחנות, הרי שהוא צריך להיות גדול ורחב כזה ניתן לגשת אליו בקלות, כזה שניתן להציב עליו צנצנות לק שונות.

שנית, ניידות. חשוב שהמעמד יהיה נייד ויהיה ניתן להעביר אותו ממקום למקום בקלות, מבלי שהלקים ייפלו ממנו. כך נוכל להציב אותו בכל מקום שנבחר, בכל עת.

שלוש, נראות. חשוב שיהיה ניתן להסתכל על כל הלקים בצורה ברורה. לכן הוא צריך להיות פתוח ומרווח, בגובה מתאים. כך לא יהיה צורך להשקיע הרבה בשביל שיהיה ניתן להסתכל על הלקים השונים.

ארבע, כמות. המעמד צריך להכיל את כמות הלקים המקסימאלית שיש צורך בהם. כך יהיה ניתן להתקין את כולם הכל בצורה גלויה.

מהו שחזור מידע?

אם נמחק לכם קובץ או מידע כזה או אחר מהמחשב האישי, מהסמרטפון או מהטאבלט ואתם שואלים את עצמכם האם ניתן לשחזר את המידע שאבד לכם התשובה היא כן. בפוסט הבא נענה על שאלות כמו מהו שחזור מידע, אילו סוגים של תקלות יש, כמה זמן לוקח לבצע תהליך שחזור, אילו סוגי שחזורים קיימים כדי שתוכלו להבין מה בדיוק עליכם לעשות במקרה שבו אתם זקוקים לשחזור מידע.

אז ראשית כל שחזור מידע הוא תהליך ממוחשב שבו מבצעים איתור והחזרה של המידע שאבד מהמכשיר תוך ביצוע שחזור הקבצים.

אילו סוגים שחזורים קיימים?

את סוג השחזור נהוג לאפיין לפי המכשיר ממנו נעלם או נמחק המידע. ניתן לבצע שחזור מידע מדיסק קשיח, שחזור מידע מכונן חיצוני, מדיסק און קי, כרטיסי זיכרון, שחזור מידע של דיסק קשיח שעבר פירמוט שחזור raid שמתרחש אחרי כשל לוגי כזה או אחר, שחזור שרתים, שחזור CD, שחזור ממחשב נייח או נייד ועוד.

יחד עם זאת, בין השחזורים הנפוצים עם אחוזי הצלחה גבוהים זאת כתוצאה מכניסת הסמרטפונים והטבלטים לחיינו הוא שחזור מסמרטפונים ומכשירי מובייל. למעשה ניתן לבצע שחזור כמעט מכל סוג של מכשיר בין אם זה אייפון, אנדרואיד, אייפד וכדומה. מה אפשר לשחזר? ניתן לשחזר תמונות, הודעות מאפליקציית הווטאצאפ, סרטונים, הודעות רגילות, אפליקציות, אנשי קשר שנעלמו ועוד. אפשר גם לבצע שחזור של תמונות ממצלמות דיגיטליות.

מדוע אנו נמצאים במצב שבו עלינו לבצע שחזור מידע?

אז ברוב המקרים מדובר בתקלה לוגית או בתקלה במערכת הקבצים אשר גרמה לקבצים להימחק או להיעלם מהמכשיר. יחד עם זאת, לפעמים אנו לא שמים לב ואנו מוחקים קבצים בעצמנו. יש גם תקלות שמוגדרות כתקלות פיזיות כלומר תקלות של בלאי, תקלות חשמליות אשר גרמו לפגיעה בחלק של הנתונים.

אם קרה לכם מצב שבו מידע לו אתם זקוקים נמחק או נעלם מאחד המכשירים האלקטרוניים שלכם, הדבר הכי חכם לעשות הוא פשוט להגיע למעבדה מקצועית שתסייע לכם לבצע תהליך של שחזור מידע. התהליך נמשך בין כמה שעות לכמה ימים, תלוי בסוג התקלה ובמכשיר עצמו כאשר אחוזי ההצלחה לשחזור המידע הנם גבוהים. מומלץ שלא לנסות לבצע שחזור עצמאי שעלול לגרום לבעיות נוספות.

איך מתמודדים עם פרידה אחרי שנים רבות?

זיכרונות תמיד מעלים לנו מאין געגוע למשהו שלא יחזור, בין אם מדובר על הילדות שלנו, או געגוע למישהו אהוב שנפרדנו ממנו. הגעגוע עוזר לנו להיזכר במה שהיה ומה היה אך לעיתים הוא קצת סוגר עלינו בעיקר כאשר מדובר על אדם אהוב שנפרד מאיתנו.

איך מתמודדים עם תחושת געגוע למישהו יקר?

אנשים שנפרדים ולא משנה מי יזם את הפרידה, מרגישים געגוע עמוק מאוד ולא יודעים כיצד להכיל אותו ומה בעצם לעשות עם המצב החדש שנוצר להם. לא פעם פרידה גורמת לאנשים לרצות אפילו רק לראות את הבן אדם או לדבר איתו. אבל איך באמת מתמודדים עם פרידה ועם התחושה הזו? במקום שהרצון העז יהיה “רק” לחבק אותו או אותה או “רק” לראות אותו אותה פשוט להפוך את המחשבה ולומר מה בעצם חסר לי כרגע? חיבוק, אהבה, תחושת שייכות, שיתוף עם מישהו? מה הוא הדבר שמתגעגעים אליו במהות שלו? כאשר מעבירים את המיקוד למהות אז פתאום זה פותח דלתות אחרות ומשחרר את הגעגוע מאותו אדם אהוב וקרוב שאליו רוצים להגיע, וניקוי המחשבה הזו מעביר את תשומת הלב לעתיד.

תחושת החוסר האונים היא רבה לאחר פרידה , וכדי להתגבר על התחושה הזו צריך לעשות סוויץ’ בראש ולהבין מה באמת מחפשים קירבה, אינטימיות, שותפות וכן הלאה. כך הרבה יותר קל למצוא את הדרך הנכונה ולשחרר מחשבות מעיקות שהצטברו במשך הזמן עם הפרידה.

אין צורך להילחם בזה

זה קשה וכואב שחווים פרידה ממישהו יקר אין על זה וויכוח. הרבה פעמים כאשר מישהו עובר פרידה מחברה שלו או משהי מחבר שלה אומרים להם עכשיו אתם צריכים לשמוח ולצאת לעולם הרחב, אז נכון חשוב שיהיה מישהו שאפשר לדבר ולשוחח איתו אבל זה לא אומר שצריך לצהול ולשמוח, והכי חשוב לא להילחם בזה. זה בסדר לבכות ולהתכנס אבל כדי שהעצבות לא תמשך זמן רב תגבילו את זמן העצבות הזה כדי לא להיגרר יותר מידי ואז לא תוכלו להשתחרר מזה.

ולמה זה חשוב להגביל זמן? משום שברגע שאדם מנהל לו את הזמן המוקצב לדבר מסוים למשל לעצבות הוא יודע שיש לו דד ליין שלאחריו הוא צריך לקום לעמוד על הרגליים ולהמשיך הלאה כאשר כבר במודע יש את תווך הזמן הזה אז הרגשות כבר מתחילות להשתנות וההיערכות להתנהלות חדשה כבר מתחילה.

 

אביזרי מין למתחילים

אתם מסתכלים אחד על השנייה ורואים שיחסי המין שלכם לא דומים בכלל למה שהם היו בעבר? אם כך, רגע לפני שאתם אומרים נואש ומתחילים לחשוב על בחירת בני זוג אחרים יכול להיות שיש מה לעשות בנידון. אפשרות טובה יכולה לרכוש מספר אביזרי מין למתחילים כי אתם לא תאמינו עד כמה אביזרים כאלה יכולים לשנות לכם את החיים. זזה נכון שאולי בהתחלה אחד מכם עלול להרגיש מבוכה ולהתנגד מעט, אך האמת היא שאם תצליחו לשכנע זה את זו בעניין, אתם תראו שבסופו של דבר זה יעשה לכם רק טוב. יש היום מגוון אדיר של אביזרי מין שונים, בין אם מדובר על אביזרי מין למתחילים ובין אם מדובר על אביזרים למנוסים, אז למה אתם מחכים?

איך לבחור את אביזרי המין המתאימים לכם?

רוב האנשים מתקשים לבחור את אביזרי המין המתאימים להם ביותר פשוט בגלל שהם לא לגמרי מכירים את האופציות הקיימות. לכן אנחנו מציעים לכם תחילה:

  • לראות קטלוגים
  • להבין איזה קטגוריות יש
  • לדבר על זה ביניכם

ורק אז להחליט מה אתם קונים. חשוב מאוד לקנות מוצרים שתוכלו להרגיש נוח בעת השימוש בהם ולכן בהחלט כדאי יהיה לבדוק מה אתם רוכשים. שימו לב גם לפרטים כמו גודל אביזר המין שאתם רוכשים והאיכות שלו. מאיזה חומרים הוא עשוי והאם זה משהו שבאמת הייתם רוצים לעשות בו שימוש? אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לבחור מוצר ירוד כי אחרי הכול מדובר על אביזר שיגע בגופכם ולכן האיכות חשובה ביותר.

אבירי מין קונים רק באינטרנט

מי מאיתנו לא חשב פעם על קנייה של אביזרי מין אך חשש מהשאלה איפה לבצע את הרכישה הזאת? הרי כולנו יודעים שקניה כזאת עלולה להיות מביכה, במיוחד אם יחכה לנו מוכר שיראה לסייע לנו בבחירה. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם חווים בצורה כזאת את הדברים רק כדאי שתדעו שזו לא האפשרות היחידה. היום אתם יכולים לקנות את כל אביזרי המין שאתם רוצים גם דרך האינטרנט, אז למה שלא תנסו זאת? הרכישה יכולה להתבצע בכל שעה ביממה כי חנויות מקוונות תמיד פתוחות והכול יגיע אליכם ישירות לכתובת שתרצו.

כיצד הדברת ‏כנימות יכולה ‏להציל את הגינה ‏שלכם?‏

במשך זמן רב צפיתם בפירות הגדלים על העצים ששתלתם בגינה והמתנתם בסבלנות עד שתוכלו לאכול מהם. אולם, כשהגיעה העת והפרי נראה יפה ובשל, גיליתם לדאבונכם כי הוא נאכל על ידי הכנימות. אז כיצד ניתן להיפטר מהכנימות בכדי ליהנות מהפירות שגידלתם? כאן תוכלו למצוא פירוט על שיטות ההדברה השונות.

מהן כנימות וכיצד הן הגיעו לגינה לשלכם?

הכנימות הן חרקים קטנים בעלי צבע ירוק, אפור או שחור, מזיקים אלו נחשבים לנפוצים וגורמים לנזקים רבים לצמחים בגינות ולגידולים חקלאיים. הן מתרבות במהירות ונוטות לתקוף את הצמחים בגינה בחודשי האביב והקיץ. בדיקה מהירה של הצמחים בגינתכם תאפשר לכם למצוא אותן מטפסות על העלים ומכרסמות אותם. הכנימות קופצות מצמח לצמח ובצורה זו מדביקות את כל הגינה, כך שלאחר שהתגלתה הבעיה יש לטפל בה במהירות בכדי להציל את הגינה.

אלו סוגים של הדברת כנימות קיימים?

ישנם מספר סוגים של חומרי הדברה שניתן לעשות בהם שימוש על מנת לפתור את בעיית הכנימות. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שמתמחים בהדברה בכדי לבחור את האמצעי שיתאים באופן הטוב ביותר לגינה שלכם.

  • הדברה באמצעות חומרים כימיים
    שיטת הדברה מסוג זה מתבססת על חומרים כימיים ש מרססים על העצים והשיחים או מפזרים לידם. הרעלים שמצויים במוצרי הדברה אלו הורגים את הכנימות ומגנים על העץ לאורך זמן. בשל רעילותם, השימוש בהם אינו מתאים לבתים עם ילדים קטנים או בעלי חיים שמסתובבים בגינה. מכיוון שהם עלולים לאכול מהפירות ולסבול מהרעלה חמורה. לאחר ההדברה צריך לשטוף את הפרי ביסודיות לפני האכילה.
  • הדברה ירוקה
    שיטת הדברה זו מתבססת על חומרים טבעיים בלבד ואינה עושה שימוש כלל בכימיקאלים. חומרי ההדברה אלו ידידותיים לסביבה ובטוחים לשימוש. מסיבה זו הדברה זו מומלצת במיוחד לבתים עם ילדים ובעלי חיים, מכיוון שהחומר אינו מסוכן להם והם יוכלו להמשיך להסתובב בגינה בלי חשש. כל מה שיישאר לכם הוא רק לקטוף את הפרי מהעץ ולאכול אותו בהנאה.

אז צרו איתנו קשר בהקדם להיפטר במהירות מהכנימות בגינה ותוכלו לאכול בהנאה מפירות הטריים והטעימים שגדלים בה.

מה זה כפל ביטוחים ואיך מבטלים את זה?

כפל ביטוחים זהו מצב אשר בו קיימים למבוטח כמה כיסויים עבור אותו מקרה ביטוחי. כך יוצא שהוא משלם פעמיים על אותו המוצר בדיוק. מתי זה יכול לקרות? לדוגמא, כאשר מבוטח מחזיק בפוליסה שהיא מטעם קופת החולים ובמקביל הוא מבוטח גם בחברת ביטוח פרטית או כאשר הוא רכש משתי חברות ביטוח שונות במקביל את אותה פוליסת ביטוח המכיל את אותו כיסוי ביטוחי.

חשוב לציין כי גם כאשר המבוטח משלם פעמיים על אותו המוצר, הרי שבסופו של דבר זה לא ישפיע על הפרמיה אותה הוא יקבל בסופו של דבר במקרה והוא יזדקק להחזרים מטעם הביטוח.

כפל ביטוחים – מה זה בעצם?

כפל ביטוחים הינה הגדרה כללית למקרים רבים אשר האזרח הקטן לא תמיד שם לב אליהם, אשר בהם הוא פשוט משלם כפול עבור יותר מפוליסת ביטוח אחת שמעניקה בעצם את אותו הכיסוי בדיוק. היות וכך, המבוטח אינו זכאי לקבלת שיפוי או פיצוי כספי כפול במידת הצורך גם כאשר הוא משלם כפול מחוסר ידיעה. החוק אינו מאפשר במקרים רבים את קבלת הפיצוי מידיו של יותר מגורם אחד בלבד.

התופעה הזו של כפל ביטוחים נפוץ בעיקר בתחומים של ביטוחי המשכנתא, ביטוחי הבריאות השונים, התחום של ביטוחי אובדן כושר עבודה וכדומה.

לקוחות רבים כלל לא מודעים לעובדה כי הם משלמים בעצם כפול על אותו המוצר בדיוק כאשר הרווח מההשקעה לא יוחזר להם לעולם כי כפי שציינו, ההחזר הביטוחי לעולם לא יהיה כפול למרות שהלקוח שילם כפול.

מונעים את תשלומי הביטוח הכפולים

כדי להימנע עד כמה שניתן ממצבים אשר בהם יש לשלם על אותו ביטוח פעמיים, חשוב לבצע את ההתאמה המלאה בין צרכי הביטוח האישיים הנחוצים לנו לבין תנאי הפוליסה שמופיעים כל אחת בפוליסה שלה המרכיבה למעשה את תיק הביטוח שלנו.

ישנם מרכזים מיוחדים המציעים את הבדיקה המקצועית של פוליסות הביטוח על מנת לחסוך לנו תשלומים מיותרים של כפל ביטוחים.

כדאי לשמור על ערנות על מנת שמקרים כאלה לא יקרו, ואנו נשלם אך ורק על מה שאנחנו באמת רוצים או צריכים.

האם לשתף את העובדים בבחירת הריהוט המשרדי?

שאלת שיתוף העובדים בעסק היא שאלה עתיקת יומין ואינה מתקשרת רק לשאלת הריהוט המשרדי. כאשר אנחנו מנהלים עסק יש לנו אין ספור דילמות אשר ניתן לערב בהן את העובדים ולשאול לדעתם. עם זאת, חשוב מאוד לזכור כי עסק הוא לא דמוקרטיה והחלטות בו לא מתקבלות בהכרעת רוב אלא על ידי מקבלי החלטות ברורים שהם אלה שיקבעו מה נדרש. כאשר אנחנו בוחרים ריהוט משרדי לעסק שלנו אנחנו יכולים לבצע סקר שוק קצר מה כל אחד מהעובדים מעדיף בכדי לתת לו את המענה הטוב ביותר. אך בסוף מדובר בפעולה המצריכה מאמץ רב ולעתים יש להצר עליה, עדיף שאיש מפתח אחד יקבל החלטה איזה ריהוט משרדי כדאי לנו לרכוש ואיזה ריהוט ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

בצעו סקר שוק מקיף בכדי למצוא את הריהוט האיכותי ביותר שיש

כאשר אתם מתלבטים באיזה ריהוט לבחור יש לכם כמה אופציות כיצד לפעול וכיצד לבחור את הריהוט האיכותי ביותר שיש. אך אחת הפעולות הטובות ביותר שאתם יכולים לנקוט היא לבצע סקר שוק מקיף בכדי למצוא את הריהוט האיכותי ביותר שיש. עליכם לשקלל בסקר מספר רב של נתונים ופרמטרים בכדי להגיע להחלטה המיטיבה ביותר עם העסק שלכם. ככל שתחקרו יותר לעומק כך תגלו את הציוד האיכותי ביותר שיש וכך תהיו בטוחים כי אתם קונים את הריהוט הכי טוב שניתן למצוא. אל תתפשרו על סקר שוק מכיוון שיש לו משמעות גדולה, ובנוסף צאו לשטח ונסו בעצמכם את הריהוט המשרדי בכדי להתרשם מהרהיטים הטובים ביותר שיש.

זכרו המחיר הוא לא חזות הכול

כאשר אתם יוצאים לשטח ומתלבטים מהו הריהוט המתאים ביותר לכם, זכרו כי מחיר זול אינו מבטיח בהכרח את התוצאה הטובה ביותר. עלינו להסתכל על פרמטרים נוספים בכדי להבטיח כי נקבל את הריהוט הטוב ביותר פרט למחיר. עלינו להסתכל על הנוחות של הריהוט על החוזק שלו ועל העמידות שלו בכדי לקבל את הריהוט האיכותי ביותר שיש ובכדי להיות בטוחים כי אנחנו נקבל את הריהוט הטוב ביותר שיש.

האם לשתף את העובדים בבחירת הריהוט המשרדי?