טיפול זוגי – כל היתרונות

מדוע רבים מהאנשים שנמצאים בקשר זוגי פונים ליועץ זוגי? ומה היתרונות של ייעוץ מסוג זה? אם אתם תוהים לגבי מערכת היחסים שלכם והצורך שלכם כבני זוג לגשת לטיפול זוגי: חשוב שתדעו יותר על המשמעות של טיפול זה.

כיום לא מעט זוגות בוחרים לגשת לייעוץ זוגי דרך האתר www.zugiut.net על מנת לפתור שלל בעיות במערכת היחסים כמו בעיות של חוסר אמון, ריבים, וויכוחים בלתי פוסקים, בעיות בניהול התא המשפחתי, העדר חשק מיני ועוד. לכן ישנם שלל מטפלים העוסקים בטיפול זוגי שמציעים את שירותיהם.

מהם היתרונות של  טיפול זוגי?

הכרה בבעיה – כאשר אתם בוחרים לגשת לטיפול זוגי אתם בראשית מכירים בבעיה שיש בקשר שלכם, רוצים לפתור אותה ולחיות חיים ללא הכחשה, כאשר ידוע כי הכרה בבעיה מהווה 50 אחוזים מהפתרון.טיפול זוגי

שיפור התקשורת – כאשר ניגשים אל ייעוץ זוגי ניתן להתחיל ולקבל כלים לשיפור הזוגיות. שיפור התקשורת בין בני הזוג יכולה להיות המפתח להתנהלות טובה יותר במערכת היחסים תוך קבלת המפתחות לפתרון קונפליקטים, ויכוחים ואף מריבות קשות.

עיבוד רגשות – מי שמתנהל המערכת יחסים יודע עד כמה רגשות יכולות להציף ולהשפיע על הזוגות. במהלך טיפול זוגי מקנה המטפל את הדרך להגיע אל הבנה הבריא ונכונה של כל צד במערכת היחסים, הייעוץ מסייע לכל צד בזוגיות להביע את דעתו תוך שבכך מתחילה תקשורת טובה יותר.

החזרת האינטימיות – באמצעות טיפול זוגי נכון ומותאם אישית יכולים רבים מן הזוגות להחזיר את האינטימיות שאבדה אל מערכת היחסים. באמצעות ייעוץ נכון וטיפים מתאימים יכול מי שאיבד את האינטימיות, להבין כיצד מחזירים אותה וכיצד אפשר לחזור ולהפוך המערכת הזוגית לאינטימית ומרגשת יותר.

זמן איכות עם בן או בת הזוג – תאמינו או לא, בסופו של דבר טיפול זוגי הוא הזדמנות מצוינת להקדיש כמה שעות לבני הזוג, לשמוע את מה שעובר עליהם, להכיר אותם ואת הרגשות שלהם ויחד לעבוד על הקשר הזוגי.

לסיכום, כדי להטיב עם הקשר ולהפוך אותו לנכון יותר: בחרו מטפלת זוגית טובה שתוכל לאפשר לכם את כלל היתרונות שבטיפול זוגי.

 

כובע עם שם – כיצד מעצבים אותו בצורה נכונה

הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות אנשים ממקורות שונים, מפיצים כובעים עם השמות שלהם או של העסק שלהם, במטרה לפרסם את עצמם בפני קהל רחב ככל שניתן. הרעיון הוא מאוד פשוט. הם מחלקים את הכובעים שלהם ללקוחות, אנשים שעובדים עבורם, מתנדבים, קהל כללי, והכל במטרה לייצר נראות בשטח, חשיפה. בין אם מדובר בחשיפה ממוקדת ובין אם מדובר בחשיפה ספציפית.

השאלה היא, כיצד אפשר לעצב כובע עם שם בצורה אפקטיבית ונכונה על מנת לזכות באמת בחשיפה ונראות כמו שצריך. מן הסתם, יש לא מעט אנשים שמשתמשים בכובעים לשם כך, ולא פעם גם מדובר במצב שכמות גדולה של אנשים משתמשים בכובעים באותו מקום לצורך מטרה דומה, כל אחד עבור עצמו או עבור מטרה או אדם שהוא תומך בו. למשל, בזירות פוליטיות שונות, זה מה שאנחנו נמצא.

כובע עם שם

אז עולה שאלה, כיצד יוצרים שונות על מנת שיהיה קל להבחין בנו, על מנת שהכובע שלנו יתפוס את העניין וימשוך אנשים לבחור דווקא בנו או במוצר שלנו.

התשובה לכך מתחלקת לכמה רבדים.

ראשית, אנחנו צריכים להשתמש בכובעים מסוג מסוים, לא דווקא בכובע מצחייה סטנדרטי. אנחנו צריכים להשתמש בכובעים עם צבעים ייחודים, כובעים בסגנונות שונים, כאלה שעשויים מחומרים אחרים. מן הסתם, הבחירה בכובעים שונים לא אמורה לבוא על חשבון איכות הכובע ואיכות הפרסום עליו.

שנית, אנחנו צריכים להשתמש באלמנטים לעיצוב בצורה ברורה ונוחה. בין אם זה טקסט שכתוב בצורה ברורה, בין אם זה לוגו איכותי, פרטי התקשרות וכל פרט אחר שגם ימשוך את העין וגם יהיה מתאים למה שאנחנו מבקשים לייצג ולהציג.

שלישית, עלינו לדעת היכן וכיצד לחלק את הכובעים שלנו. זה לא נכון לחלק אותם בכל מקום, זה לא נכון לחלק אותם לכל אחד. אנחנו צריכים לעשות את זה רק במקומות מסוימים, כשאנחנו יודעים שהקהל שמקבל את הכובע, אכן יעשה בו שימוש וחשוב לא פחות, אכן יכול לעזור לנו בכל מה שקשור לתהליך הפרסום והשיווק שלשמו יצרנו את הכובעים הנ”ל.

מיגון

בארץ ישנם מקומות רבים שצריך לבצע מיגון של בתים, חלונות, דלתות חדרים מתוך מבנים ועוד. מיגון הוא דבר טוב והוא שומר על הרכוש מפני ירי בנשק קל וכבד. באזורי לחימה, כמו עוטף עזה, נדרשים התושבים שאינם מעוניינים לעזוב את האזור, לעשות מיגון כמעט לכול דבר.

מיגון

מיגון בעבור מכוניות ובתים

בגלל ריבוי תקיפות הירי מצדו השני של הגבול, על ידי אנשי חמס ויתר הארגוני, צריכים התושבים להבטיח את חייהם על ידי מיגון. כל מבני החינוך מגיל לידה ועד לכיתה י”ב ממוגנים על ידי מיגון נגד ירי. כדי למנוע פציעות מזכוכיות שמתנפצות ממגנים את החלונות הדלתות וכל מה שעלול להזיק. לאור תקריות רבות ביהודה ושומרון בהם נפגעים יושבי בתים שמחבלים ירו לעברם דרך חלונות ודלתות הבית זאת הסיבה שאנשי הביטחון בהדרכת פיקוד העורף הנחו את התושבים לבצע מיגון של הבית כדי להקטין את הסיכון בעת ירי כלפיו.

מיגון מכוניות

לאור תקריות רבות ביהודה ושומרון בהם נפגעים יושבי בתים שמחבלים ירו לעברם דרך חלונות ודלתות הבית זאת הסיבה שאנשי הביטחון בהדרכת פיקוד העורף הנחו את התושבים לבצע מיגון של הבית כדי להקטין את הסיכון בעת ירי כלפיו.

את מכוניות התושבים ממגנים וככל שהרכב מוגן יותר הסכנה פוחתת. בעת אירוע חבלני זריקת בקבוק תבערה, יידוי אבנים וסלעים או חו”ח ירי יש סיכון לפגיעה ביושבי הרכב מיגון מתאים יכול להרחיק ולו במעט את הסכנה. רוב הפגועים במתקפות על רכבים הם אנשים שישבו ברכב ללא מיגון, או כתוצאה מהתנגשות הרכב והתהפכותו. מאז החלו התקריות על כבישי יהודה ושומרון אסרו הנהלות של חברות שיווק מנהגיהם לנסוע ולהביא סחורות לאזור. עלות המיגון גבוהה ולא לכולם השתלם למגן את המכוניות/משאיות שלהם. את הסחורה הנדרשת נדרשו תושבי האזור לאסוף ממקומות קרובים שאין בהם מקרי ירי. אוטובוסים בשירות ציבורי נכנסים ליהודה ושומרון אך ורק אם הם ממוגנים וכל אוטובוס היסעים לתלמידים ולאנשי הביטחון חייב להיות ממוגן.

מיגון משפחות פשע

מיגון דירות/בתים של אנשים המשתייכים לכנופיות פשע מתבקש בשנים האחרונות יותר ויותר. בשנים האחרונות כנופיות הפשע מנהלות יריות הדדיות ולא מעט פעמים היריות מכוונות לעבר ביתו של היריב בו נמצאים באותו זמן בני משפחתו שעלולים להיפגע, להיפגע ואפילו למות. אנשים חפים מפשע שמיגון הדירה/הבית היה יכול לעזור להם בזמן אמת.

כאבים בכף היד? אולי אתם סובלים מטריגר פינגר

לא מעט אנשים מתמודדים עם כאבים שונים בכף היד. לעיתים הכאבים נובעים משימוש יתר, כתוצאה מכתיבה ממושכת, שימוש מוגבר במקלדת או פעולות אחרות עם כף היד אשר גורמות לכאבים באזורים שונים. כאבים אשר יכולים להשפיע גם בעת תהליך העבודה וגם ביום יום, באופן שגרתי.

אחד מסוגי הכאבים ביותר, זה טרינר פינגר. מדובר על דלקת בגידי אצבעות הידיים, אשר נגרמת מסיבות שונות, בין היתר כתוצאה דלקת פרקים וסוכרת, מאמץ תדיר של אצבעות הידיים וכן כתוצאה משינויים בגיל. לא פעם, אנשים מעל גיל ארבעים מתחילים לחוש בכאב זה.

כאבים בכף היד

ישנם תסמינים שונים לטריגנר פינגר, בין היתר, קושי ביישור אצבעות, קליקים וקפיצות של האצבע, כאב, וגבשושיות אשר מורגשות באזורים שונים ביד.

כעת השאלה היא, כיצד לטפל בכך בצורה איכותית וטובה בשביל למנוע מצב שהבעיה תחריף ותחזור. יש אפשרות כמובן להשתמש במה שהרפואה המערבית, הרגילה, מציעה. אך ניתן גם למצוא מגוון טיפולים אלטרנטיביים איכותיים שיכולים לעזור בנושא.

בין היתר, אפשר לעשות תרגילים שונים, כגון טיפולים פיזיותרפיסטים שונים אשר יכולים להקל על עוצמת הכאב וכן להרגיל את כף היד לבצע תנועות הרבה יותר איכותיות ונכונות. כמו כן ניתן להשתמש בחבישות מסוגים שונים, ניתן להשתמש בשינוי טמפרטורה וכן אפשר להשתמש בטיפולים אלטרנטיביים קלאסיים.

למשל, אנחנו יכולים להשתמש בדיקור סיני באזור הכאב, טווינה, קינזיוטייפינג, וכן בזרם חשמלי עדין שיכול לשחרר את הכאב מהמקום. יש לא מעט שגם פונים אל מומחים במה שמכונה פיזיותרפיה סינית אשר מטרתה להעניק טיפול שכולל שימוש בתנועות ומגע מתוך כוונה להחזיר את היכולת לבצע תנועות גמישות ונכונות.

צריך לומר, כל סוג של טיפול אשר מבצעים במקום, חייב להתבצע אך ורק אחרי שמבצעים סקירה מקדימה, בדיקה מקיפה של המקום על מנת להחליט כיצד נכון לטפל בו. אי אפשר לבצע את הטיפול מבלי שאנחנו יודעים היכן נכון לבצע אותו וכיצד. רק בצורה כזו אפשר להגיע לתוצאות אופטימאליות אשר יחזיקו מעמד זמן רב ויהיה ניתן לחזור לתפקוד סביר בכף היד.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר http://legs.co.il/

3 פרמטרים לבחירת עו”ד פלילי

כל אחד עלול למצוא את עצמו עומד מול מצב לא נעים, שבו יש צורך להיעזר בשירותיו של עו”ד פלילי. חשוב להבין כי כל דבר שתגידו בחקירת המשטרה, עלול לשמש נגדכם, לכן ההמלצה היא לשמור על שתיקה ולחכות עד להגעת עורך הדין. עורך דין פלילי מנשה רון https://www.mr-adv.co.il למשל, מכיר היטב את כל הנהלים והתקנות הרלוונטיים, הוא ידע להנחות אתכם כיצד לנהוג ומה לומר. לכן כל מי שנמצא במצב שמצריך ייעוץ וסיוע משפטי, מומלץ לו לא לחכות ולא לדחות, אלא לפנות במידי לעורך דין מוסמך ומקצועי.עו"ד פלילי

3 פרמטרים לבחירת עו”ד פלילי – לגזור ולשמור

ניתן היום למצוא בשוק לא מעט עורכי דין מנוסים יותר או פחות, המתמחים בתחומי המשפט השונים. הפרמטר הראשון והחשוב ביותר בבחירת עורך דין, הוא הצורך לבחור בעורך דין שמתמחה בתחום הפלילי. אומנם כל עורך דין יכול לייצג אתכם לפי החוק, אך חשוב להבין כי לכל אחד מהם יש את ההתמחות שלו. התחום הפלילי הינו תחום רחב, אשר משתנה לעיתים תכופות היות ותקנות וחוקים שונים מתווספים ללא הרף. לכן עורך הדין שתבחרו, חייב להתמקד בתחום הפלילי, דבר שיבטיח את היותו מעודכן בכל החוקים הרלוונטיים. כמו כן, הוא יכיר את השופטים והתובעים, וידע כיצד לנהוג עמם בצורה הנכונה ביותר. מומלץ לבחור בעורך דין שמתמחה בתת תחום שרלוונטי לגביכם, כמו למשל – תאונות דרכים קטלניות, עבירות כלכליות וכדומה.

פרמטר חשוב נוסף הוא עניין הניסיון. חשוב לבחור בעורך דין בעל וותק וניסיון של לפחות 5 שנים בתת תחום שרלוונטי לגביכם, היות והדבר יבטיח את היותו רלוונטי ומעודכן בנושא. עדיף להימנע ממצב שבו אתם מהווים את הניסיון של עורך הדין, היות והדבר עלול לעלות לכם בדיני נפשות. חשוב תמיד לבדוק מהי תת ההתמחות של עורך הדין שבחרתם, כמה שנים הוא עוסק בה ובאילו מקרים דומים הוא טיפל בעבר.

הפרמטר השלישי והחשוב ביותר – תבדקו מי באמת מטפל בתיק שלכם. משרדים גדולים בעלי שם ממותג, נוהגים לתת למתמחים שלהם לטפל ברוב הלקוחות, לכן חשוב ישר לוודא מי ייצג אתכם במשפט ומי יספק לכם את הסיוע המשפטי הדרוש.

פואנטה – כל מה שחם בעולם הצרכנות

איכות חיים נמדדת לפי המון פרמטרים, כמו הבריאות שלנו, הקריירה שלנו, הזמן הפנוי שלנו, התחביבים שלנו ועוד. אך נראה כי אחד המשתנים החשובים ביותר המשפיעים על איכות החיים שלנו זה הרכוש שלנו. כאשר אנחנו מדברים על רכוש אנחנו צריכים לבחון מספר דברים. קודם כל אנחנו צריכים לבחון את הכסף הפנוי שיש לנו בכדי לרכוש את המוצר האיכותי ביותר במחיר הטוב ביותר. שנית כל, אנחנו צריכים להבטיח כי יהיה לנו את המבחר הגדול ביותר לקניית הרכוש וזאת בכדי להבטיח כי נצליח למצוא את המוצר המתאים ביותר לנו. העובדות מראות כי ככל שיש לנו יותר רכוש ויותר מבחר ממנו כך אנחנו נהיה יותר מאושרים וזה כמובן אומר כי איכות החיים שלנו תהיה הרבה יותר גבוהה. על כן אנחנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לקנות את הרכוש האיכותי ביותר שיש ולא להתפשר על נקודה זו.

מגזין צרכנות

מדוע זה כל כך חכם לקנות באמצעות האינטרנט?

אז איך אנחנו יכולים להבטיח כי נקנה את הרכוש הטוב ביותר? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? זוהי שאלה חשובה ביותר שאנו חייבים לתת עליה את הדעת. ללא ספק הדרך הטובה ביותר לקנות את הרכוש האיכותי ביותר היא להשתמש באינטרנט. האינטרנט הוא כלי רב עוצמה והוא יכול לשרת אותנו בצורה נהדרת וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. האינטרנט מאפשר לנו להשוות מחירים של מוצרים שונים וזאת מבלי לצאת מן הבית וכך חווית הקניה שלנו היא הרבה יותר טובה. על כן ניתן לומר כי האינטרנט משפר את איכות החיים שלנו בצורה עצומה ומשפיע על חיינו יותר מכל גורם אחר.

מה כל כך מיוחד בפואנטה?

אך גם כאשר אנחנו קונים באינטרנט אנחנו צריכים לעשות זאת באתר הטוב ביותר. ללא כל ספק אתר כזה הוא פואנטה. פואנטה מביאה לכם את המידע המקיף ביותר בעולם הצרכנות ומשלבת מידעים הן מאתרים ישראלים והן מאתרים בחו”ל אשר מוכרים לצרכן הישראלי וכך מאפשרת לכם לקבל את המידע השלם והמקיף ביותר שיש בעולם הצרכנות וכך תבצעו את העסקה המשתלמת ביותר שיש.

הכנסו עכשיו לאתר פואנטה בכתובת https://www.poenta.co.il/

טעויות נפוצות בשיפוץ בית והדרכים למנוע אותן

שיפוצים היו מאז ומתמיד דרך מעולה להעלות את איכות החיים, להרחיב מבנים, לשפץ אותם, להפוך את החלל לפרקטי יותר וחשוב מכל: להעלות את ערך הנכס! לכן רבים בוחרים בשיפוץ דירה, בית פרטי או מבנה מסחרי.

עם זאת, טעויות נפוצות בשיפוץ בית עלולות לגרום להוצאות מיותרות בעוד ששיפוצים שלא נעשים כהלכה: יכולים להוביל לנזקים ובמקרים חמורים למפגעים ואסונות! לכן יש לדעת ממה צריך להימנע בתהליך שיפוצים.

אז מהן הטעיות הנפוצות וכיצד מונעים אותן? כל המידע בהמשך!

אם החלטתם לשפץ את הבית, גם כדי לאפשר למרחב להיות פרקטי ונעים יותר עבורכם, כמו גם כדי להעלות את ערכו ולהפוך אותו לבעל נראות אטרקטיבית יותר –  חשוב שתכירו את הטעויות שיש להימנע מהן בתהליך:

שיפוץ בית

עבודה לא ממוקדת

מומלץ להימנע מהתחלת עבודת שיפוצים ללא מיקוד וללא קבלת אינפורמציה מקצועית מאנשי מקצוע כדוגמת קבלני שיפוצים. בתחום הבנייה ישנן שתי שיטות עיקריות לשיפוצים, כאשר האחת היא שיפוץ מסיבי שכולל החלפת מרצפות, סגירה או פתיחת חללים, החלפת מערכות אינסטלציה, חשמל וכדומה. בעוד ששיפוץ קל יותר נוגע למראה הכללי של הבית והוא כולל צביעת קירות ומשקופים, החלפת ארונות במטבח, הוספה או החלפה של אריחים ושאר פעולות שיפוץ קלות. לכן יש לדעת איזה סוג שיפוץ אתם רוצים לבצע וכיצד יש להתכונן אליו.

היעדר תקציב

כל פעולת שיפוצים מחייבת תקציב בסכום כלשהו החל מ-100 שקלים עד ל-50 אלף שקלים ולכן חשוב להבין מהי העלות של השיפוץ שאתם רוצים לבצע ולדעת כיצד תכסו את העלויות. שימו לב כי אתם לעולם לא מתחילים שיפוצים מבלי לקבל הצעת מחיר מסודרת מהקבלן המבצע, כמו גם מבלי להכין את התקציב מראש.

בחירת עובדים לא מנוסים

בכל תהליך שיפוצים יש לבחור בקבלן רשום בפנקס הקבלנים ולשים לב כי אתם בוחרים אנשי מקצוע מנוסים לעבודה. דעו שבזמן שאתם שוכרים “חאפרים” לביצוע העבודה, התוצאה תהיה רשלנית, העבודה תעשה באיטיות ובצורה לא מקצועית שעלולה לסכן אתכם ולגרום לכם לנזקים.

עבודה ללא חוזה

במידה ובחרתם קבלן רשום או בחברת שיפוצים אמינה ומקצועית, שימו לב כי אתם לא מאשרים התחלת עבודה מבלי שחתמתם על חוזה שיפוצים מסודר. אם מדובר בשיפוץ בסדר גודל רחב, חשוב אף להעביר את החוזה לעיונו של עורך דין שיוכל לתת חוות דעת מקצועית אודות החוזה ולזהות בו מוקשים אפשריים.

תשלום מראש

בכל הנוגע לתשלום על עבודות השיפוץ, חשוב לעולם לא לשלם לקבלן מראש! עבדו עם הקבלן בשיטת השלבים שבה אתם משלמים על כל פעולה בנפרד ובשלבים. בכך תבטיחו כי השיפוץ יעשה מתחילתו עד סופו.

התחלת עבודות ללא תכנון

שימו לב כי אתם לא מתחילים לבצע עבודות שיפוצים ללא תכנית הנדסית ברורה. שיפוצים מסיביים שלא מתוכננים מראש ולא מסוכמים עם קבלן השיפוצים, יובילו לכאוס, לבנייה לא יציבה שגם אינה בטוח, כמו גם שהם יערכו זמן רב מידי בשל טעויות בתכנון: מה שיוסיף לעלויות השיפוץ.

בנייה עצמית ללא ידע מקדים

במידה ואין לכם ניסיון: אל תתפתו לבצע שיפוצים מסיביים לבד, מה שיכול לגרום לכם לבזבוז זמן משאבים וכסף.

 

זה נכון, עבודות שיפוצים אינן זולות ולכן רצוי שתמיד יהיה לכם תקציב לכך, בין אם לקחתם הלוואה לבין אם שברתם תכנית חסכון לשכירת קבלן מורשה שמומחה בעבודות שיפוצים. בכך תוכלו לעבור את התהליך בצורה מיטבית, יעילה ואף קצרה יותר.

אירופה ברכב – מסלול חוצה מדינות

אחד המסלולים הפופולאריים ביותר שאנחנו יכולים למצוא היום בקרב לא מעט צעירים ומבוגרים, זה מסלול חוצה מדינות באירופה. יש מי שבוחר לעשות את זה באמצעות רשת הרכבות של היבשת אשר מאפשרת להגיע ממדינה למדינה בקלות, ויש מי שבוחר לעשות זאת באמצעות השכרת רכב.

הרעיון הוא, לשכור רכב במדינה מסוימת ופשוט לבנות מסלול שמאפשר לחצות את היבשת עם הרכב, כך שנגיע בסיום המסלול אל מדינה בה נוכל להחזיר את הרכב ולהמריא חזרה ארצה. מסלול שכזה ניתן לבנות בצורה מאוד פשוטה וקלה, כל עוד אנחנו יכולים להיות בטוחים שניתן להחזיר את הרכב באותה מדינה וכמובן שיש אפשרות לטוס ממנה לישראל.

בשביל לבנות מסלול כזה, בין אם הוא ממזרח למערב או ההיפך, ובין צפון לדרום או ההיפך, עלינו לבחון מספר נקודות:

ראשית, אנחנו צריכים לבדוק האם יש כבישים שמחברים בין המדינות השונות. סביר להניח שיש כאלה, ומאחר והמדינות חברות באיחוד האירופי, אז אין גם בעיה לחצות את הגבול שלהן. אך חשוב שנבדוק, האם יש צורך באישורים מיוחדים לשם כך, תוכלו לבדוק זאת באתר passportnews.co.il.

שנית, חשוב שנבדוק מה הם המסלולים הנדרשים, האם מדובר במסלול ישיר, מסלול עוקף או כל מסלול אחר.אירופה ברכב

שלישית, אנחנו צריכים גם לבדוק מהם תנאי מזג האוויר באותן מדינות, האם ניתן לנהוג בהן בבטחה והאם ניתן לבקר בהן באותם מועדים שאנחנו מעוניינים לערוך את המסלול.

ארבע, אנחנו צריכים לבחון איזה סוג רכב יכול להתאים לנו, הן על מנת שנרגיש נוח לנהוג בו, לסחוב את כל הדברים וכמובן שכל מי שבא איתנו למסע הזה, ירגיש בנוח.

חמש, רצוי לבדוק איפה אנחנו יכולים ללון. האם עלינו לשכור חדרים בבית מלון ואכסניות, או שמא אנחנו יכולים לעשות קמפינג באתרים מסוימים.

מן הסתם, אנחנו צריכים לבחון מה התקציב שעומד לרשותנו וכמה אנחנו צריכים להשקיע במסע שכזה וכן, חשוב לא פחות, מה הוא דורש מאיתנו מבחינת ביטוחים, חיסונים ודברים אחרים על מנת לשמור על הבריאות שלנו וכן על מנת שנוכל לנהוג בצורה בטוחה ונעימה.

התאונה שעלתה לי בכושר העבודה שלי

זה היה יום סגרירי בנגרייה שבה עבדתי. המוזיקה התנגנה ברקע ובקעה מהרדיו אותו אנו שומעים בכל יום בחלל הייצור, קולות המסורים הדהדו באוזניים, פלטות של עץ עברו לידי ואני הייתי כל כולי שקוע בעבודתי.

התפקיד שלי בנגרייה החל כבר לפני יותר מ3 שנים תוך שאני מתוקף תפקידי הייתי האדם אחראי לבצע את כל העבודות המיוחדות כמו ארונות וינטג’ יוקרתיים, משטחי עבודה למטבחים, כמו גם שלל ידיות ופרזולים, ולכן בשעת העבודה החלטתי לעבוד עם כלי בשם “מקצוע חשמלי” שנועד לקלף חתיכות עץ עד לקבלת המוצר המבוקש.

בעודי מתחיל לעבוד, הגיע מנהל העבודה שלי, ביקש ממני להוציא את מגן האצבעות מהכלי החשמלי, וכך עשיתי, עם מנהל עבודה לא מתווכחים! ואכן תוך 3 דקות מהפעלת המקצוע הדבר הנורא קרה: כף היד שלי נחתכה, אצבע אחת רוטשה והנה לכם תאונת עבודה!תאונת כושר העבודה

אובדן כושר עבודה – מה צריך לדעת?

תאונות עבודה יכולה להתרחש בחללי ייצור כמו שקרה לי והן יכולות לקרות גם במשרד, בדרך לעבודה, בעבודה, בחנות או בכל מקום אחר שבו אפשר להיפצע ולחוות תאונת עבודה שתוביל בסופו של עניין אל אבדן כושר עבודה.

סיטואציה כזאת מובילה מן הסתם אל קבלת טיפול בבית החולים, היעדרות ממושכת ממקום העבודה וכמובן פנייה לביטוח לאומי על מנת לקבל תשלום על ימי המחלה שבהם נשארתם בבית, כדי לקבוע נכות זמנית או קבועה ובכלל כדי לקבל את כלל הזכויות שמגיעות לכם בעקבות התאונה.

כיצד פועלים במקרה של אבדן כושר עבודה?

אם גם לכם קרתה תאונה מצערת, חשוב בתחילה לגשת לקבל טיפול רפואי ולאסוף את כלל המסמכים הדרושים כמו: תוצאות בדיקה, חוות דעת רפואית, טיפולים שנעשו, ימי מחלה שניתנו ועוד.

לאחר מכן יש לגשת לביטוח הלאומי אל הפקיד שנמצא במקום ולבקש ממנו את כלל הטפסים הדרושים למקרה של תאונת עבודה ואבדן כושר עבודה. חשוב לדעת בדיוק לאילו טפסים ומסמכים זקוקים בביטוח הלאומי על מנת שתוכלו למצות את כלל הזכויות שלכם ולקבל את הפיצויים והכסף שמגיע לכם מביטוח לאומי.

אם אתם חווים קשיים בקבלה ומיצוי הזכויות שלכם, מומלץ לפנות אל עורכי דין מרקמן את טומשין באתר http://www.mt-law.co.il המומחים בתחום של אבדן כושר עבודה.

ברזים למטבח – חלק מהעיצוב הכללי

כשאנחנו מסתכלים על עיצוב של חדר מסוים, בין אם זה סלון, חדר שינה או כל חדר אחר, אז כל פרט בו אמור לעזור ולסמל משהו בתהליך העיצוב שלו. כך גם במקרה של מטבחים. כל פרט בחדר, אמור לשמש אותנו גם מבחינה פרקטית אך יש לו גם משמעות מבחינת העיצוב שלו. השאלה היא כיצד אנחנו מתייחסים לאותם פרטים, איך הם משמשים אותנו.

הדוגמא הטובה ביותר הם ברזים למטבח. זו דוגמא טובה מאחר ומדובר על פניו בפרט קטן ולא חשוב, אך יש להם משמעות גם מבחינה פרקטית, אנחנו לא יכולים להפעיל מטבח בלי שיש לרשותנו ברז באיכות גבוהה. מצד שני, יש להם תפקיד גם בכל הקשור לעיצוב המטבח. למרות שעל פניו מדובר בפריט קטן שאיננו תופס שטח משמעותי.

לשמחתנו הרבה, אנחנו יכולים למצוא באתר https://www.banyo.co.il קטלוגים עם מגוון רחב של ברזים למטבח, בין אם מדובר בברזים גדולים או קטנים, ברזים שבנויים על ידית אחת או יותר, ברזים מכסף, זהב או צבעים אחרים.ברזים למטבח

אנחנו נבחר את הברז שמתאים לנו למטבח על פי מספר פרמטרים:

ראשית, אנחנו נבחר ברז בגודל מתאים גם לכיור וגם לצינור שמותקן בתשתית האינסטלציה במקום. אנחנו לא יכולים לבחור ברזים למטבח שאינם מותאמים מבחינת שטח.

שנית, אנחנו נבחר ברז שמותאם מבחינת עיצוב וסגנון. אנחנו לא נחפש ברזים בעיצוב חדשני למטבח שמרני ולא נחפש ברזים בסגנון קלאסי למטבח מודרני.

שלישית, אנחנו נחפש ברזים שנוכל להשתמש בהם בצורה פשוטה וקלה, כאלה שגם נוכל לחסוך בעזרתם מים, כלומר כאלה שימנעו בזבוז שלא לצורך.

ארבע, אנחנו נחפש ברז שיהיה לנו נוח להשתמש בו, אך גם נוח לתפעל ולתחזק אותו, כך נוכל לשמור עליו לאורך זמן. ככל שהוא יהיה עמיד יותר, נוכל ליהנות ממנו יותר.

לפני סיום חשוב להדגיש, ברזים למטבח הם לא דבר מורכב מדי, בטח בהתחשב בכל שאר הפריטים שנמצאים במטבח. לכן חשוב שאנחנו נדע כיצד לבחור וכיצד נדע להשתמש בהם, כיצד להתקין אותם בצורה נכונה שיתאימו לעיצוב ולמבנה של המקום.