קיטרינג חלבי – האם אנשים אוהבים את זה?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הופכים צמחוניים ומודעים לסבל של בעלי החיים בתעשיית הבשר. מלבד זאת, טרנד הטבעונות תופס תאוצה – הן בשל סיבות הומאניות עד לסיבות בריאותיות. בכך רבים מוותרים על מנות הבשר ומחפשים אחר תחליפים שונים מעולם החלב עבור צמחוניים, ואחר תחליפים מעולם הצומח: עבור טבעוניים.

אם אתם רוצים לארגן אירוע שיש בו קייטרינג או שף פרטי – חשוב שתדעו כי עבור רבים, הזמנת קייטרינג חלבי תהיה פתרון מושלם, בעוד שיש לא מעט מנות חלביות מעולות ששפים יודעים להכין קראו בהרחבה. מלבד זאת, החסכון העצום בכסף בהזמנת מנות חלביות ולא בשריות- יקנו לכם יותר אופציות בארגון אירוע ויספקו חסכון במשאבים.

אבל מה מציע קייטרינג חלבי?

מי שיזמין שירות הסעדה לביתו וישים דגש על מנות שאינן בשריות, יוכל להכיר מקרוב את העולם המופלא של מנות שאינן מערבות בשר! תפריט חלבי לאירועים יכול לכלול שיפודי גבינת מוצרלה, קרקרים פריכים ביתיים בעבודת יד, לחמים טריים ופוקצ’ות חמות מהטבון, ממרחים מעולים, מגשי אנטי פסטי, קישים במגוון טעמים, פילה סלמון או טרטר לברק (עבור אוכלי הדגים), פסטות ברטבים שונים, תפוחי אדמה אפויים, סלטים עם עדשים שמספקים את כל החיזוקים שבשר מספק, וקינוחים חלביים מענגים! קראו עוד כאן https://noachef.co.il/dairy-catering-for-a-henna.

ומה לגבי מי שאוהב לאכול בשר?

זה נכון, במדינת ישראל ובכלל בעולם יש לא מעט אנשים חובבי בשר שלא יכולים לוותר על סטייק טוב בארוחת צוהריים או ערב. ובכול זאת, כאשר מזמינים חברת הסעדה איכותית עבור אירוע, או כשבוחרים שף פרטי עד הבית לבישול ארוחה חלבית – אפשר להנות מדגים טובים עבור צמחוניים אוכלי דגים (כן יש דבר כזה), כמו גם מקישים נפלאים, תבשילי עדשים שמכילים חלבון חשוב כמו בבשר ושאר מטעמים מעולים! הקרניבורים שביננו יאהבו כל מנה ששף פרטי טוב יספק, ואף ילמדו כי אפשר להנות מאוכל טוב גם אם אינו כולל בשר או מוצרים מן החי!

תולעים ברהיטי עץ – אילו נזקים הם עלולים לגרום?

רהיטי עץ הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, גם בבית, גם במשרד ובעצם בכל מקום אנחנו עושים שימוש ברהיטים עשויים עץ. אלו ארונות, ספריות, מיטות, שולחנות והיד עוד נטויה. רהיטי העץ נחשבים לבעלי עמידות גבוהה והם עונים על מספר רב של ערכים. כך שהם אכן משמשים את האנושות רבות וממלאים תפקידים חשובים ביותר. אם כי רהיטי עץ נמצאים בסכנה באשר להופעת תולעים ברהיטי עץ. וזה אומר שעלינו להיות ערניים באשר לשלום הרהיטים שלנו, על מנת למנוע מצבים של מגפת תולעים בפוגעים ברהיטים שלנו.

התולעים והנזקים שלהם

תולעי עץ אלו תולעים שנוטים לבחור להם מעון ברהיטים עשויים עץ. את העץ הם אוכלים ולועסים, ואט אט הרהיט מתפורר וניזוק משמעותית. אמנם מדובר על נזק איטי והדרגתי, אך היות ומדובר לרוב על מספר רב של תולעים שפוגעים ברהיט בבת אחת, התוצאות עלולות להיות חמורות ביותר. שכן אם מספר עצום של תולעים פוגעים ברהיט אחד, הוא מאבד בהדרגה את החומר ממנו הוא עשוי, והוא מתפורר ומתפרק.

חשיבות זיהוי המפגע

היות והנזק מתרחש ומחמיר במהלך הזמן חשוב מאוד לזהות את המפגע בשלב מוקדם ככל האפשר. הווי אומר שעל כל אחד מאתנו להיות ערני באשר למתרחש ברהיטי העץ שלו. ולדעת כי תולעים ברהיט עלולים להיות מפגע אמתי. כך שאם אנחנו מגלים תולעת או שתיים, עלינו לדעת כי יש לבצע בדיקה יסודית ולגלות האם מדובר על תולעי עץ שפגעו ברהיטים שלנו, או שאולי אלו רק מספר תולעים שרק הגיעו הנה. בכל מקרה יהיה עלינו לטפל בהם כראוי, וזאת כדי למנוע התפשטות ונזקים חמורים שאי אפשר לתקן אותם לאחר הנזק.

חברה להדברת רהיטי עץ

היות ותולעי עץ מביאים עימם נזקים חמורים חשוב מאוד לפנות אל חברה מקצועית שמציעה מענה הולם בתחום טיפול בתולעי עץ. חברה אשר מכירה היטב את ההתנהגות של תולעי העץ , ויש לה היכרות מעמיקה עם אפשרויות ההדברה המתאימות ביותר. המטרה היא להעלים ככל האפשר את התולעים ולהותיר את הרהיטים על כנם.

יתרונות המשחק פאזל אצל ילדים

אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בקרב ילדים ומבוגרים, הם משחקי פאזל. הרעיון הוא לקחת את כל החלקים השונים ולחבר ביניהם עד שיוצרים ביחד תמונה אחידה כפי שהיא מוצגת על גבי האריזה.

כידוע, אנחנו יכולים למצוא פאזלים החל ממספר פריטים חד ספרתי, דו ספרתי וכן תלת ספרתי ומעלה. ככל שהפאזל מכיל יותר חלקים כך הוא הרבה יותר מורכב וקשה, כמובן שזה גם מלמד משהו על מי שיכול ואמור לשחק בו. בדרך כלל, ככל שעולים בגיל, גם עולה רמת הקושי.

צריך לציין עוד, אנחנו יכולים למצוא פאזלים תלת מימדים, בין היתר של אתרים ומקומות מוכרים, למשלך מגדל אייפל, בנג בן ומקומות אחרים, כמו כן, אנחנו יכולים למצוא פאזלים בעלי משמעות היסטורית או אחרת, קרי התצוגה שאנחנו אמורים לקבל תהיה לה משמעות, וכך אנחנו מספקים לילדים ערך נוסף בהרכבת הפאזל.

מה הילדים שלנו יכולים ללמוד מהפאזל

ראשית, עבודה בצוות, עבודה בקבוצה. בדרך כלל, נהוג להרכיב פאזל עם עוד אנשים, מבוגרים או ילדים. כך לומדים טוב יותר לעבוד בצוות ובקבוצה ולא לעבוד לבד.

שנית, סבלנות, עבודה בתהליך. הרכבת פאזל זה לא זבנג וגמרנו, זה משהו יותר מורכב מזה. זה חשוב עבור ילדים, אשר לא פעם, אין להם סבלנות לעשות דברים שנמשכים הרבה זמן מבלי לראות תוצאות מיד.

שלישית, הרכבת פאזל מאפשרת לילדים ללמוד על מרחב, לראות את הדברים בצורה ייחודית, להבין כיצד חלקים שונים מתחברים אחד לשני בצורה נכונה. כך לומדים להסתכל על פריטים בודדים ועל המכלול. אלה דברים חשובים, בוודאי עבור ילדים שאמורים להיכנס לבית הספר או כבר לומדים בו. הם יוכלו לקחת את מה שלמדו, גם לשיעורים ולמבחנים.

ארון אמבטיה תלוי או עומד?

כשאנחנו מעצבים חדר אמבטיה בבית חדש או בבית משופץ, אחת השאלות שאנחנו צריכים להתמודד איתן היא, איזה ארון אמבטיה לרכוש, מאיזה סוג וכיצד להתקין אותו.

בהנחה והחלטנו להתקין ארון אמבטיה מסוג מסוים, עדיין אנחנו צריכים להחליט היכן וכיצד להתקין אותו. בראש ובראשונה עלינו להחליט האם אנחנו רוצים להתקין אותו על הקיר, קרי האם יהיה זה ארון אמבטיה תלוי או שמא, אנחנו נעדיף להעמיד אותו על הרצפה.

חשוב להבהיר, הרבה פעמים מעצם הבחירה שלנו בסוג ארון מסוים, בגודל ובחומר מסוים, אז אנחנו נקבע בכך האם הוא יהיה תלוי או עומד. למשל, אם נקנה ארון גבוה, סביר להניח אז שאנחנו נעמיד אותו על הקרקע, כנ”ל אם יהיה זה ארון שיש, לעומת זאת, אם יהיה זה ארון פלסטיק או אלומיניום קטן עם מראה, סביר להניח שנתלה אותו מעל הכיור או במקום אחר.

לכן השאלה הבסיסית צריכה להיות, איזה סוג ארון זה יהיה, תלוי או עומד, מכאן נתקדם לשאלות לגבי החומר, צבע, עיצוב ארונות מודרניים וכדומה.

איזה ארון עדיף לנו

כשאנחנו בוחרים ארון תלוי, הרי שאנחנו יכולים לעשות בו שימוש הרבה יותר אפקטיבי. כאמור, הארון יכול להכיל מראה, ובכך אנחנו חוסכים את הצורך להתקין מראה בנוסף לארון. כמו כן, ייתכן מאוד שארון כזה יהיה לנו קל יותר לשמור עליו, מאחר והוא לא יירטב בזמן שאנחנו מתקלחים. מצד שני, סביר להניח שהוא יהיה הרבה יותר קטן מארון עומד.

ארון עומד, מאפשר לנו לנצל את השטח בצורה הרבה יותר טובה. למשל, יש מקום מתחת לכיור שאנחנו לא נוכל לעשות בו שום שימוש אחר, אלא להציב בו ארון. זה לא יפריע לנו ואנחנו נוכל לנצל את השטח בצורה אופטימאלית.

בנק תמונות – איך זה עובד?

תמונות משמשות אותנו כמעט לכל דבר באינטרנט: לעריכת סרטונים, כתמונות נושא לפוסטים, כתמונות לשילוב בתוך פוסטים, כחומר גלם ליצירת לוגואים ועיצובים נוספים, לשיתוף ברשתות החברתיות ועוד. תמונה שווה אלף מילים המשפט החכם אומר ואנו מסכימים עם כל מילה. מכיוון שבעלי עסקים לא יתחילו לצלם עכשיו אינספור תמונות כדי שיוכלו להשתמש בהם וגם לא כל הזמן התמונות יתאימו למה שבאמת צריך – אז משתמשים במאגר תמונות בחינם.

מהו מאגר תמונות?

מאגרי תמונות הנם אתרי אינטרנט שבדרך כלל מונים בין מאות אלפי למיליוני תמונות (המאגרים הגדולים כוללים אפילו עשרות מיליוני תמונות) אשר מוצעים לשימוש בתנאים כאלה ואחרים. ישנם מאגרים חינמיים אולם לשימוש בתמונות חינמיות יש הגבלות רבות ולכן בתי עסק מעדיפים לשלם לאתרים כדי להשתמש בתמונות שלהם. שימוש בתמונות מבנק תמונות, שרכשתם את זכויות השימוש בהם כמובן, הנו פתרון נהדר לעסק שלכם ויכול לשדרג משמעותית את התכנים שאתם משתפים עם הגולשים שלכם.

כיצד רוכשים שימוש בתמונות ממאגר תמונות?

רכישה של תמונות ממאגרי תמונות יכולה להיעשות בכמה דרכים. ישנם אתרים המציעים לכם תמונות בשימוש חופשי ממאגר התמונות באתר בתמורה לדמי מנוי חודשיים כמובן. בעלי המאגר שוקדים מדי חודש על הוספת כמות גדולה של תמונות חדשות ועיצובים שונים לשימוש עבור גולשי החברה. אפשרות נוספת היא לרכוש מנוי המאפשר לכם להוריד עד כמות מסוימת של תמונות בחודש. לדוגמה תשלום של X דולר לחודש ובתמורה אתם יכולים להוריד עד 250 תמונות לחודש. בדרך כלל עושים שימוש בחבילה הזו דווקא באופן חד פעמי כאשר רוצים להוריד במכה כמות גדולה של תמונות ולרכז אותן בתיקייה במחשב ומיד לאחר היום שהקצתם להורדת התמונות אתם מבטלים את המנוי כדי שלא יחדשו לכם אותו בחודש שלאחר מכן. האפשרות השלישית היא רכישת בנק תמונות.

כיצד עובד בנק תמונות?

רכישה של בנק תמונות היא בעצם תשלום מסוים לרכישת X תמונות בהתאם לכמות התמונות בבנק התמונות שרכשתם, שאתם יכולים להוריד אותם ללא הגבלת זמן בדרך כלל. כלומר שאם רכשתם לדוגמה בנק תמונות של 100 תמונות וכעת אתם צריכים רק 20 תמונות, הרי שתוכלו להוריד עוד 80 תמונות או חלק מהם מתי שתרצו דרך המשתמש שלכם.

 

למה תורם קריאטין כשמדובר על תוספי מזון?

קריאטין היא תרכובת אורגנית שנוצרת אצל כל אדם באופן טבעי, ומטרתה היא לספק אנרגיה לשרירים בגוף. התרכובת עוזרת להגדיל את סיבולת השרירים לעבוד במאמץ גדול לזמן קצר, כמו בזמן אימון כוח המתבצע על ידי מתאמנים שמבצעים הרמת משקולות השוקלות יותר ממשקל גופם על ספות כושר.

קריאטין כתוסף תזונה

כאשר צורכים את הקריאטין כתוסף תזונה המגיעה כאבקה, הגוף מסוגל לספוג את התרכובת בצורה מהירה ויעילה יותר – במיוחד אם הקריאטין משולב עם פחמימות. כיוון שהשילוב של קריאטין ופחמימות הינו השילוב האידיאלי עבור מתאמנים שעובדים על הגדלת מסת שריר, תוספי תזונה המכילים קריאטין הינם התוספים הנמכרים ביותר.

תוספי התזונה הנמכרים בחנויות השונות מציעות אבקות המכילות קריאטין בשילוב פחמימות, כך שצריכת תוסף תזנה זה יעניק למתאמן את התוצאות הטובות והמהירות ביותר לצורך הגדלת מסת השריר. כיוון שהקריאטין מספק אנרגיה גבוהה יותר, המתאמן יכול לבצע אימונים זמן ממושך יותר תוך שיפור הכושר הגופני שלו.

מכיוון שתרכובת הקריאטין סופחת את המים הנמצאים בתאי הגוף, חשוב לשתות מים במידה מספקת בזמן צריכת תוספי תזונה המכילים תרכובת זו כדי למנוע תופעות כמו כיווץ שרירים.

סוגים נוספים של תוספי תזונה למתאמנים

נוסף על אבקות קריאטין המספקות אנרגיה והגדלת מסת שריר למתאמנים, ישנם תוספי מזון נוספים המאפשרים למתאמנים להגיע ליכולות וביצועים טובים יותר במהלך האימון וגם לאחר. אבקות חלבון הן בין תוספי המזון הפופולריים והנמכרים ביותר, כיוון שהרכב האבקה מכיל חלבון בריכוז גבוה – כך שצריכתה מספקת בניית שריר באופן מהיר גם בזמן מנוחה.

אבקות החלבון האיכותיות מכילות בדרך כלל מי גבינה וחלבון ביצה טבעיים, כך שספיגת חומצות האמינו המצויות בחלבון אל תוך השריר הינה מהירה יותר לעומת צריכה של חלבון המגיע ממזונות שונים כמו גבינות, טונה, ביצים ועוד.

לסיכום, כדי להעצים את תוצאות האימון בצורה המהירה והטובה ביותר, מומלץ למתאמנים להוסיף לתפריט התזונתי שלהם תוספי תזונה איכותיים המכילים תרכובת קריאטין שתספק אנרגיה גבוהה יותר לגוף, וכך תאפשר הגדלת מסר שריר טובה יותר.

קראו על: משקולת יד משושה

שירותים שחובה שיהיו בבתי אבות לתשושי נפש

מרבית הקשישים מתחילים לחלות באלצהיימר, בדימנציה או במחלות נפש כאלו ואחרות בשל זיקנתם. בכדי להעביר את הקשיש לבית אבות לתשושי נפש, או לבית אבות שבו קיימת מחלקה לתשושי נפש, חייב הקשיש לעבור בדיקות רפואיות ולקבל ביקורת מרופא מוסמך, שהוא אכן זקוק לטיפול באחד מבתי האבות לתשושי נפש.

קיימים בירושלים כמה וכמה בתי אבות, חלקם לתשושי נפש בלבד ובחלקם קיימות מחלקות לתשושי נפש, בהן קיים צוות רפואי מקצועי ומוסמך שיתמוך לכל אורך השהות של יקיריכם.
אחד מבתי האבות המוכרים בירושלים הינו בשיבה טובה.

 

כניסה לבית אבות לתשושי נפש- אבחנה:

אבחון לתשושי נפש נעשה באמצעות רופא מומחה.

רופא המתמחה בפסיכוגריאטריה, יבדוק את מצבו הקוגניטיבי של המטופל, יבדוק תופעות אלצהיימר או דמנציה ויעריך בהתאם את מצבו הנפשי של המטופל.

קשיש שאובחן כתשוש נפש יכנס למחלקה שונה וייחודית המתאימה לצרכיו ובה נמצאים צוות המטפלים שמתאימים לו.

 

כניסה לבית אבות לתשושי נפש- שירותי חובה:

השגחה צמודה 24/7- בית אבות לתשושי נפש חייב להחזיק בצוות מטפלים ורופאים מומחים בכל שעות היממה, למשך כל השבוע. למטופלים אסור לצאת מתחומי המחלקה בחשש לפגיעה בבריאותם ולכן הצוות חייב להיות זמין ועירני, גם בשעות הקטנות של הלילה. בית אבות מקצועי יתקין לחצני חירום בכל חלקי החדר בו המטופל שוהה, כולל בחדר האמבטיה ובשירותים, זאת על מנת לאפשר לקשיש לקרוא לאדם מהצוות הרפואי שיסייע לו ויטפל במצוקתו בכל עת.

 

מעקב והבחנה מרופא מומחה להמשך טיפולים- רופא מומחה בפסיכוגריאטריה יבצע מעקב רפואי אחר כל אחד ממטופליו, יבחן את מצבו הרפואי ויתן הוראות להמשך טיפולים לכל אורך שהותו של המטופל בבית האבות. 

 

טיפולים רפואיים מתאימים- לאחר ההבחנה, יספק בית האבות את כלל הטיפולים הרפואיים להם נזקק הקשיש, בהתאם להוראות המומחים.

 

פעילויות קוגנטיביות וחוגי עשייה- בכדי להפיג את השיעמום ולשמור על תפקודו של המוח ותפקודם של שאר השרירים בגוף, קיימים חוגים ופעילויות חברתיות עבור המטופלים.

 

נקיון ואחזקה- שמירה על נקיון עבור המטופל ואחזקת המקום הינם חשובים לכל תקופת השהות.

 

ארוחות מסודרות ומזינות- נהוג להגיש 3 ארוחות ביום וביניהן קפה ועוגיות.

 

קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת הינה כלי רכב חשמלי שמאפשר ניידות בסביבה הקרובה.

את הקלנועית נפגוש בעיקר במושבים, קיבוצים וכפרים, בהם אין כבישים סואנים, והשבילים הינם מרווחים ומזמינים שימוש בכלי רכב זעירים.

אט אט מתחילים לראות גם במרכזי הערים הגדולות אנשים שמתניידים באמצעות קלנועית מתקפלת של חברת קלנועיות תל יוסף.

זאת בגלל הנוחות שלה, הקלילות, המראה האלגנטי והצעיר, הממדים שלה, שאינם תופסים נפח גדול, וכן בגלל האפשרות הפשוטה כל כך לקפל אותה בעת הצורך, ולהניח בתא המטען של הרכב או בכל מקום אחסון אחר שיהיה.

היכן ניתן לנוע באמצעות קלנועית מתקפלת?

עם קלנועית מתקפלת ניתן לטייל בסביבה הקרובה, בעיר, בכפר, בקיבוץ או במושב.

עם קלנועית מתקפלת ניתן אף להיכנס למבני ציבור, כמו קניונים, מרפאות ובתי חולים, סופרמרקטים ואפילו – תתפלא לשמוע: ניתן להיכנס עם הקלנועית המתקפלת לשדה התעופה, ולהגיע אתה עד למטוס, מפני שקלנועית מתקפלת הינה בעלת אישור הטסה בינלאומי, שמתיר לטוס עמה בכל מקום בעולם.

לקלנועית המתקפלת יתרונות רבים:

השלדה שלה עשויה אלומיניום חזק ובטיחותי, היא פועלת באמצעות סוללת ליתיום באיכות גבווה, משקלה קליל: הוא יכול להסתכם ב-26 ק”ג כולל הסוללה!

הקלנועית מכילה פטנט ייחודי שמאפשר לקפל ולפתוח אותה בקלות ובפשטות, כך שכאשר היא בשימוש – היא עושה את תפקידה במסירות ובנאמנות, ובסיטואציות בהן אין בה צורך – היא נעלמת בתא המטען של הרכב או בכל מקום אחסון אחר.

ישנן אף קלנועית יד 2 או חדשות  שמתקפלות באמצעות שלט אלקטרוני.

זה אולי נשמע רעיון מגניב, אבל במציאות הוא פחות מוצלח.

השלט הינו רכיב אלקטרוני קטן ורגיש שנוטה להעלם ולהתקלקל בקלות, כך שהתפקוד של הקלנועית המתקפלת עשוי להיפגע במידה והקלנועית נעלמה או התקלקלה – אתם יכולים להישאר חסרי אונים מול קלנועית מקופלת שאין כל דרך לפתוח אותה עד לאיתור השלט / תיקונו / רכישת סוללות חדשות במקום אלו שסיימו את  תפקידן.

לכן כאשר אתם עומדים בפני רכישה של קלנועית מתקפלת חשוב שתוודאו כי הספק ממנו אתם רוכשים אותה הינו אמין, מנוסה ובעל קבלות של שירות מעולה ומקצוענות בהתאמת קלנועית מתקפלת בהתאם לאופי שלכם, לצרכים שלכם, וכמובן – איך לא, לתקציב שלכם.

נעלי ספורט לגברים – מה חשוב לוודא שיש בהן

בחירת נעלי ספורט נכונות היא חשובה כיוון שחייבת להיות התאמה מרבית מכמה היבטים של הנעליים לרגליו של האדם אשר נועל אותן.

קיימים כמה פרמטרים שעליהם חייבים להקפיד במיוחד כדי ליצור נוחות והנאה מלאה מהנעליים החדשות.

התאמה לסוג הספורט

בחנויות הנעליים קיים היצע נרחב של נעלי ספורט אשר מיוצרות באופן ייעודי לענפי הספורט השונים לאור הייחודיות של כל אחד מהענפים הללו.

חשוב לקנות את הדגם המתאים לריצה על הכביש, ריצה בשטח, הליכה מהירה, כדורסל, טניס, פעילות אירובית, טיולי שטח ועוד.

יצרן נעלי הספורט

מומלץ לרכוש נעלי ספורט אשר מיוצרות במפעלים מקצועיים ברחבי העולם. הניסיון של ייצור של נעלי הספורט שלהם נמשך לאורך עשרות שנים לאור מחקרים רבים שהם מבצעים ולכן מדובר בנעליים מקצועיות ביותר אשר חשבו בהם על כל פרט.

נוחות של נעלי הספורט

הספורטאים נועלים את הנעליים הללו לאורך שעות רבות בעת האימונים או בעמידה לאורך זמן לכן הן חייבות להיות נוחות מאד, בעלות אימום מתרחב המתאים למתאמנים אשר רגליהם מתרחבות בעת האימונים, וכך תהיה לרגליים תמיכה מרבית.

יש לרכוש את הנעל במידה הנכונה בלבד. נעל קטנה מדי שלא תתרחב, תיצור לחץ על הרגל ולא תאפשר את התנועתיות הנדרשת ונעל גדולה מדי תיצור אי נוחות רבה ולא יהיה אפשר להתאמן.

איכותה של נעל הספורט

נעלי ספורט בטיב מעולה כוללות בולמי זעזועים כדי להקטין את הנזק שעלול להיווצר במפגש שבין הכביש או השטח לרגל לאורך שעות האימונים ולנחיתה רכה של הרגליים על הקרקע. כמו כן אימום איכותי אשר תואם את צורתה של כף הרגל. נעלים אשר מיוצרות מעור נושם אשר מונע את כמויות הזיעה המרובה, מקטין את הריח הרע אשר נודף מהרגליים ואת הסיכון בכך שתתפתח פטרת ברגלי הספורטאי.

יופייה של נעל הספורט

גם נראותה ויופייה של נעל הספורט או נעל כדורגל הם גורמים חשובים בבחירת הנעל המתאימה, הצבעים השולטים בה ועיצובה.

מחירי נעלי הספורט

המחיר הוא חשוב מאד כיוון שהספורטאים רוכשים כמה זוגות בשנה.

סרטים טובים לראות עם בן או בת הזוג

סרטים טובים

כל מי שנמצא בזוגיות יודע שאי אפשר כל הזמן לצאת ולבלות בחוץ. לא תמיד יש חשק לצאת לפאב או למסעדה וגם לא תמיד מתאים להיפגש עם חברים או משפחה. לא פעם, מגיעים למצב שבו רוצים פשוט להישאר בבית ולבלות ערב שקט עם בן או בת הזוג. לפעמים מדובר על יום קשה או ארוך מידי במשרד ואילו בפעמים אחרות מדובר פשוט על מצב רוח פחות סוציאלי. זה בדיוק הזמן להיכנס לאתר שמתמחה בסרטים, על מנת לבחור את הסרט הבא שתצפו בו. חשוב כמובן להתחשב בהעדפות של בן או בת הזוג ובמצב הרוח הכללי של שניכם. יהיו ימים שבהם תרצו לצפות בסרט קליל שלא דורש יותר מידי ריכוז או חשיבה, ואילו בימים אחרים דווקא תעדיפו סרט שיגרום לכם להתבונן בזווית שונה לחלוטין על כל החיים שלכם. בכל מקרה, חשוב להקפיד לבחור בסרטים איכותיים ומוקפדים, על מנת ליהנות מחוויה חיובית ונעימה.

סרטים טובים

סרטים טובים לראות עם בן או בת הזוג – כיצד לבחור מתוך אלפי האופציות השונות?

היום ניתן למצוא לא מעט סרטים טובים שונים, המגיעים מקטגוריות שונות ומז’אנרים שונים. בכל חודש יוצאים לאקרנים עשרות סרטים חדשים, כך שמי שמעוניין להישאר מעודכן, חייב להשקיע את הזמן הדרוש לכך. בכל אופן, חשוב להבין שלא ניתן לצפות בכל הסרטים החדשים שיוצאים לשוק, היות ולא כולם יהיו מוצלחים ולא כולם יתאימו לטעם האישי שלכם. לכן עדיף להיעזר בהמלצות של אנשים אחרים או באתר אינטרנט שמתמחה בתחום, על מנת לבחור מתוך רשימות מסוננות היטב. ניתן למשל למצוא רשימה של סרטי אוסקר מומלצים, סרטי אימה שיגרמו לכל אחד לקפוץ מכל דפיקה בדלת או סרטי קומדיה שיצחיקו גם את הצופה האדיש ביותר. החוכמה היא רק להתאים את הסרט הנכון למצב הרוח העכשווי שלכם, לכבות את האור ולצלול לעולם אחר. אין משהו יותר נעים ויותר מחבר, מאשר לצפות ביחד בסרט, לחוות יחדיו את החוויות שהוא מייצר ולאחר מכן להישאר עם תחושה משותפת שנוצרה באמצעות הסרט.

סרטים טובים

סרטים מומלצים לצפייה זוגית- בהתאם לז’אנר שמתאים לכם

כאמור, ניתן למצוא לא מעט סרטים שמתאימים לצפייה עם בן או בת הזוג. סוג הסרט אמור להתאים להעדפות הצפייה של שני בני הזוג. לכן אם צד אחד ממש שונא קומדיות, אין שום טעם להכריח אותו לצפות בסרטים מסוג זה. ישנם לא מעט סרטים מדהימים בקטגוריות השונות, שבהחלט מומלץ לבדוק ביחד ולהגדיל את רפרטואר הסרטים ששניכם אוהבים.

  • סרטי אימה מומלצים – זוגות רבים בוחרים לצפות ביחד בסרטי אימה מפחידים במיוחד. מדובר לא פעם על בחירה שגורמת להם לתחושה של ביטחון וקרבה יתרה, היות ובקטעים המלחיצים ביותר של הסרט, ניתן להיצמד זה לזה ולהרגיש ביחד. ניתן למצוא לא מעט סרטים קלסיים לצד סרטים חדשים שיגרמו לכל אחד לחוש צמרמורת במורד הגב. סרטי האימה הקלסיים כוללים למשל סרטים כמו “אמריקן פסיכו”, “הנוסע השמיני”, “המסור”, “הצלצול” וכדומה. כמו כן, בשנים האחרונות יצאו מספר סרטי אימה שכדאי להכיר, כמו למשל: “מוות רצחני”, “משהו עוקב אחרי”, “פעילות על טבעית” ו- “זה”.
  • סרטי קומדיה מומלצים – סרטי קומדיה נחשבים לאחת הבחירות המוצלחות ביותר לצורך בילוי זוגי. קומדיה טובה יכולה לשפר בצורה משמעותית את מצב הרוח, ליצור אווירה של צחוקים ולייצר קרבה נוספת בין בני הזוג. גם בקטגוריה הזו ניתן למצוא סרטים קלאסיים ונוסטלגיים כמו “אמריקן פאי” שיגרום לנו לבכות מרוב צחוק, למרות שעברו כבר כמעט 20 שנים. כמו כן, ניתן לצפות בסרט “שגעון של קולג'”, על מנת ליהנות מסרט נעורים נוסף בסגנון. מעבר לכך, כדאי להכיר סרטים חדשים יותר, כמו למשל: “סיפורים פרועים”, “הזאב מוול סטריט”, “דדפול” וכדומה.
  • סרטי דרמה מומלצים – זוגות רבים בוחרים לצפות יחדיו בסרטי דרמה, המכניסים אותם לעולם אחר ומעניין יותר. סרטים מסוג זה יכולים לעורר לאחר מכן דיונים שלמים בנוגע לנושא הסרט או לאסוציאציות השונות שהוא מעלה. סרטי דרמה שכדאי להכיר, כוללים בין היתר את הסרט המפורסם “טיטאניק”, שנחשב ללא ספק לסרט רומנטי שכדאי לצפות בו ביחד. סרטים נוסטלגים נוספים, כוללים גם את “רשימת שינדלר”, “להציל את טוראי ריאן”, “חומות של תקווה”, ברבור שחור” וכדומה. מעבר לכך, כדאי לצפות גם בסרטים חדשים יותר, כגון: “גראן טורינו”, “נער החידות ממומביי”, “צורת המים” ו- “אפוקליפטו”.
  • סרטים רומנטיים מומלצים – זוהי כמובן הבחירה האולטימטיבית שרוב הזוגות יבחרו בה, על מנת לייצר ביניהם אווירה רומנטית וזוגית יותר. סרטים מסוג זה יכולים לייצר השראה ליחסים בין בני הזוג ואף לסייע לזוגיות שלהם. סרטים שחובה לצפות בהם ביחד, כוללים למשל את “אגדת הפסנתרן”, “נוטינג היל”, “אהבה זה כל הסיפור”, “ברוקלין”, “היא” ועוד.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט סרטים טובים לראות עם בן או בת הזוג. מומלץ להתנסות במספר ז’אנרים שונים, על מנת לחוות חוויות שונות ולהתנסות יחדיו ברגשות השונים שכל סרט מסוגל לייצר.

לעוד מידע, בקרו באתר https://kicky.co.il/recommended-movies/