השכרת רכב בארצות הברית – להגשים את החלום הגדול

השכרת רכב בארצות הברית

כל מי שאי פעם צפה בסרט או בסדרה שעוסקת במסע מחוף לחוף בארצות הברית, ברואד טריפ הידוע של האמריקאים, בוודאי ראה בדמיונו כיצד הוא עושה את המסע הזה. לוקח רכב וחוצה את היבשת מקצה לקצה, שברקע מתנגנים שירים אמריקאיים קלאסיים, ובדרך הוא פוגש אינספור אנשים מרתקים ומגיע אל מקומות מיוחדים.

לא מעט ישראלים בוחרים באמת לעשות את המסע הזה, כאשר אחת האופציות שעומדות לרשותן היא לשכור רכב בנקודה מסוימת ולצאת המסע, כאשר בסופו של דבר, הם יחזירו את הרכב לסוכנות בנקודה אחרת, בדרך כלל בצד השני של היבשת.

השכרת רכב בארצות הברית זה דבר מאוד טבעי ומקובל. לא רק תיירים נוהגים לעשות זאת, גם אמריקאים רבים שמעדיפים לשכור רכב ולא להחזיק אחד משלהם, בפרט זה נכון לגבי תיירים אמריקאיים שמגיעים אל יעדים רחוקים מהבית. הם מעדיפים לשכור רכב ביעד ולא להגיע אליו עם רכב משלהם, שכן זה יגבה מהם מחיר יקר על הדלק וכן ידרוש מהם לבלות שעות ארוכות על הכביש.

מתי אנחנו נשכור רכב בארצות הברית

צריך לומר, לא תמיד השכרת רכב בארצות הברית היא דבר משתלם. למשל, אם אנחנו מגיעים לניו יורק, אז לא בטוח שזה ישתלם לנו לשכור רכב. העיר פקוקה, קשה מאוד להתנייד בה, וכן יש בה מערכת רכבת תחתית מאוד מפותחת ומשתלמת.

מצד שני, אם אנחנו יוצאים מהעיר אז משתלם לשכור רכב. כך גם אם אנחנו נוסעים בין ערים שונות בארצות הברית, בוודאי אם אנחנו מגיעים לתקופה קצרה ורוצים לחסוך זמן, ומנגד לבלות במקומות שונים, שלא תמיד אפשר למצוא אליהם תחבורה ציבורית זמינה ונוחה. לכן, יש מקרים רבים בהם השכרת רכב זה הפתרון הנכון עבורנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *