צילום אירועים

צילום אירועים – לחשוב מחוץ לקופסא

במהלך חיינו אנו חוגגים לא מעט אירועים, כגון חתונה, ימי הולדת, מסיבת רווקות או רווקים, בר מצווה או בת מצווה, ברית ובריתה, בהחלט שלל מרשים. אחד מאנשי המקצוע הכי חשובים בכל אירוע הוא צלם שיתעד הכל. כאן נכתוב יותר על צילום אירועים – לחשוב מחוץ לקופסא.

צילום אירועים יצירתי וייחודי

כיום כבר לא מסתפקים באירועים ללא שום ערך מוסף, אנו משקיעים את מיטב המשאבים באירוע, לכן לא רצוי שיהיה צפוי ומשעמם, יש לחשוב מחוץ לקופסא, לייצר רעיונות צילום חדשים, ואין מדובר רק בצילומי וידאו או תמונות סטילס, יש הרבה מעבר לזה.

רחפן מהאוויר

אנו כבר לא מסתפקים בזוויות הרגילות, וכיום ישנם רעיונות צילום מדהימים ומפתיעים. למשל תיעוד האירוע מגובה באמצעות רחפן ולצפות בתמונות שצולמו מלמעלה. כך ניתן לתעד רגעים מכמה זוויות. יש לדעת כי צילומי רחפן מתבצעים ע”י צלמים מנוסים, לא כדאי לפספס.

צילום DSLR

אחד מהטרנדים הלוהטים בצילום אירועים. באמצעות טכנולוגיות חדשניות, התמונות יוצאות ברורות יותר, חדות וגם הניגודיות היא שונה בהשוואה למצלמות סטילס רגילות. בקצרה, איכות הצילומים היא לא פחות ממדהימה. צילום DSLR לחתונה הוא המתקדם ביותר כיום.

הפקת קליפ

הפקת קליפ היא מרגשת מאוד, בעלי האירוע יוכלו לבקש מצלם הוידאו להכניס תכנים לפי בחירתם וכמו כן לעזור לצלם בעת העריכה, להוסיף, לגרוע, לשנות, לבחור את הפלייליסט המתאים, כאשר הקליפ ישודר על מסכים ענקיים במקום האירוע.

חשיבה מחוץ לקופסא

בהחלט מומלץ לבחור בצלם שהוא לא רק מקצועי, אלא יצירתי, אחד שחושב מחוץ לקופסא, בכדי שהתמונות מהאירוע תהיינה איכותיות וייחודיות. צלם העושה שימוש בטכנולוגיות הצילום המתקדמות ביותר. מכאן אפשר להבין כי צילום אירועים כיום, כלל איננו דומה למה שהכרנו עד כה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מוזמנים לכתוב לנו בכל עת

אולי יעניין אתכם?

יתרונותיהן של טרמפולינות

טרמפולינות מזכירות לנו בדר”כ את תקופת הילדות, תקופה בה היינו נוהגים ללכת ללונה פארקים וליהנות ממתקני השעשועים השונים, אך טרמפולינות הם לא רק לילדים, ישנם

קרא עוד