ארונות פינתיים – כשאין ברירה, יש פיתרון

יש כללים ועקרונות, שפעם היו נכונים אבל עכשיו כבר לא. פעם ארון נחשב לרהיט שתמיד יהיה במבנה קלאסי, מוארך ומלבני. אך כיום, כאשר רוצים למקם ארון בחדר יחסית קטן ומצומצם, יש פתרון. אם אין ברירה, שימו לב למה שזמין כיום, ארונות פינתיים בעיצוב חדשני והתאמה מושלמת ומאוד מתבקשת. 

לאחסון יותר, בחדרים הקטנים 

כמו כל ארון במבנה סטנדרטי, גם ארונות פינתיים מגיעים במידות שונות. אולם באופן כללי, מטרתם של הארונות הללו היא לאפשר יותר מקום אחסון, בחדרים הקטנים, חדרי ילדים, חדרי שינה ועוד. אופיו של ארון מסוג זה מתבלט היטב על רקע סוג הבניה הנוכחי שהוא הרבה פעמים קומפקטי. כאשר עושים שימוש באזורי הפינות של החדר, שהם בדרך כלל לא מספיק מנוצלים, משיגים תוצאה הכי הגיונית והכי נכונה. מצליחים למקם ארון של ממש (לא שידה או אלתור כלשהו), ולהשאיר מספיק מקום לרהיטים אחרים. פתאום יש מקום למקם פינת עבודה נוחה, שולחן כתיבה או מיטה מרווחת. פתאום, לא צריך להתפשר על עיצוב החדר. הוא נראה גדול יותר, מרווח יותר ובקיצור, נוח. 

פינתי – אפילו בעיצוב יוקרתי 

מבחינת הסגנון, ניתן למצוא כיום ארונות פינתיים בכל מיני עיצובים וסגנונות. לדוגמא, ישנו כמובן הסגנון הבסיסי, בצבע בהיר שהולך נהדר כמעט בכל סוג של חדר ובכל עיצוב פנים. ניתן למצוא עיצובים בצבעי עץ טבעיים וכפריים. יחד עם זאת, ניתן להזמין גם ארונות פינתיים אפילו בעיצוב יוקרתי. עיצוב שיתאים לאנשים שלא רוצים להתפשר על האופי בבית, גם כאשר רוצים לרהט חדר קומפקטי בגודלו. כך שלא משנה מהו הטעם או הסגנון שאליו אתם חותרים, כשאין ברירה ורוצים חיסכון במקום, כעת אתם יודעים מהו הפתרון. 

למידע נוסף על ארונות פינתיים היכנסו לאתר https://www.vox.co.il/

 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מוזמנים לכתוב לנו בכל עת

אולי יעניין אתכם?

יתרונותיהן של טרמפולינות

טרמפולינות מזכירות לנו בדר”כ את תקופת הילדות, תקופה בה היינו נוהגים ללכת ללונה פארקים וליהנות ממתקני השעשועים השונים, אך טרמפולינות הם לא רק לילדים, ישנם

קרא עוד