מורה פרטי ללשון – הכנה לבגרות

מורה פרטי ללשון

לשון נחשב לאחד מהמקצועות הקשים שישנם. לשון הוא מקצוע שמכיל מאפיינים רבים ביניהם: דקדוק, ניקוד, תחביר, פיסוק, הגייה נכונה, ועוד, ולכן תלמידים וסטודנטים רבים נוטים להתקשות בו בעיקר בבחינות הבגרות. אז מה הפתרון כאשר אנו נתקעים במקצוע ובהכנה לבגרות? כל הפתרונות בהמשך.

מורה פרטי ללשון – אם אתם מרגישים שאתם מתקשים בלשון, אחד הפתרונות הם פנייה למורה פרטי ללשון. כפי שהזכרנו, לשון עלול להקשות על תלמידים רבים בעיקר כאשר מתכוננים לבגרות, לכן חשוב לבחור במורה הנכון.

אז כיצד בוחרים במורה המתאים ללשון?

כאשר אתם בוחרים מורה ללשון, חשוב לבדוק מה הניסיון של המורה. בדקו האם המורה מכיר את מקצוע הלשון על בוריו ויועד להכין תלמידים לבגרות בלשון. כאשר אתם פונים למורה בדקו מה אתם מצפים ממנו. שימו לב למה בדיוק אתם מצפים, ובמה אתם מתקשים. חשוב לשים לב לתזמון של שכירת המורה וזאת כדי שהציפיות שלכם לא יהיו מוגזמות, לדוגמא: אם אתם נזכרים מאוחר מידי לשכור את המורה ללשון, אל תצפו לקבל ציונים גבוהים מידי בבחינה, ולכן חשוב לשכור את המורה כמה שיותר מוקדם לפני הבחינה על מנת שזה יוכל לעבור עמכם על כל החומר הנדרש.

תאמו עם המורה פגישות תכופות במידה ואתם לא מוכנים לבחינה

חשוב לתאם עם המורה כמה שיותר פגישות במידה ואתם לא ממוכנים לבחינה. שימו לב מהו החומר החסר לכם והשלימו אותם. חשוב לנסות להבין מהו החומר שיש לשים עליו את הדגש לפני בחינת הבגרות. נסו לברר עם המורה ללשון על מה כדאי לעבור בזמן השיעורים עם המורה הפרטי. בכך תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם להצליח בבחינת הבגרות בלשון.

עברו על תרגילים שסביר להניח שיהיו בבחינת הבגרות

נסו לברור עם המורה ללשון אילו תרגילים יהיו דומים לתרגילים שיהיו בבחינת הבגרות. אם המורה נחמד ומסביר לכם אילו תרגילים דומים לאלה של בחינת הבגרות, מעולה! כעת עברו על התרגילים עם המורה הפרטי שלכם: בכך תוכלו לתרגל תרגילים ולנסות לקבל ציון טוב בבחינת הבגרות בלשון.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *