רכבים לפירוק – אפשרי גם אחרי טוטאלוס?

רכבים לפירוק

אנחנו מאחלים לכם כי לעולם לא תהיו מעורבים בתאונת דרכים, אך הסטטיסטיקה אינה משקרת והיא מראה כי רוב רובם של אזרחי ישראל היו מעורבים בשלב כלשהו בתאונת דרכים. זהו כמובן נתון מזעזע מכיוון שתאונה גורמת לנו לבעיות בריאותיות ורפואיות מן המעלה הראשונה ולא רק זאת אלא שתאונה יכולה לגרום לנו לנזק כלכלי גדול מאוד. כך לדוגמא אם הרכב שלנו נפגע בתאונה בצורה קשה והופך למעשה לטוטאלוס אנחנו נמצאים בבעיה חמורה הפוגעת בנו בצורה קשה. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לשקול ברצינות את האופציה של לשלוח את הרכב לפירוק. שליחת רכבים לפירוק יכולה להשיג לכם כמה אלפי שקלים וזהו כמובן דבר משמעותי ביותר אשר ישרת אתכם בצורה נהדרת ואנו ממליצים לכם על כך מאוד. על כן חשוב לזכור כי גם לאחר טוטאלוס ניתן להרוויח יפה מאוד מן הרכב שלכם.

רכבים לפירוק

איך אדע כמה הרכב שלי שווה בעת פירוקו?

עלינו לציין כבר בהתחלה כי לרוב תקבלו בעד הרכב שלכם כמה אלפי שקלים בעת פירוקו ולא יותר מכך. עליכם להבין כי רכב אשר נשלח לפירוק שווה הרבה פחות מאשר רכב אשר ממשיך לנסוע ועל כן אתם ממש לא עתידים לקבל את מחיר המחירון על הרכב. כאן המקום גם לציין כי אתם תקבלו את התשלום על הרכב בהתאם לשנת הרכב, למצבו, מצב השלדה, מצבו המכני וכו’. לכן רק כאשר תגיעו אל המכון תוכלו לדעת כמה הרכב שלכם שווה ושם תצטרכו לקבל את ההחלטה האם לפרק את הרכב או לא וזהו משהו שכדאי לכם לזכור ולקחת בחשבון.

מדוע חשוב לפנות אל מגרש אמין ומנוסה בשביל פירוק הרכב?

עליכם להבין כי כמו בכל דבר גם בתחום של פירוק רכבים כדאי לכם לפנות אל מכון פירוק אמין ומנוסה. הדבר האחרון שאתם רוצים זה לשלוח את הרכב שלכם למגרש פירוק ואז לגלות כי הרכב ממשיך לנסוע וכי הוא צובר דוחות על חשבונכם. כמובן שאם תפנו אל מגרש אמין זה לא יקרה וזה משהו שאתם חייבים לחשוב עליו.

פנו עוד היום ל-PRK

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *