יתרונות של השקעות נדל”ן ביוון

השקעות נדל"ן ביוון

אנשים רבים מחפשים היום השקעות נדל”ן בחו”ל, היות והמצב בארץ לא נראה מזהיר ביותר. מחירי הדירות בישראל רק הולכים ועולים, דבר שמעיד על בועה שהולכת להתפוצץ בשלב כזה או אחר. אנשים רבים לא מוכנים לקחת את הסיכון, ולכן מעדיפים מראש להימנע מהשקעות נדל”ן בארץ. אומנם מדובר בהשקעה בעלת תשואה נאה, אך מי יודע מתי הבועה הזאת תתפוצץ וכל הסיפור יגמר לפני שהוא בכלל התחיל? כמו כן, לא לכולם יש את ההון ההתחלתי הדרוש כדי להשקיע בנדל”ן בארץ, היות ומחירי הדירות כאן יקרים בצורה בלתי פרופורציונלית. לעומת זאת בחו”ל, ניתן למצוא לא מעט השקעות משתלמות במיוחד, בעלות פוטנציאל רווח גבוה וסיכון נמוך למדיי. השקעות נדל”ן ביוון https://new-greece.co.il למשל, הפכו לפופולאריות במיוחד בקרב משקיעים ישראלים. מדובר על כלכלה יציבה, שאומנם חוותה משבר אך הגיעה ליציבות, ועדיין מציעה מחירי דירות נמוכים ונוחים להשקעה.השקעות נדל"ן ביוון

השקעות נדל”ן ביוון – כל הסיבות ללכת על זה

קודם כל, מדובר על מדינה שרק הולכת ומתפתחת, מספר התיירים בה גדל בכל שנה והיא מציעה מגוון עצום של אטרקציות שונות ונוף מקסים ופסטורלי שלא ניתן לעמוד בפניו. כתוצאה מכך, הכלכלה המקומית הולכת ומתחזקת, דבר שהופך את שוק הנדל”ן לרווחי במיוחד. ערך הנכסים הולך ועולה, הביקוש גדל וכל מי שמעוניין להשקיע – עכשיו זה בדיוק הזמן לזה. נכס מקומי יכול לספק תשואה שוטפת, ניתן להשכיר אותו לתיירים או למקומיים וליהנות מדמי השכירות. אופציה נוספת, היא ליהנות מבית קיץ משלכם, ולאחר מספר שנים פשוט למכור אותו ברווח. לעומת ארצות אחרות שמספקות אופציות השקעה דומות, יוון נמצאת שעתיים טיסה מישראל ומחירי הטיסות נמוכים ומשתלמים. כך שבכל שלב, ניתן לטוס ולבדוק מה קורה עם הנכס שלכם, ליהנות מחופשה קצרה ומהנה ולאחר מכן לחזור לארץ מבלי לעשות מזה עניין. מי שהחליט להשקיע בארה”ב לעומת זאת, צריך לעבוד הרבה יותר קשה כדי להגיע לראות את הנכס שלו.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט יתרונות הכרוכים בהשקעות נדל”ן ביוון. מדובר על מדינה קרובה, שקל וזול ולהגיע אליה, ללא שום הבדלי שעות ועם מנטליות מאוד דומה למנטליות שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *