רשימת ספרי הרומן הרומנטי שהכי הצליחו בשנת 2018

ספרים רומנטיים

המאמר באדיבות לבבות הוצאה לאור

לא מעט ספרי רומן חדשים ורומנטיים יצאו בשנת 2018, אך אין ספק שישנם רומנים רומנטיים מומלצים מאוד ששווה בהחלט לקרוא אותם. אז אם אתם תוהים איזה רומנים רומנטיים מוצלחים יצאו בשנת 2018 אשר כדאי לכם לקרוא, הנה רשימה של כמה מהם:

  1. פעמיים עשרים- סיפור של שתי משפחות ונקמה. הסיפור מהווה רומן רומנטי קלאסי שמייצג את הגבול הדק שבין שנאה לאהבה
  2. החבילה המושלמת של לורן בלייקלי- רומן רומנטי על גבר שיש לו הכל שיום אחד הוא נאלץ לעבור להתגורר עם אחותו הלוהטת של אחד החברים הטובים ביותר שלו. על אף שהוא יודע שעליו לכבד את חברו הטוב, הוא מתקשה מאוד שלא לנהל מערכת יחסים מינית ולאחר מכן גם רומנטית עם השותפה החדשה שלו. מה יהיה הלאה? כדאי לקרוא
  3. נשמרת ממך- נשודה רוז- מדובר בספר השני של סדרת קרועים לגזרים אולם כל ספר יכול להקרא כספר יחיד. רים הגיטריסט הוא מצד אחד מושא הפנטזיות של הגיבורה ומצד שני, הוא מתרחק ממנה לאחר סקס לוהט בשל הסוד שגילה עליה. הסיפור מסופר הן מהצד של הגיבורה והן מהצד של רים הגיטריסט, העלילה מפתיעה, רומנטית, מרגשת ומרתקת
  4. באהבה כמו בשנאה- כריסטינה לורן- קרטר ואווי מכירים במסיבת ליל כל הקדושים של חברים משותפים ועל אף שמדובר במסיבה מאוד מוזרה, הם מיד נדלקים זה על זו. כל אחד מהם עובד בסוכנות אשר מתחרה בסוכנות של האחר, אך כעבור פרק זמן כלשהו הסוכנויות מתאחדות והם מוצאים את עצמם מתחרים על אותה משרה נחשקת.
  5. בעיקר אותך של מיה שרידן- גבריאל וקריטסל עברו חיים מורכבים וקשים והחליטו שעדיף להם להיות לבד מאשר להיפגע מאהבה נכזבת.  אולם הגורל איננו מאפשר להם לעמוד בהחלטתם ובמסקנתם ומזמן להם אהבה עמוקה, סוחפת וסוערת. מדובר ברומן רומנטי מלא תהפוכות, בו נאבקים גבריאל וקריסטל בגורל על מנת שלא להיפגע, אך אינם מצליחים באמת להדוף את האהבה הגדולה אשר הוא זימן להם.

הרומנים הרומנטיים הטובים של שנת 2018 הם בהחלט רומנים ששווה לקרוא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *