איך מחליפים מצבר לבד?

מחליפים מצבר לבד

החלפת מצבר זה לא חייב להיות סיפור מורכב. יש כאלה שנמנעים לפתוח את מכסה המנוע. נדמה להם כי מדובר בפרוצדורה הדורשת מעורבות של איש מקצוע וזה לא דבר שאדם מן השורה יכול לבצע בכוחות עצמו. אך אם הם רק יעשו את הפעולה הזו אפילו רק פעם אחת, הם יגלו עד כמה פשוט הדבר.

מהיום ואילך הם כבר לא ייבהלו כאשר יהיה עליהם לבצע את הדבר.

איך מחלים לבד את המצבר?

אז האמת היא שההמלצה היא להיעזר באנשי מקצוע בלינק הזה לצורך החלפת המצבר. ממש לא מומלץ להחליף את המצבר לבד אם אין את הידע איך זה אמור להיראות וכיצד אמורה הפעולה להתבצע. כי לא מדובר סתם בהחלפה של קופסא אחת בקופסא אחרת.

אך לאחר שכבר לומדים פעם או פעמיים לעשות את הדבר, כבר לומדים לבצע את הדבר היטב בצורה מומחית ומקצועית ממש. 

מאריכים את חייו של המצבר

חשוב לדעת כי החלפה נכונה של המצבר של הרכב, זוהי ערובה לכך כי המצבר יאריך ימים וישרוד יותר ביחס למצבר שהוחלף והורכב בצורה חובבנית או בלתי מקצועית. המצבר הוא לא פעם לא ממצה את הפוטנציאל שלו וכל ההבטחות שקבלנו עליו מהמוכר ממש לא מוכיחות את עצמן בשטח כאשר הסוד טמון בדיוק בזה, בהתקנה שאינה מבוצעת בצורה הנכונה.

מזמינים מצבר עד הבית

כאשר קורה והמצבר שלנו שובק חיים, אין לנו למעשה דרך להגיע אל החנות על מנת לרכוש מצבר חדש. אנחנו חייבים להיעזר בתחבורה ציבורית או בשירות של מוניות, דבר שאינו כל כך פשוט עבור אנשים שאינם רגילים בדבר.

אך האמת היא שכיום מציעים ברוב רובם של בתי העסק את השירות של מצבר עד הבית, ראו
מצברים לרכב אצל עמי פיקס שמציעים בדיוק את השירות הזה. אם מרימים טלפון למקום הנכון, אפשר בהחלט ליהנות ממצבר שיגיע אל הכתובת המבוקשת.

לא תמיד מדובר בבית או בחניה שם אנחנו זקוקים למצבר. ישנם מקרים רבים אשר בהם המצבר החליט ‘לעשות’ לנו את זה באמצע שום מקום. שם אנחנו צריכים את המצבר באופן הרבה יותר נואש ודחוף.

גם שם נוכל לקבל אותו מהר מאוד לידנו ולהחליף אותו במו ידינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *