איך לבחור שיפוצניק בראשון לציון

בחירת שיפוצניק היא עניין שצריך להקדיש לו זמן ומחשבה וכך למנוע חוסר נעימות ונזקים שיהיה קשה מאוד לתקן אותם אחר כך, ובכל מקרה יחייבו שיפוצים נוספים, מצב שאף אחד אינו מעוניין בו. בחירת שיפונציק בראשון לציון עדיף לחפש מישהו שהוא תושב העיר, או לפחות העסק שלו בעיר. שיפוצניק שמכיר היטב את ראשלצ יוכל להגיע למקום היעד בקלות ולא יסתבך בדרכים שמובילות לבית, למשרד או למפעל שעליו לשפץ. לפני שהוא מגיע תצטרכו להדריך אותו היכן למצוא חנייה, כדי שלא יתעכב בחיפושים מתישים. החנייה חייבת להיות במרחק קצר ככל האפשר ממקום השיפוץ, כדי שהוא יביא את החומרים בצורה חלקה וללא טלטולים ויוכל לסיים בשעה מאוחרת ולהגיע במהירות לרכב. .

לפני הבחירה תצטרכו להגדיר מאפיינים מדויקים של המשימה, האם מדובר בשיפוצים של דירה שלמה או רק חלק מהחדרים. יתכן שרק חדר האמבטיה דורש שיפוץ בשל התקלפות הקירות רטיבות וטיח. לפעמים מדובר רק בשירותים או מטבח בבית או במשרד/מפעל. לפני החתימה על ההסכם חשוב לשמוע המלצות ולהיפגש עם מספר שיפוצניקים, וזאת כדי להציג להם שאלות מקצועיות וכספיות ולראות האם התשובות שלהם נשמעות לכם ענייניות והעבודה תהיה במסגרת התקציב שלכם. בפגישה תצטרכו לתת מידע מלא על החלל שנבחר לשיפוצים ורצוי גם להראות אותו לשיפוצניק, כדי למנוע אי נעימויות והפתעות מביכות, כמו למשל עלויות נוספות במקרה של צורך בפינוי חפצים כבדים מהחלל המיועד לשיפוץ.

בפגישה המקדימה עליכם לדרוש לקבל לוח זמנים מדויק, כדי שתדעו איך להיערך בהתאם ואיזה מגבלות יוטלו עליכם בימי השיפוץ. המטרה היא כמובן לסיים אותו מהר ככל האפשר אבל לא על חשבון עבודה מקצועית ומדויקת. כמו כן צריך לסכם את סכום התשלום ותוספות אפשריות. לפני החתימה על הסכם השיפוצים בקשו תעודות שמעידות שמדובר בגורם מקצועי עם ניסיון ולא ב”חאפר” שבא לעשות כסף קל ולספק עבודה רשלנית. בסופו של דבר מדובר בנכס שלכם ולכן תצטרכו לעשות את המאמץ הנדרש כדי שהעבודה תיתן מענה לכל ציפיותיכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *