אופני הרים יד שניה

אופני הרים יד שניה נחשבים לא פעם לרכישה משתלמת במיוחד. כמובן שיש צורך לבחון היטב את האופניים לפני הקנייה, היות ולא פעם תגלו ליקויים שונים שמשפיעים על כדאיות הרכישה שלהם. כל אחד היה רוצה כמובן לגשת לחנות האופניים הקרובה ולרכוש אופניים מקצועיים במחיר מלא. אך לא לכולם יש את היכולת הכלכלית לעשות זאת, לכן רבים בוחרים באופניים משומשים. כמובן שהאופציה הטובה ביותר היא למצוא בדיוק את הדגם שרציתם במחיר זול ומשתלם, אך חשוב לבחון את המצב של האופניים, רמת התחזוקה שלהם וכמובן הזמן שהם העבירו ברכיבת שטח. חשוב להבין שאופניים, כמו כל כלי אחר, נשחקים כתוצאה משימוש, לכן כדאי לדבר עם המוכר ולהבין מה הייתה תדירות הרכיבה שלו. מעבר לכך, חשוב לעבור על האופניים בצורה דקדקנית ולמצוא את כל הפגמים או הליקויים שלהם.

אופני הרים יד שניה – על מה כדאי לשים לב?

קודם כל, חשוב לשים לב לבלמים של האופניים. הבלמים נשחקים נורא מהר כתוצאה מרכיבה אינטנסיבית, לכן חשוב לבדוק אותם ולוודא שגם הבלם הקדמי וגם הבלם האחורי עובדים היטב. מעבר לכך, חשוב לבדוק את השלדה של האופניים ולוודא את תקינותה. בעוד ששריטות ושפשופים פוגמים רק במראה האסתטי, שברים, סדקים ועיוותים מראים על בעיה רצינית יותר. כמו כן, חשוב לבדוק את תקינות הגלגלים על ידי הפיכת האופניים וסיבוב הגלגלים. כדאי לשים לב שהגלגלים מאוזנים, מסתובבים בצורה שקטה ללא חריקות ושהם מחוזקים היטב. נקודה חשובה שאסור לוותר עליה, היא הצורך לקחת את האופניים לנסיעת מבחן. חשוב לשים לב שאתם מרגישים בנוח, שהנסיעה עוברת בצורה חלקה ושהאופנים אינם משמיעים רעשים מוזרים תוך כני הרכיבה. זה זמן טוב לבדוק את העברת ההילוכים ולוודא שההילוכים מתחלפים בצורה חלקה.

לסיכום, כל מי שמעוניין לרכוש אופני הרים יד שניה או אופני שטח חשמליים, חייב לבצע בדיקה מקיפה לאופניים על מנת להבין את כדאיות הרכישה. במידה ומתגלות בעיות, חשוב לאמוד את עלות התיקון, על מנת לחשב את העלות מול התועלת. מומלץ לרכוש את האופניים בחנות מוכרת וידועה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם רכישה איכותית יותר.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *