האם דלת ההזזה שלכם באמת סגורה?

דלת ההזזה

דלתות הזזה ממלאות תפקיד חשוב בכל דירה, משרד או חלל מסוג אחר. הן חוצצות בין חלקי החלל, יוצרות חלקים בעלי שימושים שונים ומהוות גם פריט עיצובי מושך עיניים. קשה לחשוב על חדר אמבטיה או שירותים שאינו מוקף בדלת הזזה וגם לא על חדרי שינה. דלת ההזזה קובעת את תחומי החדרים ומפרידה ביניהם. תקלות בדלת ההזזה עלולות לגרום נזקים רבים, בבית וגם במשרד. לעתים הדלת מובילה למטבח הפונה לחצר ולכן המטבח הופך לאזור בסיכון לפריצות של גורמים זרים. 

הסכנות בדלתות הזזה בבית

מלבד אובדן פרטיות וחשיפה לעיני העוברים והשבים וכן לרעש ולכלכוך, דלתות הזזה עלולות להיות פרצה הקוראת לגנב. בדירת גן ישנה דלת הפונה לחצר, והיא עלולה להיפרץ בקלות ולאפשר לפורצים להגיע אל החפצים היקרים ולרוקן את תכולת הבית. אותם דברים אמורים במשרדים הממוקמים בקומת קרקע, כמו מרפאות או משרדי עורכי דין. דלת הזזה נחשבת לקלה לפריצה ובחברות הביטוח מודעים לסיכון זה ולכן דורשים תוספות מיגון עבור הפוליסה. התוספות כוללות סורגים ומנעולים. דלת הזזה כזו יוצרת גם תחושת איום מתמדת, מאחר שאם מסתובב באזור פורץ או חלילה אנס – הוא עלול למצוא דרך לעקוף אותה ולבצע את זממו. כמו כן מספיקה פעם אחת שבה עזבתם את הבית ושכחתם לנעול את דלת הזזה כדי שייגרם לכם נזק כבד.

> ראו פתרון https://ilock-m.co.il/הדגמת-נעילת-דלת-הזזה-ilock-block/

פתרונות נעילה 

כדי לסתום את הפרצות וללקבל אישור מחברות הביטוח תצטרכו כאמור להשתמש באמצעי מניעה נגד פריצת דלת ההזזה. מערכת נעילה מתקדמת תכלול שלוש נקודות נעילה במקום אחת המקובלת כיום, וכך קל לקבע את כנף הדלת ולהגדיל מאוד את רמת הביטחון האישי של בני הבית או עובדי המשרד. מדובר גם בפתרון זול ופשוט להתקנה עצמאית, ויש לכך אישור מטעם חברות הביטוח. מדובר בעלויות זולות בהרבה מאשר אלה הנדרשות להתקנת סורגים ומנעולים סטנדרטיים, וניתן גם להיעזר במתקינים מטעם החברה, אשר ישמחו לעזור אם אין ביכולתכם להתקין את המערכת באופן עצמאי. ההזמנות מתבצעות גם דרך אתר האינטרנט בזמן שנוח לכם בכתובת הזו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *