איפה תמצאו נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית

נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית

כל מי שמנסה להפסיק לעשן, יודע כי סיגריה אלקטרונית יכולה לספק את הפתרון האידיאלי למצב. במקום לשאוף אלפי חומרים רעילים ומסוכנים, ניתן להשתמש בסיגריה אלקטרונית המכילה נוזל מילוי שאינו מכיל חומרים המזיקים לגוף. כל אחד יכול לבחור את נוזל המילוי המועדף עליו, היות וניתן היום למצוא בשוק עשרות סוגים שונים של נוזלי מילוי Vapeman לסיגריה אלקטרונית למשל. ניתן למצוא את נוזלי המילוי בטעמים שונים, בהרכבים שונים, עם או ללא ניקוטין וכדומה. כך שכל אחד יכול לבחור לעצמו נוזל מילוי המתאים לו, ובכך להמשיך בדפוסי ההתנהגות הרגילים שלו, רק ללא הריח, ללא העשן וללא החומרים המסרטנים. ניתן לרכוש נוזל מילוי לסיגריות אלקטרוניות בחנויות ייעודיות, אך חשוב לקנות בחנות מוכרת וידועה המוכרת מותגים איכותיים בלבד.

היכן וכיצד כדאי לקנות נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית?

כאמור, ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של נוזלי מילוי, לכן ההמלצה הכללית היא לנסות ולהתנסות עד שמוצאים את הטעם המועדף עליכם. כמו כן, כדאי לשים לב האם הנוזל מכיל ניקוטין, ובמידה וכן, באיזה מינון. אנשים שמעוניינים להיגמל, אמורים להקטין בצורה הדרגתית את צריכת הניקוטין שלהם. כדאי לדעת כי נוזל המילוי מורכב משני מרכיבים עיקריים- פרופילן גליקול וגליצרין צמחי. מדובר על שני חומרים המשמשים בתעשיית המזון, התרופות ומוצרי הטיפוח, כך שמדובר על חומרים בטוחים לחלוטין לשימוש. מעבר לחומרים האלו, ניתן להוסיף לנוזל המילוי ניקוטין במינונים שונים וחומרי טעם וריח. ניתן למשל למצוא נוזלי מילוי בטעם חמוציות, תפוז, מנגו ועוד. 

לסיכום, כל מי שמעוניין לקנות נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית, חייב לעשות זאת בחנות מוכרת וידועה כמו classcig המקפידה למכור מוצרים איכותיים בלבד. מומלץ להתנסות במספר טעמים שונים, על מנת לגלות מהו הטעם המועדף עליכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *