רכבים לפירוק

הכל על מכירת רכבים לפירוק

בשוק הישראלי יש לא מעט חברות העוסקות בפירוק רכבים. בשביל מה זה טוב? לא כל רכב ראוי לעלות על הכביש מה עוד שהם מהווים סכנה לנוהגים בהם, וגם לאחרים. זה לא הזמן לנסות למכור את הרכב, במיוחד עם אבד עליו הקלח והוא מהווה סכנה. הדרך הטובה והיעילה ביותר היא לפנות לחברת פירוק רכבים!

מה זה בדיוק?

אין עוררין על חשיבות הרכב בחיינו, למעשה הוא משמש אותנו במקום הרגליים שלנו. לנסוע מנקודה X עד לנקודת Y, להגיע לעבודה, לקחת את הילדים לחוגים ועוד. אולם אם מדובר ברכב המזהם את הסביבה, כזה שאתם צריכים להשקיע בו עוד ועוד כספים, והוא מאכזב אתכם כל פעם מחדש, כדאי לפנות לחברת העוסקת בפירוק רכבים.

רכבים מיד שהייה או שלישית

אז נכון, ישנם רכבים לא חדשים שמצבם לא רע, ואפשר להמשיך ולנסוע בהם, אך רבים מהם גם לא עושים את העבודה. אם יש לכם כסף לרכוש רכב חדש, עשו זאת. זאת העת להיפטר מהרכב הישן אחת ולתמיד. סביר גם להניח שמצבם המכני הוא בכי רע, אבל אין זה אומר שעליכם להעמידו במגרש גרוטאות.

מתי פונים לחברת פירוק?

לעיתים מדובר ברכבים ישנים, שאין מה לעשות איתם, הם חייבים לרדת מהכביש במהרה. ולעיתים אין הדבר קשור כלל לתאונה, הרכב ישן מידיי, פשוטו כמשמעו. אל תעזו לפנות למוסך, מדובר בזריקת כסף לפח.

תמורה כספית

בעבור חלקים שניתן לעשות בהם שימוש תקבלו תשלום. אולם אם תשאלו כמה כסף בדיוק תקבלו, אין לדעת את הסכום מראש. תלוי במצבו. הסכום יכול להסתכם בכמה מאות שקלים ואף יותר. פנו לחברת איזי פירוק רכבים בחיפה, וקבלו הצעה כספית הוגנת. 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מוזמנים לכתוב לנו בכל עת

אולי יעניין אתכם?

יתרונותיהן של טרמפולינות

טרמפולינות מזכירות לנו בדר”כ את תקופת הילדות, תקופה בה היינו נוהגים ללכת ללונה פארקים וליהנות ממתקני השעשועים השונים, אך טרמפולינות הם לא רק לילדים, ישנם

קרא עוד