מצבר שנפ

מצברי שנפ – למה כולם מתים עליהם


המצבר הוא הבטרייה של הרכב שלנו, הוא אחראי על הובלת החשמל ברכבנו. חלק מתחומי האחריות שלו יהיו הנורות, החלונות, הנעילה המרכזית ועוד. הוא גם משמש כעזר להנעת הרכב, בלעדיו רכב לא יכול להניע ללא עזרה חיצונית. בשוק קיימים מגוון מצברים מחברות שונות, עם נתונים שונים וכמובן באיכויות משתנות. החשיבות של רכישת מצבר חזק, אמין ואיכותי היא מעל הכל. אתם הרי רוצים להתרחק כמה שיותר מתקלות והחלפות של מצברים. אז למה כולם ממליצים על מצברי שנפ? מה הופך אותו למצבר הטוב ביותר היום בשוק? המשיכו לקרוא ותגלו.

מצברי שנפ – מה הופך אותו למצבר המומלץ ביותר


כפי שכבר הבנו, על מצבר אין מצב להתפשר או להקל ראש. על מנת להימנע ממצבים בהם נמצא עצמנו תקועים באמצע היום עם מצבר תקול, עלינו לבחור עבור הרכב שלנו את המצבר הטוב והמומלץ ביותר היום בשוק. 

על פי אילו קריטריונים מצברי שנפ מוכיחים את איכותם?:

  • אורך חייו של המצב – מצברי שנפ ידועים ביכולתם להחזיק לפרקי זמן ארוכים מאוד כאשר הם שומרים על איכות טובה, נטולי הפתעות של תקלות למיניהן וכמובן שומרים על חוזקם.

  • חוויית הנעה מקסימלית – מצברי שנפ יספקו לכם את היכולת להכיר בהנעה קלה ומהירה במיוחד. הרכב לא אמור ‘להשתעל’ בכל פעם שמניעים אותו.

  • וותק – איך שלא נהפוך את זה, לוותק משמעות רבה מאוד בתחום כמו זה. וחברת שנפ הינה חברה גדולה מאוד המתמחה בייצור מצברים כבר מעל 70 שנים. הדבר בהחלט מעיד על ניסיון והצלחה במבחן המציאות.

  • התאמה לאקלים הישראלי – אחד המשתנים החשובים ביותר עבורנו. מצברי שנפ מתאימים באופן מופתי למזג האוויר של ישראל. מצברי שנפ מיוצרים כך שיעבדו בצורה מיטבית גם בקיץ הקשה וגם בחורף.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מוזמנים לכתוב לנו בכל עת

אולי יעניין אתכם?

יתרונותיהן של טרמפולינות

טרמפולינות מזכירות לנו בדר”כ את תקופת הילדות, תקופה בה היינו נוהגים ללכת ללונה פארקים וליהנות ממתקני השעשועים השונים, אך טרמפולינות הם לא רק לילדים, ישנם

קרא עוד