כך תשמרו על עצמכם מהשמש בבילוי בים או בבריכה

בגדי ים שלמים

בשנות החמישים והשישים, היה נהוג בעולם כולו וגם בישראל, ללבוש בגדי ים שלמים. לא רק שזו היתה האופנה, זה לא היה מקובל כל כך ללבוש בגדי ים חשופים, זה לא היה מוכר. עם השנים זה השתנה,  וכיום כמעט אצל כל נערה או בחורה, אפשר למצוא ביקיני מסוגים שונים, איתו הן הולכות לים.

אך בגדי ים שלמים, מעבר לעובדה שהוא פחות חשוף ויש לא מעט נשים שזה משפיע עליהן, הרי שהוא גם שומר על הבריאות של הנשים הרבה יותר מאשר ביקיני, ולו מהסיבה הפשוטה, שמדובר בבגד ים שלם אשר מכסה את הגוף ומגן עליו מפני השמש.

בגדי ים שלמים

כידוע, אחד הדברים הכי מסוכנים לבני אדם בכלל ולנשים בפרט, זו החשיפה לשמש. גברים ונשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם סרטן כתוצאה מחשיפה מוגזמת לשמש ללא הגנה. אומנם רצוי לשים קרם הגנה, אך לצערנו יש לא מעט אנשים שמדלגים על זה או שמים מעט מדי ומאוחר מדי.

בגדי ים שלמים מונעים את הצורך בכך. הם מאפשרים לנשים ליהנות מאפשרות, להיות כמה שהן רוצות בים או בבריכה, גם בימים חמים שקרני השמש חזקות ומצליפות בגוף, ועם בגדי ים שלמים הן יכולות להרגיש מוגנות. אומנם חלקים מסוימים בגוף עדיין נשארים חשופים ויש למרוח עליהם קרם הגנה, עדיין מרבית הגוף מכוסה.

צריך לומר, עם השנים, אף על פי שרמת השימוש בבגדי ים שלמים, כביכול ירד לטובת ביקיני ובגדי ים חשופים אחרים, הרי עדיין אפשר למצוא מגוון רחב של עיצובים של בגדי ים שלמים, כאלה שמגיעים בצבעים ובדוגמאות שונות. אפשר לבחור בגדי ים מסוגים שונים, וזה בהחלט יכול להיראות מרשים ומעניין.

ניתן לרכוש בגדי ים שלמים בשורה של מקומות, בין אם מדובר בחנויות בגדים לנשים בהן אפשר למצוא את כל סוגי הבגדים, חנויות ספורט, חנויות בגדי ים ועוד שורה ארוכה של חנויות. אז לפני שהקיץ מתחיל או נגמר, רצוי לקנות מספר בגדי ים איתו תוכלו ללכת לים או לבריכה, בצורה בטוחה ונעימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *