הדפסה על שמשונית

בית דפוס

בד שמשונית הינו חומר פלסטי עמיד במיוחד מוגן מים וחזק. זהו הבד שבשנים האחרונות החליף שימושים רבים של בד הברזנט הישן שהיה מתבלה מהר. לבד השמשונית שימושים רבים כמו: שלטי חוצות ענקיים על מבנים ועל עמודי תאורה, מעטפת כיסוי היקפי למשאיות ועוד הרבה שימושים נוספים. שימושים אלו הביאו לכך שבד השמשונית הפך להיות כלי שרת לצרכי פרסום עליו ניתן להדפיס הדפסה צבעונית בצבע מלא בשיטה טכנולוגית עמידה במיוחד המחזיקה לאורך שנים. הדפסה על שמשונית מאפשרת העברת מסרים שיווקיים לחברות גדולות. על גבי הבד ניתן להדפיס תמונות בגדלים שונים וברזולוציה ודיוק תואמי מציאות או תואמי המקור הראשוני שבדרך כלל מגיע בצורת קובץ במחשב.

הדפסה על שמשונית משרתת עסקים רבים במגוון של פרסומים בצורת שילוט של בית העסק, כיסוי משאית עם הדפס פרסומי, תלייה על בניין, עיטוף במות, יצירת שלטי חוצות ענקיים ועוד. בזכות היותה גמישה וניתנת להסרה ולתלייה בקלות, שמשונית יכולה לשמש לשיווק זמני, למשל להדפיס עליה “יום מכירה מיוחד” ולתלות מחוץ לחנות אחת לחודש, או למשל הדפסה על שמשונית בתחום הנדל”ן, ושלט זה יכול לעבור מנכס אחד לשני. חומר הגלם של השמשונית בשילוב עם ההדפסה העמידה תבטיח את עמידות הפרסום לאורך זמן גם בתנאים קשים מאוד של מי מלח, שמש וגשמים חזקים.

כיום, הרבה עסקים משתמשים באופציית ההדפסה על שמשונית כחלק פרסומי ושיווקי גם בשילוב ובתוך מוצריהם כמו למשל: יצור כסאות לים או לבריכה, שמשיות צל והרבה מוצרים נוספים. הדפסה על שמשונית מהווה יתרון גם בשל עלויות יצור והדפסה נמוכות.

בעקבות השיפורים הטכנולוגיים שנעשו בעולם הדפוס והמעבר לדפוס דיגיטלי, המאפשר שיטת הדפסה ישירה, כלומר מכונת דפוס דיגיטלית מסוגלת להפיק את ההדפסה ישירות מפקודה של המחשב הקורא את הקובץ הגרפי אל הנייר, ללא צורך בשלבי ביניים, התאפשרה הדפסה על גבי שמשונית בכל גודל אפשרי. הדפסה על שמשונית מאפשרת שילוב של תמונות, כיתוב ייחודי, והרבה גרפיקה. תהליך ההדפסה תפירת הבד לצרכי תלייה בשילוב עם טבעות לקשירה קצר מיחסית וניתן לקבל את המוצר כמעט באופן מידי.

תהליך ההכנה להדפסה על שמשונית, דומה לכל עבודת הדפסה אחרת בבית דפוס וניתן לשלוח או להכין עם בית הדפוס והגרפיקאים, עיצוב מודעה איכותי ומושלם בו גם יקבע גודל ההדפסה צבעי ההדפסה, התמונות המשולבות והכל לפי צרכי הלקוח.

הדפסה על שמשונית, אחד הכלים היותר חשובים בעולמנו לשיווק ומיתוג עסקים ואפילו העברת מסרים לציבור רחב ככל האפשר וללקוחות פוטנציאליים עתידיים. חשוב להיערך בהתאם מקצועית ועסקית, להיוועץ עם בתי דפוס מיומנים ומקצועיים בעלי מכשור ויכולת ביצוע להדפסה על שמשונית. ולקבל מוצר עמיד ויעיל העושה את העבודה כנדרש ולאורך זמן.

הדפסה על שמשונית מהווה פתרון אידיאלי לקידום העסק בהשקעה לא גדולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *