בדיקות דלק – מדוע זה חשוב?

בדיקות דלק

תחנות דלק ישנן רבות וטובה, כאשר כדי להפעיל תחנת דלק חשוב לעמוד בדרישות של חוק הדלק אשר מורה על כל בעל תחנת דלק או משווק של דלקים, לבצע בדיקות תקופתיות מול מעבדות המתמחות בבדיקות דלק, אשר תפקידן לבצע שלל בדיקות כמו בדיקות אוקטן בבנזין, בדיקות גופרית, נוזלי בעירה, מזוט, דלקים סילונים, גזים פחמניים, שמני סיכה, משחות סיכה, שמן טרנספורמטורים, נוזל בלמים, בעוד שחוק הדלק דרש ביצוע  דיגום של סולר ושלל בדיקות בטיחותיות וזאת על מנת להגן על הסביבה מנזקים.

בדיקות אלה חשובות במיוחד והן כאלה שחברות דלק חייבות לבצע כל מנת שהן יוכלו להפעיל תחנות דלק ועסקים בצורה חוקית.

הבדיקות עליהן להיעשות במעבדות מקצועיות אשר פועלות בהתאם לדרישות של חוק הדלק ולפי התקנות והרגולטורים השונים והקבועים בחוק.

בדיקות דלק

כיצד מתבצעות בדיקות מסוג זה?

בדיקות דלק הן פעולה שנעשית באמצעות  דיגום שמצבע גם בתחנות דלק וגם במעבדות מקצועיות, תוך שבדיקות כאלה מתבצעות על ידי לברונטים מומחים אשר באמצעות מכשור מתקדם, פירוק החומרים ובחינת החומרים מגיעים למסקנות חד משמעיות לגבי הדלק ורמות הזיהום שנמצאות בו, הנזקים שהוא יכול להסב לסביבה כמו גם האיכות של הדלק.

מה כוללות הבדיקות?

בדיקות דלק שעליהן להיעשות רק במעמדות מוסמכות על ידי הרשות להסמכת מעבדות ותחת דרישות ISO 17025, הן כאלה שכוללות בדיקות מזהמים מים וסולר פעם בשנה לפחות.

בבדיקות מתבצעים גילויים של חומרים מסוכנים, זיופים של דלקים ומהילת דלקים, ושלל בדיקות שמטרתן לבדוק את השפעת הדלק על הסביבה.

כיצד מוצאים מעבדה טובה לביצוע הבדיקות

על מנת למצוא חברה טובה שתסייע לכם לנהל את התהליכי הייצור שלכם בצורה טובה וללא הגבלות או סיבוכים חשוב למצוא מעבדה מקצועית, בעלת ניסיון, וכזאת שתוכל לספק לכם את כלל השירותים המקיפים הכוללים בדיקות, אבחון, הוצאת דוחות, וניהול תהליכים לייעול הארגון וניהול תהליכי ייצור תוך שיפור איכותיות הדלק ומזעור נזקים לסביבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *