קייטרינג לאירועים איך בוחרים

דוכני מזון לאירועים- האם זה אפקטיבי או סתמי?

כולם יודעים כי אירוע מוצלח תלוי במידה ניכרת באיכות של הקייטרינג. הדרך להצלחה עוברת דרך הקיבה של האורחים, ולכן לא חשוב כמה תשקיעו בעיצוב של האולם, בבחירת הפרחים המתאימים ובשמלה המהממת של הכלה, אם האוכל לא יהיה טעים, אף אחד לא יזכור את האירוע לטובה. לכן חשוב לדעת כיצד לבחור קייטרינג לאירועים, על מנת להבטיח אירוע מוצלח וטעים עבור האורחים. חשוב בעיקר לנשום עמוק, ליהנות מהתהליך ולהגיע לכמה שיותר אירועי טעימות, היות ורק בצורה כזו ניתן להבין את האיכות והיכולת של כל חברת קייטרינג. מעבר לכך, חשוב כמובן לעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת, במטרה להגיע בסוף לקייטרינג המוצלח ביותר. אחד השלבים החשובים ביותר הוא לצמצם את המבחר. אחרי שמחליטים על סגנון הקייטרינג הרצוי, יש צורך למחוק מהרשימה את שאר האופציות ובכך להקל על הבחירה.קייטרינג לאירועים

טיפים לבחירת קייטרינג לאירועים

חשוב לזכור כי ישנם סוגים שונים של קייטרינג, המציעים רמות מחיר שונות ורמת שירות משתנה. חשוב קודם כל להחליט עם עצמכם איזה סוג של קייטרינג יתאים לאירוע שלכם – חלבי, בשרי, יפני וכדומה. לאחר מכן, לבצע סינון של כל חברות הקייטרינג שאינן עומדות בתקציב שלכם. מכאן, ניתן להתחיל לברר לגבי כל חברה וחברה, לחפש המלצות וחוות דעת וכמובן לקבוע לערב טעימות. חשוב כמובן לדבר עם חברת הקייטרינג, לוודא כי היא עומדת בתקציב שהקצבתם לעצמכם ולספר לה לגבי האופי של האירוע המדובר. המטרה היא לגרום לחברה להבין את קונספט האירוע שלכם, על מנת שתוכל להציע תפריט רלוונטי יותר. התפריט מושפע מאוד משעת האירוע, המקום שבו האירוע נערך וכדומה. למשל, אם מדובר על חתונה של בני זוג דתיים, התפריט יהיה כנראה שונה לחלוטין, מתפריט המותאם עבור מסיבת יום הולדת 30 של בחורה טבעונית. במהלך הפגישה, יש צורך לבחון את הכימיה ורמת התקשורת עם בעל הקייטרינג, במידה והכימיה לא טובה, עדיף לוותר.

לסיכום, על מנת לבחור קייטרינג מוצלח לאירועים, יש צורך לבצע סקר שוק. מומלץ לבחון המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, להשוות מחירים, לתאם פגישת ייעוץ וטעימות ורק לאחר מכן לבחור את הקייטרינג המתאים ביותר.

לעוד מידע על קייטרינג לאירועים, לחצו כאן…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *