לייזר טאג – למי ולמתי זה מתאים

אין זה סוד, שבמהלך השנים האחרונות הקונספט של משחקים מחוץ לבית הלך וגדל. אם בעבר היו אלה משחקי וידיאו, באולינג או סנוקר, הרי שעם הזמן אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר משחקים אשר מתאימים לקהל הרחב, משחקים שהם יכולים לשחק עם חברים ובני משפחה, בין אם זה בערבים, בסופי שבוע, חופשות חג או קיץ וכן באירועים מיוחדים.

דוגמא טובה למשחק כזה הוא לייזר טאג. מדובר אומנם במשחק שקיים כבר מסוף שנות השבעים אך בישראל הוא זוכה להצלחה רבה בתקופה זו, בין היתר בזכות השכלולים הרבים שנכנסו בו עם השנים.

הרעיון של המשחק הוא מאוד פשוט. כל שחקן מחזיק רובה לייזר ועליו חיישנים, כשהלייזר פוגע במישהו, החיישן מזהה זאת. לא מדובר בפגיעה פיזית ואין מדובר בנזק שנגרם למשתתפים. המשחק מזכיר משחקים אחרים בהם נהוג להשתמש בכלים דומים עם הבדל אחד, כאן מדובר על לייזרים וחיישנים, בעוד שבמשחקים אחרים מדובר על כלים פחות מתקדמים. 

היתרון של לייזר טאג הוא שניתן לייצר משחקים על פי רמות שונות, אסטרטגיות ייחודיות, לייצר הדמיות ייחודיות אפילו ברמה של הדמיות אימון צבאי אמיתי. המשחק עצמו שואב השראה ממקורות שונים, בין היתר משחקי וידיאו ומדע בדיוני.

למי ומתי משתלם לשחק בלייזר טאג

משחקים בסגנון לייזר טאג, יכולים להתאים לקהל רחב בכל הגילאים ובשני המינים. אנחנו יכולים למצוא מתחמים רבים של משחק זה אשר מכילים, הן ילדים והן מבוגרים.

ניתן להשתמש במשחק, כאמור, במקרים שונים, החל מבילוי רגיל בסופשבוע, בילוי חג וכן באירועים ספציפיים כמו ימי הולדת או אירועים חגיגיים אחרים. מן הסתם, על מנת שיהיה ניתן ליהנות ממתחם מסוים, יש להזמין אותו מראש, ליידע את בעלי המתחם כמה אנשים אמורים להיות נוכחים, באילו גילאים, כמה פעמים הם השתתפו

במשחק מסוג זה, ובאיזו רמת מורכבות הם מבקשים שהמשחק יהיה.
צריך לציין, אנחנו יכולים למצוא מתחמים בהם ניתן לשחק בלייזר טאג ואנחנו יכולים גם ליהנות מאפשרות לקחת את כל האמצעים ולהרכיב מתחם כזה בכל מקום שנרצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *