6 משחקים שדור הבנים הנוכחי אוהב

משחקים לבנים

הילדים שלנו היום לא משחקים במשחקים כמו שאנחנו ההורים שלהם שיחקנו. הילדים לא מוכנים לוותר על המחשבים ועל משחקי המדיה השונים. רק אם המשחקים שתציעו להם יהיו משחקים שווים באמת.

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. נציע לכם משחקים מיוחדים שאין ילדים שיסרבו לשחק בהם.

משחקים לבנים

מחלקת המשחקים לבנים נבדלת ממחלקת משחקים לבנות בכמה דברים. תחומי ההתעניינות של הבנים אינו משיק עם תחומי ההתעניינות של הבנות למרות ששעם הגיל הגבולות הללו הולכים ומטשטשים. אך בגיל הילדות, ברור כי העולם הגברי נמשך לדברי אחרים ביחס לעולם הבנות.

  1. מכוניות – כלי רכב זהו תחום התעניינות של בנים. עם הגיל, גם הבנות מתחילות להתעניין במכונית. אך מטבע בריאתם של הבנים, הם יעדיפו מכוניות על פני בובות למשל.
  2. מוסך עם כבישים – קניתם מכוניות? השקיעו גם במערכת כבישים מרתקת. המשחק יעסיק את הילד שעות רבות וחווייתיות במיוחד.
  3. רחפנים – הרחפנים הצליחו לחדור לאחרונה לשוק המשחקים וכמעט אין היום ילד שלא מחזיק בידיו רחפן מסוג כזה או אחר. הרחפנים יוציאו את הילד לחצר לשעות של הנאה צרופה.
  4. כלי עבודה – בנים מגיל צעיר מאוד מתעניינים בברגים, במקדחות, במברגות ולא רק. גם עולם הבניה שבחוץ מעניין אותם מאוד. אם עברתם על יד אתר בנייה, הילד יתעקש להישאר במקום ולהתבונן בנעשה. הטרקטור, המנוף, המשאית, כל אלו מכניסים אותו למצב רוח אחר. אם תרכשו לו כלי עבודה, תגלו ילד יצירתי להפליא.
  5. כלי נשק – הרובה, האקדח, החיצים… כל אלו רוכשים גם כן את לבו של הילד. ישנם כלי נשק רבים שלא מסכנים את הילד וגם לא את סביבתו. מדובר כמובן בכלי נשק דמה אשר עשויים מחומרים ידידותיים שאינם מסוכנים כלל.
  6. מכשירי קשר – מכשיר הווקי טוקי מצליחים אף הם להצית את הדמיון של כל ילד שנהנה לשחק במשחקי בילוש שונים. החוויה רק מתחילה עם הווקי טוקי ונמשכת לשעות רבות של כיף.

משחקים לבנים ולבנות יעשירו את עולמם מכל הבחינות. רגשית, פיזית ומנטלית. שווה להשקיע ולראות את התוצאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *