ציוד אומנויות לחימה מ-א’ ועד ת’

ציוד אומנויות לחימה

אחד מענפי הספורט הפופולאריים ביותר בישראל מזה שנים רבות, הן אומנויות לחימה. מדובר על ענף בו נוטלים חלק צעירים ומבוגרים, רובם עוסקים בכך בתור תחביב, אך הם עושים זאת מדי יום או מספר פעמים בשבוע.

בדומה לענפי ספורט אחרים, גם בכל הקשור לאומנויות לחימה הרי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של ציוד אשר נדרש על מנת שנוכל להתאמן ולהתחרות. חלק מהציוד נדרש לצורך אימונים, וחלק מהציוד נדרש לצורך שימוש בתחרויות שונות. צריך לומר, שישנם פריטים שמתאימים לענפים ספציפיים כמו כפפות איגרוף לענף האגרוף, בעוד שאחרים יכולים להתאים למגוון רחב של ענפים, זה תלוי כמובן באופיים ובאופן בו מתאמנים ומתחרים בהם.

לפני שנציג מעט מהציוד, חשוב להדגיש, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לרכוש, ציוד אומנויות לחימה. אנחנו יכולים למצוא מקומות כאלה באינטרנט וכן בחנויות פרונטאליות, בין אם מדובר בחנויות שמוכרות אך ורק ציוד אומנויות לחימה ובין אם מדובר בחנויות ומרכזים כלליים למכירת ציוד ספורט לכל הענפים, כולל לאומנויות אלה.

אז איזה ציוד צריך בשביל אומנויות לחימה?

לצורך אימונים, אז מן הסתם, יש צורך בציוד בסיסי שיכול לשמש לא מעט ספורטאים, בין אם זה מזרונים, משקולות, גומיות, קונוסים, מתח, מכשירים לפיתוח שרירי הבטן. לצד זה, אפשר גם למצוא אמצעים ייחודים לענפים כמו אומנויות לחימה, למשל שקי אגרוף, שקים שמיועדים לתרגול בעיטות, מגנים מיוחדים לידיים ועוד שלל אמצעים שיכולים לשמש אותנו בעת האימונים.

בנוסף, ישנם אמצעים מסוימים אשר נעשה בהם שימוש גם באימונים וגם בתחרויות. כאן אנחנו יכולים למצוא כמובן את החלוק המפורסם עם החגורה, נעליים מתאימות, מסיכת ראש, מגנים לידיים, רגליים וחלקים אחרים בגוף, אמצעי שתייה, תיק וכל דבר אחר שיכול לעזור בשביל להתאמן ולהתחרות בצורה טובה ומקצועית.

לפני סיום חשוב להבהיר, לא צריך לקנות את כל הציוד בבת אחת ובטח שלא צריך למהר ולקנות אותו לפני שנכנסים ברצינות לתחום. כך לא מבזבזים כסף לחינם וקונים רק את הדברים הנכונים, דברים שנדרשים לצורך תרגול ואימון נכון ובהמשך לצורך השתתפות בתחרויות בצורה מקצועית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *