מה שאתם צריכים לדעת על פסילת רישיון

פסילת רישיון

מדינת ישראל היא מדינת חוק וזה אומר שאף אדם לא אדם עד אשר הוכחה אשמתו. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על עבירה של פשע וזה בטח ובטח נכון כאשר אנחנו מדברים על עבירת עוון כמו נהיגה במהירות מופרזת או בשכרות. אתם צריכים להבין כי הנושא של פסילת רישיון הוא דבר מאוד נפוץ במדינת ישראל וזאת עקב העובדה כי החוק החמיר את העונש על נהיגה מסוכנת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הדרך הכי טובה להתמודד עם הנושא של פסילת רישיון זה לפנות אל עורך דין תעבורה אשר ייצג אתכם בהליכים. עליכם לקחת בחשבון כי ברגע שאתם פונים אל עורך דין כזה ההגנה שתקבלו תהיה הרבה יותר טובה ואתם תוכלו להתמודד עם האישומים בצורה הרבה יותר מקצועית מאשר לו הייתם מנסים להתמודד עם רשויות החוק לבד.

פסילת רישיון


מדוע לא כדאי לבחור את העורך דין הכי זול בשוק?

כאשר אתם פונים אל עורך דין אין ספק כי אתם צריכים לחשוב גם על שכר הטרחה שתשלמו לו כאשר ברור כי לא כדאי לשלם לו שכר טרחה מופרז. אך אתם חייבים לקחת בחשבון גם כי לא כדאי לכם לבחור את העורך דין הזול ביותר מכיוון שסביר להניח כי עורך דין זה הוא ברמה נמוכה יותר מאשר שאר עורכי הדין ובגלל זה הוא מוכן לשלם הרבה פחות. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ככל שהעורך דין יהיה יותר טוב יותר מקצועי כך ההגנה עליכם תהיה יותר טובה וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק.


אל תבחרו עורך דין מבלי לקרוא פסקי דין שבהם הוא היה שותף

נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון היא העובדה כי לא כדאי לבחור עורך דין מבלי לקרוא פסקי דין אשר בהם הוא ייצג את הנאשם במקרים כמו נהיגה בזמן פסילת רישיון . ברגע שתעשו זאת תוכלו להתרשם מרמתו המקצועית של העורך דין ולהיות בטוחים כי הוא יודע את העבודה ובקיא בהלכות והחוקים השונים בתחום התעבורה וכך תדעו כי ימנע מהמשטרה או בית המשפט להכריז על פסילת רישיון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *