אביזרי אישות המקובלים במגזר החרדי

אביזרי אישות במגזר החרדי

לשמור על זוגיות ויחסי מין מסעירים בין המינים בזמן גידול בית ומשפחה, זה דבר לא קל, בעיקר כאשר החיים רצופים במתחים, התמודדויות ועבודה קשה.

מלבד זאת, זוגות שהתשוקה בערה בהם בתחילת הקשר, מתקשים לעיתים לשמור על הלהבה, לכן רבים מחפשים דרך לפלפל את מערכת היחסים.

ואכן מילה טובה, מחמאה, עידוד ותמיכה, הם חלק בלתי נפרד ממערכת יחסים תקינה, אבל בכל הנוגע ליחסי אישות – כיצד אפשר להכניס ליחסים עניין? שימוש באביזרי אישות המקובלים במגזר החרדי, יכולים להחזיק את הקשר על אש גדולה ולחזק את מערכת היחסים.

בעשורים האחרונים כבר ידוע כי שימוש באביזרי מין לדתיים הוא דבר מקובל, בעוד שזוגות אשר משתמשים באביזרים: מחזקים את הקשר המיני בניהם.

כיום ישנם שלושה מוצרים מקובלים שמעוררים את החזק ומסייעים לרבים לשמור על הזוגיות, כאשר בין המוצרים:

יונק הדבש – מדובר בפיתוח חדשני המאפשר גירוי ללא מגע באמצעות גלי יניקה עדינים. האביזר מקנה 11 רמות יניקה שניתן לשלוט בהן, הוא משולב רטט ומביא את המשתמש לשיאים חדשים. כיום ישנו יונק דבש זוגי או כזה שנועד לעינוג עצמי – מה שמגביר את החושניות ואת התשוקה בין בני הזוג.

כדורי אהבה קיגל  – כדורי אהבה גם מחזקים את שרירי רצפת האגן וגם מאפשרים עונג עילאי לבני הזוג. באמצעות הכדורים ניתן לשלוט בשרירי הנרתיק, וליהנות מהחדרת כדורי סיליקון באופן בטוח, לגירוי מלא. עם הכדורים ניתן לצאת אפילו לסידורים תוך שישנם כמה סטים של כדורים מהם תכלי לבחור, עבור עינוג עצמי או הדדי.

מענג דלוקס – מדובר במוצר קלאסי שמקנה רטט וגירוי פנימי וחיצוני. המוצר עשוי סיליקון בעל מגע קטיפה והוא מעוצב בצורת ארנב: מה שמאפשר גירוי חיצוני לאישה על ידי רטט וזרוע ארוכה המיועדת להחדרה.  חשוב לדעת כי למרות שמענג דלוקס מתאים למבנה הגוף של האישה, המכשיר מתאים גם לגירוי ועיסוי גברים.

אם את רוצה להתנסות בשימוש באביזרי מין ולהעלות את רמת העונג ביחסי אישות, חשוב שתתחילי לבחון מוצרים שונים, תוך שההמלצה היא שלושת המוצרים אותם מנינו אשר מתאימים בעיקר למתחילות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *