שיקום בטון בגובה – האם זה בטוח

עבודה בגובה

לא פעם נדרשות עבודות שיקום בטון בחלקים גבוהים שבמבנים. מדובר באתגר לא קל ולא פשוט כאשר אין כל כך נגישות למקום ולשם כך נדרשת יצירתיות גבוהה לצורך מציאת פתרונות. אז האמת היא שאם עד כה חשבנו כי יש צורך להיעזר בסולמות גבוהים, להזמין שירות של מנוף מיוחד או לחילופין לבנות פיגומים, הרי שהיום כבר ברור כי ישנה האפשרות לפתור את הבעיה בעזרת ציוד סנפלינג. כך התיקונים והשיקום של הבטון מתבצעים באופן הכי יעיל וללא צורך בציוד כבד ומכביד…

האם ציוד הסנפלינג הוא בטוח?

אז נכון שלא כל אחד מוכן להיכנס לתוך סנפלינג. גם כאשר הדבר נעשה במסגרת טיול ואטרקציה, יש הרבה אנשים שסובלים מפחד גבהים והם מוותרים מרצון על התענוג. אך מנגד יש את האנשים אשר חיים מהאקשן הזה, הגלישה עם ציוד סנפלינג עבורם זהו ריגוש מסעיר שהם ממש לא מוכנים לוותר עליו.

אז ההבדל בין האנשים אינו נובע בגלל חוסר בטיחות של ציוד הסנפלינג. להיפך. מדובר בהחלט בציוד איכותי וחזק. אך למרות זאת יש הרבה אשר נרתעים מהדבר רק בגלל הפחד האישי שלהם.

גם ציוד הסנפלינג אשר משמש לצורך ביצוע עבודות בגובה, הוא ציוד איכותי ותקני בהחלט. חברות כמו סנפלינג ישראל אשר מציעות את השירות של סנפלינג לצורך ביצוע עבודות גובה, בהחלט לוקחים בחשבון את הצורך בשהות בגובה למשך זמן ארוך. הם משקיעים בציוד איכותי ובטוח שאכן נותן את המענה המדויק והמושלם.

צריך גם ידע מקצועי

אז אם עד כה הדגשנו את הקטע הבטיחותי של ציוד הסנפלינג ואת יכולתו של העובד לבצע את העבודות הללו מתוך הציוד הזה, הר שחשוב מאוד לציין כי העובד חייב להיות איש מוכשר, אדם מקצועי, אדם שמסוגל לבצע את העבודות המוטלות עליו בצורה נכונה ומקצועית גם מתוך התנאים הללו.

רק אם נשים לב כי שני הנתונים הללו אכן קיימים ואיש המקצוע מסוגל לבצע את העבודות מצד היכולת המקצועית שלו וכן הוא חש בטוח בתוך ציוד הסנפלינג, הרי שנוכל להיות רגועים כי המלאכה תתבצע כראוי.​

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *