תיקי עור לנשים: כיצד תבחרו?

תיקי עור לנשים

תיקי עור לנשיםהתיק שלך, הוא אחד הפריטים החשובים ביותר וזאת משום שהוא מכיל את כול החפצים היקרים ביותר אותם את נושאת עימך לכול מקום. וגם משום שמדובר בדרך בה את מציגה את עצמם לעולם.

זה נכון, כיום ישנם אינספור תחליפים עבור תיקי היד עשויי העור, כמו גם עבור תיקי נשיאה גדולים, או כאלה שתלויים על הכתפיים. בעוד שמוצרים דמויי עור, מוצרים עשויים לבד או בד ואפילו פלסטיק! משמשים רבות כחומר ליצירת פריטים חיוניים. ובכול זאת מי שאינה מוותרת על איכות, תרצה למצוא תיקים מעור לנשים שמעוצבים בצורה ראויה ומכובדת.

אז אילו תיקי עור לנשים ישנן? הנה רשימת פריטי “המאסט” שלך:

תיקי צד מעור

תיקים אותם נושאים על כתף אחת נחשבים הפרקטיים ביותר משום שהם מאפשרים תזוזה נוחה עם התיק, בכול מקום. התיקים מלווים נשים במהלך היום, החל מפגישה עם חברות עד לפגישות עסקיות. כאשר את בוחרת תיק: בחרי כזה שיכיל את כול מה שאת זקוקה לו בחיי היום יום. כמו ארנק, תיק איפור קטן, יומן, מפתחות וטלפון נייד.
כיום ישנם תיקים מעור איכותי המתאימים עבור כול אישה ממוצעת, בעת שיש לבחור תיק אשר מתאים גם לאחיזה ארוכה יותר. בכך כדאי לבחור תיק צד לנשים בגודל בינוני, עם כיס חיצוני, סגירה ברוכסן שכולל גם 2 ידיות קצרות לאחיזה ביד ורצועה ארוכה מעור.

תיק ערב

לשעות המאוחרות יותר של היום, כדאי לבחור תיק ערב עשוי עור. תיקים כאלה עליהם להיות קטנים אך גם איכותיים, קלילים וסגורים היטב כמו גם עשויי חומר חזק שאינו נקרע. בתיק זה תוכלי לשים מגוון פריטים קטנים וחשוב לבחור תיק אלגנטי שמשלים את הופעתך הכללית.

תיקי נשיאה

לבסוף חשוב להצטייד בתיק נשיאה אלגנטי אשר מקנה לך מראה של אישה מועצמת ועניינית. תיקי נשיאה לנשים, מתאמים בעיר לנשיאת מחשב. לכן יש לבחור תיק שיכול להכיל מחשב בגודל 13.3 אינטש או 15 אינטש. בחרי תיק נשיאה מעור עשוי בצבעים שאינם בוהקים מידי לקבלת מראה מתון ואלגנטי.

קראי גם על תיק שק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *