איך בוחרים אוכל לכלבים?

אוכל לכלבים

הכלב שלכם ובכלל: חיות המחמד שנמצאות בבית או בחצר, הם החברים הטובים ביותר שלכם, והם אלה שיגנו עליכם ויהפכו נאמנים ורגישים לצרכים שלכם. בכך אנו רוצים כי הכלב שלנו יאריך חיים, יהיה נמרץ וחיוני וילווה אותנו במשך שנים רבות.

אחת הדרכים להטיב עם חיית מחמד מכול סוג, היא לבחור עבורה אוכל מתאים לגיל החיה, למצב הגופני ולטעם. בכך ניתן למצוא לא מעט חנויות המציעות אוכל לכלבים כמו גם חטיפי כלבים. אבל כיצד בוחרים את המזון הנכון? כול המידע בהמשך.

אם אתם מחפשים מזון מזין לכלב שלכם, חשוב לבצע בחירה על פי גיל, מרכיבים, צרכים רפואיים ועוד. בחירה טובה, נעשית גם לפי התקציב, בעוד שאיתור שקי אוכל זולים אך מזינים – תהיה נפלאה.

בחירה על פי גיל הכלב

כיום ישנן אריזות אוכל לכלבים מסוגים שונים בעוד שהמזון מחולק על פי גילים. בכך חשוב לבחור מזון מתאים לגורים. ישנו מזון שמתאים לכלבים בוגרים ((adult שמתאים לכלבים החל מגיל שנה וחצי, ואף אוכל לכלבים “קשישים” הידוע כסיניור – senior .

בחירה על פי המלצה רפואית

הדרך השנייה לבחור מזון לכלבים כמו חטיפים לחתול נעשית באמצעות המלצה רפואית. כאשר הכלב רזה מידי, כאשר הוא לא אוכל את האוכל שכעת מוגש לו, או במקרים של בעיות בכליות, בשתן, בשרירים ועוד: ימליץ הווטרינר על מזון שמכיל מרכיבים מסוימים. בכך אפשר לטפל בכלב על ידי מזון רפואי משובח לכלבים.

מרכיבים

כעת יש לבחור את המזון על פי המרכיבים שיש בו. בבחירת שק האוכל המתאים, שימו לב למרכיבים שכתובים על גבי האריזה, תוך שאתם בוחרים אוכל שמכיל פחות דגנים כמו תירס או חיטה, ויותר מרכיבים מזינים כמו חלבון מי החי, ירקות, פרוביוטיקה וויטמינים. מרבית השקים יכילו חלבון, שומן, תאית, סידן וכדומה, אך יש לשים לב כי החלבון והפרוביוטיקה קיימים במידה רבה, כדי שהאוכל יהיה איכותי. באמצעות המלצה טובה ובחירת מזון איכותי – הכלב שלכם יראה טוב, ירגיש חיוני ויאריך שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *