וולט

ההשפעה של וולט על שוק המשלוחים בישראל

תקופת הקורונה הכניסה לחיינו לא מעט דברים חדשים שלא הכרנו קודם לכן, כחלק מהצורך שלנו להתאים את עצמנו למצב חדש. יחד עם זאת, דברים שקודם לכן היו פחות מוכרים או שכיחים בעיקר בקרב קהלים ובאזורים מסוימים, הפכו פתאום משמעותיים ונפוצים באופן יותר רחב, בקרב מגזרים שונים, בכל רחבי ארץ.

אחת הדוגמאות הטובות לכך, היא חברת וולט. החברה אשר פעילה בישראל כבר מספר שנים ומציעה שירות משלוחים ממסעדות וממקומות אחרים, על מנת לאפשר לכל גורם שמזמין שירות כזה או אחר, לקבל את מה שהוא צריך באופן מיידי הביתה או לכל מקום אחר.

המשמעות של שירות וולט, הוא מאוד פשוט. נניח אנחנו רוצים לעשות הזמנה ממסעדה מסוימת, אז אנחנו יוצרים קשר עם המסעדה, דרך וולט, מבצעים את ההזמנה, ושליח של וולט מגיע אליה, לוקח את המשלוח ומביא לנו את ההזמנה אלינו הביתה או לעסק.

כיצד זה שינה את עולם המשלוחים

עד שחברת וולט נכנסה, כל הרעיון של משלוחים ממסעדות, התבסס בעיקר על שליחים שעבדו בעסק עצמו, כלומר שליחים שהיו חלק בלתי נפרד מהצוות של המסעדה. הם היו עובדים רק איתה ומספקים משלוחים עבור לקוחות שהזמינו ממנה.

חברת וולט שינתה את זה בשתי דרכים. ראשית, היא איפשרה למסעדות, בתי קפה ופאבים, להשתחרר מהצורך לעבוד עם שליחים מטעמן, ולעבוד למעשה על מיקור חוץ. כלומר, שליחים מטעמה ביצעו עבורן את המשלוחים.

שנית, החברה מאפשרת לכל לקוח בכל מקום, לבצע משלוחים ממגוון רחב של מסעדות, בתי קפה ופאבים, כולל כאלה שמעולם לא הציעו שירות משלוחים או לא מתכוונים להציע. זה פתח אופציה מאוד רחבה עבור כל מי שמחפש שירות משלוחים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מוזמנים לכתוב לנו בכל עת

אולי יעניין אתכם?

יתרונותיהן של טרמפולינות

טרמפולינות מזכירות לנו בדר”כ את תקופת הילדות, תקופה בה היינו נוהגים ללכת ללונה פארקים וליהנות ממתקני השעשועים השונים, אך טרמפולינות הם לא רק לילדים, ישנם

קרא עוד