4 סגנונות של שטיחים שתמיד יהיו באופנה

שטיחים, מלבד הפונקציונליות שבהם, הרבה פעמים משלימים את עיצוב חללי הבית שמבקש להיות עד כמה שיותר טרנדי ופופולרי, לצד חיבור לטעם האישי של דרי הבית במרחב האישי שלהם. השטיחים לא נחשבים לאביזר חדשני במיוחד מכיוון שיש להם היסטוריה משנים עברו אבל העיצובים עם הגוונים והדוגמאות המקוריות הם שגורמים להם להיות אטרקטיביים, תמיד. לפניכם 4 סגנונות של שטיחים שתמיד יהיו באופנה. 

שטיחים קלאסיים

שטיחים אלו תמיד יהיו באופנה שמושרשת עמוק בתרבויות עתיקות בכל רחבי העולם. דוגמאות השטיחים הן עתיקות ומשלבות בתוכן צבעים רבים ומוטיבים שונים כאשר הדומיננטיים שבהם הם מדליונים ופרחים. האיכות של השטיחים נקבעת לפי סוג החוטים וצפיפות הקשרים בהם וחלקם נעשים מצמר בעבודת יד וחלקם נעשים באמצעות מכונה. 

שטיחי וינטאג’

שטיחים אלו מוגדרים כפריטי וינטאג’, יד שנייה, ששרדו במבחן הזמן וככאלו, הם נשארים תמיד בצו האופנה. השטיחים מאופיינים בצבעוניות ססגונית ומשלבים דוגמאות מורכבות ומאפיינים מיוחדים מהתקופה שבה יוצרו, הם עשויים לרוב מחומרים טבעיים בטכניקות מסורתיות או בעבודת יד מושקעת. שטיחי הוינטאג’ מתאימים לחללים שבהם מבקשים להוסיף חמימות בעזרת צבעים. 

שטיחים מודרניים

שטיחים אלו מגיעים בשפע של דוגמאות וטקסטורות ובעלי צבעים סולידיים יותר מהשטיחים הקודמים, עשויים מחומרים מודרניים ונעשים באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדישות. השטיחים המודרניים מתאימים לחללים בעלי צבעים שונים ונקיים ובלי תחושת עומס. 

שטיחים עגולים

שטיחים אלו מאפשרים התמקדות באזור ספציפי בחלל ואם החלל מספיק גדול אז אפשר גם לשלב כמה שטיחים עגולים באותו החלל. לעומת השטיחים הקודמים, השטיחים העגולים מטשטשים את התחושה של המרובעות בחדרים, מה שהופך את החללים למעניינים יותר ובאמצעות השטיחים העגולים המודרניים הם מכניסים לחדר אווירה חדשנית ומיוחדת. 

 

מחפשים שטיחים לחדרי ילדים, לסלון או לכל חלל אחר? מבחר שטיחים מחכים לכם באתר של סהרה >>>

 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

מוזמנים לכתוב לנו בכל עת

אולי יעניין אתכם?

יתרונותיהן של טרמפולינות

טרמפולינות מזכירות לנו בדר”כ את תקופת הילדות, תקופה בה היינו נוהגים ללכת ללונה פארקים וליהנות ממתקני השעשועים השונים, אך טרמפולינות הם לא רק לילדים, ישנם

קרא עוד