ביטוח רכב: למשל אם הרכב בוער ואין לכם ביטוח

לא נראה לכם מוזר שאנשים אינם טורחים להיכנס לאינטרנט כדי להשוות מחירים של ביטוח רכב? התהליך אורך מספר דקות ויכול להציל אנשים מצרות, אז למה לא יותר אנשים עושים את זה אולי הם אינם מודעים לתהליך. אחרי הכול. קבלת הצעת מחיר באינטרנט מתאפשרת במהירות ובקלות יותר מאשר שיחת טלפון עם סוכן הביטוח.

במקום לקבל את המידע המקיף בטלפון, ניתן פשוט להזין את הפרטים ולהמתין להצעת מחיר. התקשרות באינטרנט היא תהליך מהיר וקל יותר, כך שתוכלו לקבל שלוש השוואות מחירים בזמן שייקח לכם לסיים שיחת טלפון אחת. האינטרנט מאפשר לכם לחסוך כסף ולשלם עבור הביטוח המשתלם ביותר.

קשה להיפטר מהרגלים ישנים

אנשים מעדיפים לדבוק בשיטות הישנות שלהם. אדם שתמיד רכש ביטוח באמצעות הפניות של בני משפחה וחברים, התרגל לשיטה זו. בן דודו מיכאל אמר שהוא קיבל עסקה טובה, כך שהוא הולך באופן אוטומטי לסוכן הביטוח של מיכאל, אפילו מבלי לבדוק את המחיר.

הוא חושב שהוא מקבל עסקה טובה, אך הוא לא טרח לקבל השוואת מחירים, או שהוא משלם יותר מדי על הביטוח שלו ומקבל את התנאים אותם מציב לו סוכן הביטוח שלו, למרות שהם עלולים לפעול לרעתו.

נאמנות (לעתים מיותרת) לחברת ביטוח

במקרים אחרים, אנשים פשוט נמצאים עם אותה חברת ביטוח כל כך הרבה זמן, עד שהם מפתחים נאמנות המונעת מהם לבדוק חברות אחרות. ברור שניתן להיות קשורים רגשית לסוכן הביטוח, במיוחד אם הוא אדיב ביותר, מקצועי ומבין. הוא עשוי לספק שירותי לקוחות מצטיינים, אבל באיזה מחיר?

אנשים מחליפים חברות ביטוח כל הזמן. אף אחד לא ינטור לכם טינה. כמובן שתמיד תוכלו לקבל מספר השוואות מחירים לביטוח רכב ולתת לסוכן הביטוח שלכם את ההזדמנות לנצח את המחיר. כך תוכלו להימנע מבריחה אל חברת ביטוח אחרת ובמקביל לתת לסוכן שלכם הזדמנות לשמור על האינטרסים שלכם.

מפרסמים כבדים

יש אנשים שרוצים ללכת עם שם שהם מכירים, אז הם הולכים ישירות לחברה אותה הם רואים הכי הרבה בטלוויזיה. חלק מהחברות מפציצות את ערוצי הטלוויזיה המובילים עם שורה ארוכה של פרסומות שלא אומרות כלום. כל מה שהם רוצים לעשות זה לתפוס את תשומת הלב שלכם עם גימיקים כך שתראו את הלוגו שלהם. הם יודעים שתפנו לכיוון הלוגו כשתחפשו ביטוח רכב.

אבל אלו שלא מצליחים לחשוב לרגע על שמירת הכסף שלהם, בסופו של דבר משלמים יותר מדי על ביטוח רכב. חברות מפיצות את שמותיהן בכל רחבי הטלוויזיה ומשקיעות מיליוני שקלים על פרסו. אל מי אתם חושבים שהם מכוונים? אל הלקוחות שלהם כמובן!

אל תיכנסו לתחושת רגיעה מזויפת של ביטחון רק בגלל שאתם מכירים את הלוגו של החברה. זה לא יחסוך לכם כסף ולא יאפשר לכם לרכוש ביטוח רכב טוב יותר. הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לחפש היטב, ואין דרך קלה לעשות זאת מאשר להשוות מחירים באינטרנט.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *