הסעות vip

המונח הסעות VIP, זוכה בשנים האחרונות לעדנה. יותר ויותר חברות מציעות שירותי הסעות שכאלה, יותר ויותר לקוחות מכל הגילאים בוחרים להשתמש בשירות זה, לא משנה אם מדובר בהסעות לאירועים משפחתיים, לטקסים, הסעות של אורחים מחו”ל או כל סוג אחר של הסעות.

באופן טבעי כל חברה מנסה לייצר שירותי הסעות כאלה עם אפיון מיוחד, זאת על מנת להבדיל אותה מחברות אחרות שמציעות שירות דומה. באופן טבעי, כל לקוח גם רוצה לקבל שירות VIP אחר, איכותי יותר, על מנת להרגיש שהוא יותר “מיוחד”. אין בכך שום דבר רע, להיפך, זה טבעי שאם אנחנו נשכור שירות שכזה, נצפה גם לקבל שירות מיוחד וייחודי. 

שירות הסעות VIP, הוא שירות אשר מתבסס על רעיון מאוד פשוט. ההסעה צריכה לגרום לנוסע להרגיש מיוחד, להרגיש שהוא בבית, ובמקרים מסוימים להרגיש שיש לו את כל מה שהוא צריך בעת הנסיעה. לכן אנחנו גם נראה הבדלים מסוימים בין שירות כזה אשר ניתן לאנשי עסקים לבין שירות אשר ניתן, נניח, לבני נוער.

כיצד בנוי שירות VIP

נתחיל מהבסיס, כל שירות שכזה מתבסס על כך שהנהג אוסף את הנוסע ממקום מסוים כפי שנקבע, ולוקח אותו לכל מקום שהוא רוצה, מחזיר אותו, ולמעשה משמש כנהג שלו במשך כל תקופת השירות. גם אם זה דורש ממנו לחכות לו במשך זמן רב.

הרכב עצמו בנוי למתן שירות שכזה, בין היתר הוא כולל שירותי מולטימדיה, אינטרנט, במקרים רבים הוא כולל גם שירותי בר, מן הסתם יש ברכב מושבים מאוד נוחים. כאמור, הרכב אמור להיות מותאם באופן כזה שהנוסע יוכל להרגיש בנוח, יוכל להרגיש כמו בבית והכי חשוב, הוא יוכל להרגיש שכל דבר שהוא רוצה לעשות הוא יכול. הרכב משמש לו במקרים רבים במקום עבודה לכל דבר.

כמובן שהשירות אשר ניתן לו הוא מיוחד, לא מדובר בשירות הסעה רגיל כמו נהג מונית או אוטובוס, הנהג עומד לרשותו לכל עניין ודבר.
צריך לומר, שירותי הסעות VIP, יכולים להתבצע הן כלפי נוסע בודד והן כלפי קבוצה של נוסעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *