כאבים בכף היד? אולי אתם סובלים מטריגר פינגר

כאבים בכף היד

לא מעט אנשים מתמודדים עם כאבים שונים בכף היד. לעיתים הכאבים נובעים משימוש יתר, כתוצאה מכתיבה ממושכת, שימוש מוגבר במקלדת או פעולות אחרות עם כף היד אשר גורמות לכאבים באזורים שונים. כאבים אשר יכולים להשפיע גם בעת תהליך העבודה וגם ביום יום, באופן שגרתי.

אחד מסוגי הכאבים ביותר, זה טרינר פינגר. מדובר על דלקת בגידי אצבעות הידיים, אשר נגרמת מסיבות שונות, בין היתר כתוצאה דלקת פרקים וסוכרת, מאמץ תדיר של אצבעות הידיים וכן כתוצאה משינויים בגיל. לא פעם, אנשים מעל גיל ארבעים מתחילים לחוש בכאב זה.

כאבים בכף היד

ישנם תסמינים שונים לטריגנר פינגר, בין היתר, קושי ביישור אצבעות, קליקים וקפיצות של האצבע, כאב, וגבשושיות אשר מורגשות באזורים שונים ביד.

כעת השאלה היא, כיצד לטפל בכך בצורה איכותית וטובה בשביל למנוע מצב שהבעיה תחריף ותחזור. יש אפשרות כמובן להשתמש במה שהרפואה המערבית, הרגילה, מציעה. אך ניתן גם למצוא מגוון טיפולים אלטרנטיביים איכותיים שיכולים לעזור בנושא.

בין היתר, אפשר לעשות תרגילים שונים, כגון טיפולים פיזיותרפיסטים שונים אשר יכולים להקל על עוצמת הכאב וכן להרגיל את כף היד לבצע תנועות הרבה יותר איכותיות ונכונות. כמו כן ניתן להשתמש בחבישות מסוגים שונים, ניתן להשתמש בשינוי טמפרטורה וכן אפשר להשתמש בטיפולים אלטרנטיביים קלאסיים.

למשל, אנחנו יכולים להשתמש בדיקור סיני באזור הכאב, טווינה, קינזיוטייפינג, וכן בזרם חשמלי עדין שיכול לשחרר את הכאב מהמקום. יש לא מעט שגם פונים אל מומחים במה שמכונה פיזיותרפיה סינית אשר מטרתה להעניק טיפול שכולל שימוש בתנועות ומגע מתוך כוונה להחזיר את היכולת לבצע תנועות גמישות ונכונות.

צריך לומר, כל סוג של טיפול אשר מבצעים במקום, חייב להתבצע אך ורק אחרי שמבצעים סקירה מקדימה, בדיקה מקיפה של המקום על מנת להחליט כיצד נכון לטפל בו. אי אפשר לבצע את הטיפול מבלי שאנחנו יודעים היכן נכון לבצע אותו וכיצד. רק בצורה כזו אפשר להגיע לתוצאות אופטימאליות אשר יחזיקו מעמד זמן רב ויהיה ניתן לחזור לתפקוד סביר בכף היד.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר http://legs.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *