תרופת סבתא להרחקת כינים

הרחקת כינים

מצאתם כינה מהלכת בראשו של הילד? שערותיה של הילדה מלאות בכינים? אתם צריכים למצוא דרך לטפל בזה! התופעה הזו לא נעימה, והיא לא חולפת מאליה. ככל שאתם משאירים את הכינים זמן רב יותר ללא טיפול – הן רק הולכות ומתרבות. אז כיצד באמת ניתן לטפל בתופעה?

הרחקת כינים


תכשירים ייעודיים ומוצרים בבית מרקחת

יש מגוון מוצרים שנועדו לספק מענה לתופעה. בבית המרקחת תוכלו לפגוש מגוון תכשירים שההתוויה שלהם היא מלחמה בכינים. התכשירים שונים זה מזה ולכל אחד הוראות שימוש אחרות. הם בהחלט עשויים להיות יעילים ולאפשר לכם להתגבר על הכינים במהירות רבה.


יש אלטרנטיבה – תרופות סבתא

אבל יש גם אלטרנטיבה. תוכלו למצוא תרופות סבתא יעילות שהן בעצם הדברה אורגנית ושיעזרו לכם להתגבר על מכת הכינים הזו ללא מוצרים כימיים. מהן האפשרויות?

  1. רוזמרין – אם שמתם לב לכך, בתכשירי שיער רבים שמיועדים לילדים יש רוזמרין. הרוזמרין ידוע כמרחיק כינים. תוכלו לטפטף שמן רוזמרין מאחורי האוזניים של הילד. טפטפו בקביעות בכל יום וכך תוכלו למנוע הדבקות בכינים. אם בראשו של הילד כבר יש כינים עליכם להכין תמצית רוזמרין שאתה יחפוף הילד את ראשו. מכינים את התמצית מעלי רוזמרין ומים רותחים. לאחר התקררות ומיצוי מלא ניתן לחפוף את הראש.
  2. ווזלין – כדי להיפטר בבת אחת מכל הכינים ניתן להיעזר בווזלין. מרחו על השיער ווזלין ולאחר מספר דקות חפפו את הראש במים חמימים. כעת אתם יכולים לסרק את השיער במסרק סמיך, ולהוציא בבת אחת את כל הכינים שמצאו להם בית בין שערות ראשו של הילד שלכם.
  3. חומץ – לחומץ יש ריח חזק והוא נחשב לדוחה כינים. יש לשטוף את השיער בחומץ, לאחר מספר דקות יש לחפוף את השיער במים. גם כעת מבצעים את הסירוק ומגלים כיצד כל הכינים מתפנות מהזירה.
  4. שמן עץ התה + שמן זית – השילוב של שני השמנים הללו יוכל להועיל ולנצח את הכינים. טפטפו לתוך כף שמן זית חמש טיפות שמן עץ התה. את התמצית הזו מרחו על הראש והמתינו כמה דקות. כעת סרקו את השיער במסרק סמיך.

המידע באדיבות אתר גל ג’וק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *