חזרה לבית ספר – איך בוחרים חולצות בית ספר?

חולצות בית ספר

ההיצע הגדול בחנויות האופנה לקראת החזרה ללימודים כולל שפע של אפשרויות לדגמים שונים של חולצות קיציות.  

חנויות האופנה בעיר

חנויות האופנה שבעבר לא מכרו חולצות המיועדות לתלמידי בתי הספר השונים, נרתמו למשימה והחלו גם הן למכור חולצות בסגנון T  או בסגנון V לעונת הקיץ הן לבנים והן לבנות. החולצות נמכרות במידות הקטנות יחסית המיועדות לתלמידים שאך נכנסים לבית הספר ועד המידות הגדולות המיועדות לתלמידי התיכון על פי הצורך.

החנויות הללו מחזיקות מבחר גדול של חולצות בשלל גוונים אופנתיים בנוסף לצבעים ההכרחיים בהתאם להחלטה של כל בית ספר כמו לבן וכחול. ההיצע הנרחב של צבעם מאפשרים לילדים להגיע בכל יום לכיתה עם חולצה בצבע שונה, כדי לגוון את נראותם החיצונית.  

מי שרוכש חולצות לבית הספר, מדפיסים עבורו באמצעות מכונת ההדפסה הקיימת בכל חנות
מדבקות בעיצוב אישי הכוללות את סמל בית הספר שבו הוא לומד על כל אחד מהפריטים.

בחירת החולצות המתאימות

מתוך ההיצע הרחב של החולצות בחנויות במיקומים השונים בערים ובקניונים, חשוב לשים לב לאיכות הבד. מומלץ לרכוש חולצות שנתפרו מבד כותנה בטיב מעולה אשר יהיו הנוחים והנעימים ביותר עבור הילדים ולא יגררו תופעות אלרגיות עקב הבד בעל ההרכב הפשוט.

בדים זולים מתבלים מהר מאד בכביסות התדירות של החולצות, הם מאבדים את צורתם, צבעיהם דוהים והסמלים מתקלפים או נעלמים לאט לאט. כדי למנוע רכישה חוזרת של חולצות, כדאי מראש לרכוש רק דגמים איכותיים לרווחת הילדים.

חולצות חורפיות

בהתקרב הסתיו והחורף, רוכשים כמות נוספת של חולצות והפעם חולצות דקות עם שרוול ארוך, סווצ’רים עבים וקפושונים עבים הכוללים גם כובע וכיסים נוחים. גם את הפריטים הללו אפשר לרכוש באתר Logodvik בשלל גוונים החל מגוונים בהירים דרך כל ספקטרום הצבעים ועד הצבע השחור. על כל אחת מהחולצות מטביעים גם כן את סמל בית הספר.

ההקפדה על האיכות היא אקוטית, גם כדי שפריטי החורף אכן יחממו את הילדים בימים הקרים וגם כדי שלא יהיה צורך לבצע רכישה נוספת עקב  קניה לא מוצלחת של חולצות באיכות ירודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *