מדריך לניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות של מבנה פרטי או מסחרי הוא אף פעם לא דבר קל. את החלק הפנימי, אין שום בעיה לנקות, אך מה עושים עם החלק החיצוני, כיצד מנקים אותו מבלי לסכן את עצמנו?

אם מדובר במבנה נמוך, בן קומה אחת או שתיים, אז אין בעיה, גם אם מדובר בחלונות שיש מספיק מרווח בשביל לעמוד בצורה נוחה בחוץ ולנקות את החלון, שוב, מבלי לסכן את עצמנו, אז אין בעיה. בוודאי שאין בעיה לנקות את החלק החיצוני של החלונות אם הם נפתחים כלפי פנימה ואז בכלל לא צריך לעמוד בחוץ בשביל לנקות אותם.

הבעיה נוצרת כשמדובר על חלונות שצריך לעמוד בחלק החיצוני של המבנה בשביל לנקות אותם, אחת כמה וכמה אם מדובר במבנים גבוהים, רבי קומות. אז רק אנשים עם ניסיון וידע מקצועי יכולים לבצע את העבודה, אז רק מי שיש לו את הציוד הנדרש יכול לבצע את העבודה. לשם כך בדיוק שוכרים את חברת Genesis ניקוי חלונות.

חברה שכזו מציעה לנו שירות מאוד נוח ופרקטי. היא שולחת אלינו צוות עובדים עם הציוד הנדרש, בשביל לנקות את החלונות בחלקם החיצוני (והפנימי), לא משנה באיזה גובה מדובר. החברה יכולה גם לנקות מבנים שעשויים חיפוי זכוכית, כפי שנהוג לבנות היום. במקרה כזה, יש צורך לנקות את כל המבנה מלמעלה עד למטה, זה לא פשוט, זה מורכב ודורש ידע מקצועי וכמובן גם ציוד איכותי.

כיצד זה מתבצע?

ניקוי חלונות בגובה מתבצע באמצעות סנפלינג או באמצעות מנוף מיוחד. במידה ומדובר בסנפלינג הרי שהעובדים יורדים מלמעלה למטה, עוצרים בכל קומה ומנקים את החלונות עם מברשות מיוחדות שברשותם. אם מדובר במנוף, אז הם יעלו אותו עד למעלה, ולאט לאט ינקו כל קומה עד שיגיעו למטה. כמובן ששימוש במנוף הוא הרבה יותר בטוח ונוח, אך ייתכן והוא יעלה הרבה יותר כסף, מה עוד שנדרשים תנאי שטח מתאימים בשביל להעמיד את המנוף בצורה בטוחה.

לפני סיום נדגיש, ניקוי חלונות בגובה הכרחי לבצע יותר מפעם בשנה, בשביל לשמור על החלונות נקיים למשך תקופה ארוכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *