למה קשה כל כך להוציא ויזה לארצות הברית

להוציא ויזה לארצות הברית

מי שנמצא בתהליך הוצאת ויזה לארה”ב או רוצה לעשות זאת, אבל שמע לא פעם כי הוצאת אשרת שהייה במדינה שיש בה הכל, הפכה לתהליך קשה – חשוב שידע יותר על הדרך באמצעותה אפשר להוציא אשרה, כמו גם יבין מהיכן נובע הקושי.

כיום, רבים הישראלים אשר מעוניינים להגיע לארה”ב לשם עבודה, לימודים, אירוע מיוחד או טיול, בעוד שרבים מהם לא מקבלים את הוויזה הנחוצה כדי לעבור את גבולות ארה”ב, ואז הם פונים לחברות כמו קליק ויזה המתמחות בתחום זה.

אבל מדוע זה כל כך קשה?

בראשית חשוב להבין כי מאז ומתמיד ארצות הברית הייתה מדינה שבדקה את הנכנסים אליה בקפידה, בעוד שאנשים שהגיעו ממדינות עולם שלישי, פליטים ואנשים שמצבם הפיזי רע או שמצבם הכלכלי קשה-  לא תמיד הורשו להכנס אל גבולות המדינה והם נאלצו לשוב על עקבותיהן בצער רב.

מאז הקמת ארצות הבית עד שנות ה 2000 , החלה המדינה לפתוח יותר ויותר את גבולותיה עבור מהגרים ותיירים, אך בשל אירוע 9/11 המצער, אירוע טרור בו הותקפו מגדלי התאומים ביו יורק: מה שגרם לאבדן של יותר מ200 נפשות – החלה המדינה להקשות על כניסה אליה וזאת בשל פחד מטרור, מהגירה ומחבלה.

מלבד זאת, הנשיא הנוכחי של ארצות הברית דונלד טראמפ החל לבנות חומה בין ארצות הברית למקסיקו – מה שנועד לסגור הרמטית את גבולותיה של המדינה.

אז מה עושים?

זה נכון, על פי רוב הדעות הנשיא המכהן של ארה”ב הוא כזה שמבצע פעילות בעד ישראל ולטובת מדינתנו הקטנה, אך עדיין ישנו קושי להוציא את הוויזה המיוחלת. לכן, במידה ותרצו להוציא ויזה ללא תקלות – מומלץ לנסות להוציא ויזה לארה”ב באתר קליק ויזה. חברה מקצועית העוסקת בתחום שתוכל להנחות אתכם בעת ההליך.

נוסף לכך, מומלץ לספק מגוון מסמכים אשר יאשרו את היותכם תיירים שאינם מתכוונים להגר לארה”ב, כאשר מסמכים כמו אישור לימודים בארץ, אישור בעלות על נכסים, אישור עוסק פטור או מורשה ועוד – כולם יכולים לסייע לכם לקבל ויזה לארה”ב בקלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *