אינדקס עסקים – שווה להכיר

אינדקס עסקים - שווה להכיר

אינדקס עסקיםכל אחד מאתנו מוצא את עצמו מקליק ומחפש בעזרת גוגל שירותים שונים. אנחנו מחפשים שם את הביטוח הלאומי ומחפשים גם את חברות הסלולר והטלפון. אנחנו נעזרים בו על מנת למצוא חברות הובלה וגם חברות הדברה. למעשה, כל דבר אנחנו מחפשים וגם מוצאים באמצעות רשת האינטרנט כאשר אנחנו כבר כמעט ולא צריכים ללכת בכוחות עצמנו אל אותם נותני השירות. ספר הטלפונים? הוא כבר נגנז מזמן וכמעט ואינו קיים בבתים הפרטיים.

אך האמת היא שעם גוגל לא תמיד קל להסתדר. אנחנו צריכים לחפש את השירות הייחודי הדרוש לנו באופן ספציפי ולא פעם אנחנו ממש מסתבכים מול שטף המידע וכמויות הטקסטים ששוטף אותנו הרשת. בדיוק לשם כך הקמנו את לינקלי – אינדקס עסקים ששווה לכל אחד להכיר.

הכול תחת קורת גג אחת

החידוש שאנחנו מציעים הוא פתרון מושלם לכל צורך ולכל שירות. לא צריך לעבור מאתר לאתר ולהתחנן שוב ושוב בפני גוגל שיאות לקחת אותנו אל האתר הרצוי או להשיג עבורנו את השירות אליו אנחנו זקוקים ברגע זה.

בעזרת מנוע החיפוש באתר שלנו, ניתן להגיע למעשה כמעט לכל מקום בצורה הרבה יותר מדויקת וגם הרבה יותר אפקטיבית.

כך לדוגמא תוכלו למצוא רשימה מסודרת של כל משרדי הממשלה כאשר אתם חוסכים את החיפוש המייגע של האתר הספציפי של כל אחד מהם בתוך ים האתרים.

כך זה גם עם כל עולם העסקים.

ישנם עסקים בישראל בכל תחום עד שמרוב עצים אנחנו לא רואים את היער. לדוגמא כאשר אנחנו זקוקים לשירות של אינסטלטור באזור ירושלים. אם נקליק בגוגל – אינסטלטור בירושלים, אנחנו עשויים למצוא אינספור הצעות שאולי נראות רלוונטיות. אך אם נפנה אל כל אחד מהם אנחנו עשויים לגלות כי הם לא ממש מציעים לנו את המענה לאזור שלנו. העבודה של מקדמי האתרים פוגעת לא פעם בדיוק של המידע כאשר רבים הם אנשי המקצוע אשר מבצעים פרסום לעסקים והשירותים שלהם ככאלה אשר כביכול ניתנים בכל רחבי הארץ והדבר בהחלט מטעה את הלקוחות.

בדיוק לצורך כך הוקם האינדקס שלנו.

שווה בהחלט להכיר מקרוב! מוזמנים בחום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *