חידוש מלתחה לקראת החורף

חולצות מעוצבות

יש מספיק כללים בחיים שיישארו כמות שהם. עם זאת, יש כאלה שיעזרו אם נוסיף אותם לחיינו. אחד מהם הוא סגנון הלבוש שלנו. אולי לא כולנו חזקים מהבחינה הזו, אך זה אף פעם לא רע לדעת איך לעשות את זה בצורה הכי יפה שיש.

חידוש מלתחה לקראת החורף |

החורף הוא זמן מעולה שבו נוכל להביא את סטייל הבגדים והסגנון שלנו אל הפרונט. למרות שבחורף רובם לא יוצאים אך כשזה כן קורה, אנחנו עמוסים בבגדים כבדים שיעזרו לנו להתחמק מהקור ואם כבר מלא בגדים, לא כדאי שהם יהיו מעוצבים מספיק?!

חידוש המלתחה עם חולצות מעוצבות וקפו’צונים ממותגים לקראת החורף הוא הזדמנות טובה לכל אחד להביא את רף הציפיות מעצמו מבחינת הסגנון אותו הוא אוהב גבוה – אל תוך חדר הארונות, ולנסות לפחות להתאימם, כמה שרק ניתן – לסגנון אותו הוא אוהב.

איך כדאי לחדש את המלתחה? |

לכל אחד יש את הסגנון שלו באשר לאופי הלבוש אותו הוא אוהב ומצפה לעצמו. בגלל מגוון הבגדים הקיימים כיום, הבחירה בסגנון שלנו תעשה יותר ויותר מסובכת אך המטעם החיובי שבה, כלומר, המשפט “צרות של עשירים”, אכן יכול לתפוס כאן.

סגנון לבוש הוא אינדיבידואלי בהחלט וככזה, וודאי שלא נרצה שמישהו אחד ילבש את אותם הבגדים כמו שאנו לובשים, שכן יש משהו בייחודיות השמורה רק לנו. אף אחד לא אוהב לראות את חבר שלו ובעיקר אף אחת לא רוצה לראות את החברה שלה לובשת את אותם הבגדים כמו שלה.

איך לבחור סגנון בגדים? |

נדלקתם על שחקן מסוים או יש לכם דמות מסוימת, אותה אתם רוצים לחכות מבחינת לבוש וסגנון הבגדים? זוהי אחת הדרכים שלכם להתאים עבורכם את הבגדים הרצויים לכם ולסגנן את המראה שלכם בלוק של הדמות.

שחקני קולנוע, כך לפחות מצטייר מלראות אותם בטלוויזיה, אוהבים שייק מסוים בלבוש הבגדים שלהם וזה בהחלט יוכל לספק עבורכם השראה לאופן בו תלבשו את הבגדים שלכם.

רק כדאי שהם יהיו תואמים גם לאופי שלכם, כדי שלא תראו מוזר עם בגדי פריקים, בעוד שאתם בכלל שייכים לז’אנר האלגנטי.

קראו עוד על: הדפסה על חולצות לחתונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *