דוד קצב – מומחה במערכות ומשאבות מים

מערכות ומשאבות מים

דוד קצב הינו מומחה בעל שם, ניסיון ומוניטין בתחום תיקון, טיפול ותחזוקה של מערכות ומשאבות מים והבעלים של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים בע”מ. החברה עוסקת בניקוי וחיטוי של מאגרי מים, תשתיות מים, צנרת ביוב, פתיחת סתימות, שאיבת הצפות ועוד. צוות המומחים של החברה הינו בעל ידע מקצועי במתן מענה איכותי ומהיר לכל בעיה ותקלה בתחום משאבות מים וזאת באמצעות כלים, ציוד ושיטות עבודה מתקדמים ויעילים.

מענה מהיר ואפקטיבי לכל תקלה ובעיה בתחום משאבות מים

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים בע”מ פועלת מזה 13 שנים וזאת בזמינות מרבית המאפשרת הגעה לכל אירוע ותקלה במהירות רבה. דו קצב שהינו המנכ”ל והבעלים של החברה מקפיד להעניק ללקוחותיו הרבים רמת שירות גבוהה ואחריות מקצועית לכל עבודה. צוות מקצועי של החברה יגיע עד לפתח ביתכם או למקום בו קיימת תקלה בתשתית המים והביוב, יאתר ויאבחן את מקור הבעיה, יבין את צרכי הלקוח  ויעניק מענה ופתרונות מידיים ויעילים. החברה עוסקת בתחזוקה של חדרי משאבות ומעניקה שירות ללקוחות פרטיים, בתי עסק, חברות וגופים ציבוריים. אנשי המקצוע של החברה נבחרים בקפידה והינם בעלי מיומנות לביצוע תיקונים ושיפוצים במערכות מים בצורה מיטבית תוך עמידה בסטנדרטי האיכות והבטיחות הגבוהים והמחמירים ביותר בתחום.

התמחות, ידע וניסיון מקצועיים עשירים

דוד קצב הינו המנכ”ל והבעלים של חברת דודי מערכות ומשאבות מים בע”מ ולזכותו רקורד עשיר של הצלחות בתחום וזאת על בסיס ניסיון, ידע והכשרה מקצועיים הכוללים:

  • מנהל מערכות אינסטלציה
  • מומחה בתחום טיפול ותחזוקה של משאבות, חדרי משאבות ומערכות מים.
  • טיפול ותחזוקה של מאגרי מים וטיהור תשתיות.
  • מומחה בטיפול בהצפות ושאיבת מים.
  • שירותי סניקה ותשתיות.
  • ועוד…

פתרונות חדשניים להתקנה, תחזוקה ותיקון מערכות מים

החברה פועלת בשיתוף פעולה הדוק ובתיאום מלא עם מכון התקנים ומשרד הבריאות ומחזיקה בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים בתחום. דוד קצב מספק חוות דעת מקצועית ובדיקות מומחים היכולות לשמש כראיות במקרה של הגשת תביעות כנגד הגורם האחראי במקרים של נזקי מים. החברה בראשותו של דוד קצב מספקת פתרונות חדשניים ויצירתיים שנועדו להבטיח שימוש אפקטיבי וארוך טווח במערכות מים וכל זאת באדיבות וביחס אישי לכל לקוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *